Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 17:47   #121
uzasno je
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 21.07.2016., 18:48   #122
Što se k vragu događa
glava mi se raspada...
muka mi je, osjećam se pijano u glavi ( a nisam pila, možda mi je vrijeme da počnem )
sparina me ubija, ovo žuto govno me ubija..
kad će zahladiti?? nemam volje, nemam želje, ali imam apetit ... k vragu
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 21.07.2016., 19:19   #123
Danas bilo 34 , a sparina iscrpljuje.
Glava mi puca cijeli dan.

Još 40-ak dana do klimatološke jeseni.
mavita is offline  
Old 21.07.2016., 19:48   #124
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
muka mi je, osjećam se pijano u glavi ( a nisam pila, možda mi je vrijeme da počnem )
sparina me ubija, ovo žuto govno me ubija..
Suosjećam...
Pangaea is offline  
Old 21.07.2016., 21:34   #125
Sparina u sobi opet je moj vjerni pratioc a klimu nemam nit ne želim. Taman posla dizati kredit za struju da bi mi se eventualno jedna prostorija rashladila za 3 stupnja.

Imam zato onu plavu plosnatu hladilicu za kućne ljubimce. Unutra je kao neki gel ili nešto gusto što dosta dobro odvodi toplinu. Fino si to stavim pod guzicu i divota dovoljno je to smjestiti u frižider na 10-15 min da se opasno napuni sa hladnoćom
Zaynee is offline  
Old 22.07.2016., 02:00   #126
jučer sam se čak "spekla" na suncu, iako nisam na moru

ali zato sada

milina<3
ekaliopa is offline  
Old 22.07.2016., 09:02   #127
Već dva dana za redom na kupanje i danas ću isto.
PrincipessaX is offline  
Old 22.07.2016., 09:52   #128
ma nije kraj ljetu, da, ali ono, meni je bitno je počelo...
čak mi je možda na neki način gore ono iščekivanje ljeta...
mrzim cijeli prvi dio godine, kraj zime, proljeće, ljetooo, aaaa
modra is offline  
Old 22.07.2016., 11:45   #129
U ponedjeljak kiša navodno, can't wait.
-Dark-Angel- is offline  
Old 22.07.2016., 12:40   #130
Da se upišem na novi vol.
Danas i jučer je za umrijet
Exene is offline  
Old 22.07.2016., 19:50   #131
užasno ljigavo sparno, iako 'samo' 28 stupnjeva.
aryna is offline  
Old 22.07.2016., 20:12   #132
Pri kraju petominutnog puta od tramvaja do doma sam se skoro srušila i nastavila dalje puzajući.

I još sam prošla pokraj sportskih terena i tamo na otvorenom ljudi igraju tenis, nogomet i košarku! Kakvi čudaci.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 22.07.2016., 20:30   #133
36° danas .

36°


U busu je bilo 136.
mavita is offline  
Old 23.07.2016., 12:15   #134
Došli smo vjerojatno do vrhunca ljeta. Ovaj toplinski val uz povremene kraće prekide bi mogao potrajati do negdje 10.8.
Modeli i dalje vide prosječan kolovoz tako da nekih većih ekstrema i katastrofa ne bi trebalo biti.
Inače danas je jako odvratno
Dalmacija u dosadašnjem dijelu ljeta dosta loše stoji s padalinama. Ponegdje je u ovom mjesecu palo vrlo malo oborina i ostaje dosta sušno.
Kopno dobro stoji što se tiče padalina.
Budući da će malo kiše biti i idući tjedan istočna Slavonija bi mogla premašiti prosjek padalina za ovaj mjesec.

Zadnje uređivanje ivoo20 : 23.07.2016. at 12:38.
ivoo20 is offline  
Old 23.07.2016., 14:10   #135
https://www.yr.no/sted/Kroatia/Vukov...idsvarsel.html
Prvi dio idućeg tjedna malo blaži s kišom a zatim povratak vrućina.
Temperature neće biti tako niske kao zadnji puta što su bile već malo ispod 30. Uglavnom oko 26-27.
Ponegdje će se mizerno spustiti s 33 na 30
Znači ovo je nikakvo osvježenje što dolazi
ivoo20 is offline  
Old 23.07.2016., 15:42   #136
Ivo, ajde nemoj više gledati i analizirati te prognoze. Samo se zdeprimiraš, a tko zna kako će biti, mijenjaju ih svaki dan.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 23.07.2016., 16:00   #137
vruće, vruće!

ivo, hoćeš reći da će ovaj dio do cca 10.8. ipak biti najvrućiji dio ljeta?
aryna is offline  
Old 23.07.2016., 17:32   #138
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pri kraju petominutnog puta od tramvaja do doma sam se skoro srušila i nastavila dalje puzajući.

I još sam prošla pokraj sportskih terena i tamo na otvorenom ljudi igraju tenis, nogomet i košarku! Kakvi čudaci.


E ovo sa tim sportom po ovakvoj sparini niti meni nije jssno. A tek kad vidim one nadobudne turiste bicikliste sta bicikliraju sa onim kacigama na plus 40 po jadranskoj magistrali i imaju face zombija u zadnjem stadiju, stvarno mi nije nekad jasna ljudska psiha.

Btw vani je ogavno, prokleta sparina, ona mi je ono najgore po ljetu..to je ono sto ubija i iscijedjuje i zadnje atome snage. Iduci tj neke fkg prognoze sa oblakom i munjom a temp stalno pise oko 30?! Sta ga oni isto seru?!
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 23.07.2016., 17:45   #139
Ovo vani je pakao!!! Zuto govno previse grije. Nije humano i grozno je.
Nocas sam mjenjala polozaje spavanja i na kraju zavrsila na podu. Mislim da tamo ima vise zraka.
Ne razumijem ni ja ove kaj vjezbaju treniraju il sto vec.. Ja nemogu vjezbati jer ce me infarkt drmnuti. Nisu uvijeti da vjezbam. A da ne pricam kak nemam zelju ni za sexom jbg ne fala!
Nocas me je ispikao komarac po rukama,smece jedno
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 23.07.2016., 18:33   #140
40C na balkonu

jucer sam poludila, ak ste vidjeli neku zajapurenu prikazu kojoj kosa strsi na sve strane i koja se cijedi u slapovima kako juri po gradu thats meeee postar majkicu mu i siru i daljnju rodbinu piiiiiiiip da mu piiiiiiiiiiiiiiiiiiip u 3 i 4 piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip mi ostavio papiric za 2 paketa pa sam po 796969 stupnjeva isla na postu, pa sam skoro opizdila u nesvjest na ulici pa sam usla u tramvaj bez karte (mislim si ajde ajjjjjdeeee samo mi jos dodi kontrola sadddd ajjjde probaj samo ) i tak se cijedim kad ude na stanici curka u debelim uskim trapericama, i traper jakni????? bez kapljice znoja!!ono niti orosena!! ni kap!! kako im to uspjeva??? kaaako??

danas ne izlazim cak sam si i dostavu narucila, i gledam po netu di ima za kupiti novo cvijece jer ovo moje na balkonu trenutno pusta zadnje znakove zivota :rip:
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.