Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2016., 16:24   #41
OBOŽAVATELJE "Zvjezdanih staza" u studenom je razveselila vijest o oživljavanju slavne serije, a sada je poznato i ime vođe cijelog projekta.

Radi se o Bryanu Fulleru, dobro poznatom imenu u svijetu "Zvjezdanih staza", ali i autoru nekih drugih izvrsnih serija, prenosi EW. Fuller je bio autor hvaljene serije "Hannibal", koja je nedavno otkazana, te je radio na serijama kao što su "Heroji", "Pushing Daisies" i "Dead Like Me". Iako su sve te serije bile prerano otkazane, među obožavateljima postigle su kultni status.

Fuller je televizijsku karijeru počeo upravo "Zvjezdanim stazama" – bio je dio scenarističkog tima serijala "Voyager" i "Deep Space Nine".

"Bez pretjerivanja, ostvarenje je sna graditi potpuno novu seriju 'Zvjezdanih staza' s kolegom Alexom Kurtzmanom i hrabro ići gdje još ni jedan serijal 'Zvjezdanih staza' nije išao", izjavio je Fuller.

O novim "Zvjezdanim stazama" nema još detalja, no ne treba sumnjati da će Fuller u njih unijeti svoju specifičnu autorsku viziju i kreativnost po kojoj je postao poznat. Serija će krenuti na televiziji CBS u siječnju 2017. godine.
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 17:24   #42
2016. - Star Trek 50th anniversary

Uz Fullera, u timu scenarista nove Star Trek serije je i Nicholas Meyer, scenarist i redatelj Star Trek II: The Wrath of Khan iz 1982. i redatelj Star Trek VI: The Undiscovered Country. Jedan od izvrsnih producenata bit ce i Rod Roddenberry.

Za one koji su dosad zivjeli u pecini i ne znaju, Star Trek ove godine slavi svoju 50. godisnjicu.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 14:35   #43
Breaking News

Ljudi, imamo vijest da ce nova Star Trek serija, tj. bar 1. sezona serije, biti vremenski smjestena u razdoblje izmedju dogadjaja iz filma Star Trek VI: The Undiscovered Country i serije Star Trek: The Next Generation. Trebala bi to biti serijska antologija, gdje bi svaka sezona imala neko drugo vremensko razdoblje. Zasad sve ostaje na nepotvrdjenim glasinama, ali ako se one potvrde istinitima, to znaci jedno i jako bitno - nova serija nece biti smjestena u alternativni svemir filmova. Sto je samo po sebi odlicno. A mislim da i ideja antologije nije losa. U svakom slucaju, ovo bi moglo mnogim ljubiteljima Treka diljem svijeta uljepsati dan.

Vise informacija o tome:

New Star Trek series rumored to be set before The Next Generation
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 08:05   #44
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ljudi, imamo vijest da ce nova Star Trek serija, tj. bar 1. sezona serije, biti vremenski smjestena u razdoblje izmedju dogadjaja iz filma Star Trek VI: The Undiscovered Country i serije Star Trek: The Next Generation. Trebala bi to biti serijska antologija, gdje bi svaka sezona imala neko drugo vremensko razdoblje. Zasad sve ostaje na nepotvrdjenim glasinama, ali ako se one potvrde istinitima, to znaci jedno i jako bitno - nova serija nece biti smjestena u alternativni svemir filmova. Sto je samo po sebi odlicno. A mislim da i ideja antologije nije losa. U svakom slucaju, ovo bi moglo mnogim ljubiteljima Treka diljem svijeta uljepsati dan.

Vise informacija o tome:

New Star Trek series rumored to be set before The Next Generation
ja sam za, samo da nije arheologija
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 09:13   #45
Dok god nije u alternativnom timeline-u ja happy .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 20:02   #46
Ne znam, meni bi bilo fora da je nešto nakon Voyagera i DS9. Onako, nova budućnost, federacija valjda kroz cijelu Galaksiju ?
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:01   #47
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Dok god nije u alternativnom timeline-u ja happy .
Same here S tim da bi najrađe da se radnja serije odvija nakon Voyagera/Nemesisa.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:22   #48
Quote:
Rockstar kaže: Pogledaj post
Same here S tim da bi najrađe da se radnja serije odvija nakon Voyagera/Nemesisa.
Potpis
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 10:09   #49
Teaser

CBS je jucer objavio kratki teaser u kojem se moze vidjeti logo nove Star Trek serije.

Star Trek Television Logo and First Look Teaser Revealed
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 18:22   #50
"teaser"... jako me zanimao novi logo doista.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 14:08   #51
nije loše
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 15:14   #52
Za 6 mjeseci dolazi novi Trek, a mi jos ne znamo ime nijednog glumca. Komedija.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 16:42   #53
Primjerice kod nove Star Trek serije Enterprise imena postave objavljena su ca. 4 mjeseca prije emitiranja serije. Dakle nije neobicno sto jos nema imena glumaca. Osim toga, CBS vjerojatno nece objaviti vise informacija o novoj seriji prije nego Paramountov STB krene u kinima.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:06   #54
Mislim da ce ljubitelje razveseliti i to da se timu scenarista za novu Star Trek seriju pridruzio i veteran Treka Joe Menosky. Menosky je bio scenarist za serije The Next Generation (Darmok, Time's Arrow, The Nth Degree), Voyager (Distant Origin, Future's End, Year of Hell, Equinox) i Deep Space Nine.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:42   #55
Scenograf Mark Worthington je na svojoj sluzbenoj stranici u svom rezimeu naveo da je Production Designer serije Star Trek (pilot i serija) za CBS All Access / CBS TV Studio.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 14:33   #56
Intervju s Bryanom Fullerom

Bryan Fuller je u intervjuu ipak negirao glasine da ce serija biti antologija i da ce biti smjestena u period izmedju TNG-a i STVI.

Quote:
I've read that we're [set] before "Next Generation," after ["Star Trek VI: The] Undiscovered Country," which is false. I've read that it's an anthology show, which is not accurate.
Otkrio je i da ce se [1. sezona] sastojati od 13 epizoda.

Quote:
One of the things that is exciting for me is that we are telling a "Star Trek" story in a modern way. We're telling a 13-chapter story in this first season.
Clanak i cijeli intervju se moze procitati ovdje. Na Collideru.

Zadnje uređivanje Mr. Beam : 24.06.2016. at 14:45.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 11:28   #57
Otkrili su ime broda: Discovery

Comic-Con trailer!
_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 19:29   #58
U hrvatskom brodogradilištu prave novi ratni brod za potrebe HRM a i druge kupce, no ono najbitnije sto nitko nije obavjestio javnost da oni prave Deltu Flyr šatl kakav smo viđali u Voyageru
https://skveranka.wordpress.com/2016...-carousel-2869
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.