Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 15:31   #3001
Sjeća li se itko dugometražnog crtića o 3 psa? Veliki pas čuvar, pudlica i još neki mali, sivi. Znam da su završili na ulici, razišli se radi potrage za novim vlasnikom te se, nakon nekog vremena, trebaju naći kod velikog bora. Pudlica je završila u cirkusu, a mali kod nekog djeda koji je kasnije primio i ostala 2 k sebi, ali na kraju umire... obožavala sam taj crtić i plakala svaki put na kraju, a sad se ne mogu sjetiti kako se zove.
Unaprijed hvala!
AnnaSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:36   #3002
Pozdrav.
Tražim jedan crtani film koji je bio jedanput na HRT-u između 2005. i 2009. ne znam točno. Naime, radi se o nekakvim čarobnim kristalima (ili tako nešto). Svaki kristal je mogao kontrolirati jedan element (vodu, zrak...). U tom crtiću su bili kralj i kraljica koji su imali kćer. Kraljica je bila sigurno ali nisam siguran je li bio i kralj, samo zaključujem. Kraljica je mogla koristiti nekakvu moć, čini mi se. Bio je tu i zlikovac koji je htio posjedovati sve kristale. On je uz pomoć kristala potopio brod na kojem je bila ta kraljica. Ima li netko ideju koji bi to crtić mogao biti?

Još tražim jedan crtić za kojeg ne znam je li bio na televiziji jer sam ga imao na kaseti za koju ne znam gdje je. Radi se o nekakvim ratnicima koji su bili pola ljudi pola pčele (ili slično). Oni su bili u nekakvoj bitci s nekim drugim kukcima ili tako nešto. Ne sjećam se mnogo. Ako ima netko ideju o kojem se crtiću radi, neka samo javi. Svaki detalj mi dobro dođe.
OneWithTheForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 02:14   #3003
Quote:
OneWithTheForce kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Tražim jedan crtani film koji je bio jedanput na HRT-u između 2005. i 2009. ne znam točno. Naime, radi se o nekakvim čarobnim kristalima (ili tako nešto). Svaki kristal je mogao kontrolirati jedan element (vodu, zrak...). U tom crtiću su bili kralj i kraljica koji su imali kćer. Kraljica je bila sigurno ali nisam siguran je li bio i kralj, samo zaključujem. Kraljica je mogla koristiti nekakvu moć, čini mi se. Bio je tu i zlikovac koji je htio posjedovati sve kristale. On je uz pomoć kristala potopio brod na kojem je bila ta kraljica. Ima li netko ideju koji bi to crtić mogao biti?

Još tražim jedan crtić za kojeg ne znam je li bio na televiziji jer sam ga imao na kaseti za koju ne znam gdje je. Radi se o nekakvim ratnicima koji su bili pola ljudi pola pčele (ili slično). Oni su bili u nekakvoj bitci s nekim drugim kukcima ili tako nešto. Ne sjećam se mnogo. Ako ima netko ideju o kojem se crtiću radi, neka samo javi. Svaki detalj mi dobro dođe.
Jel ovo?

Captain Planet and the Planeteers
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 15:39   #3004
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Jel ovo?

Captain Planet and the Planeteers
Nažalost nije.
OneWithTheForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:39   #3005
Podsjeća me na The New Adventures of Ocean Girl.
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:12   #3006
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ne, nije to. Ovo je crtana serija, a ja tražim baš crtani film.
OneWithTheForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:47   #3007
Quote:
AnnaSmile kaže: Pogledaj post
Sjeća li se itko dugometražnog crtića o 3 psa? Veliki pas čuvar, pudlica i još neki mali, sivi. Znam da su završili na ulici, razišli se radi potrage za novim vlasnikom te se, nakon nekog vremena, trebaju naći kod velikog bora. Pudlica je završila u cirkusu, a mali kod nekog djeda koji je kasnije primio i ostala 2 k sebi, ali na kraju umire... obožavala sam taj crtić i plakala svaki put na kraju, a sad se ne mogu sjetiti kako se zove.
Unaprijed hvala!
Ako koga slučajno zanima, našla sam ga, zove se Tri lutalice.
https://www.youtube.com/watch?v=Q_SrDG709Xg
AnnaSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 02:16   #3008
Naš crtić
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 19:34   #3009
Quote:
OneWithTheForce kaže: Pogledaj post
Još tražim jedan crtić za kojeg ne znam je li bio na televiziji jer sam ga imao na kaseti za koju ne znam gdje je. Radi se o nekakvim ratnicima koji su bili pola ljudi pola pčele (ili slično). Oni su bili u nekakvoj bitci s nekim drugim kukcima ili tako nešto. Ne sjećam se mnogo. Ako ima netko ideju o kojem se crtiću radi, neka samo javi. Svaki detalj mi dobro dođe.
Možda The Secret of Mulan?
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:22   #3010
Zna li netko kako se zove crtic koji se prikazivao krajem osamdesetih ili pocetkom devedesetih o djecaku koji je s roditeljima zivio u svjetioniku (ili tako nekako)? Mislim da se prikazivao u nastavcima. Radnja je bila mirnija u usporedbi s ostalim crticima. Djecak je cesto gledao kroz prozor prema moru i razmisljao.
Staromodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 15:30   #3011
Quote:
Evil Kid kaže: Pogledaj post
Da, to je taj crtić. Puno hvala
OneWithTheForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:31   #3012
Bok moze pomoc mala ja se nemogu sjetit uglavnom crtic je u sumi moguce zacaranoj nekakav negativac zeli cjelu sumu zalediti ako se dobro sjecam, i onda ga pobjedi nekakav lik sa carobnim macem i sve je super.
Dosta se emitirao kod nas i znam da ga je dosta ljudi gledalo ali ja se jednostavno nemogu sjetiti.
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 17:42   #3013
Quote:
User1337 kaže: Pogledaj post
Bok moze pomoc mala ja se nemogu sjetit uglavnom crtic je u sumi moguce zacaranoj nekakav negativac zeli cjelu sumu zalediti ako se dobro sjecam, i onda ga pobjedi nekakav lik sa carobnim macem i sve je super.
Dosta se emitirao kod nas i znam da ga je dosta ljudi gledalo ali ja se jednostavno nemogu sjetiti.
Mislim da je to Čarobnjakov šešir.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:39   #3014
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Mislim da je to Čarobnjakov šešir.
Tako je! Hvala
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:36   #3015
Quote:
OneWithTheForce kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Tražim jedan crtani film koji je bio jedanput na HRT-u između 2005. i 2009. ne znam točno. Naime, radi se o nekakvim čarobnim kristalima (ili tako nešto). Svaki kristal je mogao kontrolirati jedan element (vodu, zrak...). U tom crtiću su bili kralj i kraljica koji su imali kćer. Kraljica je bila sigurno ali nisam siguran je li bio i kralj, samo zaključujem. Kraljica je mogla koristiti nekakvu moć, čini mi se. Bio je tu i zlikovac koji je htio posjedovati sve kristale. On je uz pomoć kristala potopio brod na kojem je bila ta kraljica. Ima li netko ideju koji bi to crtić mogao biti?
Zna li možda netko koji je ovo crtić?
OneWithTheForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 20:41   #3016
Zna li netko jedan poljski ili ruski crtić o nekoj kokoši u cirkusu? (tj. možda inače nije bila u cirkusu, ali sjećam se epizode da je bilo nešto u cirkusu).

Mislim da nije bio skroz animirani nego igrani pa s nacrtanom kokoškom koja je radila gluposti!

Guglanje mi nije pomoglo, hajde, sigurno se netko sjeća
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 23:29   #3017
Quote:
AnnaSmile kaže: Pogledaj post
Sjeća li se itko dugometražnog crtića o 3 psa? Veliki pas čuvar, pudlica i još neki mali, sivi. Znam da su završili na ulici, razišli se radi potrage za novim vlasnikom te se, nakon nekog vremena, trebaju naći kod velikog bora. Pudlica je završila u cirkusu, a mali kod nekog djeda koji je kasnije primio i ostala 2 k sebi, ali na kraju umire... obožavala sam taj crtić i plakala svaki put na kraju, a sad se ne mogu sjetiti kako se zove.
Unaprijed hvala!
Tri Lutalice

Zagreb Film
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:41   #3018
Pozdrav.

Trazim crtić koji se prikazivao na HRT-u prije 10-15 godina u kojem su na početku svake epizode životinje ispod drveta i onda jedna od njih priča ostalima priču o životinjama na farmi. Imao je poprilično dugu špicu i pjesmu.
Unaprijed hvala!

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
MissWhatsername is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 16:03   #3019
Quote:
zozox kaže: Pogledaj post
jel mi netko moze objasnit crtić Dadiljko?
Dadiljka se nitko živ ne sjeća osim tebe i mene valjda..
Bio je obučen u žensku spavaćicu i Dadiljao je životinje iz džungle, krokodili, lavovi, žirafe itd 😊
Bio je dijete, nije bio odrastao čovjek...
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:45   #3020
Ako se itko može sjetiti... crtić sa psom koji je obožavao pseći kolačić.... kad ga je pojeo, počeo se grliti od miline, skočio u zrak, i kao kad pero pada, tako je i on dok se nije spustio na zemlju. :-)
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.