Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 12:05   #1641
I mene je prilikom prvog spajanja zajebavalo (nakon ovog updejta). Pisalo da mi nije dobro DNS podesen, itd.
Nakon toga sam isao na manual, sve samo automatic odabrao i onda nazad na Easy i od onda nazad radi kao i prije. 30mbit download bez dropova.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:31   #1642
Dal se može taj bug zaobići ako se sa kablom spoji? Dal uopće PS4 podržava spajanje kablom interneta s obzirom da mi bude pored routera
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:20   #1643
Jao
Da, podrzava i spoji. Hahah, koji si ti lik
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:45   #1644
Zadnja konzola mi je bila super action set
U moru podvala reko da nebi sučajno ps imao spke ko jabuka da nema utora za ovo ili ono
Tak da totalno radije zvučim ko epski njub nego da si ga metnem
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 23:27   #1645
Pozdrav, može li mi itko pomoći kako dodati visa gift card u psn account? Kada krenem dodati karticu upišem broj kartice gdje ps4 odmah prepoznaje da je rijec o visi međutim ne znam što da upišem pod Ime korisnika kartice kada gift card nema imena....Ako mi itko može pomoci bio bih stvarno zahvalan
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:12   #1646
Quote:
skroby17 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, može li mi itko pomoći kako dodati visa gift card u psn account? Kada krenem dodati karticu upišem broj kartice gdje ps4 odmah prepoznaje da je rijec o visi međutim ne znam što da upišem pod Ime korisnika kartice kada gift card nema imena....Ako mi itko može pomoci bio bih stvarno zahvalan
Napiši što god ti piše na kartici OGOPOGO ili Optima. Ja sam tako dva puta bez problema dodao po 100 kn.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:13   #1647
Jel netko možda zna istekao mi je ps+ i ne želim produživati. Trenutno je opako sniženje i kada pokušam kupiti 1 mjesec ps+ da dobijem joć veče sniženje onda dobijem grešku: You are not eligible to download or purchase this content
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:15   #1648
Ta jos veca snjizenja su mozda za one koji imaju godisnju pretplatu.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:06   #1649
Kako na PS4 pro spojiti istovremeno dva joysticka? Meni radi jedan a kad stisnem srednji gumb na drugom izađe van na logon i onda radi drugi, ali ne žele istovremeno.
dfranc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:35   #1650
Odaberi ono New User (play as quest), nemoj na svoje ime kliknuti. Onda će ti raditi.
Ili je problem nekakav drugi?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:08   #1651
Pitanje u vezi PROMO verzije igre Uncharted 4.

Podržava li ta verzija online multiplayer?
Postoji li razlika između promo i redovne verzije?
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 03:02   #1652
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Odaberi ono New User (play as quest), nemoj na svoje ime kliknuti. Onda će ti raditi.
Ili je problem nekakav drugi?
Kako izgleda prelazak neke single player igre ako dvije osobe koriste PS4?
Dal se radi drugi profil pa se samo sa svojim profil logira ili?

Kako bi se Overcooked igrao ako se na svaki joystick logira drugačiji profil, dal je uopće moguće?
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 09:20   #1653
Pozdrav PS4 gameri
klinci su mi 6 i 11 god, curice, 13 i 14 dečki..
želio bi klincima za Uskrs kupit neku lijepu igru, laganu, igru kroz koju im se razvija kreativnost i inteligencija.
koju od ove 3 igre preporučate. ?
Ether One, Journey ili Abzu?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:15   #1654
Pozdrav,

planiram si kupiti PS4, imam doma 4K tv, pa me zanima koliko je bolje i da li je bolje kupiti PS4 pro od običnog?

Čuo sam da ima neke nedostatke u vezi Blu-ray Diska?

Čitao sam dosta recenzija, mnogi kritiziraju PS4 PRO, kao da je bacanje novaca i da nema puno bolje performanse, pa bih vas molio da iznesete svoje mišljenje i pomognete mi u odluci?
PravnikPutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:55   #1655
Istu stvar sam do prije 3 dana razmisljao i pro je bolja opcija bez razmisljanja po meni.
Od boljih performansi do podrške za 4K i još ak ti je slučajno tv HDR i slično.

Kakve nedostatke misliš za blu-ray? Filmovi? Nejdu na stick?
xamaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:14   #1656
Quote:
xamaxy kaže: Pogledaj post
Istu stvar sam do prije 3 dana razmisljao i pro je bolja opcija bez razmisljanja po meni.
Od boljih performansi do podrške za 4K i još ak ti je slučajno tv HDR i slično.

Kakve nedostatke misliš za blu-ray? Filmovi? Nejdu na stick?
Nisam upućen skroz, samo sam tako načuo, nisam neki game expert...ali vidim da ima za kupiti PS4 za 2000kn dok je PRO oko 3300, sad nisam siguran da li vrijedi više za toliku razliku u novcu?
PravnikPutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 10:56   #1657
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Odaberi ono New User (play as quest), nemoj na svoje ime kliknuti. Onda će ti raditi.
Ili je problem nekakav drugi?
Je. Uspio sam tako.
Da li se to može kako drugačije napraviti? Recimo da uvijek rade obadva?

I još par pitanja.
Kupio sam igru preko Storea. Malo je bezveze, mogu li je vratiti ili zamijeniti za drugu?
I čitam da treba raditi update. Što ako se kaj sj***. Mogu li opet skinuti kupljeno ili treba opet platiti? Praktičnije mi je tako jer ne treba CD.
dfranc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:00   #1658
Quote:
PravnikPutnik kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

planiram si kupiti PS4, imam doma 4K tv, pa me zanima koliko je bolje i da li je bolje kupiti PS4 pro od običnog?
Ako imaš 4K TV nemaš što razmišljati. Inače razlika je sada 1000 kuna, ali po dućanima nema više puno običnih konzola, samo Slim i Pro. A ako ćeš ikada htjeti prodati bit će puno lakše prodati Pro.
dfranc2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:54   #1659
Quote:
dfranc2 kaže: Pogledaj post
Je. Uspio sam tako.
Da li se to može kako drugačije napraviti? Recimo da uvijek rade obadva?

I još par pitanja.
Kupio sam igru preko Storea. Malo je bezveze, mogu li je vratiti ili zamijeniti za drugu?
I čitam da treba raditi update. Što ako se kaj sj***. Mogu li opet skinuti kupljeno ili treba opet platiti? Praktičnije mi je tako jer ne treba CD.
Hmm, pa ako odeš onako kako sam ti rekao rade ti 2 joysticka...
(možda ga moraš u igri "aktivirat"... stisni Home ili Options, pogledaj ako piše kaj)

Vratiti ili zamijeniti je nemožeš (bar mislim tak, nisam vidio da ima neka opcija).
Igru koji si kupio uvijek možeš skinuti... Imaš je tamo u Library.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:47   #1660
Quote:
dfranc2 kaže: Pogledaj post
Kupio sam igru preko Storea. Malo je bezveze, mogu li je vratiti ili zamijeniti za drugu?
Mogu li opet skinuti kupljeno ili treba opet platiti?
Ne mozes je ni vratiti ni zamijeniti a kupljeno mozes uvije i ponovo skinuti i ne treba nista palacati....cak i kad zamijenis PS i u novi se logiras sa svojim accountom mozes skinuti sve sto si kupio.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.