Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2011., 21:01   #41
Meni je Marko Polo katastrofa - porcije minijaturne, konobari bezobrazni. Rafaelo - ok, najbolje mi je u Roko - riblji restač. Hrana izvrsna i porcije velike.
Mallory Knox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 21:40   #42
Pearl of Siam

Jel bio tko u Pearl of Siam?
Ovako na webu izgleda stvarno primamljivo, piše da imaju shuttle service i tradicionalnu Thai masažu
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 15:07   #43
ima li di dobar kebab ili nešto tako? pizza i to? pivo?

šime? šta još ima da je dobro
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 15:38   #44
Tamaris - ima jedne od najboljih tripica uopće, po mišljenju tripera.
Žao mi je što čitam da se janjetina pokvarila, inače je bilo super, mogla se uzeti sama glava i uživati, također imaju drniško vino koje nisam imao priliku drugdje piti.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 15:54   #45
kakav je ovaj mc kebab čuo sam da je to najbolje u hrvatskoj što se može dobiti od kebaba pa nisam siguran što vi ljudi iz zadra mislite o tome
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:57   #46
hello, jel itko od vas bio u kineskom restoranu u zadru, te u bruschetti na poluotoku? dojmovi?
__________________
Prodajem cipele
emanuela55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 08:23   #47
Quote:
emanuela55 kaže: Pogledaj post
hello, jel itko od vas bio u kineskom restoranu u zadru, te u bruschetti na poluotoku? dojmovi?
U bruschetti sam bio, u kineskom ne. Par postova prije tvog sam napisao kako je bilo u bruschetti pa mozes i procitati da sad ne pisem ponovno
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 23:00   #48
bija ja u kineskom...jeo neki ''čing čung''....prezadovoljan...vrlo ukusno....
brusketa ima foru da ljeti moras cekati po ko zna koliko vrimena jer eto stranci imaju prednost...a kad dodje rujan onda se se zove da se svrati.....bezobrazluk....
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 23:11   #49
a moram pohvaliti da sam u šime ija teletinu ipod peke...bila posebna narudza..i sve pohvale....one krčmetine ko ''stipe'',''guste'' i iole koje prodaju skuhanu teletinu i kumpire koji neuspiju ostati ispod peke po ure neka odu na selo viditi kako se peče teletima....
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 13:35   #50
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
bija ja u kineskom...jeo neki ''čing čung''....prezadovoljan...vrlo ukusno....
brusketa ima foru da ljeti moras cekati po ko zna koliko vrimena jer eto stranci imaju prednost...a kad dodje rujan onda se se zove da se svrati.....bezobrazluk....
Ma kako to stranci imaju prednost? Sto dodjes i ako ima mjesta te ne pusti jer nisi stranac? Ili ako je zauzeto i ti pricekas da se oslobodi stol prije daju taj stol strancu koji je dosao kasnije nego tebi? Odbijam vjerovati da takvi restorani postoje, naprotiv, uvik zele domaceg gosta koji ce doci i preko zime a i potrositi ce vise od ijednog stranca osim ako to nije rus ili pijani skandinavac.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 16:00   #51
Smiješno zvuci, ne mogu ni ja vjerovati.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 19:48   #52
jucer san napisa post..pa sam reka da sam ija teletinu ipod peke u šime....krivo san napisa....to je bija rafaelo....
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 19:59   #53
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ma kako to stranci imaju prednost? Sto dodjes i ako ima mjesta te ne pusti jer nisi stranac? Ili ako je zauzeto i ti pricekas da se oslobodi stol prije daju taj stol strancu koji je dosao kasnije nego tebi? Odbijam vjerovati da takvi restorani postoje, naprotiv, uvik zele domaceg gosta koji ce doci i preko zime a i potrositi ce vise od ijednog stranca osim ako to nije rus ili pijani skandinavac.
sto mi pokusavas reci da lazem....evo nadjimo se u 8 misecu i pravac u bruskete na veceru navecer....aj da vidimo kako ce se odvijati....ako nas odjebu onda ti placas veceru negdi drugdi a ako nas prime onda ja tebi placam veceru.....
zaista nerazumin kako je ugostitelju bitniji stranac koji ce mu jednom uci nego ja koji sam tu cjelu godinu i koji cu mu biti stalan gost?!
mislim da je problem u voditelju restorana....nekada od puste love koja je trenutacna ,nevidis koliko je duga godina u kojem ti restoran zjapi prazan....
neka brusketa zimi nadje goste po engleskoj i europi.....ja tamo nema sanse da odem....
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 20:10   #54
al na koji način se odvija to odbijanje gosta, jel mu gleda dokumente?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 20:58   #55
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
sto mi pokusavas reci da lazem....evo nadjimo se u 8 misecu i pravac u bruskete na veceru navecer....aj da vidimo kako ce se odvijati....ako nas odjebu onda ti placas veceru negdi drugdi a ako nas prime onda ja tebi placam veceru.....
zaista nerazumin kako je ugostitelju bitniji stranac koji ce mu jednom uci nego ja koji sam tu cjelu godinu i koji cu mu biti stalan gost?!
mislim da je problem u voditelju restorana....nekada od puste love koja je trenutacna ,nevidis koliko je duga godina u kojem ti restoran zjapi prazan....
neka brusketa zimi nadje goste po engleskoj i europi.....ja tamo nema sanse da odem....
Ma nitko tebi ne kaze da lazes ali mi objasni na koji nacin te odbije. ono, ako ima mjesta u restoranu i nije rezervirano onda ce te primiti, ako nema nece. Sad, kako to oni rade da odjebu domace ne kuzim.
Znam da je Stomorica(cini mi se) prije par godina davala popuste domacim gostima oko 20% ali da netko tjera domace to nisam nigdje cuo. To za Stomoricu su cak i novinari testirali, jedni su narucili na nasi jezik a jedni su njemacki pricali. I ovi ''nasi'' su dobili popust, ovi drugi ne.

Probati cu otici ovo ljeto do bruskete, bas me zanima.
Iako mi se preko ljeta ne odlazi sa svog otoka, na to me je jako tesko natjerati
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:19   #56
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ma nitko tebi ne kaze da lazes ali mi objasni na koji nacin te odbije. ono, ako ima mjesta u restoranu i nije rezervirano onda ce te primiti, ako nema nece. Sad, kako to oni rade da odjebu domace ne kuzim.
Znam da je Stomorica(cini mi se) prije par godina davala popuste domacim gostima oko 20% ali da netko tjera domace to nisam nigdje cuo. To za Stomoricu su cak i novinari testirali, jedni su narucili na nasi jezik a jedni su njemacki pricali. I ovi ''nasi'' su dobili popust, ovi drugi ne.

Probati cu otici ovo ljeto do bruskete, bas me zanima.
Iako mi se preko ljeta ne odlazi sa svog otoka, na to me je jako tesko natjerati
to za stomoricu neznan...ako je istina..onda je hvale vrijedno....
mislim da vlasnici restorana i kafea bi se trebali boriti za goste iz istog grada gdje je restoran i kafe....stranac dodje i ode i nema ga....ali zadovoljan domaci gost ostaje tu i uvjek se vraca....
moram pohvaliti i šiš ćevape u gricka....ali su skupi ko vrag ....
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:21   #57
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
a moram pohvaliti da sam u šime ija teletinu ipod peke...bila posebna narudza..i sve pohvale....one krčmetine ko ''stipe'',''guste'' i iole koje prodaju skuhanu teletinu i kumpire koji neuspiju ostati ispod peke po ure neka odu na selo viditi kako se peče teletima....
Gustu nazvat krčmetinom je za čisti

Ok, moram naglasiti da peku nisam nikad tamo jeo, tako da nemam namjeru tvrditi suprotno za samu peku, ali bio sam tamo više puta, u pravilu na ribi, školjkama, rižotima, nekad i na pečenom mesu i svaki put je bilo ne dobro, nego vrhunski spremljeno, uključujući i obične priloge kao što su blitva i frigani krumpir, koji bi trebali biti jednostavni i laki za pripremu, a čestu restorani baš na takvim prilozima "padaju".
Također, interijer i usluga su sasvim pristojni.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:24   #58
meni osobno Kornat malo je skuplji ali je hrana odlična
suzana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:55   #59
Mneni je Restoran Riva-Dalmacija najbolji,svaki put sa posla kad krenem uzmem pile za 40-tak kuna malo krompira ispod peke i ručak gotov,jednom sam bio i na jednim krstitkama i mogu reći da je sve bilo super od pršuta,sira ,rižota ,janjetine..i kako sam čuo vrlo povoljno po osobi mislim puni menu (pršut,sir,juha,rižoto,janjetina,teletina krompir peka,salata i kruh)negdje oko 140 kuna po osobi.Inače imaju domaći kruh koji sami peku i mogu reći da ga vridi probati.
CruserZd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 23:43   #60
Evo da malo podignem temu koju sam pregledavala prije tjedan-dva kada sam htjela saznati gdje da odem ovaj puta jesti u Zadru.
Na kraju sam na preporuku otišla u Fošu i dajem im čistu 10.
Odlična i svježa hrana, brza priprema, odlična usluga i simpatično osoblje, odličan ambijent (nisam sjedila na terasi jer je bilo malo hladno). Cijena je nešto viša od drugih restorana ali je viša i kvaliteta hrane i priprema: jeli smo tuna steak i bijelu ribu u škartocu (u pergament papiru) i sve je bilo izvrsno pripremljeno, začinjeno i posluženo. Vino se može popiti i na čaše a odličan je i izbor aperitiva i koktela. Desert je bio nešto malo ispod očekivanja ali sve u svemu - sve preporuke za Fošu. E da - pripremite se na poveći račun. Mene to ne sprječava da odem ponovo jer sam bila jako zadovoljna.

Drugi dan sam jela u Rafaelu (misleć brzinski nešto pregristi) ali iako je hrana bila svježe pripremljena i dobra nisam bila jako sretna: predjelo smo čekali skoro kao i glavno jelo (skoro da su posluženi u isto vrijeme, a na glavno jelo se čeka oko pola sata - za moj pojam predugo), terasa i stolovi poprilično neuredni, čašu sam vratila jer je bila prljava (i onda se dogodio i onaj moment kada konobar na moj komentar da je čaša prljava uzima čašu i ogleda ju na svjetlu predamnom, ma daj molim te) a do toaleta se nisam usudila otići jer se bojim da nakon što ga vidim ne bih niti jela (a bila sam pregladnila). Sve u svemu - poraditi na interijeru i eksterijeru, higijeni a bogme i usluzi. Konobar se "opustio" nakon komunikacije koju sam ja inicirala ali ne zamišljam si tako dobru uslugu.

U Bruschetti sam jela prošlo ljeto u par navrata i to u jeku sezone i ne znam o čemu kolega forumaš piše da stranci imaju prednost jer ja ništa slično nisam doživjela a bila je gužva i bilo je stranaca. Hrana je bila vrlo dobra, posluga isto, cijena se ne sjećam (mislim da nisu baš jeftini ali niti skupi) ali znam da bih opet tamo išla jesti ali ne bi bio moj prvi izbor.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.