Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 10:34   #61
cula sam i za njih da nisu nesto.. zakljucak: NE RADITI za agencije!!
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 23:17   #62
E sad moram nesto reci ja radim u jednoj od agencija ovdje spomenutih...
Naravno da ima problema - posao je dosta kompliciran i agenciji se isplacuje tek nakon sto je posao odradjen i ako je odradjen super i to naravno usporava cijeli proces. I daleko od toga da i ja osobno nekad zeznem neki obracun ili nesto ali nikada se nije desilo da nije isplacen posao koji je odradjen kako treba.

Najcesci problemi kod isplata su vam:
1. Kad hostesa ne posalje ugovor na vrijeme
2. Nije odradila kako treba (otisla ranije, nije obukla uniformu, pricala je sa prodavacima....)
3. Nije poslala izvjestaj na vrijeme
4. Faksirala je ugovor koji nama treba orginal....

Dakle dosta je i do studentana koje rade ovaj posao i nisu bas najodgovorniji.

S druge strane osobno znam da se pazi i prati napredak pojedinih studenata koji su odgovorni i rade kako treba i samo cu reci da je 70% zaposlenih u mojoj agenciji pocelo raditi kao student i s vremenom se dokazali, diplomirali i dobili posao.

U svakom slucaju - kad i zeznemo (zbog obujma posla i kolicine studenata desi se - ako nas student upozori reagiramo i rijesimo problem)

Preporucam da probate - budete od starta odgovorni i prepoznati ce vas i mislim da je to ok djeparac u toku studija
agencijski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:07   #63
Quote:
agencijski kaže: Pogledaj post
E sad moram nesto reci ja radim u jednoj od agencija ovdje spomenutih...
Naravno da ima problema - posao je dosta kompliciran i agenciji se isplacuje tek nakon sto je posao odradjen i ako je odradjen super i to naravno usporava cijeli proces. I daleko od toga da i ja osobno nekad zeznem neki obracun ili nesto ali nikada se nije desilo da nije isplacen posao koji je odradjen kako treba.

Najcesci problemi kod isplata su vam:
1. Kad hostesa ne posalje ugovor na vrijeme
2. Nije odradila kako treba (otisla ranije, nije obukla uniformu, pricala je sa prodavacima....)
3. Nije poslala izvjestaj na vrijeme
4. Faksirala je ugovor koji nama treba orginal....

Dakle dosta je i do studentana koje rade ovaj posao i nisu bas najodgovorniji.

S druge strane osobno znam da se pazi i prati napredak pojedinih studenata koji su odgovorni i rade kako treba i samo cu reci da je 70% zaposlenih u mojoj agenciji pocelo raditi kao student i s vremenom se dokazali, diplomirali i dobili posao.

U svakom slucaju - kad i zeznemo (zbog obujma posla i kolicine studenata desi se - ako nas student upozori reagiramo i rijesimo problem)

Preporucam da probate - budete od starta odgovorni i prepoznati ce vas i mislim da je to ok djeparac u toku studija
za promesu ni dobro odraden posao, poslani ugovori na vrijeme, tocnost, i sl. nije dovoljno da dobijete placu.. nakon sto vam izbace sve moguce isprike se vise ni na telefon ne javljaju. i kad ih pitate zasto vas zafrkavaju cude se.. da ko vas zafrkava.. osoba koja je za promesu radila 3 mj (na toliko se potpisuje ugovor, pohvaljena vise puta od sefova) ni nakon 4 mjeseca nje vidjela placu.. obecano je bilo ako nastavi raditi da ce odmah dobiti placu, ali naravno da njihovo obecanje ludom radovanje.. tako ljudi.. ako ne zelite besplatno raditi NEMOJTE RADITI ZA P R O M E S U ! !
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 17:27   #64
ooo.. vidim da nas ima jos koji imaju problema sa promesom.. ja vec mjesecima cekam placu i samo me zavlace.. dode mi da ih dam u novine pa da jos studenata ne nasjedne poput nas.. covjek koji sebe naziva direktorom je arogantan, bahat, nekulturan..
mozes ti raditi ne znam kako dobro, dati ugovor na vrijeme, ali uzalud ti to..
belize is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 17:42   #65
nisam jos nikog cula da je rekao jednu dobru o njima.. nadam se da ce se los glas procuti pa da ljudi nece nasjedati, poput nas.. jer je frustrirajuce raditi za nis..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 23:36   #66
nemam veze sa promesom ali sam cuo isto
agencijski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 08:18   #67
obicni L O P O V I ! ! i L A Z O V I ! ! kosa mi se na glavi dize od njih!!
belize is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 10:01   #68
dobila sam placu..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 16:40   #69
Exclamation Agencija za organizaciju službe hostesa iz Zagreba

Pozdrav,

radim kao scouter u agenciji Weltrusky i vidjela sam vaše upite...Stoga sve mlade dame koje misle da bi mogle raditi posao hostese/promotora neka kontaktiraju gđu.Robertu Golemac (casting managericu)na 098/1787915 radnim danom od 12-17 sati, pa će Vam kolegica zakazati termin castinga.Više o radu možete pogledati na www.weltrusky.hr
Napominjem da pristupanjem castingu ne znači i da ste primljene u agenciju te je on neobavezujuć i za Vas, ali i za nas, te služi kao mehanizam selekcije kandidatkinja.Ono sto o agenciji mogu reći da u njoj od osnutka rade samo žene dakle nepunih 12 god.pa ujedno pozivam sve muške osobe koje bi imali hrabrosti pridružiti se timu(tocnije kao moj kolega scouter) da nam se jave( opis radnih zadataka ; pronalazak novih lica tj.potencijalnih članova agencije m/ž-prednost osobno vozilo)
Uz lijepi pozdrav,
Iva
scouter
[email protected]
Agencija Weltrusky
www.weltrusky.hr
Jablanska 66
Zagreb
weltrusky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 17:16   #70
Smile

Quote:
Jana31 kaže: Pogledaj post
a relativno ti je to..
ja sam radila u 5D i nemam toliko rijeci hvale za radnu atmosferu..

uglavnom se ponasaju prema tebi kao kretenu i prakticki da ne dovedu defektologa da nam objasni nekaj - jer kaj? mi smo glupe??! ne mogu shvatiti da je to lomljivo i da budem pazljiva s kutijom.

Uopce se ne drze dogovora..
dodatni rekviziti gotovo redovito nisu dolazili, planovi su se mjenjali i po sat vremena prije - naravno kad sam ja vec dosla na mjesto rada.
SVI su uvijek kasnili pogotovo druge hostese pa nisam ni ja mogla zapoceti s radom.
a i hostese su neodgovorne i odustaju samo tako..tak da se nista s nikojom ne mozes dogovoriti jer doslovno nemas pojam koja ce ti sutra doci. I kao nisam jednom zicala decka da mi ode do druge hostese koja je "bolesna" po moju uniformu jer je voditeljica njoj uniformu ostavila.

tak ...to je moje iskustvo

al placaju...ne na vrijeme...al na kraju novci ipak dodju.
Draga Jana31,

zapamti sve ima svoje lice i naličje, nije profesionalno blatiti konkurentne tvrtke tj.agencije pa to neću raditi,ali savijet ti mogu dati. Prvenstveno trebali bi svi vi shvatiti, da je odluka na Vama, sa kim i koliko ćete surađivati... Svojevremeno sam radila kao hostesa ( u to vrijeme nije bilo specijaliziranih agencija<uglavnom modne> za organizaciju službe unapređenja prodaje tj.promotora/hostesa, već sam radila direktno za tvrtku/firmu ) isto je bilo problema, neodgovornih osoba i 5 do 12 situacija, ali odluka je bila moja,i nitko me nije tjerao da odradim idući posao ako mi predhodni nije ispaćen,ili ako mi je radni ambijent za živi užas...Nadalje, sama sam morala zvati po neznam koliko puta,nije bilo agenta da to radi za mene (i uljudno zamoliti da mi ispune ugovor-svjesna da te žene koje tamo rade imaju masu posla, sastanaka, i bez mog ugovora,te da u svakoj firmi postoji procedura rada i pravilnik rada koji sam, radeći za tu firmu, kao vanjski suradnik na neki način i prihvatila ( a mogla sam ili ne biti upoznata s njime, u pravu postoji izreka nešto tipa da nepoznavanje pravnih propisa ne opravdava njihovo kršenje)
Zato kad idete negdje na razgovor za posao pitajte upoznajte se sa uvijetima rada, sto se od Vas očekuje,a ako ti netko objašnjava na način da se osjećaš kao budala,nemoj shvaćati osobno! s vremenom pametan poslodavac će prepoynati tvoju vrijednost pa ipak ste na početku suradnje i ne poznajete se najbolje ( a taj ili ta Vam povjerava zadaću o kojoj, ako ti zeznes,može ovisiti i njena ili njegova egzistencija, ili jednostavno, jer je tek nova u poslu i ne snalazi se baš naj!sretnije.)Na kraju...
Za svaki posao je bitno da ste prvo vi sami sa sobom na čisto-želite li to uopće raditi???, da ste od riječi i organizirani, dobronamjerni i spremni na komunikaciju jer ako ona izostane nastaju nesporazumi čitaj problemi (znaš onu tko pita ne skita...)
bitno je osvjestiti da iako radiš za drugoga, sam si sebi gazda , pogotovo kad se radi o honorarnom poslu i agencija je puno! Svima kojima čitate više sreće u budućim poslovima!

Lijepi pozdrav, jedna vl.agencije
weltrusky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:53   #71
Hostese, Rijeka

ima li netko iskustva sa radom kao hostesa a da je iz rijeke? :-)
Dark Angel's Maiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:07   #72
Quote:
weltrusky kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

radim kao scouter u agenciji Weltrusky i vidjela sam vaše upite...Stoga sve mlade dame koje misle da bi mogle raditi posao hostese/promotora neka kontaktiraju gđu.Robertu Golemac (casting managericu)na 098/1787915 radnim danom od 12-17 sati, pa će Vam kolegica zakazati termin castinga.Više o radu možete pogledati na www.weltrusky.hr
Napominjem da pristupanjem castingu ne znači i da ste primljene u agenciju te je on neobavezujuć i za Vas, ali i za nas, te služi kao mehanizam selekcije kandidatkinja.Ono sto o agenciji mogu reći da u njoj od osnutka rade samo žene dakle nepunih 12 god.pa ujedno pozivam sve muške osobe koje bi imali hrabrosti pridružiti se timu(tocnije kao moj kolega scouter) da nam se jave( opis radnih zadataka ; pronalazak novih lica tj.potencijalnih članova agencije m/ž-prednost osobno vozilo)
Uz lijepi pozdrav,
Iva
scouter
[email protected]
Agencija Weltrusky
www.weltrusky.hr
Jablanska 66
Zagreb
hej, sad sam malo gledala vašu stranicu, točnije fotke osoba koje su na stranici, vidim dosta cura koje znam s hostesiranja i s faxa iz zadra "ulovljenih" na cesti. zanimljivo.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 20:15   #73
Jel ima kakav način (osim veze) da se dobije posao hostesiranja za firme tipa ;ove telekompanije,banke,dr.poduzeća. Ne želim radit ko hostesa u nekom odjelu suhomesnatih proizvoda reklamirajući sir,il tak nekaj.
Nije važno koja je firma ni gdje,samo da nije riječ o nikakvom DEGUSTIRANJU?pliz helpajte....treba platit školarinu
-meredith- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:24   #74
Quote:
weltrusky kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

radim kao scouter u agenciji Weltrusky i vidjela sam vaše upite...Stoga sve mlade dame koje misle da bi mogle raditi posao hostese/promotora neka kontaktiraju gđu.Robertu Golemac (casting managericu)na 098/1787915 radnim danom od 12-17 sati, pa će Vam kolegica zakazati termin castinga.Više o radu možete pogledati na www.weltrusky.hr
Napominjem da pristupanjem castingu ne znači i da ste primljene u agenciju te je on neobavezujuć i za Vas, ali i za nas, te služi kao mehanizam selekcije kandidatkinja.Ono sto o agenciji mogu reći da u njoj od osnutka rade samo žene dakle nepunih 12 god.pa ujedno pozivam sve muške osobe koje bi imali hrabrosti pridružiti se timu(tocnije kao moj kolega scouter) da nam se jave( opis radnih zadataka ; pronalazak novih lica tj.potencijalnih članova agencije m/ž-prednost osobno vozilo)
Uz lijepi pozdrav,
Iva
scouter
[email protected]
Agencija Weltrusky
www.weltrusky.hr
Jablanska 66
Zagreb

pozdrav! sad sam bila na vašoj stranici, vidim da ste i u rijeci?
Dark Angel's Maiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 23:20   #75
hostese,promotori na www.weltrusky.hr [email protected]
weltrusky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 23:24   #76
hostese

Quote:
Marianna kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Tražim mladu, vrijednu djevojku za rad na Zagrebačkom Velesajmu u periodu od 17. - 21.04.2007.

Sve informacije možete dobiti na 099/510 8686.

Lijep pozdrav,
Marijana

Ispričavam se ako je post na krivom mjestu.
hostese i promotori ;[email protected] ili više na www.weltrusky.hr
weltrusky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 01:30   #77
Ja sam dosta radila na promocijama. ( uglavnom je to promocija tipa ako se kupi neki proizvod dobije se neki sitan poklon i slično, radila sam i na degustacijama).

Do sada sam radila za 5D agenciju i moram priznati da nisam bila zadovoljna, zbog sličnoh razloga kao i cura koja se gore ogorčeno raspisala, pa da sad ne ponavljam.

Mogu reći samo da su malo ipak preneorganizirani, te ne bih tu agenciju nikome preporučila, osim ako baš nema izbora.

Odradila sam nešto sitno promocija za MPG, kod njih mi nije bilo loše, bili su korektni premam meni. No neke cure su se žalile, tako da za njih ne mogu ništa reći, osim da je meni osobno bilo baš ok.

Kasnije sam srela hostese iz M-graffik agencije i pitala ih za broj, pa sam počela raditi za njih. Kod njih mi je zaista ugodno raditi, atomefera je jako dobra, ljudi su odgovorniji, isplate su redovite.
šal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:50   #78
Ako toliko tražite hostese,onda zašto se nekima uopće ne javite..
__________________
Istinska ljubav ne samo da poštuje individualnost drugog, već je zapravo i njeguje, pa čak i po cijenu razdvajanja i gubitka.
>demetra< is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:31   #79
Bok, je li tko do sada radio za Salviu?
www.salvia.hr

ako ima kakvih iskustava neka javi.

Hvala
šal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:16   #80
ja sam radila sve i svašta za razne agencije, al najzadovoljnija sam bila sa mpg i za njih sam radila doslovce godinama, toliko sam na kraju (zadnju godinu) posla imala da sam škartala sve ostale agencije jer sam se pokazala pouzdanom, točnom, prodaja mi u krv i i to - sve šta triba od hostetse - a plus je bio i šta sam imala auto :vozac: tako da sam za mpg radila od 7 dana tjedno - bar 5.
Da, al ja nisam birkala - ajme neću za salamu, ajme neću za 18 kuna po satu, ajme ne da mi se vozit 40 kilometara. Radila sam sve šta su mi nudili tako da sam na kraju dobivala samo najbolje plaćene poslove

lova je dolazila uglavnom redovito, maximalno je kasnila misec ipo
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.