Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2013., 09:43   #61
Quote:
tobit kaže: Pogledaj post
Misliš zatrzavati na 21 kanalu s Borinaca ili 30 kanal dvbt Srbija?
Što se tiče kod mene signal s Crvenog Čota dvbt Srbija i dalje stabilan bez imalo kockanja.Nabavio sam Antenu novu http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=1150 i testiram ali kako stvari sada stoje pokazala se jako dobar a i nije toliko skupa.No ostajem još detaljnije istestirati.

Sa tom Antenom signal s Crvenog Čota barem kod mene u okolini Vinkovaca trebao bi biti 100 % samo dok snjeg ode da mogu na krov staviti.
Evo sad je sunčano i lijepo pa sam malo radio ... tj upravo sad radim
U vezi 21 kanala - bila je moja greška
Naime imamo gore četiri antene 2 UHF i jednu VHF + jednu za radio signal
dolje u ormariću na pojačalu pojačavao sam greškom signal na 21 kanalu na onoj anteni koja je okrenuta na Frušku goru
evo sad radi fino imam snagu 100% a kvalitetu nekih 70%

U vezi 30
Sinoć i preksinoć je počelo kockati i trzati.
Po danu radi ok - sad ću malo detaljnje pogledati možda je isto greška sa pojačalom da nisam pojačavao 30 kanal na onoj anteni koja gleda na Borince hahahah


ako danas ne sredim to i ja ću u nabavku antene, samo na izgled meni se više sviđaju one tri-nešto...
-----------------------------

Nakon radova

Završio...
Greškom sam na pojačalu pojačavao krive ulaze

Sad imam snagu 100% i kvalitetu 97%
na svim kanalima i sa Borinaca i sa C Čota

Zadnje uređivanje cardar : 30.11.2013. at 10:59.
cardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 17:32   #62
Quote:
cardar kaže: Pogledaj post
Evo sad je sunčano i lijepo pa sam malo radio ... tj upravo sad radim
U vezi 21 kanala - bila je moja greška
Naime imamo gore četiri antene 2 UHF i jednu VHF + jednu za radio signal
dolje u ormariću na pojačalu pojačavao sam greškom signal na 21 kanalu na onoj anteni koja je okrenuta na Frušku goru
evo sad radi fino imam snagu 100% a kvalitetu nekih 70%

U vezi 30
Sinoć i preksinoć je počelo kockati i trzati.
Po danu radi ok - sad ću malo detaljnje pogledati možda je isto greška sa pojačalom da nisam pojačavao 30 kanal na onoj anteni koja gleda na Borince hahahah


ako danas ne sredim to i ja ću u nabavku antene, samo na izgled meni se više sviđaju one tri-nešto...
-----------------------------

Nakon radova

Završio...
Greškom sam na pojačalu pojačavao krive ulaze

Sad imam snagu 100% i kvalitetu 97%
na svim kanalima i sa Borinaca i sa C Čota
Da zna se dogoditi da se greškom pojača krivo ali eto ispravio si.
Kako je jedan kolega rekao i njemu je u Vinkovcima i dalje kao i meni Signal na 30 kanalu iz Srbije jako dobar kao i kvaliteta.S ovom mojom antenem biti če još bolje.
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:44   #63
Evo instalacija kod mene

http://oi44.tinypic.com/2zhebtc.jpg
cardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 08:51   #64
Quote:
cardar kaže: Pogledaj post
Evo instalacija kod mene

http://oi44.tinypic.com/2zhebtc.jpg
Jako dobro vidi se da je profesionalno!
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 09:05   #65
Živim u OS o nemam Studio B i ovaj neki RTV bella ili kako več se zove.. Da napravim scan ponovo ? Koji kanal je pa da ga ručno
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 12:49   #66
Quote:
1142007 kaže: Pogledaj post
Živim u OS o nemam Studio B i ovaj neki RTV bella ili kako več se zove.. Da napravim scan ponovo ? Koji kanal je pa da ga ručno
Kanali STudio B i RTV bella emitiraju samo sa odašiljača Avala što mi u ovome kraju nemožemo uhvatiti jer signal dobivamo od odašiljača Crveni Čot.
Tako da nemoraš ništa skenirati to je to što možeš da gledaš.
tobit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 18:35   #67
Živim u Baranji (blizu Osijeka). Zanima me antena za srpski DVB T2. Nabavio sam reciver, ali nikako ne mogu uhvatiti signal. Našao sam lokaciju odašiljača (Crveni Čot), mislim da sam dobro usmjerio antenu (obična riblja kost), ali nema ni malo signala. Da li treba posebna antena i pojačalo? Zahvaljujem na odgovoru.
gamba1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 20:35   #68
Quote:
gamba1 kaže: Pogledaj post
Živim u Baranji (blizu Osijeka). Zanima me antena za srpski DVB T2. Nabavio sam reciver, ali nikako ne mogu uhvatiti signal. Našao sam lokaciju odašiljača (Crveni Čot), mislim da sam dobro usmjerio antenu (obična riblja kost), ali nema ni malo signala. Da li treba posebna antena i pojačalo? Zahvaljujem na odgovoru.
Hm, dok se niko ne javi...
Jesi li probao antenu usmjeriti prema Subotici?
Možda ćeš od tamo uhvatiti bar nešto signala....

Ako nemas nista signala onda je sve riskantno, možeš uložiti lovu kupovanjem antene i pojačala pa da opet ne dobiješ zadovoljavajući rezultat.
cardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 18:38   #69
Bosanski I Srpski kanali

Pozdrav.Kratko i jasno.Dali je moguce lovit sa mpeg-2 bosanske i srpske programe ili samo naše?
bola333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 20:35   #70
Quote:
bola333 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.Kratko i jasno.Dali je moguce lovit sa mpeg-2 bosanske i srpske programe ili samo naše?
samo naše
Duff Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 14:34   #71
Jer izašao neki novi SR ili BH dvbt-2 i na kojem kanalu ?
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 13:00   #72
Živim u okolici Vinkovaca i analogne programe hvatam bez problema,iako je antena okrenuta prema Bosni, ali kada stavim uključim pretraživanje na 30 kanal ništa ne nađe, imam Sony KDL-32ex302 pa me zanima jel on ima dvbt2 ili samo dvbt prijemnik, prije nego antenu budem prebacivao da ne zeznem ostale kanale
Markasss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 08:24   #73
Nema ti dvbt2.
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:52   #74
da malo načmemo temu.
prva tv je uzela od pinka zvezde granda i tu grand produkciju (cajke).

inače bolesno se natječu sa serijama koje će biti gledanije. nedavno je na pinku završila sila (to im je valjda jedina turska serija koja im je uspjela i koju su prikazali do kraja). i od petka su počeli prikazivati zehru(inače tursku inačicu male nevjeste ), a u međuvremenu su ubacili neku seriju ljubav na silu koja je doslovna kopija sile ali u goroj varijanti, čak se snima i u istoj kući

još su popodne u 17h stavili i seriju "ne brini za mene" (koja je neslavno propala na našem rtl-u) sa reprizom u 23h. prije toga ide indijska serija nakusha, i kao šlag na kraju oko 19h ide mala nevjesta. dakle 3 turske serije i 2 indijske na glavnom pink kanalu. i to sve tri po mom mišljenju preloše turske serije.

prva tv ih ima i više : trenutno emitira 3 turske serije, 1 indijsku, 2 meksičke i 1 grčku. indijska im ide u 20h sa reprizom u 17h. kod nas srećom ne uspijevaju...

inače pink je imao toliko emisija i zabavnih showova a sad im se cijeli program sveo na turske i indijske serije.

za usporedbu pink tv 14.8. prošle godine:
15:00 Tačno u podne, talk show
16:00 Paparazo lov, reality show
16:50 Akademici, muzičko-zabavni program
18:00 Skrivena kamera, zabavni program
18.30 Nacionalni dnevnik
19:05 Mala nevjesta, indijska serija
20:00 Kursađije, muzičko-zabavni program
21:00 DNK, reality show
22:00 Bračni sudija, talk show
23:30 Balkanske prevare, reality show

18.7.2014.
16:15 Nakusha, indijska serija
17:30 Ne brini za mene, turska serija
18:30 Nacionalni dnevnik
19:00 Mala nevjesta, indijska serija
20:05 Ljubav na silu, turska serija
21:10 Sila, turska serija
22:00 Zehra, turska serija
23:45 Ne brini za mene, turska serija (r)
00:40 Prvorođeni, igrani film

Zadnje uređivanje aysen18 : 23.07.2014. at 01:04.
aysen18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 01:20   #75
Poznam situaciju u ekonomiji i politici kod braće,a čeato sam poslovno tamo pa ponekad pratim njihov program.sve u svemu jače tv tržište od hrvatskog,veća konkurencija i više za pogledati.hrt bolji od rts u svakom poglledu osim jutarnjeg programa,rts ima i zgodnije voditeljice.b92 se dosta pokvario odkad ih je grk kupio ali imaju dobar news kanal.pink na satelitu ima 30ak kanala,ako možete vjerovati,inače tv za donju srednju klasu kao rtl kod nas.prvq je trenutno najbolji kanal,ali je marketinško tržište još malo pa ni tv kuće ne ulažu puno,ali je konkurencija žešća
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:53   #76
Zanimljivo mi je kako se Pink nije probio u Hrvatskoj sa svojim kabelskim programima, znači ne mislim samo na trasch varijante već tu ima i podosta filmskih određenih žanrova (Pink Action, Horror, Comedy, Pink pedia kao dok), glazbenih, možda jer programi imaju samo titlove na srpskom. U BiH se nalazi na skoro svim većim operaterima preko 30 Pink programa u osnovnim paketima.
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:21   #77
Drugo je BiH, drugo Hrvatska. U BiH mogu plasirati što žele, na jeziku kojem žele. Sav srpski materijal se smatra pod domaćim, isto tako i u Crnoj Gori.

Sa druge strane u Hrvatskoj bi trebali srediti autorska prava, ali i hrvatski prijevod (neki filmovi idu i na ćirilici) - a to im se sigurno financijski ne isplati. Zato u Hrvatskoj i nude samo kojekakve lifestyle i glazbene kanale, dok su filmski kanali sa stranim filmovima i serijama - izbačeni (TotalTV ne računam jer tamo više nitko živ ne zna što ide legalno a što puste a ne bi smjeli).

No ne treba nam biti žao kada je riječ o poprilično amaterskim kanalima. Filmovi koji se puštaju možda i nisu toliko loši (iako se milijun puta repriziraju na svim kanalima), no ono što više smeta je katastrofalna tehnička realizacija svega toga. 4:3 format, katastrofalna slika (često muljasta, bez boje), žuti titlovi na ćirlici, ako su na latinici onda su često preuzet sa interneta (na hrvatskom) i prepuni pravopisnih grešaka .. veliki pink logo kriči u kutu, dešava se puno puta da se vidi i logo nekog drugog kanala (ili ga prekriju crnom trakom kao da "sakriju"), znači kao da netko na svom pentiumu 2 u divx-u pušta te filmove i igra se televizije. Onaj najgori oblik amaterizma

Šteta, jer (pod pretpostavkom da imaju autorska prava za sve te filmove koje očito skidaju sa torrenta) - mogli su napraviti 2-3 sređena filmska kanala u 16:9 i imalo bi se tu itekako što za pogledati - no oni su nabili 222 kanala od kojih niti jedan ne valja.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:31   #78
Imam LCD televizor neki Grunding pa me zanima dali je u televizore moguce ugraditi DVBT2 dakle rijedit hardwerski ili se moze i softwerski rijesit jer madjare mogu uhvatit pa neznam dali onda i srbe mogu.
Hudini is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 16:27   #79
Evo da Vas obavijestim. Nedavno se mogu gledati dva nova kanala na 30.UHF preko C.Čota. Most Tv i Sremska TV.
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 20:02   #80
Quote:
Hudini kaže: Pogledaj post
Imam LCD televizor neki Grunding pa me zanima dali je u televizore moguce ugraditi DVBT2 dakle rijedit hardwerski ili se moze i softwerski rijesit jer madjare mogu uhvatit pa neznam dali onda i srbe mogu.
Mozes kupit dvb-t2 prijemnik. Nisam cuo da je naknadna ugradnja modula moguca.

Tapatalk / good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.