Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2008., 18:24   #21
Ja bi se trebao tebi zahvaliti,hvala.
Deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 18:32   #22
mene danas telefonski obavjestili da je lijecnicki pregled 27.08.08...
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 10:48   #23
Quote:
istoki kaže: Pogledaj post
mene danas telefonski obavjestili da je lijecnicki pregled 27.08.08...
Odakle si? I jel za sve ljecnicki 27.8 ili to ide po grupama jer mislim da nebi svih 1000 kolko ih se prijavilo stigli pregledat u jednom danu
Vojna policija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 10:59   #24
Quote:
Babče kaže: Pogledaj post
MORH je raspisao natječaj za prvu generaciju dragovoljaca. Natječaj traje do 5.8. Kad se rok završi, nudi se vojna karijera. Ovi su uvjeti koje MORH nudi:

– mjesečna novčana naknada (oko 2.660,00 Kn)
– naknada putnih troškova za dolazak i odlazak na dragovoljno služenje vojnog roka, na nagradni vikend i na izvanredni dopust, osnovno i dopunsko zdravstveno osiguranje,osiguranje od ozljede na radu i profesionalne bolesti,
– smještaj i prehrana,
– vojna odora, sportska i zaštitna oprema

Misli li se netko prijaviti?
Taman posla, da ideš dragovoljno da te tamo neki debil maltretira po čitave dane i jebe ti majku jer ne lupaš dobro strojevi korak. Nagledao sam se takvih debila još tamo 94 kad je vojska bila obvezna. Dakle, nevjerovatno je bilo na šta su se neki tipovi ložili i koje likove su birali da budu desetari.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 15:58   #25
Quote:
Vojna policija kaže: Pogledaj post
Odakle si? I jel za sve ljecnicki 27.8 ili to ide po grupama jer mislim da nebi svih 1000 kolko ih se prijavilo stigli pregledat u jednom danu
Neznam,pa vjerojatno budemo rascjepkani..
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 18:30   #26
Kolko traje ovaj dobrovoljni vojni rok?
Kak to sad funkcionira jer negdje sam pročital da su svi pješadija ubiti nakon šta ga završe.ne kužim kaj onda sa ostalim rodovima vojske..
i znam da se prvo služi u požegi pa se onda ide xxxxxx. kam??
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 18:44   #27
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
Kolko traje ovaj dobrovoljni vojni rok?
Kak to sad funkcionira jer negdje sam pročital da su svi pješadija ubiti nakon šta ga završe.ne kužim kaj onda sa ostalim rodovima vojske..
i znam da se prvo služi u požegi pa se onda ide xxxxxx. kam??
Traje 14tjedana, preracunato u mjesece = 3.5
8-10 tjedana u Pozegi temeljna obuka, zatim Djakovo..
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:51   #28
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
Kolko traje ovaj dobrovoljni vojni rok?
Kak to sad funkcionira jer negdje sam pročital da su svi pješadija ubiti nakon šta ga završe.ne kužim kaj onda sa ostalim rodovima vojske..i znam da se prvo služi u požegi pa se onda ide xxxxxx. kam??

jel možeš i to odg ak znaš??


ja sam dobil izvidništvo dok je rok još bil obavezan al sam tad još išel u srednju tak da nisam mogao odradit...
kak sad npr doć u pzo,vezu,izvidbištvo,promet itd....??
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:33   #29
Pa da, ta 14-tjedna obuka je kompletno pjesadijska, upravo iz razloga jer se sve odrzava u pozegi odnosno đakovu,
kad je vojni rok bil obvezni bilo je i nekoliko lokacija na koje su slali ovisno već o rodu.ja osobno imam 'motrenje i navođenje' ali svjesno sam podnijel zahtjev za pješ. dragovoljnu obuku..

pretpostavljam da nakon završenih 14 tjedana ti odlaziš već prema rodu koji ti je određen sa 18 ili koliko godina to rade..
mada ne uzimaj me za riječ, to nisam saznal iz prve ruke,
samo pretpostavljam da bi tako moglo biti,
sve naravno pod uvjetom da ti nakon tih 14 tjedana želis ostati u vojsci.
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 12:13   #30
Quote:
istoki kaže: Pogledaj post
Pa da, ta 14-tjedna obuka je kompletno pjesadijska, upravo iz razloga jer se sve odrzava u pozegi odnosno đakovu,
kad je vojni rok bil obvezni bilo je i nekoliko lokacija na koje su slali ovisno već o rodu.ja osobno imam 'motrenje i navođenje' ali svjesno sam podnijel zahtjev za pješ. dragovoljnu obuku..

pretpostavljam da nakon završenih 14 tjedana ti odlaziš već prema rodu koji ti je određen sa 18 ili koliko godina to rade..
mada ne uzimaj me za riječ, to nisam saznal iz prve ruke,
samo pretpostavljam da bi tako moglo biti,
sve naravno pod uvjetom da ti nakon tih 14 tjedana želis ostati u vojsci.
fala
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 15:22   #31
Quote:
istoki kaže: Pogledaj post
Pa da, ta 14-tjedna obuka je kompletno pjesadijska, upravo iz razloga jer se sve odrzava u pozegi odnosno đakovu,
kad je vojni rok bil obvezni bilo je i nekoliko lokacija na koje su slali ovisno već o rodu.ja osobno imam 'motrenje i navođenje' ali svjesno sam podnijel zahtjev za pješ. dragovoljnu obuku..

pretpostavljam da nakon završenih 14 tjedana ti odlaziš već prema rodu koji ti je određen sa 18 ili koliko godina to rade..
mada ne uzimaj me za riječ, to nisam saznal iz prve ruke,
samo pretpostavljam da bi tako moglo biti,
sve naravno pod uvjetom da ti nakon tih 14 tjedana želis ostati u vojsci.
Nakon tih 14 tjedana ko želi ostati raditi najprije mora provesti najmanje godinu dana radit u nekoj od gardijskih brigada onda tek moze mjenjati rod. I jel ko još dobio poziv za lječnički ja još ništa izgleda da su me zaboravili
Vojna policija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 16:49   #32
pa dobro, nemas brige za lijecnicki,
ja sam to pitao osobu zaduzenu za takve stvari u mom vojnom uredu kak ce to ici pozivi, dal postom, mobitelima,mailom... rekao je da prakticiraju telefonski zbog ekspresnosti i najlakse je nazvat i objasnit.. dobro sad, 20 vojnih ureda, vjerojatno 20 drukcijih nacina rada,
ja sam u CK, i sljedecu srijedu se moram u 0700 javit u KBC Dubrava,eto
istoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 17:03   #33
mene su danas zvali da dodem po uputnicu sutra,,i da mi je pregled 26-og
inace ja sam s krka

nego jel zna neko sta je na tom pregledu kad se mora za zgb,,za redovnu vojsku sam samo u ri bio?
RioFiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 17:59   #34
I ja sam već bio na pregledu u Osijeku kada se išlo obavezno,mislim da će ovo u Zagrebu biti nešto slično,samo sigurno detaljnije.
Meni još nisu ništa poslali pa ako ima netko iz Vk da je dobio poziv volio bi da znam,hvala unaprijed.
Deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 12:57   #35
evo danas sam dignuo uputnicu i onaj suradnik za vojnu obvezu mi je reko 26og u dubravu u 07.00,,ako to uspjesno prodes dolazis kod mene po onaj poziv 5.listopada za pozegu tamo potpisujes ugovor:80%osnovice 14 tjedana slobodni vikend bla bla i to ti je to,,sretno

ugl koliko god imaju prijavljeni,,meni je 19 ja sam u onima na knap
RioFiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 13:19   #36
Glupo je što su prebacili preglede iz Osijeka u Zagreb, jer treba krenuti u 3h navečer vlakom i onda doći na pregled sav u ku*cu - pa normalno da tlak i sl. stvari neće biti u redu...
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 16:02   #37
Ja sa krka moram s autom jer mi je prvi bas dolazi u zgb u 8 i neš,,čak i ako idem iz ri,,
RioFiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 19:00   #38
Nisu svima bili pregledi u Osijeku,samo nekima.Samo se nadam da će sve proći kako treba.
A što se odmornosti tiče to je već problem jer stvarno ići vlakom u 3 i doći tamo u 7 pa ostati vjerojatno pola dana na pregledima neće biti opuštajuće.
Al što se tu može,tako mora biti.Ja bi trebao ići 4. ili 5.9.,vjerujem da sigurno neću ići sam jer nas ima 150 prijavljenih u vk.
Deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 10:26   #39
ja da nisam odsluzio po starom prijavio bi se na ovo, imo sam nabrijanog zapovjednika kod kojeg nije bilo zajebancije i drago mi je sto je tako bilo, ipak je to vojska i zasluzuje takav rezim, naravno da bi mi glavna motivacija bila lova, ali ni ostalo ne bi puno zaostajalo
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 14:38   #40
Quote:
Deda kaže: Pogledaj post
Nisu svima bili pregledi u Osijeku,samo nekima.Samo se nadam da će sve proći kako treba.
A što se odmornosti tiče to je već problem jer stvarno ići vlakom u 3 i doći tamo u 7 pa ostati vjerojatno pola dana na pregledima neće biti opuštajuće.
Al što se tu može,tako mora biti.Ja bi trebao ići 4. ili 5.9.,vjerujem da sigurno neću ići sam jer nas ima 150 prijavljenih u vk.
Koliko ti je prošlo od predavanja papira do liječničkog ?
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.