Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2015., 17:00   #681
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ko da pitaš koja je najljepša djevojka u gradu
Sutra/danas mislim navratit u Karijolu. Međutim, po jelovniku vidim da su cijene astronomske Je li vrijedi pizza te novce? Koliko su velike?
A dobro, nije takva filozofija. Onak, imaš doslovce tri kategorije:
1. nema okus, prezačinjena, pliva u vodi, tijesto se raspada... dakle ne valja
2. ima dobre okuse svih komponenti i liči na pizzu
3. od svih pizzerija iz točke broj 2 navedi one koje smatraš najboljima.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 15:55   #682
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Dobar pršut/kulen na pici je moguć samo ako je stavljen na hladnu picu, tako da je kvaliteta tih sastojaka nebitna.
Ne znam kako rade pizzu u npr. Lucasu, ali znam da je razlika između pizze koju su tamo radili, i pizze u npr. Paesanu.. ne nebo i zemlja, nego stratosfera i zemlja.


Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
@Pilatus
to nije ta šestica, ovo je pizza 6 također iz nzg, kao i ostale spomenute 3.
OK, izbaci taj dio mog posta, ne mijenja dio o Fianoni i Paesanu.


Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Sutra/danas mislim navratit u Karijolu. Međutim, po jelovniku vidim da su cijene astronomske Je li vrijedi pizza te novce?
Karijola je prosjek/gornji prosjek.

I naravno da ne vrijedi te novce.


Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Koliko su velike?

Zadnje uređivanje Pilatus : 10.12.2015. at 16:05.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 16:37   #683
u cheeky cunt
Prekasno-dođoh, pojedoh, požalih.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 01:48   #684
Pizza kod Žaca! Prvi put u zivotu da sam narucila iz iste pizzerije dvaput i oba puta bila zadovoljna..Znaci velika je, sunka ima okus sunke i vratina vratine, nije ribano, biras tanko il debelo tijesto, goudu il mozzarellu, rikole dobijes toliko da imas za 2 pizze il salatu kasnije napravis, dobijes dodatnu rajčicu u plasticnoj posudici sa strane pizze, 4 masline isto u posudici i keksić <3 na sve su mislili
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 01:52   #685
Dobar je žac
lex-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 02:11   #686
bio u dvojci jucer, standardno dobra jumbo mijesana
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 14:26   #687
Quote:
Samoprolaznik kaže: Pogledaj post
Od ovih u zapadnom dijelu, definitivno Chello (križanje Rudeške i Horvaćanske)

bogovska
vrhunska pizza

nije ni ovdje loša
Piccolo Pizzeria, Kornatska 24, Sigečica, Zagreb
bocojaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 14:35   #688
meni je najbolja zasad u dvojci iako neki kazu da se pokvarila meni je uvijek dobra pizza, chello je super za dostavu i dobijes uzasno puno za te pare
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:10   #689
Slazem se za Chello i pizzu kod Žaca, s tim da ipak Žac ima malenu prednost.
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 19:33   #690
Posljednje iskustvo nalaže mi da prenesem savjet..Pizza u Ilici(kiosk-pizze),zatim pizza u Dubravici,nije bila osobito dobra...Ali cut pizza u pekari Mlinar,prekoputa bistroa Charlie,doista je dobra..Vrlo ukusno,a cjenovno i količinski jednaka ostalim navedenim.
__________________
Miris lipe je slavenska duša.Slavenska je duša boja breze.Ili frula,kad je ljubav sluša. - Erast Platonovič Dolgopolov,ROA.
Noa Nob is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 23:28   #691
Dvojim između O'Hare i Chella, ne zanima me prostor, osoblje, samo kvaliteta i okus pizze..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 11:23   #692
Za tu O¨Hara sam čuo na radiju vozeći se na job.
Navodno je vlasnik neki normalan čovjek koji se stjecajem okolnosti jednog drugog posla našao na Siciliji i skužio pravo spravljanje jela pizze.
To je znanje usvojio te vratio gnjezdu svome.Ostalo je povijest.
__________________
Miris lipe je slavenska duša.Slavenska je duša boja breze.Ili frula,kad je ljubav sluša. - Erast Platonovič Dolgopolov,ROA.
Noa Nob is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 20:33   #693
Bio u Basti i mogu reć najbolja pizza dosad (mješana)

Nemaš osjećaj da jedeš junk food, već neš kvalitetno, namirnice su top kvalitetnog okusa.

Jedini minus kaj je pizza relativno mala za tih 50-60 kn, jedan muškarac se neće najest od jedne, mora polusit doć.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 21:08   #694
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Bio u Basti i mogu reć najbolja pizza dosad (mješana)

Nemaš osjećaj da jedeš junk food, već neš kvalitetno, namirnice su top kvalitetnog okusa.

Jedini minus kaj je pizza relativno mala za tih 50-60 kn, jedan muškarac se neće najest od jedne, mora polusit doć.
Drugi put uzmi najjaču (mislim da se zove Basta), teško da ćeš ostat gladan nakon nje.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:25   #695
ma nabijem na Krkimira i piceriju i picu na koju iskrcaš 6 banki a ostaneš gladan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 11:29   #696
Zero-Zero u na Staroj Vlaškoj i Lira u Teslinoj.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:33   #697
Najbolje pizze su mi u Lorci - Sv. Duh, DG - Metalčeva i Kod Žaca - ne znam kak se ulica zove, prema Zvijezdi se ide.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 16:02   #698
Najčešće pizzu konzumiram u dostavi - najbolje (na području Maksimira) su mi Stripes i Side Bar.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 18:09   #699
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
.... i Kod Žaca - ne znam kak se ulica zove, prema Zvijezdi se ide.
Grškovićeva
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 13:07   #700
Jel bio tko u zadnje vrijeme u Olivi na Jarunskoj (kod SD SAVA)? Planiram izvesti ekipu na pizzu, a ova njihova Pizza Oliva mi se čini dobra, a nije pretjerano skupa http://www.restoran-pizzeria-oliva.c...izzerie-oliva/
Webgraf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.