Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 01:14   #5041
Pozdrav transurferi,jeste manifestirali štogod lijepog?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 23:49   #5042
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Pozdrav transurferi,jeste manifestirali štogod lijepog?

Jesam. Danas sam se probudio živ i ništa me nije bolilo.
Oh kako divno .. Oh kako čudesno !!

krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 16:31   #5043
Ajmo malo o klatnima...

Ta bića sebe nazivaju “Arkonima” što znači “vladari“ ili “gospodari“ jer sebe doživljavaju kao vladarima i porobljivačima čovječanstva. (Drevni gnostivi su im nadjenuli taj naziv u svojim zapisima na osnovu direktnih duhovnih iskustava s tim bićima.) Dakle, to ropstvo i manipulacija čovječanstvom tih nevidljivh bića bili su prilično uspješni sve do sada, no ja im se NIKADA neću obraćati kao svojim vladarima ili boljima od sebe u bilo kojem pogledu, upravo kao što ne bih smatrao fizičke, crijevne parazite sebi nadređenima čak iako mi mogu uzrokovati fizičku nelagodu dok ih ne odstranim iz tijela.
Meni više odgovara da ih zovem buhe požderuhe. Tako im jasno dajem do znanja što točno mislim o njima, a to je da su niži paraziti, infekcija svijesti koju ću očistiti iz svog sustava kroz pravilnu upotrebu moje volje preko energetskog čišćenja i pretvorbe. To ima svrhu i da ih razljuti što ih čini otkrivenima i omogućava da se lakše s njima suočim. Uprkos njihovom samododijeljenom statusu “vladara“ čovječanstva, oni se skrivaju poput malih crva u sjenama naših umova odašiljući impulse niskofrekventnih emocija i misli našem egu i našim emocijonalnim tijelima da bi potaknuli stvaranje emocijonalne energije niskih frekvencija kojom se mogu hraniti. Zbog toga jer se vole skrivati, treba ih “pomesti“ na otvoreno da bi se moglo s njima suočiti tako da su zdrava doza nepoštovanja i mrvica arogancije nužni sastojci kada se sukobljavate s tim parazitima.

S vremenom, buhe požderuhe su izgradile strukturu energetske prehrane koja je okruživala cijelu planetu što im je omogućilo da automatski prikupljaju energiju niskih frekvencija koju su generirali ljudi te da mogu odašiljati zastrašujuće ili druge poruke niskih frekvencija u ljudsku svijest da bi ljudi nastavili generirati energetsku hranu za buhe požderuhe. Ta struktura postoji u “višoj“ razini nego što je ova tako da se može primjetiti samo u posebnim stanjima svijsti ili kada smo izvan tijela.
Uvijek imajte na umu da VI imate Moć za kojom čeznu te buhe požderuhe i da se time hrane. Oni se pretvaraju da su jaki, ali njihova snaga potječe od VAS. Buhe požderuhe namju NIŠTA u sebi što je imalo TOLIKO MOĆNO kao jedno jedino ljudsko biće potpuno svjesno svoje Prave Božanske Prirode.

Činjenica je da se oni bave svakim tko akrivno podiže svoje frekvencije svijesti i tako su postupali tijekom ljudske povijesti. Njihova omiljena tehnika jest slati podsjetnike na stvari koje su “loše“ u vašem životu, osobito ukoliko vas mogu omesti na način da okrivite nekoga drugog za taj “problem“ koji vam se nenadano stvorio u umu. Drugi prljavi trikovi koje koriste kao ometanja jest navođenje da činite nešto zabavno ili nešto što “trebate“ činiti sve dok god vas to SPREČAVA u utjelovljavanju visoko frevencijskog energijskog stanja. Ponekad će upregnuti i sve snage da bi pokrenuli napad na fizičkoj razini. Često će vas pokušati dohvatiti dok spavate ili činite nešto nepovezano s radom na energijama. Svim tim trikovima se može doskočiti.
Buhe Požderuhe se neće lako predati i već se bore svim sredstvima koja su im na raspolaganju. Njihova povećana frekventnost i intenzitet napada na svjeloradnike i povremene meditante otkriva snagu njihova očaja. Oni su oslabljeni općim porastom svjesnosti na planeti i veoma su opasni, poput životinje stjerane u kut.

Buhe požderuhe će vrlo često izmanipulirati ljude u njihovom stanju sna da bi reinstalirali ili osnažili limitirajuće podsvjesne programe. Strah je njihovo primarno oružje tako da će usaditi zastrašujuće scenarije u stanju sna da bi učinili osobu podložnju njihovom programiranju. To je veoma slično hipnotičkoj sugestiji i potrebno je iznimno puno samosvjesnosti da bi se izašlo iz tog programiranog umnog ustroja.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 20:51   #5044
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ajmo malo o klatnima...

Ta bića sebe nazivaju “Arkonima” što znači “vladari“ ili “gospodari“ jer sebe doživljavaju kao vladarima i porobljivačima čovječanstva. (Drevni gnostivi su im nadjenuli taj naziv u svojim zapisima na osnovu direktnih duhovnih iskustava s tim bićima.) Dakle, to ropstvo i manipulacija čovječanstvom tih nevidljivh bića bili su prilično uspješni sve do sada, no ja im se NIKADA neću obraćati kao svojim vladarima ili boljima od sebe u bilo kojem pogledu, upravo kao što ne bih smatrao fizičke, crijevne parazite sebi nadređenima čak iako mi mogu uzrokovati fizičku nelagodu dok ih ne odstranim iz tijela.
Meni više odgovara da ih zovem buhe požderuhe. Tako im jasno dajem do znanja što točno mislim o njima, a to je da su niži paraziti, infekcija svijesti koju ću očistiti iz svog sustava kroz pravilnu upotrebu moje volje preko energetskog čišćenja i pretvorbe. To ima svrhu i da ih razljuti što ih čini otkrivenima i omogućava da se lakše s njima suočim. Uprkos njihovom samododijeljenom statusu “vladara“ čovječanstva, oni se skrivaju poput malih crva u sjenama naših umova odašiljući impulse niskofrekventnih emocija i misli našem egu i našim emocijonalnim tijelima da bi potaknuli stvaranje emocijonalne energije niskih frekvencija kojom se mogu hraniti. Zbog toga jer se vole skrivati, treba ih “pomesti“ na otvoreno da bi se moglo s njima suočiti tako da su zdrava doza nepoštovanja i mrvica arogancije nužni sastojci kada se sukobljavate s tim parazitima.

S vremenom, buhe požderuhe su izgradile strukturu energetske prehrane koja je okruživala cijelu planetu što im je omogućilo da automatski prikupljaju energiju niskih frekvencija koju su generirali ljudi te da mogu odašiljati zastrašujuće ili druge poruke niskih frekvencija u ljudsku svijest da bi ljudi nastavili generirati energetsku hranu za buhe požderuhe. Ta struktura postoji u “višoj“ razini nego što je ova tako da se može primjetiti samo u posebnim stanjima svijsti ili kada smo izvan tijela.
Uvijek imajte na umu da VI imate Moć za kojom čeznu te buhe požderuhe i da se time hrane. Oni se pretvaraju da su jaki, ali njihova snaga potječe od VAS. Buhe požderuhe namju NIŠTA u sebi što je imalo TOLIKO MOĆNO kao jedno jedino ljudsko biće potpuno svjesno svoje Prave Božanske Prirode.

Činjenica je da se oni bave svakim tko akrivno podiže svoje frekvencije svijesti i tako su postupali tijekom ljudske povijesti. Njihova omiljena tehnika jest slati podsjetnike na stvari koje su “loše“ u vašem životu, osobito ukoliko vas mogu omesti na način da okrivite nekoga drugog za taj “problem“ koji vam se nenadano stvorio u umu. Drugi prljavi trikovi koje koriste kao ometanja jest navođenje da činite nešto zabavno ili nešto što “trebate“ činiti sve dok god vas to SPREČAVA u utjelovljavanju visoko frevencijskog energijskog stanja. Ponekad će upregnuti i sve snage da bi pokrenuli napad na fizičkoj razini. Često će vas pokušati dohvatiti dok spavate ili činite nešto nepovezano s radom na energijama. Svim tim trikovima se može doskočiti.
Buhe Požderuhe se neće lako predati i već se bore svim sredstvima koja su im na raspolaganju. Njihova povećana frekventnost i intenzitet napada na svjeloradnike i povremene meditante otkriva snagu njihova očaja. Oni su oslabljeni općim porastom svjesnosti na planeti i veoma su opasni, poput životinje stjerane u kut.

Buhe požderuhe će vrlo često izmanipulirati ljude u njihovom stanju sna da bi reinstalirali ili osnažili limitirajuće podsvjesne programe. Strah je njihovo primarno oružje tako da će usaditi zastrašujuće scenarije u stanju sna da bi učinili osobu podložnju njihovom programiranju. To je veoma slično hipnotičkoj sugestiji i potrebno je iznimno puno samosvjesnosti da bi se izašlo iz tog programiranog umnog ustroja.
Pristojno je citirati izvor - ovako izgleda kao da si ti autor dok je netko drugi pisao
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 21:35   #5045
Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Pristojno je citirati izvor - ovako izgleda kao da si ti autor dok je netko drugi pisao
Ne, ne izgleda ni najmanje kao da sam ja pisao. . Prestani voditi tuđu brigu.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 08:36   #5046
@lostsoul,
tri su pravila transurfanja:

1) ne pričati
2) ne pričati
3) ne pričati

osim možda sekundu prije odlaska sa ovoga svijeta. jer se sve uruši jako brzo...
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:03   #5047
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Jesam. Danas sam se probudio živ i ništa me nije bolilo.
Oh kako divno .. Oh kako čudesno !!

Dobar odgovor! Ja se toga ne bih ni sjetila.

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
@lostsoul,
tri su pravila transurfanja:

1) ne pričati
2) ne pričati
3) ne pričati

osim možda sekundu prije odlaska sa ovoga svijeta. jer se sve uruši jako brzo...
Može pojašnjenje?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 00:47   #5048
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Odgovor:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Isus_na_Maslinskoj_gori
Poslije Posljednje večeri, Isus je s apostolima krenuo prema Maslinskoj gori i Getsemanskom vrtu. Tamo je više puta došao prenoćiti, ako se dugo zadržao u Jeruzalemu. Isus se povukao na molitvu rekavši apostolima, da sjednu i čekaju. Jedino su Petar, Jakov i Ivan, kao trojica najvjernijih pošli s njime. Isus je znao, da ga čekaju kušnja i slabost pa je samo trojici apostola dozvolio, da tome svjedoče, jer bi to ostali teško podnijeli. Zaokupile su ga misli o muci i smrti, bio je u tjeskobi i tuzi. Trojici apostola rekao je: "Duša mi je nasmrt žalosna! Ostanite ovdje i bdijte (Mk 14, 34)!" Udaljio se i od njih, ali ne predaleko. Isus je imao običaj, moliti se Bogu Ocu prije važnih događaja. Tako je činio i ovaj put. Kleknuo je i licem pao na zemlju od muke i straha. To je trajalo oko sat vremena. Isus je znao, budući da je Bog i čovjek, što će se dogoditi dan kasnije na Veliki petak. U glavi su mu prolazile slike mučenja. Osjetio je jake duševne bolove, oblijevao ga je hladan znoj. U Getsemanskom vrtu, Isus nije oplakivao toliko svoju muku i smrt, koliko ljudsku pakost i zloću. [1]

Iskušavao ge je đavao, prvi put nakon kušnje u pustinji. Prikazao mu je grijehe svijeta, da ga odvrati od žrtve. U nevolji zavapio je: "Oče moj! Ako je moguće, neka me mimoiđe ova čaša. Ali ne kako ja hoću, nego kako hoćeš ti (Mt 26,39)." [2] Nakon molitve otišao je do trojice apostola, koje je našao kako spavaju pa im je rekao: "Tako, zar niste mogli jedan sat probdjeti sa mnom? (Mt 26,40)". Apostolima je bilo neugodno. Isus im je još rekao: "Bdijte i molite da ne padnete u napast! Duh je, istina, voljan, no tijelo je slabo (Mt 26,41)." Isus se ponovno povukao na molitvu i trpio, zbog ravnodušnosti ljudi na njegovu muku i zbog toga što se neće svi ljudi spasiti, jer su dobrovoljno odbacili spasenje. Za vrijeme muke Isusu je došao anđeo i tješio ga. Slično se dogodilo i prilikom kušnje u pustinji.

Nakon anđelova odlaska, Isus se nastavio moliti i znojio se krvavim znojem, zbog patnji i smrti koje je imao podnijeti i budućih patnji pripadnika Crkve. Krvavi znoj, pojavio se uslijed velike uzbuđenosti i duševne borbe, kada je krv navrela u velikim količinama u glavu i pomiješala se sa znojem.

Isus je molitvom želio dati ljudima primjer, da se mole u teškoćama i pred važne životne događaje. Nakon molitve osjetio je mir, odlučnost i duševnu snagu, što će nastaviti osjećati tijekom cijele muke i križnog puta. Isus je bdio, a učenici su spavali, dok ih nije probudio riječima: "Evo, približio se čas! Sin Čovječji predaje se u ruke grešničke! Ustanite, hajdemo!
Hvala brate na ovome. AMEN!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 00:53   #5049
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Pozdrav transurferi,jeste manifestirali štogod lijepog?
pOZDRAV. eto.PUNO TOGA LIJEPOGA. npr: ljubav, mir, sreću, zdravlje, sex, snagu, vjetar, sunce, hodanje, sluh, glazbu, zezanciju, humor, mineralnu vodu, gosta, novo prijateljstvo, pripomoć, obitelj, tugu, nostalgiju, glad, jabuka, ,izlet, kino, kazalište, pjesma, handshake, učenje.......
kako je kod vas?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 11:57   #5050
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Dobar odgovor! Ja se toga ne bih ni sjetila.

Može pojašnjenje?
pa očito je, kaj se ima objašnjavat.
možemo diskutirat o transurferinma koji su nekaj postigli. tako da se nama ništa ne uruši. ili pokupimo njihova klatna...

recimo trump ili pernar. znam da nisu svjesni ali imaju viziju iliti slajd.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:23   #5051
Vama je jasno da je Lost-soul troll?
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:11   #5052
nije trol. ima na par tema upise i ne trola.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:22   #5053
Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Vama je jasno da je Lost-soul troll?
Točno,u pravu si. U tvojoj realnosti ja jesam troll a nisam te natjerala da tako misliš. :-)
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:23   #5054
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
nije trol. ima na par tema upise i ne trola.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:46   #5055
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
nije trol. ima na par tema upise i ne trola.
Nije svaki troll zlonamjeran. Samo mi nije jasno što Lost-soul želi točno s obzirom da skoro godinu dana postavlja ista pitanja i daje uvijek iste odgovore. Ako se netko godinu dana bavi transurfingom, rezultati bi trebali biti očigledni. S obzirom da je tona ljudi potrošila svoje vrijeme da Lost-soul savjetuje u pitanju veza, hrane, povećanja sisa, (ne znam da li sam točno naveo sve, but you get my drift) etc...ja se pitam zašto se Lost-soul nikada ne vrati sa komentarom kako su joj ti savjeti pomogli?

Eto, samo toliko (quotam organiceko258 iz čistoga razloga što je Lost-soul već odlučila što imam u glavi pa nema potrebe da joj se osobno obraćam s obzirom da ni ne znam što da joj kažem). Ako sam u krivu, ispričavam se.
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 17:47   #5056
koliko vidim raspravljala je na temi tajne i još ponegdje i recimo iz moje perspektive kada probaš x "tehnika" malo imaš rezerve s mladenačkim žarom se upustit u još jednu. ja za sebe ne tvrdim da sam surfer - ja radim čušpajz svega pa kaj ispadne najbolje za mene jer ako odem u krivom smjeru nema mi spasa, tj nije sve za svakoga. a koliko vidim po nekim postovima surfanje može biti opasno. kao i meditacija (znam neke koji su opukli, od previše duhovnosti, ne znam koje tehnike, možda ih klatna/entiteti napadjau ko bi znao.) kao i prezdrava prehrana (u smislu ako se jede samo zdrava hrana i naleti na industrijsku organizam se šokira.) pa eto, čušpajz svega još neko vrijeme (nadam se kraće) a kaj nas čeka nakon toga nitko pa ni teški surferi ne mogu znat niti garantirat.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:48   #5057
Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Vama je jasno da je Lost-soul troll?
Ne bih rekao.
Kako bi se tek onda zvalo ono na temi sirova hrana?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 08:28   #5058
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ajmo malo o klatnima...

Ta bića sebe nazivaju “Arkonima” što znači “vladari“ ili “gospodari“ jer sebe doživljavaju kao vladarima i porobljivačima čovječanstva. (Drevni gnostivi su im nadjenuli taj naziv u svojim zapisima na osnovu direktnih duhovnih iskustava s tim bićima.) Dakle, to ropstvo i manipulacija čovječanstvom tih nevidljivh bića bili su prilično uspješni sve do sada, no ja im se NIKADA neću obraćati kao svojim vladarima ili boljima od sebe u bilo kojem pogledu, upravo kao što ne bih smatrao fizičke, crijevne parazite sebi nadređenima čak iako mi mogu uzrokovati fizičku nelagodu dok ih ne odstranim iz tijela.
Meni više odgovara da ih zovem buhe požderuhe. Tako im jasno dajem do znanja što točno mislim o njima, a to je da su niži paraziti, infekcija svijesti koju ću očistiti iz svog sustava kroz pravilnu upotrebu moje volje preko energetskog čišćenja i pretvorbe. To ima svrhu i da ih razljuti što ih čini otkrivenima i omogućava da se lakše s njima suočim. Uprkos njihovom samododijeljenom statusu “vladara“ čovječanstva, oni se skrivaju poput malih crva u sjenama naših umova odašiljući impulse niskofrekventnih emocija i misli našem egu i našim emocijonalnim tijelima da bi potaknuli stvaranje emocijonalne energije niskih frekvencija kojom se mogu hraniti. Zbog toga jer se vole skrivati, treba ih “pomesti“ na otvoreno da bi se moglo s njima suočiti tako da su zdrava doza nepoštovanja i mrvica arogancije nužni sastojci kada se sukobljavate s tim parazitima.

S vremenom, buhe požderuhe su izgradile strukturu energetske prehrane koja je okruživala cijelu planetu što im je omogućilo da automatski prikupljaju energiju niskih frekvencija koju su generirali ljudi te da mogu odašiljati zastrašujuće ili druge poruke niskih frekvencija u ljudsku svijest da bi ljudi nastavili generirati energetsku hranu za buhe požderuhe. Ta struktura postoji u “višoj“ razini nego što je ova tako da se može primjetiti samo u posebnim stanjima svijsti ili kada smo izvan tijela.
Uvijek imajte na umu da VI imate Moć za kojom čeznu te buhe požderuhe i da se time hrane. Oni se pretvaraju da su jaki, ali njihova snaga potječe od VAS. Buhe požderuhe namju NIŠTA u sebi što je imalo TOLIKO MOĆNO kao jedno jedino ljudsko biće potpuno svjesno svoje Prave Božanske Prirode.

Činjenica je da se oni bave svakim tko akrivno podiže svoje frekvencije svijesti i tako su postupali tijekom ljudske povijesti. Njihova omiljena tehnika jest slati podsjetnike na stvari koje su “loše“ u vašem životu, osobito ukoliko vas mogu omesti na način da okrivite nekoga drugog za taj “problem“ koji vam se nenadano stvorio u umu. Drugi prljavi trikovi koje koriste kao ometanja jest navođenje da činite nešto zabavno ili nešto što “trebate“ činiti sve dok god vas to SPREČAVA u utjelovljavanju visoko frevencijskog energijskog stanja. Ponekad će upregnuti i sve snage da bi pokrenuli napad na fizičkoj razini. Često će vas pokušati dohvatiti dok spavate ili činite nešto nepovezano s radom na energijama. Svim tim trikovima se može doskočiti.
Buhe Požderuhe se neće lako predati i već se bore svim sredstvima koja su im na raspolaganju. Njihova povećana frekventnost i intenzitet napada na svjeloradnike i povremene meditante otkriva snagu njihova očaja. Oni su oslabljeni općim porastom svjesnosti na planeti i veoma su opasni, poput životinje stjerane u kut.

Buhe požderuhe će vrlo često izmanipulirati ljude u njihovom stanju sna da bi reinstalirali ili osnažili limitirajuće podsvjesne programe. Strah je njihovo primarno oružje tako da će usaditi zastrašujuće scenarije u stanju sna da bi učinili osobu podložnju njihovom programiranju. To je veoma slično hipnotičkoj sugestiji i potrebno je iznimno puno samosvjesnosti da bi se izašlo iz tog programiranog umnog ustroja.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:11   #5059
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Kako bi se tek onda zvalo ono na temi sirova hrana?
Ljudska glupost, štaš
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 17:26   #5060
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Pozdrav transurferi,jeste manifestirali štogod lijepog?
MadMarx je izmanifestirao, pričao nam je na zadnjem transurferskom druženju.
Ali ne smijemo reći o čemu se radi jer nije baš primjereno forumu , ali sjetili smo se odmah tebe.
Da znaš o čemu se radi, odmah bi se počela družiti s nama, a pogotovo s MadMarxom.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.