Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2010., 17:14   #21
Keanu je meni najbolji. Nije ista faca, nego ga boli kurac za sve. Seagal je jedan meni od najmržih glumaca.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 17:46   #22
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Koji mrtvi roman

tak mi i treba kad vjerujem neprovjerenim informacijama...al netko mi je davno rekao da je to radjeno po romanu, i odmah nakon prvog dijela da se radi o trilogiji...
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:30   #23
Quote:
Minimalac99 kaže: Pogledaj post
...nešto kao Steven Seagal.
Slušaj ti, nemoj da vređaš!

__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:54   #24
Steven Seagal Emotion Chart!

Ovo je predobro!
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 13:02   #25
x

Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
Keanu je meni najbolji. Nije ista faca, nego ga boli kurac za sve. Seagal je jedan meni od najmržih glumaca.


da..ja mrzim stevena seagala.msm,ne kazem da je glup ko ga voli,al meni ide ne zivac jbt,inace ne volim bas t e koji se prave nepobjedivi i sami pobiju milijun ljudi,no par takvih filmova su bar bili dobri..Seagalovi?????NEEE!!

MATRIX i keanu reeves-the best
Dr-House is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 10:12   #26
Quote:
Dr-House kaže: Pogledaj post
no par takvih filmova su bar bili dobri..Seagalovi?????NEEE!!
Ne vređaj, dijete drago, Opsada (prvi dio) je dobar film!
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 20:31   #27
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Ne vređaj, dijete drago, Opsada (prvi dio) je dobar film!
A što nedostaje drugom djelu? Samo da ne snimi treći dio u kojem će otići u svemir i boriti se protiv izvanzemaljaca (jer će mi zamjeriti i prva dva)
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 06:53   #28
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
A što nedostaje drugom djelu?
Na prvu loptu ću samo reći: negativac poput Tommy Lee-a.
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Samo da ne snimi treći dio u kojem će otići u svemir i boriti se protiv izvanzemaljaca (jer će mi zamjeriti i prva dva)
Prije će snimiti eko-Opsadu.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 14:12   #29
Nikad mi nece bit jasno s kime je Neo pricao na kraju filma preko govornice prije nego li je poletio u nebo?
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 14:23   #30
Pričao je sa mnom. Ja sam ga zvao na kavu a on počne neš filozofirat...
Iksbrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:47   #31
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nece bit jasno s kime je Neo pricao na kraju filma preko govornice prije nego li je poletio u nebo?
Pa valjda sa masinama ?
A meni nije jasno, zasto ulaze i izlaze u Matrix samo preko fiksnog telefona, a sa mobilnog to nije moguce ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 21:47   #32
Quote:
Iksbrown kaže: Pogledaj post
Pričao je sa mnom. Ja sam ga zvao na kavu a on počne neš filozofirat...
To hoću li ja doći na kavu ili ne je bilo unaprijed određeno, što ne znači da ishod istoga nije bio moj vlastiti odabir, već samo da je moj odabir morao rezultirati navedenim ishodom.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:17   #33
da, ali zato su drugi i treći smeće...
Prvi dio isto nije savršen, ako pogledamo scene tuče nisu savršene, mene živcira kad neko uzme glumce koji se neznaju tuć i stavi ih da glume... triba stavit glumce koji imaju crni pojas, ka šta je Wesley Snipes npr. On je bija savršen u Demolition man.
Oxidize is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 04:59   #34
Quote:
Zlo_i_Naopako kaže: Pogledaj post
Steven Seagal Emotion Chart!

Ovo je predobro!
+ 1



A ova tema otprije dvi godine, so cool.

Matrix je jedina trilogija koja mi odgovara.
Volim metke, crvenu i plavu pilulu i crnu boju.
Neo je sunce.

Ja sam Neo.

E. A koja vam je najdraža scena?
Meni je najdraža kad mu Oracle slaže da on nije Taj.


Quote:
Oracle: OK, now I'm supposed to say, "Hmm, that's interesting, but... " then you say...
Neo: ..."but what?"
Oracle: But... you already know what I'm going to tell you.
Neo: I'm not The One.
Oracle: Sorry, kid. You got the gift, but it looks like you're waiting for something.
Neo: What?
Oracle: Your next life, maybe. Who knows? That's the way these things go.
Koji mindfuck.
Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 18:11   #35
baš sam jučer ponovo gledala prvi dio Matrixa, ma klasika je. Scenarij je sjajan a film je preinteligentan i pun filozofije do boli. Neke scene i koristim u nastavi i klinci stvarno kuže o čemu se radi

Druga dva nastavka su teški shit...jedino što mi paše iz njih je glazba.

Avatar nije vrijedan spomena.....
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 23:04   #36
Matrix je odličan bio i ostao, teško je bilo napraviti dva smislena nastavka nakon tako dobre jedinice.
Keanu je stvarno zgodan lik, a facijalna ekspresija mu je na razini drveta, valjda baš zato i dobro paše u Matrix.
E sad se ne mogu sjetiti koji su to glumci odbili ulogu, ali ok da ju je on dobio.
__________________
admiral Janeway
spuzvica98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 19:10   #37
Bok svima.ovako ja imam troje original Matrix naočale.platila sam ih 500kn :/ da znam puno.no kad ti je brat ljubitelj kupiš.no njemu ne pasu i sad bi ja njih prodala za 300kn jer ih se želim riješit.pliz netko?ako je netko zainteresiran nek mi se javi na mail :[email protected]
leptirić123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:46   #38
Ovo niste očekivali, zar ne

Prahistorijska tema ponovo živi!

"Ono što je bilo, biti će opet." (Citat koji je možda iz LOTR-a? Ne znam, sad mi je palo na um.)

Dižem temu radi vijesti da je u planu reboot filma Matrix iz 1999. i to bez Keanua i braće Wachovsky.
I to mada je Keanu Reeves izjavio da bi rado snimio četvorku.

Isprva mi se učinilo da je ta ideja idiotska, jer Matrix savršeno drži vodu. To je jedan od najboljih i najutjecajnijih SF-ova svih vremena.

No s druge strane, u trećem dijelu Matrixa je rečeno da se događaji iz tog univerzuma stalno ciklički ponavljaju, tako da rebootanje Matrixa čak ima smisla.
Pod uvjetom da tretman teme ne bude - ajmo raditi generički SF akcić, nego da se fakat potrude da svemu daju dublju filozofsku pozadinu... od čega, naravno, neće biti ništa.

http://www.hollywoodreporter.com/hea...er-bros-986292
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 11:03   #39
Nevjerojatno je da tako dobar film može imati tako šugave nastavke. Ono, jedinica 10/10, nastavci 2/10 i 1/10. LOL. Netko je na IMDB-u napisao da ima osjećaj ko da su u braću, pardon sestre Wachowski nakon jedinice oteli vanzemaljci i zamjenili s njihovim dvojnicima koji su izvana isti, ali iznutra potpuno drugačiji...

Uglavnom, jedinica je bila revolucionaran film... Nešto kao Ben-Hur iz 1958. ili Fight Club iz 1999. Nešto što ne stari. Nešto nenadmašivo. Sjećam se kad sam ga prvi put gledao, odmah me "blowed me away"... Bio sam 6. razred i tjednima sam uzbuđeno čekao kad će doći taj film u lokalnu videoteku jer je bio piratiziran(tada bi se pojavljivale piratizirane kopije nekih hit-filmova u videotekama puno prije originala) i ja sam bio prvi koji ga je iznajmio u toj videoteci... I još se sjećam tog dana kad sam ga pogledao na svom VHS-u. Otad sam ga pogledao X puta i nemam nikad onaj osjećaj kao da mi je dosadio.
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:38   #40
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post

Dižem temu radi vijesti da je u planu reboot filma Matrix iz 1999. i to bez Keanua i braće Wachovsky.
I to mada je Keanu Reeves izjavio da bi rado snimio četvorku.
Vjerojatno će snimiti nekakvo sranje prepuno CGI-a.

Hollywood traži način kako da nastavi zarađivati jer u zadnje vrijeme imaju dosta filmova koji im stvaraju gubitke.
Očito misle jahati na valu stare popularnosti. Slično kao što je Star Wars VII rezultirao ogromnom zaradom. Doduše, tu su se iskazali producenti i redatelj. Snimljen je odličan film.
Može li netko slično s Matrixom?
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.