Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2014., 18:13   #81
Quote:
qpwowie kaže: Pogledaj post
Predpostavljam da si jednom konfiguirao server pa makar i windows i vidio da sve one silne postavke i konfiguracije čine individualnost.
Windows server nikada, a server inače možda jednom... ili dvaput...
Quote:
Točno je da su sve aplikacije više manje iste i servisi ali security nije, on je individualna postavaka administratora.
EOF
Vidim ja, od tebe hackera jok, a inžinjera još manje. Primjetl sam da si onaj dio gdi sam te pital "od kuda dolaze 0 day rupe?" elegantno zaobišel. Hajde dalje hackirat' u "elitnijim rješenjima".
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 19:29   #82
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Ako imaš sve postavke podešene za tu wep mrežu i ne želi se spojiti onda je lako moguće da je upaljen mac filter, znači ili naganjaj dozvoljenu mac adresu ili zajebi radnju.
Nisam spomenuo da mi je tu i tamo uspjelo se konektirati, signal je skroz dobar... Jer ako bi imao taj filter možda se nikako nebi mogao konektirati ... jel znas kako doci do te mac adrese i kako se to točno mijenja, znam da je u cmd ipconfig nesto ali neznam tocno sto...
__________________
Life is a bitch and Im gonna fuck it
Lion_punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 19:33   #83
Quote:
Lion_punk kaže: Pogledaj post
Nisam spomenuo da mi je tu i tamo uspjelo se konektirati, signal je skroz dobar... Jer ako bi imao taj filter možda se nikako nebi mogao konektirati ... jel znas kako doci do te mac adrese i kako se to točno mijenja, znam da je u cmd ipconfig nesto ali neznam tocno sto...
Ako znaš doći do te točke, znaš nešto engleskog, ja ti mogu samo reći, google ti je najbolji prijatelj, druži se s njim.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 15:50   #84
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Jel' ovako Anatare?
https://github.com/nemasu/asmttpd
Da se piše HTTP server u asembleru
ovo je odlično dizajnirano i napisano
ak čovjek bude imo živaca dovršit cijeli http,
to će bit vrlo siguran i vrlo vjerovatno daleko najbrži http server (koristi samo kernel)

fala na linku
kak si ga našo tak rano
__________________
i am done contemplating imponderables
i_meni_dosadno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:11   #85
Evo za naš novopečeni hackerski podmladak, odličan esej o "elitnom jeziku" kojemu je autor bivši Sun Microsystems inžinjer (Sun Microsystems je firma gdje je izumljena Java):

The Failed Promise.

A ti i dalje "hackiraj" u "elitnom jeziku".
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 02:47   #86
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Nocne more sa Javom su svakodnevne, i ne treba ici daleko do puno gorih prica i vecih gubitaka vremena i novca. Dobro je i prosao.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 09:20   #87
Java je zlo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 11:20   #88
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Java je zlo.
bormeš je
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 01:18   #89
erodate

kako hakirat clanstvo na erodatu ili smokvi
branac5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 08:01   #90
Velikin kurcon i brzin auton.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 15:34   #91
Zna li netko hakirati facebook lozinku?
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:42   #92
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Zna li netko hakirati facebook lozinku?
zna
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:49   #93
Jeli se može?
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 08:26   #94
Što ti je ta Jela skrivila?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 14:40   #95
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Što ti je ta Jela skrivila?
jela nije dala
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 08:51   #96
hm, ne znam da li sam na dobrom mjestu ili ne, ali pitat ću svejedno, a admin ako misli da ide negdje drugdje - slobodno neka premjesti.

jučer sam ostavila svoj gmail otvoren neko vrijeme. laptop dostupan samo meni. nakon nekih sat vremena vraćam se i vidim u donjem desnom kutu (kao kad minimize new message napraviš) poruku s naslovom: open session with /tamo neko ime od osobe koja mi je new contact u zadnjih par dana/

kao da mi je otvorena neka sesija?? kako pobogu???

nismo chatali, samo razmijenili jedan mail ukupno prije toga. nisam dala nikakvo dopuštenje za sheranje podataka.

što bi to moglo bit?? jel' mi netko hakirao račun?

btw, prošla sam onih 9 sigurnosnih google chrome gmail koraka.

edit: mail je gmail, chrome 33, taj drugi account na koji sumnjam da je bio spojen na moj je s outlook.com
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!

Zadnje uređivanje menni : 08.03.2014. at 09:03.
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 18:36   #97
Vrlo vjerojatno. Promini sifru i ocisti podatke iz preglednika.
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 13:06   #98
Ako ima netko tko zna hakirati lozinku od facebooka neka se javi u inbox, bitno je
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 12:51   #99
oj

Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno. Promini sifru i ocisti podatke iz preglednika.
cini mi se da joj je netko mal ukro cookie, sto je prelagano, browser pamti sve sifre, zato instalat primitivni cc cleaner, svako malo cistit i to je to
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 12:54   #100
Talking oj

Quote:
Lion_punk kaže: Pogledaj post
Hvala na odgvoru. Dali je moguće "sniffati mobitel" sa wiresharkom ili cainom?
jup...kali linux majka svi becara haha.
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.