Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2014., 13:37   #81
Tam negdje oko 2020. godine... nakon tri tone ekspanzija, stuff packova i pol miljona patcheva, Simsići 4 bu bili taman kak spada.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 15:39   #82
system requirements are here

Quote:
REQUIRED: Internet connection required for product activation.

OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1

PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent) MEMORY: At least 2 GB RAM

HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only

VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better

SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible

DIRECTX: DirectX 9.0c compatible

INPUT: Keyboard and Mouse
izgleda da ja necu moc pokrenut, jer mi je procesor slab
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:09   #83
To je zasada samo sa baznom igrom, čim izađe par dodataka trebat će duplo bolje konfa od ove.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 15:35   #84
Dali možda netko zna dal dolaze godišnja doba uz sims 4?
__________________
Što više ljudi znam to više volim svog psa...
yyxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 14:19   #85
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Jer sve nove informacije koje puštaju, pokopaju igru još više.

Ali što očekivati od EA. Unište svaki serijal igara.
Nove informacije su se svele na '' Nema ovoga, nema onoga čega je bilo u TS3 ''.


Evo još jedna novost.



Javne površine u TS4 se neće moći editirati i neće biti ''Edit Town'' moda.

Tako igrači neće moći stvarati niti modificirati parkove u TS4, jer parkovi su sad javne površine u TS4 ( Public places ).
Također potvrđeno je da će u svijetovima biti maksimalno samo 25 lotova, za usporedbu TS3 je po svijetu imao 80+ lptova.
Također neće se moći postavljati prazni lotovi po svijetu.



Tebi možda nema frke, ali meni i mnogim drugima ima.
Čista glupost. Ovo kao da je TS2 No.2.
Ono što je tebi nebitno, nije nebitno drugima.

Mogli su slobodno radje opet izbaciti TS2, dođe na isto.
I TS2 se vrti na starim računalima sa početka 21 stoljeća.




A u čemu je fora nestajanje u čisti zrak, bez da se vidi gdje uopće idu?
A u čemu je fora pljuvati po igri na osnovu par videa od 5 minuta i priče takvih hejtera poput tebe?

The Sims 3 kojim ga tako snažno uspoređujete je smeće kakvo dugo nije viđeno, te lakrdije uopće nije trebalo, a očito je da su na to došli sada, ako je istina da vraćaju stvari iz dvojke. Ono što su tad trebali napraviti je samo poboljšati grafiku dvojke,ništa više.
__________________
If you only have a hammer, you tend to see every problem as a nail.
seven9heaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:55   #86
create a sim demo free na originu
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:21   #87
Quote:
seven9heaven kaže: Pogledaj post
A u čemu je fora pljuvati po igri na osnovu par videa od 5 minuta i priče takvih hejtera poput tebe?

The Sims 3 kojim ga tako snažno uspoređujete je smeće kakvo dugo nije viđeno, te lakrdije uopće nije trebalo, a očito je da su na to došli sada, ako je istina da vraćaju stvari iz dvojke. Ono što su tad trebali napraviti je samo poboljšati grafiku dvojke,ništa više.
Ne na osnovu par videa, nego na osnovu službenih informacija koje su izašle o samoj igri ( dvije jako različite stvari ).
A svaka nova informacija pokazuje koliko je ova igra zbrzana i lošija od prijašnjih nastavaka. U skoro svim aspektima je nazadnija. Mnoge važne nekoć standardne funkcije su oduzete.

Danas objavljeno da TS4 neće imati obiteljsko stablo u igri ( znači neće biti moguće pratiti simse po generacijama u obiteljskom stablu ), to je funkcija koja je bila standard i u TS2 i TS3, a neki dan je potvrđeno da nema ni story progression u TS4 ( znači igra više neće ujpravljati sa simsima u svijetu ).

A što se tiče TS3 samo tvoje mišljenje, meni najbolja igra u seriji i daleko bolja od ovog smeća ( da ne znam i da mi neko pokaže TS3 i TS4, mislila bi da je TS3 novija igra ).
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:06   #88
Create a Sim demo je super. pre lako je napraviti simljana po želji.
kualjanin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:35   #89
ts4news.com-features-missing-from-the-sims-4

Izgleda da je EA pokopola S4 već u samome startu
A fanovi koji imaju 64 bitni sustav i više od 4GB memorije možda uopće neće moć pokrenut igru jer je sims 4 baziran za za 32 bit sustave i.na.4GB Memorije

32-bit executable - TS4 is not 64-bit, and cannot access more than 4GB of RAM. If you have more than 4GB then you are crippled.

Zadnje uređivanje blupita : 20.08.2014. at 13:47.
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:30   #90
Thumbs down

Tako sam razočarana u ovu igru, a Simsi su jedina igra koju volim. Ovo je užas, nema podruma, uvijek pravim kuće s podrumom, nema bazena, nema alata za edit terena, ne mogu ni jezerce napraviti u dvorištu, ni malo brdo. Ne mogu napraviti veliki grad šta je ovo ovako sitno i namještaj izgleda kao da je od plastike, kao i kosa kod simsa, sve je nešto sjajno i svjetlucavo. Još ako ne bude create a world ovo će ispasti katastrofa. Samo su se dovezali onih emocija i kako možeš "rastezati" simse i povlačiti sobe sa samo jednim pokretom. A ne mogu ni garažu napraviti, kakva je to kuća bez garaže!
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:13   #91
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
ts4news.com-features-missing-from-the-sims-4

Izgleda da je EA pokopola S4 već u samome startu
A fanovi koji imaju 64 bitni sustav i više od 4GB memorije možda uopće neće moć pokrenut igru jer je sims 4 baziran za za 32 bit sustave i.na.4GB Memorije

32-bit executable - TS4 is not 64-bit, and cannot access more than 4GB of RAM. If you have more than 4GB then you are crippled.
Bubnuti glupost i ostati živ!! Zapravo za mene koji imam 8Gb je ovo dobro, Sims će uzeti 4Gb, a svi ostali programi koji rade u pozadini će grickati ostatak memorije od 4 Gb. Tako da ne vidim razlog što bi ja bio kripl

Slažem se da će faliti Story progression i toddlers, ali to se može dodati kroz ekspanziju, mislim da su čak na Twitteru tako i napisali. Za bazene ista stvar iako je njih teže ubaciti kasnije, ali s njima se i ne služim pa mi osobno nisu bitni.

EA je ove godine organizirao kamp za razne fan i mod stranice, gdje su oni isprobavali igre. Ove godine se od modera može svašta očekivati, ako ih EA podržava. Najbolji primjer je Twallan, koji je radio modove za TS3, a EA je neke njegove ideje prenio u TS4.
Očekujte novu igru, a ne nastavak na TS3 pa vam možda bude lakše
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:49   #92
Quote:
Crypt kaže: Pogledaj post
Očekujte novu igru, a ne nastavak na TS3 pa vam možda bude lakše
Ali to nije nova igra, to bi trebala biti unaprijeđena igra, a oni su je unazadili maksimalno. Ako je nova igra onda se ne bi trebala zvati The sims 4. I mislim mora se priznati da zaostaje za drugim igricama koje izlaze 2014.

Recimo meni nedostaje gotovo sve u ovoj igrici, ja volim da gradim , u simsu 3 mi je bilo super što možeš oblikovati planine, brda, stavljati ceste, graditi sve i svašta, pa kad pravim kuću moglo se stvarno puno toga izvesti. Sad mi je u simsu 4 dobro postavljanje prozora i to što zidovi mogu biti različitih dimenzija, i sviđa mi se cesta puno je realističnija.

Oni su se previše orijenitrali na one koje vole da se isključivo igraju sa simsima, tj. prave neke priče ili šta ti ja znam rade već s njima. Potpuno su izbacili nas koji volimo stvarati svijet.

Još kad sam gledala onaj video davno što je navodno trebao biti trailer za sims 4, na kraju se ispostavilo da je to za gradnju hotela, kako sam se samo razočarala kad sam vidjela kako stvarno izgleda sims 4 jad i bijeda.
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:10   #93
Zapravo i je nova igra, ako ne gledamo na gradnju, jer timeline se ne nastavlja na prethodne nastavke, više je neki "parallel universe" - IZVOR

Mene više zanima kako će odraditi ponašanje Simsa, nego gradnja. Iako sam i ja volio ponekad zabaviti se svojim arhitektonskim (ne)umijećem. Ali živi bili pa vidjeli, možda obje vrste igrača budu zadovoljne ili pak obrnuto :/
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:56   #94
Pa dobro to oni govore da je nova igra, zato što više ne znaju što reći na žalbe igrača, pa onda bubnu ovo je nova igra i ne može se porediti s prijašnjim. Ali realno nove igre nemaju broj 4 pored sebe samo naziv. Onda su ga trebali nazvati The Sims New ili tako nešto . Puno su se više orijentirali na igrače kao što si ti nego na igrače kao što sam ja. Nas su pošteno zakinuli vama su dali sve, iako je ova igrica od početka bila u vezi gradnje bar je tako njen osnivač rekao.
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:10   #95
ne, s4 je ova igra u sims serijalu, tesko da se moze nazvati nastavkom jer u s3 nema nikakvu pricu na koju se s4 nadovezuje

uglavnom, ja sam onaj tip igraca izmedju: nit puno gradim, nit puno uzivam u likovima

najveci problem ovdje je sto ste popljuvali igricu na samom pocetku, dakle niste je ni zaigrali a vec je nazivate najgorom igrom u sims serijalu, mislim nidje veze.

najbolji primjer je, ko je igrao, create a sim demo, znaci savrsenstvo, ne moze se porediti ni sa s1,2,3... dakle, najbolje je sacekati da igrica izadje pa da onda komentarisemo (tj. popljujemo )
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:38   #96
Pa ima zajedničke stvari i od svih nastavaka se očekuje da ima te zajedničke stvari, zamisli sad da iziđe sims bez mogućnosti gradnje kuće , a kako su krenuli mislim da će takav biti sims 5.

Ja sam igrala taj demo, nije mi savršenstvo, dobro mora se reći da ima prednosti, ali ona kosa, stravaaaa. I kakve su ono trepavice, pa mislim bar danas se može napraviti pošetene trepavice! Simsi mi donekle izledaju dobro, ali kad gledam simsa sa strane ima nekako puno savijena koljena izgleda smotano . I onaj hod im je kritičan nemaju ni jednog normalnog.

O igrici ima toliko informacija neki su je već igrali da mi nije potrebno da ju ja igram da znam reći sviđa li mi se ili ne. Ono što ja ne mogu prežaliti je baš ta gradnja velikog grada, u simsu 3 sam sam znala na jednoj mapi napraviti grad, selo, predgrađe, fakultete, to sam obožavala, šta ću sada napraviti? Ajd sve drugo može proći, bazeni će biti dodani, valjda i podrumi i garaže, ali ovo se više neće mijenjati.

Živcirale su me one ceste u simsu 3 i distant terrain zbog toga mi je dosadio sims 3, kao i one očajne teksture, neko je trebao biti baš talent da fino "oboji" one planine, mislila sam da će to poboljšati i olakšati, a oni izbacili sve.
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:47   #97
politika firme ea i maxis je da naprave (solidnu) baznu igru i da onda usavrse svoju i viziju fanova, tj. igraca, kroz ekspanzije, to je stara prica, svi je znaju

ja ne sumnjam da ce se do 3. ili 4. ekspanzije sve izgladit, jer ce raja masovno kupovat, a oni ne shvataju da samom kupovinom, opet ponavljam masovnom, cine da ea zaboli cosak za fanove jer, ima raje, vide da puse isto sranje iz godine u godinu, pa izbacuje ekspanzije, uglavnom obrcu pare, i to jako dobro volio bih da im ovo bude najNEprodavaniji sims pa da im dodje iz guzice u glavu.

uostalom, igru cu piratizirati, tako da necu pizdit radi 120 maraka (uzaludno potrosenih)
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:42   #98
Wink

Sims 4 nam dolazi u 4 verzije

Sims 4

Sims 4 Limited Edition

Sims 4 Preminium Edition

Sims 4 Colletctor Edition

Cjene prava sitnica od 50 do 100€
Pogootovo ova zadnja koja košta ko svetog Petra kajgana 100 eura
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 23:03   #99
Ja u životu igricu nisam kupila, a sve da namjeravam od njih ne bi, krajnje su bezobrazni, tamo se ljudi na onim forumima satrli govoreći što žele u igrici, a što ne žele, a oni ništa. Mislim neke firme bi ubile da im kupci tako daju svoje mišljenje o proizvodu , ali to je problem ljudi će svejedno kupiti tu igricu.
A ne bi dala ni 50eura ni 100 za takvu igru ne mogu vjerovati da neko pobaca toliko love na nešto što ima bezbroj mana.
malamicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 23:16   #100
Ja sam kupila samo sims 3 pets i downloadala deluxe prije koji mjesec . E sad sims4 . Prvo sam bila odusevljena sa igricom i pocetnim trejlerima. E onda su poceli nema toddlera nema bazena ovoga onoga i konacno je izasao popis 89 stvari kojih nece biti. Po meni to sto su makli je veliki minus za EA koje obozavam otkad sma prvi put upalila SIMSe na tadasnjem kompjuteru . Dugo sam vec vjerna njima. A sada je odusevljenje splasnulo. Ne znam. Ima dobrih stvari,CAS je super ali fali previse toga. Mozda downloadam jer volim SIMSe i ne bih htjela propustiti to iskustvo ali da cu kupovati ne . Skupo je a i nije ono sto sam ocekivala. Sorry EA ja sam vas fan ali kako je tako je . Do sljedeceg upisa...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.