Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 21:57   #21
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Zato treba pripojiti Oceaniju Aziji, Novi Zeland se može nositi kroz borbu u grupnoj fazi sa bilo kojom ekipom iz Azije te na taj način eventualno izboriti i direktan plasman.
Ako je to potencijalno pripajanje za neke ekipe prevelik zalogaj, onda bi mogli prvo igrati neku preliminarnu fazu u Oceaniji iz koje npr 3-4 top tima se priključuju Azijskim kvalifikacijama.
Ovo bi bilo dobro iako će i te ekipe koje prođu biti kanta za napucavanje.

Quote:
Kad bi samo nz iša u aziju, na što bi onda ličio playoff protiv prvaka oceanije. Predstavniku concacafa, comebola i azije koji ga izvuče na ždrijebu bilo bi kao da ih se direktno pošalje na prvenstvo.
Sve si objasnio. Slažem se sa tobom na kraju. Napljusko si me. Ja ću i dalje podržavat da NZ ostane u Oceaniji (što manje to bolje pa možda jednom prođe neko dalje umjesto NZ).
HAM 2 is offline  
Old 20.01.2015., 10:57   #22
NZ možda i nije prejak za Oceaniju kao što se činilo (hint: OFC kup), no mislim da bi za njihovo dobro bilo najbolje da odmagle u Aziju, konkurencije radi. I onda napraviti jednostavnu stvar: neka se kolju oceanijske državice, pa eventualno im dati da igraju interkontinentalni kup sa 5. iz Azije (jer, budimo realni, protiv takvih bi imali kakve-takve šanse).
Galijun1 is offline  
Old 26.01.2015., 04:23   #23
Quote:
Also, the CAF Executive Committee has approved the format for the qualifiers of the 2018 FIFA World Cup to be hosted in Russia.



The competing teams will have to go through three preliminary rounds in order to bring the number of teams down to 20 so as to be able to constitute five (5) groups of four teams, where the first from each group will qualifier for the World Cup.

Može. Nema playoffa
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 26.01.2015., 16:47   #24
Ma jel moguće da su na vrijeme i sa što manje kompliciranja Afrikanci odredili format ???
Galijun1 is offline  
Old 28.01.2015., 16:06   #25
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Može. Nema playoffa
Odobravam. Dodatak, Vaha bi mogao preuzeti Alžirovog smrtnog neprijatelja - odobravam još više.

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Gibraltar nije član FIFA-e pa neće igrati kvalifikacije, a zajebao sam se, treba biti 52.
Gibraltar je na CAS-u i spori se s FIFA-om, navodno imaju velike šanse da budu primljeni i da zaigraju u kvalifikacijama.
mitch is offline  
Old 31.01.2015., 20:43   #26
Kup konfederacija 2017.

Australija se današnjom pobjedom na Azijskom kupu plasirala na Kup konfederacija 2017. i pridružila domaćinu Rusiji i svjetskom prvaku Njemačkoj. Sljedeći kvalifikant će biti poznat 4. srpnja nakon finala Copa Americe.

Turnir će se igrati od 17. lipnja do 2. srpnja 2017. u Moskvi, Sankt Petersburgu, Kazanju i Sočiju.
mitch is offline  
Old 31.01.2015., 23:23   #27
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Odobravam. Dodatak, Vaha bi mogao preuzeti Alžirovog smrtnog neprijatelja - odobravam još više.

Francusku?
Clint Eastwood is offline  
Old 31.01.2015., 23:37   #28
Navodno Faraone
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is online now  
Old 07.02.2015., 19:02   #29
Valjda će ih nakon toliko pokušaja konačno odvest na svjetsko. Uz uzbekistan i ukrajinu, najveći nesretnici kvalifikacija
klaudio is offline  
Old 07.02.2015., 21:36   #30
Naravno da je riječ o Faraonima. Zna se koja je utakmica na kojoj navijači međusobno doslovno kopaju oči protivničkim.

Pričam jednom prilikom, prije par godina, s jednim Egipćaninom, i as reče: they pick eyes to our fans. Pigs. Udavio sam se od smijeha.
mitch is offline  
Old 09.02.2015., 15:47   #31
Majstorica u Sudanu, prije 6 godina:

https://www.youtube.com/watch?v=vQK1d01h7jw

nvnk is offline  
Old 10.02.2015., 14:50   #32
Indija - Nepal
Jemen - Pakistan
Istočni Timor - Mongolija
Kambodža - Macau
Kineski Tajpeh - Brunei
Šri Lanka - Butan

već idući misec se igra
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 10.02.2015., 15:08   #33
Prve dvije tekme
mitch is offline  
Old 17.02.2015., 10:07   #34
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Indija - Nepal
Jemen - Pakistan
Istočni Timor - Mongolija
Kambodža - Macau
Kineski Tajpeh - Brunei
Šri Lanka - Butan

već idući misec se igra
volio bih da prdoju Mongolija i Nepal. mada je Indija favorit.
Irmel is offline  
Old 08.03.2015., 16:36   #35
Četiri dana do početka!
mitch is offline  
Old 12.03.2015., 09:30   #36
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Četiri dana do početka!
Počelo je, počelo

Današnji parovi:



Timor-Mongolija 26. minuta, doppelpack zabio Chiquito Filipe do Carmo

Timor inače vodi Talijan Ballardini (ex Bologna, Genoa, Calgiari, Palermo, Lazio).
A pazi imena kod Timora



Dobro, to ni ne čudi kad su bili portugalska kolonija, ali svejedno

Uzvrati su u utorak.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 12.03.2015., 11:05   #37
Koliko god bi to s Ballardinijen bilo interesantno nema zapisa da je to istina 4-1 na kraju.
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 12.03.2015., 11:20   #38
Malo gledam sastave i vidim da Nepal ima nekog klinca koji igra u Genku.
Koem is offline  
Old 12.03.2015., 11:22   #39
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Koliko god bi to s Ballardinijen bilo interesantno nema zapisa da je to istina 4-1 na kraju.
Ma da, nisam očekivao da soccerway i wiki izmišljaju

Vidim sad na fifinim stranicama da im je izbornik Manuel DA COSTA SOARES
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 12.03.2015., 11:41   #40
Dobro su Mongoli prošli... gol u nadoknadi bi im mogao biti jebeno bitan, mislim da mogu napraviti čudo u najhladnijem glavnom gradu na svijetu. Ako se pojavi opcija, sigurno ću staviti nešto na prolaz Mongolije.
mitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.