Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 07:17   #6221
SKIP na podmurvicama !?
Meni je uvijek bio dobar. Znali smo pitat gazdu (siptar) sta mu znaci to skip.
Siptar Krade i Prevaruje.
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 18.03.2017., 13:48   #6222
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
E da, Matej je bomba fast food, ali je izvan grada.
Ima Matej 2 u Ciottinoj neko vrijeme već i isto je dobro.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Old 18.03.2017., 18:19   #6223
Samo Campetto
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 19.03.2017., 14:27   #6224
Ovo je pretpostavljavam onaj stari Varteks, a ne podmladak ovog navijačkog? Ili sam u krivu, nebitno. Lijepo je vidjet klince iz drugih krajeva Hrvatske, ako im se usput može još nekom malom gesticom pripomoći nekako, još bolje

http://www.nk-rijeka.hr/vijest/mladi...naslov-prvaka/


Inače danas Belupo. Predmnijevam kopiju utakmice otprije dva tjedna. Požrtvovnog i od prve minute nabrijanog protivnika, predvođenog trenerom koji je samo jedan iz ešalona vjernih plavoj boji. Nadat je se da ćemo biti inspirirani, i da ćemo uzet ta tri prijeko potrebna boda prije dvotjedne pauze koja je pred nama. Ali bit će jebeno, vraški jebeno.....


Sretno Rijeko moja!!!
otrovnik ljuti is offline  
Old 19.03.2017., 14:45   #6225
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Ovo je pretpostavljavam onaj stari Varteks, a ne podmladak ovog navijačkog? Ili sam u krivu, nebitno. Lijepo je vidjet klince iz drugih krajeva Hrvatske, ako im se usput može još nekom malom gesticom pripomoći nekako, još bolje

http://www.nk-rijeka.hr/vijest/mladi...naslov-prvaka/


Inače danas Belupo. Predmnijevam kopiju utakmice otprije dva tjedna. Požrtvovnog i od prve minute nabrijanog protivnika, predvođenog trenerom koji je samo jedan iz ešalona vjernih plavoj boji. Nadat je se da ćemo biti inspirirani, i da ćemo uzet ta tri prijeko potrebna boda prije dvotjedne pauze koja je pred nama. Ali bit će jebeno, vraški jebeno.....


Sretno Rijeko moja!!!
Navijacki
stwhiskey is offline  
Old 19.03.2017., 19:32   #6226
Ovo danas je bilo infarktno!! Ekipa koja ima snage dobit ovakvu utakmicu u zadnjim minutama zaslužuje bit prvak!!

SAMO RIJEKA!!!!
ROGY is offline  
Old 19.03.2017., 20:15   #6227


__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 19.03.2017., 20:18   #6228
Igračina.
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 19.03.2017., 21:45   #6229
Andrijašević

Kakav nos za gol.


Ovakve pobjede uuzimaju kantu.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 19.03.2017., 22:29   #6230
Umalo
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 20.03.2017., 00:24   #6231
Još jedna u nizu zanimljivih utakmica, dimenzija više u odnosu šta ostatak lige prezentira. Neizvjesnost, ritam, akcije, golovi, suđenje, atmosfera... sve je tu.

I zato bi volio da prestanemo kmečat kako svi protiv nas grizu više nego protiv dinama. Pa kako neće kad se na Rujevici osjećaju napokon kao nogometaši!
Travnjak kao biljarski stol, lopta ide 30% brže, samim time se i tempo diže, ljepše akcije, adrenalin skoči itd. Zaiskri sve.
Pa tribine uz teren, provokacije, navijanje... sve to napali dodatno. I na kraju dokazivanje samim sebi da mogu igrat protiv najbolje ekipe ravnopravno.

Čak i oni polumrtvaci iz hajduka podemone kad se igra u nogometnoj atmosferi.

I onda dođeš na Maksimir i dobiješ proljev, normalno da se gaće skidaju.

Inače danas nam je bila točno stota utakmica u zadnje točno dvije kalendarske godine, 67 pobjeda-28 remija i 5 poraza.
-milic- is offline  
Old 20.03.2017., 08:25   #6232
Tako je kolega Protivnici, eto svi, ovih 5 proljetnih kola, pa tako i Belupo sinoć, igraju baš onako kako trebaju. Agresivno, s nožem u zubima od prve minute i s željom da pokolebaju Rijeku na njenom putu. Pošteno, sportski, muški.
Drugi je par rukava što se svi oni ovako ne bacaju protiv Dinama, ali to nije moj problem, već navijača Dinama, i svakog od tih klubova koji mu se suprostavlja. Kako rekoh, kad vidim da nam se protivnici miču, stoje na svojoj polovici da prođe vrijeme i ne guraju u leđa u sudačkoj nadoknadi bit će to znak da se zastranilo gadno i na sjev. Jadranu, i znak da "tu za mene mjesta nema". Ovako samo mogu biti ekstremno ponosan na svoj klub koji je lovina svima, di protivnici eto već 4 kola zaredom se nadljudski trude da otkinu koji bod/tri boda Rijeci. U tom trudu toliko su požrtvovni i fokusirani, daju nemjerljivo više energije nego u svom prethodnom i budućem nastupu, prije i nakon Rijeke, što je također vrlo simptomatično. Svi, i Inker, i Lokomotiva, i Hajduk, a evo sinoć i Belupo. Za neke je jasno, jer im je to svrha postojanja. Neke samo rivalitet i mržnja guraju do neslućenih visina (kao što je Rijeku gurao 2009. godine) a neki su možda i stimulirani da idu 120%. Moguće vrlo

Ali nebitno. Bitno je da se je dobilo, još jednom okrenulo utakmicu, još jednom prelomilo u zadnjim minutama. Atmosfera odlična. Ali da se patimo, patimo se bogami. Problemi na raznim dijelovima terena počinju upadati u oko, i to više puta za vrijeme jedne utakmice, što je znak za uzbunu. Stanka je došla kao naručena, ajmo se sjesti, sve istresti na stol, i vidjeti je li se možemo vratiti barem na trag jesenskih prezentacija. I onda u fight od sljedećih i zadnjih "11 rundi", pa šta nam Bog i sreća junačka daju.

Dobro je to sve.....
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 08:37   #6233
Vratili smo nogomet u Hrvatsku
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 20.03.2017., 09:10   #6234
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Vratili smo nogomet u Hrvatsku
Jucer san vas prvi put gleda cilu utaknicu ne racunajuci sa poljuda i bogami moran rec to je jedna klasa iznad hajdukai dinama, skroz moderan europski nogomet za razliku od drugih.
Ukoliko ostanete bez naslova, nsjveci kruvac ce vsm bit obrana jer smo tu jedino mi i vi jednaki...( jednako losi)
Jucer slaven da 2 i moga ladno treceg dat da nije pogodia precku.
Sudenje odlicno, a to da armada ultrasi stoje na tribini sa obicnik snrtnicima je po meni karastrofa i tu bi nesto tribali minjat..ono gledas a uopce nemas dojam da je tano navijacka grupa...

Zasad vas je jedino ajduk nadigra( u vezi) ovu godinu 😁😁

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 09:17   #6235
Mislim da nas Hajduk nije nadigrao u veznom redu. Hajduk je taj vezni red preskakao. Lopte su isle iz obrane visoko naprijed na Futaca. To je najpametnije sta je hajduk mogao napravit y toj tekmi. Preskakat vezni red Rijeke i bacat sve na Futaca koji ima mota primirit loptu i sacuvat je ili dodat nekom koji protrci sa strane. Carillo je to dobro napravio i skuzio.
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 20.03.2017., 09:23   #6236
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
pa šta nam Bog i sreća junačka daju.
Ronnie147 is offline  
Old 20.03.2017., 09:28   #6237
Koliko Tattićevaca ovdje
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 20.03.2017., 09:30   #6238
Svršavanje na Mamićeve laži.. može li se niže pasti?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 20.03.2017., 09:31   #6239
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Jucer san vas prvi put gleda cilu utaknicu ne racunajuci sa poljuda i bogami moran rec to je jedna klasa iznad hajdukai dinama, skroz moderan europski nogomet za razliku od drugih.
Ukoliko ostanete bez naslova, nsjveci kruvac ce vsm bit obrana jer smo tu jedino mi i vi jednaki...( jednako losi)
Jucer slaven da 2 i moga ladno treceg dat da nije pogodia precku.
Sudenje odlicno, a to da armada ultrasi stoje na tribini sa obicnik snrtnicima je po meni karastrofa i tu bi nesto tribali minjat..ono gledas a uopce nemas dojam da je tano navijacka grupa...

Zasad vas je jedino ajduk nadigra( u vezi) ovu godinu 😁😁

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Treba Rujevicu mijenjat i bit će opet sve u redu u to sam uvjeren...
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 20.03.2017., 09:32   #6240
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Ti si vojnik Zdravka Mam'ča!
otrovnik ljuti is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.