Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 09:36   #6241
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Svršavanje na Mamićeve laži.. može li se niže pasti?
Nakon ovog članka meni je duša napokon na mjestu po pitanju odnosa s četnicima Kada mamke ovako krene, znači da je jebački potresen sa svime

A ša se tiče ovih koji svršavaju na mamićeve izjave hahah a ništa čudno... Ne tako davno su pljuvali dnevno zbog teksta o Orjuni u NH, a onda esali onaj bolestan članak o kreditu
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 20.03.2017., 10:04   #6242
Mamić je reko
ivan22222 is offline  
Old 20.03.2017., 10:07   #6243
Koliki debil moras bit da zaljepis izjavu četnika vec nekoliko puta na forumu i vjerujes u to....dno dna stari moj
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 10:18   #6244
Quote:
ivan22222 kaže: Pogledaj post
Mamić je reko
šuti, pusti, ovo je zlato :klap:
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 10:19   #6245
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Koliki debil moras bit da zaljepis izjavu četnika vec nekoliko puta na forumu i vjerujes u to....dno dna stari moj
Pozdravija te sculac
stwhiskey is offline  
Old 20.03.2017., 10:37   #6246
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Koliki debil moras bit da zaljepis izjavu četnika vec nekoliko puta na forumu i vjerujes u to....dno dna stari moj
isti kurac ko i kad milis da si sve te igrace posteno platio a crno na bijelo nigdje niceg

koliko je placen kramaric, koiko su placeni svi oni prije njega, di su ti ugovori? ili je meni promaklo da se to nakraju saznalo?

znam da se ta tema silovala tu na forumu ali neznam da li je nakraju izaslo ikakvo izvjesce i ikakav dokaz o ugovorima sa gnk diname i sa tim igracima
Bankina is offline  
Old 20.03.2017., 11:03   #6247
Quote:
ivan22222 kaže: Pogledaj post
Tatta je rekA
Ispravio sam ti post
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 20.03.2017., 11:53   #6248
Sta istina boli nojevi? Da ste se jednim dijelom, i to velikim, uzdigli uz pomoc narkomancine, ratnog profitera i svega negativnog u nasem drustvu?

Sami ste odabrali put

Evo vam pusa za kraj

Ronnie147 is offline  
Old 20.03.2017., 11:54   #6249
Unatoč svemu, polu prazna rujevica mi je iznenađenje.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 20.03.2017., 11:57   #6250
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Sta istina boli nojevi? Da ste se jednim dijelom, i to velikim, uzdigli uz pomoc narkomancine, ratnog profitera i svega negativnog u nasem drustvu?

Sami ste odabrali put

Evo vam pusa za kraj

Režimlijo i sistemski miljeniče, zalijepi još jednom citat "narkomancine, ratnog profitera i svega negativnog u nasem drustvu"!

Spomenik bi vi njemu napravili na Rivi, režimlijo
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 11:58   #6251
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Sta istina boli nojevi?
Educiraj se malo. Dao bi Hamzi da te guzi tjedan dana samo da imaš ovakvog predsjednika.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rije...iti-da-ne-mrze
-milic- is offline  
Old 20.03.2017., 11:58   #6252
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Režimlijo i sistemski miljeniče, zalijepi još jednom citat "narkomancine, ratnog profitera i svega negativnog u nasem drustvu"!

Spomenik bi vi njemu napravili na Rivi, režimlijo


Ronnie147 is offline  
Old 20.03.2017., 11:59   #6253
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Unatoč svemu, polu prazna rujevica mi je iznenađenje.
Istina, 5300 ljudi na 6000 mjesta, je pola. Bravo, sjedni 5
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 12:01   #6254
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post


Pozdravljaju te Vrba i Marin Brbić, nasmiješeni još a pozdravlja te i Kos
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 12:02   #6255
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Istina, 5300 ljudi na 6000 mjesta, je pola. Bravo, sjedni 5
Da je ovakva situacija na poljudi bi biolo svaku 40 tisuca...da ne prican o gostovanjjma...trenutno smo uvjerljivo najaci sto se tic gostovanja na balksn i sire...nikad gori annikad veca brojka

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 12:06   #6256
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Educiraj se malo. Dao bi Hamzi da te guzi tjedan dana samo da imaš ovakvog predsjednika.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rije...iti-da-ne-mrze
Ma Hamzi, Zolji i Jeffu

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet...esti-u-Opatiji

''Iz Zagreba je doputovao Zdravko Mamić, kao i predsjednik HNS-a Davor Šuker. Ponoć je obilježilo rezanje torte, šampanjac i sve ono što ide u red uobičajenog »arsenala« velikih proslava, brojni čestitari i apsolutno razdragana, opuštena atmosfera.''
Ronnie147 is offline  
Old 20.03.2017., 12:09   #6257
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Da je ovakva situacija na poljudi bi biolo svaku 40 tisuca...da ne prican o gostovanjjma...trenutno smo uvjerljivo najaci sto se tic gostovanja na balksn i sire...nikad gori annikad veca brojka

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Svaka čast na tome Marine, ne pada mi na pamet uopće ići išta osporavati. Jbg toliko je koliko je. Netko ima i u džepu 100, netko 1000 kuna. Moje je meni drago, tebi tvoje, nit ja mogu doći do tisuću a i tebi bi možda bilo teški živjeti s onon stotkom u džepu, zar ne?
To je tako jbg, treba živjet s tim i nastojat se dizat polagano
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 12:16   #6258
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Svaka čast na tome Marine, ne pada mi na pamet uopće ići išta osporavati. Jbg toliko je koliko je. Netko ima i u džepu 100, netko 1000 kuna. Moje je meni drago, tebi tvoje, nit ja mogu doći do tisuću a i tebi bi možda bilo teški živjeti s onon stotkom u džepu, zar ne?
To je tako jbg, treba živjet s tim i nastojat se dizat polagano
Hahaha krenemo ja i moja ekipa vrlo cesto na gostovane sa stojom u dzepu..
(Studenti logicno)
To su mi ujedno i najaca iskustva u zivotu haha(nas 4 ukupno 4 stoje i gonjaj u zapresic haha)


A sto se tice armade..svaka cast za akciju prosli tjedan,uvik mi je draze vidit pun jugozapad nego samo redare (vs osijek,inter, slave itd..) iako navijanje veu dio utakmice je bilo lose s vase strane . Razumin da je tu dosta obicnih smrtniks bilo al opet ja sa sjevea vas nisam cua a boyse cujem par puta tokom utakmice...

Inace odkad san pocea ic svaku utakmicu na poljud ovo je nakcise isounje JZ dosad...(od 2012) a prije dokbi dolazi na istok takoder se ne sicam bas takodobro popunjeg jz

Samo rokajte i dalje

Ps. Navise mi je zal sta ste otisli s kantride jer san ima u planu skoro ic na nju jer tamo i u puli jos jedino nisan bia od prvoligasa...


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 13:11   #6259
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Ma Hamzi, Zolji i Jeffu

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet...esti-u-Opatiji

''Iz Zagreba je doputovao Zdravko Mamić, kao i predsjednik HNS-a Davor Šuker. Ponoć je obilježilo rezanje torte, šampanjac i sve ono što ide u red uobičajenog »arsenala« velikih proslava, brojni čestitari i apsolutno razdragana, opuštena atmosfera.''
Ispada da branim miškovića (sa Hri foruma ima ljudi i znaju da sam dosta kritičan da ne kažem goru riječ o miškoviću , a vjerujem da ima i vaših skrivenih ) al kad netko uzima mamićeve citate kao neku istinu onda se treba reagirat i rugat

ps. "Poduži razgovor, iako nogomet nije bio u prvome redu, bez nogometnih tema nije mogao proći. Od veselja i euforije koju i Damir Mišković proživljava uz odlične rezultate Rijeke, čije utakmice redovito prati, ako ne uživo, onda putem ekrana, do odnosa sa Zdravkom Mamićem i ostalima iz hrvatskoga nogometa. Zanimanje medija pobudilo je Mamićevo pojavljivanje na proslavi Miškovićeva 50. rođendana, ali, objašnjava naš gost, to nije ništa neobično. Pozivnice su, baš kao i za svaku Bijelu noć, dobili predstavnici svih klubova HNL-a, no nisu se svi odazvali.

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/cla...amicem/141116/
ivan22222 is offline  
Old 20.03.2017., 13:17   #6260
Stručni stožer Slaven Belupa je Frana Jovića i ostale suce počastio uvredama te prijetnjama: "Jebat će vam Mamić mater". Zaista zanimljivo!

__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.