Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 06:59   #6321
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Educiraj se malo. Dao bi Hamzi da te guzi tjedan dana samo da imaš ovakvog predsjednika.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rije...iti-da-ne-mrze
Sve što je Volarić trebao pitati Miškovića je to podržava li to da udruge posluju zakone, a i ako da, što će kao član IO-a HNS-a učiniti da ta udruga počne poštovati zakon, kao i što će učiniti da ostali prvoligaši, poglavito Dinamo i Lokomotiva, počnu poštavati zakon ove zemlje. Drugo pitanje je trebalo biti mogu li osobe koje po zakonu trebaju biti kažnjene zbog nepoštivanja zakona, a za provođenje istog su odgovore, biti na čelu HNS-a.

Bez ta dva pitanja, ovaj intervju je teški proljev i lijepa PR pričica.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 22.03.2017., 10:01   #6322

Ima neka tajna veza...
stwhiskey is offline  
Old 22.03.2017., 10:38   #6323
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Ima neka tajna veza...
A zamisli tek kad nije samo pojedinac za zvijzdu već i cijela regija i klub sa najvećom zvijezdom u ligi, u Dalmaciji delija do delije i tako 50 godina Kmečite, a zabava je tek počela
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Old 22.03.2017., 10:39   #6324
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Ima neka tajna veza...
..između ove teme i vas par trolova.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.03.2017., 10:41   #6325
Opustite se
stwhiskey is offline  
Old 22.03.2017., 12:26   #6326
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Ima neka tajna veza...
I onda covjek provede 3 godine u Hajduku, ipak je na njihovom grbu bila najveca crvena zvijezda pa se valjda zabunio :klap:
Fredo is offline  
Old 22.03.2017., 15:40   #6327
Quote:
-milic- kaže: Pogledaj post
Evo vam Miška sat vremena pa nastavite kipat kao i do sad.

https://www.youtube.com/watch?v=VHasrdFrx8w

I Pupe je unutra


zamišljan nekad epizodu di moržetti gostuje u reića ili obratno
ćiket is offline  
Old 22.03.2017., 20:32   #6328
I New York je naš yo yo yo


https://www.youtube.com/watch?v=gtVj...ature=youtu.be
otrovnik ljuti is offline  
Old 22.03.2017., 20:42   #6329
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Jel taj lik vozi nabrijanog bijelog golfa 5 ?

Inače, DPH NY ima trenutno 128 članova, tako da je vel'ka jabuka naša
brban1950 is offline  
Old 22.03.2017., 20:52   #6330
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
Jel taj lik vozi nabrijanog bijelog golfa 5 ?

Inače, DPH NY ima trenutno 128 članova, tako da je vel'ka jabuka naša
Tko, Gane? Booooo. Ja ga poznam samo po pojavljivanju na par velikih utakmica s ovim hitom: https://www.youtube.com/watch?v=jbjy4n15whI

Pa ga tako zamijetio. Nije da sam znalac ove glazbe, ali momak je naš 100%, to ističe u svojim tekstovima, pa ga gotivim i držim palce da zaradi za kruh od ovoga.
Nažalost sve više ljudi ide i iz Rijeke na sve strane svijeta, pa će vjerujem jačati i naše emigracijske snage. Iako je ovih vaših 128 "Njujorčana" zaista teško nadmašiti
otrovnik ljuti is offline  
Old 22.03.2017., 22:25   #6331
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
Jel taj lik vozi nabrijanog bijelog golfa 5 ?

Inače, DPH NY ima trenutno 128 članova, tako da je vel'ka jabuka naša
Uzmite šta oćete jer oceanija je naša odavno.
__________________
''Iskorak je za pedere - Hajduk je za ratnike'' https://www.tportal.hr/sport/clanak/...djecu-20130929
mezzomarinero is offline  
Old 22.03.2017., 22:50   #6332
Quote:
mezzomarinero kaže: Pogledaj post
Uzmite šta oćete jer oceanija je naša odavno.
Ljudi smo, dogovorit ćemo se

Otrovniče, kao da mi se učinilo da sam vidio tog lika u bijelom Golfu neki dan, ali nisam 100% jer sam ga vidio samo u spotovima na YT-u.
brban1950 is offline  
Old 23.03.2017., 13:47   #6333
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post
Je li netko možda gledao Miškovića kod onog starog debila Reića. Mogu stvarno reć da me Mišković ugodno iznenadia, uopće loše ne govori. Razumi više nego 90% ljudi u Hrvatskoj neke stvari, ima svojih nedostataka u okviru suradnje ali ajmo od početka.


1. PORUKA RIJEČANIMA: Mišku je san imati Klub po modelu HNK Hajduk Split, da dobro ste pročitali!

- znači, Reić i svi nojevi misle da Rijeka ima privatnog vlasnika koji će usipati lovu kao iz hobija u Klub, i da nikad neće imat fin. problema - NETOČNO
- oni su stabilizirali Klub i ono što žele je da bude SAMOODRŽIV (isto to i Hajduk želi), na koji način da bude samoodrživ:
> pa da sam Klub može zatvoriti godišinji budget bez dodatne pomoći vlasnika
> zatvaranje budgeta kroz PRODAJU IGRAČA i SPONZORE (MARKETING)
> izgradnja dobrog kampa kako bi imali dobru omladinsku školu, i tako sutra imali igrača A klase

Znači Mišku je glavni cilj od razno raznih suradnji namaknuti love da zatvori budget od 10ak mil € i bude miran tu sezonu, pa makar Klub bio 5 na ljestvici. To je njegova izjava.


2. Model NH je rekao da je to naš put i da to cijeni. Njegovo mišljenje je da ta široka masa koju Hajduk ima, a to je Dalmacija, to je 50 000 ljudi. Ljudi koji rade po razno raznim firmama, koji donose suradnje i sponzorstva, donose novac u Klub, da je to izuzetan potencijal kojeg NAŽALOST RIJEKA NEĆE NIKAD IMAT! I da bi zadatak nas široke mase bio
DONJETI LOVU U KLUB ZA BUDGET i onda pustiti izabrano vodstvo da radi i tek tada ocjenivati njegovu uspješnost!

3. On planira Kantridu izgraditi sa 0kn vlastitog novca. Da, dobro ste pročitali, neće Volpi ili netko drugi uložiti u stadion. Zamislio je to da će se stadion napraviti od suradnji sa tvrtkama, hotelima, trgovačkim lancima, stambenim jedinicama koje će stvoriti GLAVI SADRŽAJ na toj lokaciji i tu će biti stadion kao POPRATNA LOKACIJA potencijalnih kupaca za sve navedeno! Iako ne viruje da ce ga brzo napraviti!

4. Za infrastrukturu bi trebali particirati svi i makar napraviti travnjake! Još je spomenio da pravno Lokomotiva nije Dinamova, ali da je njegov osobni stav drugačiji. Plus se izmotavao da mu Mamic nije nista poklonio, spominjuci Malesa i Kramarica, dok ga drug reic nije upitao za krstanovica, i jos par igraca!




Znači čovik želi imat klub po principu Hajduka. Da zivi od prodaje igrača i sponzora. Samoodrziv da bude. To je problem ove Uprave, sitimo se prije. Onih AMBASADORA (di si doslovno automehaničara moga povezat sa Hajdukom), suradnje se slivale sa svih strana, novac je dolazio. SADA, JEDINO STA JE VALJALO NE VALJA!
Mi vecinu navedenog ponavljamo godinama no ono sto mene zanima je da li je ovo citat Miska oko modela. Ako je, Misko pametno smiruje strasti između Rijeke i Hajduka znajuci da je taj model nemoguc cak i kod njih a kod nas jos vise no postuje trud i pokusaj
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 23.03.2017., 15:01   #6334
Stari moj, par godina pišeš istu stvar i onda kad Miško to izjavi po 150. put kod Reića onda je nešto revolucionarno Treba opet prestat ovdje pisat, jer ponajvljat nojevima s glavom u pijesku nema smisla pošto ne vide i ne čuju

A najbolji je ovaj da Mišković želi imati klub kao Hajduk Kao, Hajduk je samoodrživ pa i Miško to želi s Rijekom, Hajduk gradi infrastrukturu pa i Miško to želi s Rijekom, itd. Ljudi moji, ima li kraja toj bahatosti, tim egomanijacima iskrivljenih pogleda na svoju okolinu?
Opet ću napisat. Sve šta Hajduk želi, sve šta navijači žele od Hajduka, bilo na kutku bilo oko njega, sve šta se zaziva već godinama, to je sve šta Rijeka radi. S izuzetkom odnosa prema Savezu. Očekujem i sad salvu trollerskih postova, kao i uvijek kad se to napiše. Rijeka je primjer svima u državi kako se radi.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...

Zadnje uređivanje casualRi : 23.03.2017. at 15:22.
casualRi is offline  
Old 23.03.2017., 15:32   #6335
Obrisalo Bađota na HNL-u, ali stavio frajer jednu zanimljivu stvar... Vidiš nisam bio upućen oko toga

http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...-za-uklanjanje

Znači čekaj, uz četnike u klubu, imali su i gradonačelnike četnike? Pa nemoguće E, ali to je bilo prije nego su krenili u politiku jeli Jesi znao ti to Baters, ja nisam

Radim na tome da im se sljedeći derbi digne ogromna šetalica... Karikature Angjelinovića ispod grba Hajduka i Račića ispod grba grada Splita
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 23.03.2017., 15:33   #6336
Jao, kako ne razumite. Mišković tvrdi da Klub Rijeka mora biti samoodrživ klub, a to će se ostvariti PRODAJOM IGRAČA i SPONZORIMA!


- oni kad su dosli u Klub sredili su ga od bankrota, stavili na noge i izgradili Rujevicu. Više od toga nemojte očekivati, da će Volpi iz svoga fonda davati Rijeci!


Zbog toga ne kuzim druga Reica i ostale kad napišu:
"Hajduk se treba ugledati na lijepu priču sa Rujevice"

...šta je paradoks jer Mišković želi da Rijeka ide smjerom kojim ide i Hajduk (ne to ne znači da su navijači vlasnici, već po pitanju financiranja)

U tom kontekstu on ne ulazi u to tko je vlasnik Hajduka, ali da Klub treba živiti od prodaje igrača i sponzora to i on želi postići!
Pri tome se spominje velika baza navijača Hajduka koja sigurno može iznjedriti ogromne sponzore i suradnje + bazen mladih igrača, koji Rijeka nema. S tim želi reći da on pokušava pronaći što više suradnji, ali da je to otežanije nego kod Hajduka, zbog toga čak stavlja prvenstveno prodaju igrača u prvi plan.

Trenutno zbog čega je Rijeka sada di je zbog jednostavno učinkovitijeg i efikasnijeg sportskog managementa.

Vi ste pogodili sa svim pojačanjima, Hajduk nije, vi ste trpili jednog trenera Hajduk NIJE. Vi ste prodavali NAJVAŽNIJE IGRAČE, I HAJDUK JE, Hajduk je radio velike marketinske suradnje, Rijeka nije, u zadnje vrijeme i Rijeka je tu nesto napravila /(SAVA)

S psihološkog aspekta Ristovski bi bia novi Jozinović u Hajduka, a kod Rijeke je novi Alves, to je stvar podneblja! Ne izgrađenim igračima se sto puta lakše razviti u Rijeci i doć do maksimuma, dok u Hajduku podlegnu zbog VELIČINE!



I na kraju, navijači Rijeke moraju strahovati. Sve oči vam moraju biti uprte u OMLADINSKU ŠKOLU!


Podsjetit ću, Miško je izjavio kako je napravio terene i kako sad treba čekati mlade dečke da izrastu i da Riječani igraju u Rijeci (čitaj: PROJEKT NAŠA DICA ZAGOVARA MIŠKOVIĆ)


od strane reica je upitan a što ako ZAKAŽE: Mišković odgovor bio je u stilu prenesenog značenja da onda mogu staviti ključ u bravu!


Ovo se poslozilo, ali brinite za sljedecih pet godina!

EDIT: Ono sto ja pokusavam reci da svi novinari i legende pljuju projekt Hajduka, kao NEMA SE NOVACA, ne moze se tako. Dok sa druge strane Rijeka slijedi isti model kao Hajduk, i dobila je odma kratkoročni sportski rezultat, dok Hajduk već pet godina nema rezultata zbog ispromasivanih sportskih politika.


Plus moram napomeniti da se Hajduk morao tj brbic pet godina boriti sa kreditima, kosturima, brojacima i drugim glupostima. Dok su Rijeci jednom transakcijom na početku začepljene sve rupe i imala je samo brinit o sportskom segmentu i kako dogodine sama financirati svoj proračun. Taj princip je sada dočekao Kosa, mi smo sada di ste vi bili prije dvi tri godine.
__________________
Veslog do neveselog !!
Bržola is offline  
Old 23.03.2017., 15:49   #6337
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post


- oni kad su dosli u Klub sredili su ga od bankrota, stavili na noge i izgradili Rujevicu. Više od toga nemojte očekivati, da će Volpi iz svoga fonda davati Rijeci!
Fala na informaciji..
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 23.03.2017., 15:51   #6338
A lijepo sam rekao da bi dali Hamzi tjedan dana da imaju Miška
-milic- is offline  
Old 23.03.2017., 16:08   #6339
Quote:
Bržola kaže: Pogledaj post
Jao, kako ne razumite. Mišković tvrdi da Klub Rijeka mora biti samoodrživ klub, a to će se ostvariti PRODAJOM IGRAČA i SPONZORIMA!


- oni kad su dosli u Klub sredili su ga od bankrota, stavili na noge i izgradili Rujevicu. Više od toga nemojte očekivati, da će Volpi iz svoga fonda davati Rijeci!


Zbog toga ne kuzim druga Reica i ostale kad napišu:
"Hajduk se treba ugledati na lijepu priču sa Rujevice"

...šta je paradoks jer Mišković želi da Rijeka ide smjerom kojim ide i Hajduk (ne to ne znači da su navijači vlasnici, već po pitanju financiranja)

U tom kontekstu on ne ulazi u to tko je vlasnik Hajduka, ali da Klub treba živiti od prodaje igrača i sponzora to i on želi postići!
Pri tome se spominje velika baza navijača Hajduka koja sigurno može iznjedriti ogromne sponzore i suradnje + bazen mladih igrača, koji Rijeka nema. S tim želi reći da on pokušava pronaći što više suradnji, ali da je to otežanije nego kod Hajduka, zbog toga čak stavlja prvenstveno prodaju igrača u prvi plan.

Trenutno zbog čega je Rijeka sada di je zbog jednostavno učinkovitijeg i efikasnijeg sportskog managementa.

Vi ste pogodili sa svim pojačanjima, Hajduk nije, vi ste trpili jednog trenera Hajduk NIJE. Vi ste prodavali NAJVAŽNIJE IGRAČE, I HAJDUK JE, Hajduk je radio velike marketinske suradnje, Rijeka nije, u zadnje vrijeme i Rijeka je tu nesto napravila /(SAVA)

S psihološkog aspekta Ristovski bi bia novi Jozinović u Hajduka, a kod Rijeke je novi Alves, to je stvar podneblja! Ne izgrađenim igračima se sto puta lakše razviti u Rijeci i doć do maksimuma, dok u Hajduku podlegnu zbog VELIČINE!



I na kraju, navijači Rijeke moraju strahovati. Sve oči vam moraju biti uprte u OMLADINSKU ŠKOLU!


Podsjetit ću, Miško je izjavio kako je napravio terene i kako sad treba čekati mlade dečke da izrastu i da Riječani igraju u Rijeci (čitaj: PROJEKT NAŠA DICA ZAGOVARA MIŠKOVIĆ)


od strane reica je upitan a što ako ZAKAŽE: Mišković odgovor bio je u stilu prenesenog značenja da onda mogu staviti ključ u bravu!


Ovo se poslozilo, ali brinite za sljedecih pet godina!

EDIT: Ono sto ja pokusavam reci da svi novinari i legende pljuju projekt Hajduka, kao NEMA SE NOVACA, ne moze se tako. Dok sa druge strane Rijeka slijedi isti model kao Hajduk, i dobila je odma kratkoročni sportski rezultat, dok Hajduk već pet godina nema rezultata zbog ispromasivanih sportskih politika.


Plus moram napomeniti da se Hajduk morao tj brbic pet godina boriti sa kreditima, kosturima, brojacima i drugim glupostima. Dok su Rijeci jednom transakcijom na početku začepljene sve rupe i imala je samo brinit o sportskom segmentu i kako dogodine sama financirati svoj proračun. Taj princip je sada dočekao Kosa, mi smo sada di ste vi bili prije dvi tri godine.
i drugi put. Prvi put mislio sam ajde nije baš dobro povezao, ali drugi put čovjek ponavlja jedno te isto


Ne laskaj si. Ovdje se ne radi o nikakvom "Hajdukovom putu". Već putu svih klubova van bogatih europskih Zapada i Istoka, ili klubova koji nisu igračke bogatih Gazda. A Rijeka to nije, koliko god to pojedinci nastojali nametnuti kao istinu. Kupi jeftino, prodaj skupo, stvori dijete iz svog pogona koje će odigrati sezonu ili dvije, doprinijeti klubu igrački, a nakon toga i transferom pomoći klubu.
To je nažalost sudbina svih klubova nadaleko i naširoko oko Hrvatske. Novca od TV prava nema, novaca od sponzora je malo, prihoda od ulaznica i ostalih srodnih aktivnosti je dovoljno samo za pokriti troškove organizacije utakmica. Dakle, želim ti reći da nije to Hajdukov specifikum, ili šta si si ti već iskontruirao u glavi, već koncept svakog kluba koji želi preživljavati u ovim teškim uvjetima. A to što spominješ da Mišković nije taj koji će upumpavati milijune, pa normalno da nije. Haloooo čovječe, jesi se ti probudio u 2017. godini?

Zato je i napravljen kamp. Zato je masu novaca i energije uloženo u podizanje omladinske škole koja je bila ruina i vašar. Radi se, uči se, dijeca putuju okolo po svijetu na turnire, svi se nadamo da će se za 3 ili 4 godine vidjeti rezultati tog rada. I da će barem klupu, ako već ne mogu biti udarne igle, popunjavati igrači ponikli u našem omladinskom pogonu. A ne kao danas nekakvi prosjeci izvana u vidu Šofranca, Martića, ili jučer Handžića.

Ovo o brigi za sljedećih 5 godina? Opet
Ako nisi svijestan, ili ako nisi dosad pohvatao, Rijeka puni proračun za "sljedeću" godinu. Prilikom prodaje Mitrovića na koncu 2016. godine, Mišković je izjavio da je osigran "badžet" za sljedeću godinu. Razumiješ? Proračun za 2017. godinu ostaje na razini prošle. Više manje.
Od rezultata poslovne 2017. ovisi proračun za 2018. Ako ode sve u pm., ako ne osvojimo naslov, ako nam padne vrijednost igrača, i na tom polju ne ponovimo lanjsku godinu, sljedeće godine reže se proračun. Na razinu koja će biti osigurana. 4 ili 5 milijuna €, i Amen. Peto mjesto? Peto mjesto ako je potrebno. Samo da klub ne ulazi u dubioze i troši više no što si može priuštiti.


Jbt, ka da pričam djetetu, zašto je potrebno ovo ljudima obrazlagati?
otrovnik ljuti is offline  
Old 23.03.2017., 16:10   #6340
I mene čudi kako je uletija, nebi da se sve ovo nije znalo prije...
jordi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.