Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2015., 20:56   #1
Najavljen novi Star Trek!

Da, dobro ste culi, deset godina nakon zavrsetka Enterprise, danas su najavili novi serijal koji ce navodno izaci 2017te.

link

Navodno ce ga CBS prostituirati kroz neku njihovu pay-to-view uslugu, no boli me briga za to trenutno. Ne svidja mi se sto je izvrsni producent radio na filmovima, bolje da su uzeli nekoga ko ima iskustva sa serijalima. Npr. Ricka Bermana koji je skoro pa sam zasluzan za DS9 i Voyager, iako je rekao da ne zeli vise biti dio Star Trek fransize.

No dobro, trenutno je rano za bilo kakve prognoze i zalopojke, ali nece im biti lako. :klap:
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:02   #2
Biljezim se sa stovanjem, neka odbrojavanje pocne.
__________________
Sema je u igri
Takodjer ponosni nosilac JBFC certifikata "Retaj-9001"
USS Defiant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:06   #3
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Navodno ce ga CBS prostituirati kroz neku njihovu pay-to-view uslugu, no boli me briga za to trenutno.
Nas koji gledamo preko p1raterije nije briga za to, svakako će to netko ripati i postaviti na net.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:28   #4
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Nas koji gledamo preko p1raterije nije briga za to, svakako će to netko ripati i postaviti na net.
Tak dugo dok ne otkažu zbog premale prodaje pretplata...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:35   #5
Možda su to objavili prema kalendaru nekog planeta na kojem je danas 1. april...
Šalu na stranu, to je vrlo dobra vijest za sve one koji godinama željno iščekuju novu Trek seriju. Navodno će biti sasvim nova posada, ostaje još za vidjeti u kojem će se razdoblju i univerzumu odigravati. Ja se nadam, originalnom iliti tzv. prime. Nije baš ohrabrujuća vijest što će izvršni producent serije biti jedan od istih ljudi koji su radili i na ovim filmovima, ali treba pristupiti bez predrasuda i vidjeti kakav će završni, tj. početni proizvod biti.

više o tome i ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=910863 odnosno ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=910838
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 22:46   #6
Valjda se neće previše držat stereotipnog obrasca prethodnika i napraviti serijal u modernom duhu, sa kompleksnim 'sivim' likovima i radnjom koja vjerno dočarava pretpostavljenu kompliciranost interstelarnih odnosa.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 22:46   #7
Ovo jedva cekam
Zna li se u kojoj godini je radnja?
El Patron JR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 22:56   #8
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Valjda se neće previše držat stereotipnog obrasca prethodnika i napraviti serijal u modernom duhu, sa kompleksnim 'sivim' likovima i radnjom koja vjerno dočarava pretpostavljenu kompliciranost interstelarnih odnosa.
Al čemu onda uzvišenost kulturološkog razvoja čovjeka i Federacija
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 10:03   #9
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Al čemu onda uzvišenost kulturološkog razvoja čovjeka i Federacija
S obzirom na stanje stvari u svijetu mozda bi bilo bolje da budu sivi likovi jer danas znamo da ce buducnost bit svakakva samo ne ko u ST
El Patron JR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:16   #10
Quote:
El Patron JR kaže: Pogledaj post
Zna li se u kojoj godini je radnja?
Ne.

Quote:
El Patron JR kaže: Pogledaj post
S obzirom na stanje stvari u svijetu mozda bi bilo bolje da budu sivi likovi jer danas znamo da ce buducnost bit svakakva samo ne ko u ST
To ne znamo. Star Trek ni ne prikazuje neku blizu, nego dalju buducnost, a znamo da je tesko predvidjeti i blizu, a kamoli daleku buducnost. No bit je u pozitivnoj slici covjecanstva, cime se malobrojni SF moze pohvaliti.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:20   #11
Quote:
El Patron JR kaže: Pogledaj post
S obzirom na stanje stvari u svijetu mozda bi bilo bolje da budu sivi likovi jer danas znamo da ce buducnost bit svakakva samo ne ko u ST
silas neko ti ukro avatar

al bit ST-a je da pokaže da će ljudski rod jednom prevazić sebičnost, pohlepu i barbarstvo kako bi postalo svjetli primjer morala u cjelom svemiru. bez toga nema ni ST-a
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 17:14   #12
Osobno bi radije da novi serijal bude nesto manje utopija, a vise DS9. Vise moralnog sivila, a manje crno bijelo kao TNG. I naravno, da se vise maknu proslosti i alternativnih timeline-a, vrijeme je da se prica nastavi nakon Voyagera.

I jedan meme za dobar dan.

__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 17:44   #13
Ja osobno sam vise fan realisticnijih serija u kojima likovi nisu crno-bijeli tipa GoT,Spartacus itd
A sreca je sto su skoro cijeli tijek povijesti prije TNG vec prikazali pa su velike sanse da cemo konacno stvarno dobiti nastavak
El Patron JR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 20:39   #14
Quote:
El Patron JR kaže: Pogledaj post
Ja osobno sam vise fan realisticnijih serija u kojima likovi nisu crno-bijeli tipa GoT,Spartacus itd
A sreca je sto su skoro cijeli tijek povijesti prije TNG vec prikazali pa su velike sanse da cemo konacno stvarno dobiti nastavak
BS Galactica je dobar primjer takve toboze realisticne sci fi serije. Inace, mislim da je vrijeme da Star Trek konacno progovori o odredjenim socijalnim temama o kojima prije nije smio biti eksplicitan.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 11:52   #15
Bilo bi dobro kad bi angazirali i ljude koji su prije radili na ST serijama, kao sto su primjerice Ronald D. Moore, Brannon Braga, Mike Okuda, Doug Drexler, Rick Sternbach. Ti bi ljudi doista mogli jos uvijek znatno kreativno doprinijeti novoj seriji. Za nadati se da ce barem neki od njih biti dio scenaristickog i kreativnog tima nove serije.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 11:55   #16
samo da ne bude opet arheologija
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 13:38   #17


Volio bih da se više posvete Borgu i vrsti 8472.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 14:14   #18
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post


Volio bih da se više posvete Borgu i vrsti 8472.
ali po starom timelinu Borg je potpuno uništen
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 14:32   #19
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ali po starom timelinu Borg je potpuno uništen
Ma govorim o svojim željama.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:27   #20
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ali po starom timelinu Borg je potpuno uništen
Kako?
ST sam gledao tako davno da se toga niti ne sjecam
El Patron JR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.