Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2016., 13:47   #61
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Jigs, vrijedi li ovo?
Nisam nastupao u ZZ-jevom SP ATD, kakva je bila praksa?
Je li se uopće desilo da je netko imao istog igrača iz različitih godina u ekipi?
imao je Sid ako se ne varam na bokovima dobitnu kombinaciju iskustva Cafua iz 02-e i mladosti i žustrine Cafua iz 94-a
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 15:06   #62
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Jigs, vrijedi li ovo?
Nisam nastupao u ZZ-jevom SP ATD, kakva je bila praksa?
Je li se uopće desilo da je netko imao istog igrača iz različitih godina u ekipi?
Aha
Ništa komplicirano.

Sad ne znam jel itko imao dvojicu istih, ali znam da neko nije baš skužio u tom zadnjem specijalnom (WC) osnovu tog natjecanja, da se samo godine prvenstva iz kojeg bira računaju, pa je mislio da bira kapitalce, a ustvari je birao ovce koje se nisu baš iskazale na određenom prvenstvu Mislim da je papi to bio.

Forum je na aparatima
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 01:33   #63
Prijava, jbg nisam baš aktivan
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 19:38   #64
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
imao je Sid ako se ne varam na bokovima dobitnu kombinaciju iskustva Cafua iz 02-e i mladosti i žustrine Cafua iz 94-a
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
ali znam da neko nije baš skužio u tom zadnjem specijalnom (WC) osnovu tog natjecanja, da se samo godine prvenstva iz kojeg bira računaju, pa je mislio da bira kapitalce, a ustvari je birao ovce koje se nisu baš iskazale na određenom prvenstvu
Bit će i ovdje svega
Lijepo je da nam se Edo opet pridružio, a posebnu dobrodošlicu bih zaželiio mladom Žućku. Sad nas je već petnaestak, taman za ATD special, iako bi još koji stari mačak dobro došao...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 23:44   #65
Ne bi bilo loše da se @Mister Yellow detaljnije izjasni, jel prijava ili nije. Onako je ostalo samo na pitanju jel smije igrat.


Mogli bi mi i koji dan ranije početi nije neka velika razlika, budem još ostavio prostora da se slanjem picka u jednom od krugova prve runde može prijaviti, pa praktički dođemo na isto.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 09:29   #66
Kakvi dani FHR-a, sve puno ATD spektakala. I server se otvorio
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 14:56   #67
Može!

Nisan baš aktivan u zadnje vrime na forumu, zato je i delay..također sam za opciju klasičnog specijala, koliko god to otežava vrednovanje igrača i ekipa, ali ko što je neko reko ionako se sve svodi na subjektivan dojam objektivnih glasača pa nan valjda dođe na isto.

P.S. također san generacija 04', možda bi bilo zanimljivo napraviti listu "starosti" sudionika, al ne po godinama već po prvenstvu s kojim su započeli.
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 18:09   #68
Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
Može!
Brojko
Jigs, ako smijem predložiti - stavi neki teži kriterij za početak da ne razgrabimo odmah kapitalce, pa se možda još netko pridruži tijekom prvog kola - kao što je Doran napravio na NBA
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 18:23   #69
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo loše da se @Mister Yellow detaljnije izjasni, jel prijava ili nije. Onako je ostalo samo na pitanju jel smije igrat.


Mogli bi mi i koji dan ranije početi nije neka velika razlika, budem još ostavio prostora da se slanjem picka u jednom od krugova prve runde može prijaviti, pa praktički dođemo na isto.
uh... ispričavam se. Da, prijavljujem se.

Što se tiče prvog eura kojeg pamtim, to je ono 1996. Uz, jasno Hrvatsku, patilo se za Portugalom i do kraja se simpatizirali Česi.
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:04   #70
Za mene odgovor znate, Italija 80.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:18   #71
Ne igram, ali prvo mi je ono iz 2000. Kakve utakmice, jebemti.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:32   #72
sjećam se nekih iz 2000., u magli su Abel Xavier, oni visoki napuhanci iza gola (oni air danceri) i naravno Trezegooool

ali 2004. je svakako prvi cjelokupni turnir
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23

Zadnje uređivanje sesve : 23.02.2016. at 19:47.
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:36   #73
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ali 2004. je svakako prvi cjelokupni turnir
Ne može se ne zaboraviti tuga Danas kad im je Larsson zabio gol za 2-2

Od malih nogu sam bio okružen fair playom
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:39   #74
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Brojko
Jigs, ako smijem predložiti - stavi neki teži kriterij za početak da ne razgrabimo odmah kapitalce, pa se možda još netko pridruži tijekom prvog kola - kao što je Doran napravio na NBA
Vidjet ćemo...
Kad smo kod kriterija, niste se nešto namučili da mi pošaljete koji u pp.

Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
uh... ispričavam se. Da, prijavljujem se.

Što se tiče prvog eura kojeg pamtim, to je ono 1996. Uz, jasno Hrvatsku, patilo se za Portugalom i do kraja se simpatizirali Česi.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:41   #75
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo...
Kad smo kod kriterija, niste se nešto namučili da mi pošaljete koji u pp.

ja sam protiv toga da se uzimaju u obzir kriteriji onih koji će igrati
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:43   #76
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
sjećam se nekih iz 2000., u magli su Abel Xavier, oni visoki napuhanci iza gola (ako znate na što mislim) i naravno Trezegooool

ali 2004. je svakako prvi cjelokupni turnir
Sjećam se kako su Nizozemci natamburali neke čobane u osmini.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:49   #77
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ja sam protiv toga da se uzimaju u obzir kriteriji onih koji će igrati
Ma ne bi htio da se toliko toga ponavlja i kopira iz prethodnih izdanja, a možda neko još ima koji u rukavu... Više zato, a i nije da je neko u prednosti nekakvoj zbog toga.
Kad se pogleda, s obzirom na izdanja (njih 4), nije baš ni lako pronaći neki neviđeni... Ali izmislit će se nešta, glavno da se igra.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:51   #78
Prvo koje sam pratio (a to je posljedicno znacilo svaku pogledanu utakmicu) je 2004. Od onog ranije, sjecam se valjda jedne od dvije stvari (druga je SP 1998. s kojeg se sjecam samo toga da sam bio uvjeren da svatko puca svom golmanu. 4 godine sam imao, oprosteno mi je ) koje se bas sjecam u vezi nogometa iz perioda 2000. ili ranije, a to je EP 2000., polufinale Nizozemske i Italije i svi oni silni promaseni penali. Nije mi ni to bas bilo jasno.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:52   #79
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Za mene odgovor znate, Italija 80.
U stvari nisam pratio prva dva prvenstva jer sam nakon zadnjeg dana škole odmah išao na more. Gdje smo imali samo stari crno bijeli TV koji je jedva radio, i na kojem je samo pokojni dido gledao Dnevnik.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 19:55   #80
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Kad smo kod kriterija, niste se nešto namučili da mi pošaljete koji u pp.
Neka ti Mitch pošalje umotvorine koje smo njemu bili slali pred godinu dana, možda ti nešto klikne
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.