Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 21:41   #7841
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ljubavi moje forumske :gruphugh:

Sva naj vam zelim, dragi moji
Ja sam i Bozic i NG prelezavalagripu, bas me gadno bilo copilo, na antibioticima zavrsila sa pred upalom pluca

Jos uvijek sam na bolovanju
Mucica, drzi se.


Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Nausi

Potreban mi je glas razuma. Razmišljam o tome da kupim crvene čizme s petom od nekuh 15 cm

Ne trebaju mi. Ne znam di bih ih nosila. Ali baš ih želim
Kupi, kupi, kupi!

Ja imam crvene čizmice (doduse, do pola listova i nije visoka peta) i nosim ih svugdje.

Edit: po Zagrebu se stvarno svašta nosi i to mi je prekrasno, još sanjam da ću se preseliti tamo, kupiti stan koji gleda na Britanac i otvoriti slastičarnu i svi ćete dolaziti k meni svaki dan
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:58   #7842
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Mucica, drzi se.




Kupi, kupi, kupi!

Ja imam crvene čizmice (doduse, do pola listova i nije visoka peta) i nosim ih svugdje.

Edit: po Zagrebu se stvarno svašta nosi i to mi je prekrasno, još sanjam da ću se preseliti tamo, kupiti stan koji gleda na Britanac i otvoriti slastičarnu i svi ćete dolaziti k meni svaki dan
Prekasno sam se sjetila, više ih nema za kupiti. Odnosno nema mog broja

Ove imaju visoku i tanku petu i ne znam baš kud bih s njima. Na kraju sam kupila nove tenisice za gym i nove štikle.

Retra otvori slastičarnicu za dijabetičare. Mislim da bi to bio dobar biznis Ja bih ti bila vjerna mušterija.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 15:15   #7843
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Retra otvori slastičarnicu za dijabetičare. Mislim da bi to bio dobar biznis Ja bih ti bila vjerna mušterija.
Imaš kraj vinceka, odmah iza ugla upravo takvu slastičarnicu. Meni odlična, btw.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 15:28   #7844
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imaš kraj vinceka, odmah iza ugla upravo takvu slastičarnicu. Meni odlična, btw.
Stvarno? Kako se zove? Moram negdje kupiti kolače za rođendan, a ne da mi se raditi.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 22:54   #7845
Otkako niste baš aktivni jedva da i otvorim forum.hr

__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 06:50   #7846
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Stvarno? Kako se zove? Moram negdje kupiti kolače za rođendan, a ne da mi se raditi.
Isto Vincek, samo je zasebna slasticarna. Ulaz je s Tomiceve, odmah iza ugla.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:54   #7847
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Isto Vincek, samo je zasebna slasticarna. Ulaz je s Tomiceve, odmah iza ugla.
Hvala Danas sam nagovarala ekipu iz veganskog restorana blizu posla da počnu prouzvoditi sirove pite bez šećera.

Ja nisam niti vegan niti vegeterijanac, ali hrana im je baš fina Čak i to sirovo nešto.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 20:11   #7848
Uh evo i ja zelim svima sretan bozic i uspjesnu novu godinu....da ne dobijete gripu...no dobro ili otkaz ili padavicu i tako. nego mene brine malo ovay egzodus ....vidim svi odlaze a ja sam povodljiv i tako. Pa bi ja ovako s obzirom nisam bas neki rodoljub...a i ova plava glupaca opet bi nesto pozivala na vojni rok koji sam sluzio usprkos grbi pa nebi da me opet zovu .... tamo sam samo pusio mari...marlboro jel..ovay tek sam kasnije doznao da to izaziva akutnu shizofreniju ... nego gdye smo stali .... e da izbyeglice..dkkle ja sam izbjeglica i sad bi nekom poklonio dve macke uz koje idu i 4 kokosi. E jedna macka je ovako bez repa al ono umiljata , mijauce veci dio noci al to lako rijesite sanvalom ( ja popijem 2 zlu ne trebalo ) a druga ne mijauce ali je agresivna kad ju se zeli pomaziti... nesto slicno ko kad te zena najde u jarku pored krcme i to. Fakle poklanjam u dobre ruke.....ah da kokosi istina jesu malo gripozne pa bi bilo dobro prvo vrijeme drzati ih u kuci...ako slucajno preminu samo ocistite i u skrinju ili juhu. Kokosya yuhica stiti protiv gripe i prehlade.
La Baba yaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 20:17   #7849
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Hvala
Ja sam anemicnozadrti vegan i vegeterijanac.
I moje kokosi su vegetarijanke. evo vec imate nesto zayednicko.
La Baba yaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 20:55   #7850
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Uh evo i ja zelim svima sretan bozic i uspjesnu novu godinu....da ne dobijete gripu...no dobro ili otkaz ili padavicu i tako. nego mene brine malo ovay egzodus ....vidim svi odlaze a ja sam povodljiv i tako. Pa bi ja ovako s obzirom nisam bas neki rodoljub...a i ova plava glupaca opet bi nesto pozivala na vojni rok koji sam sluzio usprkos grbi pa nebi da me opet zovu .... tamo sam samo pusio mari...marlboro jel..ovay tek sam kasnije doznao da to izaziva akutnu shizofreniju ... nego gdye smo stali .... e da izbyeglice..dkkle ja sam izbjeglica i sad bi nekom poklonio dve macke uz koje idu i 4 kokosi. E jedna macka je ovako bez repa al ono umiljata , mijauce veci dio noci al to lako rijesite sanvalom ( ja popijem 2 zlu ne trebalo ) a druga ne mijauce ali je agresivna kad ju se zeli pomaziti... nesto slicno ko kad te zena najde u jarku pored krcme i to. Fakle poklanjam u dobre ruke.....ah da kokosi istina jesu malo gripozne pa bi bilo dobro prvo vrijeme drzati ih u kuci...ako slucajno preminu samo ocistite i u skrinju ili juhu. Kokosya yuhica stiti protiv gripe i prehlade.
Meni, meni

Jagica, nismi mi rođendan čestitao
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 08:37   #7851
Ha pa sretan rodjendan. Imas konacni 30 il se jos uvijek drzis zubima za prolaznost? I neudana. Sa 30? Nije ti ni malo neugodno kaj si takav luzer? Al dobro evo imas srece ja cu te utjesiti neutjesnim poklonom. Dakle 2 macke i 4 kokos....u biti od danas u jutro 3 kokosi ako pozuris do kraja dana mozda ostanu dvije kokosi jer sumnjam s obzirom da su u polozaju autotransfuzije ....za feministice to znaci sa nogama u zraku okrenute na ledja....da ces do sutra imati zive al nemas beda ja ti to pospremim u skrinju. Mozes doci k meni pa bumo ih cistili sami.
La Baba yaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 18:55   #7852
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
Ha pa sretan rodjendan. Imas konacni 30 il se jos uvijek drzis zubima za prolaznost? I neudana. Sa 30? Nije ti ni malo neugodno kaj si takav luzer? Al dobro evo imas srece ja cu te utjesiti neutjesnim poklonom. Dakle 2 macke i 4 kokos....u biti od danas u jutro 3 kokosi ako pozuris do kraja dana mozda ostanu dvije kokosi jer sumnjam s obzirom da su u polozaju autotransfuzije ....za feministice to znaci sa nogama u zraku okrenute na ledja....da ces do sutra imati zive al nemas beda ja ti to pospremim u skrinju. Mozes doci k meni pa bumo ih cistili sami.
Jagice, ne mogu se sjetiti kad sam dobila bolji poklon
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:37   #7853
Sjednica Sabora
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:30   #7854
Niste valjda svi pomrli?

Ja sam prvi put nakon 9 godina sjela u auto i dogurala do brzine od čak 40 km/h

Nisam nikoga ubila i nije mi čak nitko ni trubio. Samo sam malo zagrebla po rinzolu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 00:09   #7855
Evo mene
Nisam umrla, ali sam bila izgubljena
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 15:22   #7856
Ja sam konačno dočekala godišnji. Ne bih na posao sutra
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 16:23   #7857
Uf, hajd, bit ce dobro
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:41   #7858
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Niste valjda svi pomrli?

Ja sam prvi put nakon 9 godina sjela u auto i dogurala do brzine od čak 40 km/h

Nisam nikoga ubila i nije mi čak nitko ni trubio. Samo sam malo zagrebla po rinzolu
Fast and furious.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 20:39   #7859
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Fast and furious.
Još imam mali crveni kabriolet
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:31   #7860
Hej ekipa, jeste živi?
Gdje nam je mrafica nestala?
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.