Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2016., 21:40   #41
zapamtite ime Carles Aleñá, novi maradona
Ajutokintumi is offline  
Old 30.07.2016., 22:16   #42
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
zapamtite ime Carles Aleñá, novi maradona
U njegovim godinama je Svijet dobio Mesija kao igraca.
Decko ce morati pozuriti sa dokazivanjem ako misli biti novi Maradona.
Koem is offline  
Old 31.07.2016., 01:26   #43
kao skromni i samozatajni, ali ipak realni tvorac vjerojatno najboljih uvoda u povijesti ovih naših pušimeraških serijala, svježem, ovosezonskom, radi zadovoljavanja nekakvih minimalnih kriterija serioznosti i informativnosti dajem palac gore.. već te dvije stavke su dovoljne da se prepozna značajan napredak u odnosu na neslavne pokušaje otvaranja prethodnih godina..

dojam bi bio bolji da je to sve malo preglednije i da je postavljeno više slika, jer prosječan ljudski smrtnik je ipak vizualno biće i uz par ilustracija bi se brže izvela tranzicija u odgovarajuće emocionalno stanje uoči početka sezone.. al okej
Byron M is offline  
Old 31.07.2016., 01:30   #44
stiglo je i to veliko, dugo iščekivano napadačko pojačanje koliko vidim.. dokazano pušimeraško ime i jedna od najvećih zvijezda druge najbolje svjetske lige; lik koji je u zadnje tri sezone na Pizjuanu, čak dva puta sezonu završavao sa dvocifrenim brojem postignutih zgoditaka. To je FACT.. također, pokazao je i kako je bistar, ambiciozan i principijelan momak pošto je hladno odjebao Farcu koja mu je nudila veću plaću da bi grijao klupu trojcu mariconesa, kako bi ipak nastavio igrati redovito i sljedeće sezone na svojim leđima ponijeti napadačke ambicije sastava sa Calderona. Isto FACT, za respect.

I sve to za danas smiješne pare, jedva 30 popišanih, milijuna, faking, evra. Nije loše

Da, nije atraktivan lik. I? Bilo bi lijepo dovesti Costu, Cavanija, Higuaina ili nekog tog kalibra, nekog spektakularnog tko bi mogao razgaliti maštu pušača marketinga, nema sumnje. Bilo bi vjerojatno sve puno lakše uz izdašnu podršku države, ili bogatog gazde koji bi ispunjavao sve hirove našeg poglavice. Ali bitnije je poštovati vlastite principe, ne zaglibiti preduboko u mulj nezdrave ambicije i poslovati u skladu s mogućnostima. To je jedini način postojanja koji sa sobom ne donosi snažan osjećaj gađenja kad se pogledaš u zrcalo. A Gameiro je bio najbolji napadač kojeg se moglo dovesti za količinu žutog metala koju su naše plemenske starješine imale. I zato mu puna podrška narednih godina, a i ovom transferu također.




malo o ostatku pušimere. Valencija je koliko vidim postala filijala Madrilone prodavši jednog od nositelja igre Farci i potom zahvalno pokupivši otpatke i sa Bernabeua i Campo Nueva čime su konačno izgubili moj respekt i postali cirkus. Je li zbilja bio potreban bogati Singapurac da bi se na kraju dovodilo nekakve Medarane i Montoloye? Je li zbilja bilo potrebno prodati dušu da bi na kraju opet bili kučkice režima? Mislim da ne.

naša mala sestrica Sevilla je ipak bila nešto pametnija, oni su postali filijala Atletica koja kupi naše otpatke i prodaje nam najboljeg igrača za siću. Od sljedeće sezone ih pratimo, i želimo im sve najbolje. Neka dobro paze na Kranevittera i Vietta

Espanol obećava ove godine, vjerojatno su momčad koja je napravila najveći kvalitativni skok ovaj prijelazni period. Stigli su Roberto iz LP-a i još par okej pojačanja, ne da mi se sad provjeravati točno o kome se radi, ali ostalo mi je u sjećanju da se zbilja radi o pristojnim igračima. Također su i zadržali sve najbolje, što dugo nisu bili u stanju. Jasan kandidat za Europu, kao i Celta i Athletic Bilbao. Villarreal bi sa svojom stabilnošću trebao znati iskoristiti kaotičnost konkurencije i još jednu sezonu izboriti četvrto mjesto. Također, imam nekakav osjećaj da bi Pato mogao postati onaj stari u jednoj takvoj neambicioznoj, ali dobro organiziranoj i ozbiljnoj sredini. Malaga dark horse, Real Sociedad mirna sredina.

Svi ostali su kandidati za ispadanje.

Zadnje uređivanje Byron M : 31.07.2016. at 01:42.
Byron M is offline  
Old 31.07.2016., 10:13   #45
https://www.youtube.com/watch?v=WQ4TauvSLUE

Golčina fenomenalna. Trebao bi Zidane ove sezone ozbiljno razmisliti da dosta šanse da Asensiu i Marianu, sinoć su baš pokazali da bi mogli biti od jako velike koristi pogotovo Asensio.
Niki Vr is offline  
Old 31.07.2016., 23:31   #46
Trofej je kod nas, a možete ga uzeti samo iz mrtvih katalonskih ruku
Sudden Sid is offline  
Old 31.07.2016., 23:46   #47
Nego, vidim da Atletico dovodi dva kapitalca napadača za 70 milja eura, a Real ne dovodi nikoga. Šta se to događa u nesretnom Madridu?
Sudden Sid is offline  
Old 01.08.2016., 06:47   #48
malo detalja o tome zašto ne dolazi costa

http://www.goal.com/en/news/11/trans...sea-confession
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 01.08.2016., 18:38   #49
I papa je uz nas http://www.marca.com/en/football/bar...67d8b4666.html
Rhasta is offline  
Old 01.08.2016., 19:37   #50
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Trofej je kod nas, a možete ga uzeti samo iz mrtvih katalonskih ruku
Nikad ne mijesamo posao i zadovoljstvo.
SergioRamos is offline  
Old 01.08.2016., 20:27   #51
Jese možda na kraju završi u Sevilli
woow123 is offline  
Old 01.08.2016., 21:46   #52
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Now I'm a believer
Sudden Sid is offline  
Old 01.08.2016., 21:49   #53
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Now I'm a believer
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 02.08.2016., 14:31   #54
Do sada smo se riješili Bartre, Halilovića, Adriana, Montoye i Sandra, a danas i Songa zbog kojeg još uvijek osjećam susramlje zbog onog nesretnog incidenta sa Puyolom i Abidalom. http://imgur.com/aBtGTR9

Navodno mijenjamo Lorda Douglasa sa košarkašem Alavesa, kakav transfer za povijest. http://www.sport.es/es/noticias/barc...alaves-5301707
Rhasta is offline  
Old 02.08.2016., 14:36   #55
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Do sada smo se riješili Bartre, Halilovića, Adriana, Montoye i Sandra, a danas i Songa
Super, riješili smo se krša, a produžili ugovore s Munirom i Samperom. Lijepo. Žao mi je jedino što je Adriano završio u Besiktasu, mogao je komotno igrati za neki manji klub iz lige petice.
Sudden Sid is offline  
Old 02.08.2016., 14:40   #56
Da.

Navodno ima zainteresiranih za Vermaelena i Tella koji su vjerojatno slijedeći na listi za odlazak. Tello mi je nekako bolji igrač od Munira,ne znam kako drugima.

Ne znam što se planira sa Ardom,nije se naigrao prošle sezone,ove će još manje,ali kao ga se planira zadržat.
albundyy is offline  
Old 02.08.2016., 15:46   #57
Izlazni transferi Barce su uvijek bili odlicni. Da ne mogu dobiti ni sve skupa 20m eura za 10 igraca nikako mi nije jasno. Jasno mi je da su skart, ali ipak.

Klubovi obozavaju poslovat s nama. Previse placamo skart i onda na kraju odlaze besplatno.

Ajd barem su ih se rjesili ako nista drugo.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Neno_87 is offline  
Old 02.08.2016., 16:27   #58
Quote:
Rhasta kaže: Pogledaj post
Do sada smo se riješili Bartre, Halilovića, Adriana, Montoye i Sandra, a danas i Songa zbog kojeg još uvijek osjećam susramlje zbog onog nesretnog incidenta sa Puyolom i Abidalom. http://imgur.com/aBtGTR9
auuu blama
Ono is offline  
Old 02.08.2016., 22:20   #59
Jese novi igrač PSG pa ga vratiti treba za sezonu ili dvije natrag u Madrid.
woow123 is offline  
Old 03.08.2016., 09:58   #60
Quote:
woow123 kaže: Pogledaj post
Jese novi igrač PSG pa ga vratiti treba za sezonu ili dvije natrag u Madrid.

Ma kakvo vraćanje ona ozljeda je uzela previše maha, on može biti samo solidna zamjena i u tom PSG-u.
Niki Vr is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.