Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 20:35   #3521
Quote:
buhtla_os kaže: Pogledaj post
Meni je jedino pomogla mast od gaveza...sve zivo sam isprobala i od ovoga mi proslo u 2dana

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ma ja sam vise luda ciju si koristila?
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 20:53   #3522
Hejla, ja krepana, cijeli dan u pogonu. Bila na gin pregledu, sve ok i vratilo se na mjesto
Prekrasan dan bio, setali sto po gradu a sto uz more milina. Na momente mi je bilo tako vruce da sam mislila da cu izgoriti. I kad smo kod toga, da li i koje kreme sa faktorom koristite za klince? Ja bi izbjegavala sto duze, ali eto, da pocnem proucavati.
Pollly dokad cete sad biti u autu?
Nadine sretan rodjendan!!
Glo bravo za malca i gmizanje, bome je napredan
Sto se tice nosiljki, mislim da cemo uzeti Ergo Adapt. Doma imam sling, nismo se bas snasli jos, probati cu opet, nisam neko vrijeme, mali se bio bas unervozio.
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:09   #3523
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Hejla, ja krepana, cijeli dan u pogonu. Bila na gin pregledu, sve ok i vratilo se na mjesto
Prekrasan dan bio, setali sto po gradu a sto uz more milina. Na momente mi je bilo tako vruce da sam mislila da cu izgoriti. I kad smo kod toga, da li i koje kreme sa faktorom koristite za klince? Ja bi izbjegavala sto duze, ali eto, da pocnem proucavati.
Pollly dokad cete sad biti u autu?
Nadine sretan rodjendan!!
Glo bravo za malca i gmizanje, bome je napredan
Sto se tice nosiljki, mislim da cemo uzeti Ergo Adapt. Doma imam sling, nismo se bas snasli jos, probati cu opet, nisam neko vrijeme, mali se bio bas unervozio.
Joj i ja se moram narucit ginu a nikak haha do nedavno me gledali svaki drugi dan u TA a sad mi muka ic kal mi se neda hehe....ko zna dal se sve vratilo imam osjecaj da je sve negdje gore jos jer mi trbuh nije splasnuo...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:23   #3524
Tina, pa koliko ti je malac star kad se već okreće? Vaš me zanima hoće li se mom ponovit to gmizanje

Kate, super da je sve ok.

Polly, krajnje mjere se uvode, vidim Nadam se da vam ne bu prešlo u svakodnevicu.

Ibis, ja bih rado kave ispijala, ali se još nisam oslobodila stresa kad mmalac plače u javnosti, pa trenutno šećem samo po kvartu. Danas sa frendicom sjela na kavu, 15min i hop na noge lagane. Na kraju sam ga i dojila vani, ali ni to nije pomoglo. Prebacila ga u Manducu i doma.

Kobilo, samo odmaraj dok imaš prilike.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:26   #3525
Tina evo meni proslo 9 tjedana i sve se vratilo. Ma je i tebi
Pregled je prosao stvarno ok, ni strepila nisam a mislila sam da hocu Trbuh mi je brzo splasnuo, ali ono, prevali se preko hlaca kad sjednem, ima viska malo

E da bome, to zaboravila komentirati, kako se vec okrece? Napredan decko neki
Moj na trbuhu izdrzi malo i odmah pocne protestirati
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:32   #3526
Quote:
Glo kaže: Pogledaj post
T

Ibis, ja bih rado kave ispijala, ali se još nisam oslobodila stresa kad mmalac plače u javnosti, pa trenutno šećem samo po kvartu. Danas sa frendicom sjela na kavu, 15min i hop na noge lagane. Na kraju sam ga i dojila vani, ali ni to nije pomoglo. Prebacila ga u Manducu i doma.
Ja sam svoju jučer morala nositi do doma, a drugom rukom gurati kolica, jedva sam u zgradu ušla :/
Tempiram šetnje između hranjenja da smanjim stres
ibis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:56   #3527
Quote:
Glo kaže: Pogledaj post
Tina, pa koliko ti je malac star kad se već okreće? Vaš me zanima hoće li se mom ponovit to gmizanje

Kate, super da je sve ok.

Polly, krajnje mjere se uvode, vidim Nadam se da vam ne bu prešlo u svakodnevicu.

Ibis, ja bih rado kave ispijala, ali se još nisam oslobodila stresa kad mmalac plače u javnosti, pa trenutno šećem samo po kvartu. Danas sa frendicom sjela na kavu, 15min i hop na noge lagane. Na kraju sam ga i dojila vani, ali ni to nije pomoglo. Prebacila ga u Manducu i doma.

Kobilo, samo odmaraj dok imaš prilike.
29.-tog ce 2 mjeseca danas je prvi put to izveo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:59   #3528
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
Tina evo meni proslo 9 tjedana i sve se vratilo. Ma je i tebi
Pregled je prosao stvarno ok, ni strepila nisam a mislila sam da hocu Trbuh mi je brzo splasnuo, ali ono, prevali se preko hlaca kad sjednem, ima viska malo

E da bome, to zaboravila komentirati, kako se vec okrece? Napredan decko neki
Moj na trbuhu izdrzi malo i odmah pocne protestirati
Joj ja jos izgledam koda sam u 5 mjesecu ufff
Da evo danas ga gledam i nije mi bilo jasno....stavim ga na trbuh ko i svaki dan i obicno samo glavu onak digne i vrti il se malo ljulja a danas hop i to par puta ja ga stavljam on se okrece zato sam i mislila da ga boli pa ga onda vise no nisam danas stavljala na trbuh

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:36   #3529
Tina kako se okrene? Ako glavu povuce u jednu stranu znaju se prevalit. Tako je i moj nekad u pocetku. To nije pravilan okret. Jel zamahne rukom i/ili nogom?
221133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 00:15   #3530
Quote:
z25 kaže: Pogledaj post
Ma ja sam vise luda ciju si koristila?
Mama mi narucila neku sto prave casne sestre, ako hoces pitat cu ju gdje se moze narucit..

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
__________________
buhtlica
buhtla_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 02:11   #3531
Quote:
buhtla_os kaže: Pogledaj post
Mama mi narucila neku sto prave casne sestre, ako hoces pitat cu ju gdje se moze narucit..

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ma mazem sad s jednom kremom sta sam smuckala u ljekarni. Vidjet cu za par dana kak ce bit. Puno ti hvala.
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 03:26   #3532
Quote:
221133 kaže: Pogledaj post
Tina kako se okrene? Ako glavu povuce u jednu stranu znaju se prevalit. Tako je i moj nekad u pocetku. To nije pravilan okret. Jel zamahne rukom i/ili nogom?
Ja ti ne znam kak mora pravo izgledati to okretanje hehe digo je nogicu malo ali mislim da ga je prevalilo da nije to to jos jos mi je premali da bi tako sta radio po meni ga vise zanese na jednu stranu pa se samo strovali

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 06:39   #3533
Jutro, cure!

Mi od jedan partijamo. Do 4:50 je nekako spavuckao i jeo, onda se zbudio i gledao mobile i smijao se. Nekako ga u 6 uspjela uspavati. On hrče, ja ko zombi ne mogu spavati.

Ibis, meni je zato nosiljka spas i uvijek ju stavim u kolica jer sam na brdu i na prvom katu i ne znam kak bi sve izvela da ga nosim na rukama.

Danas ćemo s tatom na plac, pa kod mojih na roštilj.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 06:47   #3534
Jutro mamite
Evo moja dva muskarca jos hrcu a ja napokon pijem jutarnju kavu u miru i slušam pticice😁😁
M mi je bio jako dobar nocas da pokucam u drvo,jedno buđenje u 3 za papati i to je to ...danas mi u planu generalka s obzirom da je mm kuci pa ce imat malog preko sebe jer kroz tjedan dobro da pod uspijem oprati 🤔
Lijepu i mirnu subotu vam zelimmmm! Glo napapaj se 🍢🍖🍗🥓🍔

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 07:09   #3535
Jutro!

Taman dok sam vam jucer tipkala, grofica se probudila... Bila je donekle bolje volje, al zacas je opet cendrala i plakala, na kraju sam joj dala pola cepica jer nema sta drugo bit nego zubic, nije htjela ni jesti pa smo ju morali nagovarati. Zaspala je u pola 9 normalno nakon jela i do ponoci odvalila, pa budjenje u 4 i u pola 7. Mi zadovoljni.

Cure, nemojte se brinuti, pregled kod gina nakon poroda stvarno niti ne boli (bar ne bi trebao), a dobro ga je obaviti. Bar ste onda mirne 1 godinu.

Ajme rostilj... Nemojte o hrani, ja jos na dijeti, kuhano sve, nista svjeze voce/povrce samo kompoti, izludit cu vise, jedem samo par namirnica. Nadam se da u ponedjeljak dobivam zeleno svjetlo za uvodenje normalnije prehrane...
Pollly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:38   #3536
Zelim vam lijepi vikend. Mi u zooloskom.
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:41   #3537
Jao uzivajte u zoou! Kolko je karta uopce? Nisam godinama bila. Planirala sam za mjesec dana kad R navrsi 6 mjeseci, cjelodnevni izlet u Maksić i zoo, napravit pola torte i neke gricke i zapalit tamo na cijeli dan da proslavimo
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 12:30   #3538
30 kn za odrasle. Klinci do 7 besplatno.
z25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 12:40   #3539
Quote:
z25 kaže: Pogledaj post
30 kn za odrasle. Klinci do 7 besplatno.
Nemoj zezat?!?! Jamisla karta 100 kn
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:36   #3540
Ja sam totalno iscrpljena fizicki i emocionalno, nista po citav bozji dan ne radim osim sta idem od jednog djeteta do drugog. Beba stalno place i stalno mi je na rukama, ne znam sta joj je zadnjih dana, miruje jedino dok hodam i nosim je ali ne u klokanici nego u rukama. Cim je stavim u horizontalu povampiri, jedva je podojim kad uspijem uhvatit moment da je od volje, katastrofa ko zombi sam. Mali uobicajeno grintav, ugl veselo nam je bas.

I dobila vec menstruaciju samo mi je jos to falilo.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.