Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 18:34   #21
Quote:
Iracionalan kaže: Pogledaj post
.....
ti si ljut,jer si vjerojatno u kazni ,jer ti je mama do daljnjega zabranila igrice zbog prekomjernog korištenja i zaprijetila je da će reći tati drugi put

...prema ovom su Hrva-terminator i onaj iz lazov bataljuna pjesma
Naturalherc is offline  
Old 01.02.2017., 18:34   #22
@el_mariachi

Gdje si ti skitao ? Da ti znas kako sam sretan sta si se vratio . :klap:
Tvoji uobicajeni smajil . Dobro nam dosao nadam se da ces se zadrzati .
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 18:36   #23
Lazane jesi vidio ong na ljesu kako je puko? Lijepo sam rekao da se treba ko svinja sašit, ali neće slušat da ga jebeš
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.02.2017., 18:40   #24
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Lazane jesi vidio ong na ljesu kako je puko? Lijepo sam rekao da se treba ko svinja sašit, ali neće slušat da ga jebeš
Ne citam ja niti pratim temu . Siguran sam da se radi jednom starom forumsu . Kazao sam ti da je pod jednim drugim nickom godina unazad otvorio temu u kojoj trazi ostetu od hrvatske vlade zato sta mu nisu nasli curu .
Kako je on mene zivicirao a ja sve vjerovao . Nista ja vise ne vijerujem .
Ti ces pogubiti zivce sa njim ako nastavis . Uvjek on tupi jedno te isto . Ne odstupa od svoje ideje . Da mogu traziti nasao bi ti temu ti bi umro od smijeha .
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 18:41   #25
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne citam ja niti pratim temu . Siguran sam da se radi jednom starom forumsu . Kazao sam ti da je pod jednim drugim nickom godina unazad otvorio temu u kojoj trazi ostetu od hrvatske vlade zato sta mu nisu nasli curu .
Kako je on mene zivicirao a ja sve vjerovao . Nista ja vise ne vijerujem .
Ti ces pogubiti zivce sa njim ako nastavis . Uvjek on tupi jedno te isto . Ne odstupa od svoje ideje . Da mogu traziti nasao bi ti temu ti bi umro od smijeha .
boli me briga jel ozbiljan ili nije, ali kaj će budući naraštaji radit u takvim problemima ako ne naiđu na moj nadasve jednostavan lijek
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.02.2017., 18:43   #26
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
boli me briga jel ozbiljan ili nije, ali kaj će budući naraštaji radit u takvim problemima ako ne naiđu na moj nadasve jednostavan lijek
A tvoj lijek je ?
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 18:45   #27
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
A tvoj lijek je ?
sašit se
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.02.2017., 18:46   #28
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Primjetijo sam da današnja omladina puno sporije odrasta majke im ga spalim.
Eo moj najstariji će sad napunit 12, a kad sam ja bijo njegovih godina već sam imo 19.
pa non stop nekako čitam nove 40-te su u stvari 30-te i takve stvari,životni vijek se navodno produžio, pa bi to trebalo donekle bit i logično (nove 19-te su 12-te)
Naturalherc is offline  
Old 01.02.2017., 18:54   #29
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
sašit se
Ma idi vragu .
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 18:56   #30
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
pa kazem - realno tablica mnozenja mozda danas i ne treba jer tko jos rucno racuna.
pa i treba..otidji na plazu i kupi dvije krafne po 16 kuna ili koliko vec..ili na buvljaku ti prodaju 12 alanfordova po 7 kuna..treba li zbilja za to nesto osim mozga

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
@el_mariachi

Gdje si ti skitao ?
hvala hvala tu sam.bio sam daleko..daleko kao u snovima..taj tvoj potpis..imao sam jedno vrijeme recitaciju zvonimira goloba sa isjeccima iz tog filma..legendarno

natrag na temu..zamislite vremeplov i odemo 50g u buducnost..sto mislite kako ce ovi danasnji pamet. telefoni biti smijesni i stari..covjek je od kad zna za sebe trebao dvije ruke..sada ima jednu..i to nije naravno..ovakvi pametni telefoni kao sto su danas ne mogu opstati..mozete vi govoriti sto hocete da stariji ne razumiju mladje..ali kad vidim majku kako gura djecija kolica preko ulice i gleda u telefon..ili vozac kad hekla po telefonu i vozi autobus...ili djecu u razredima koji salju poruke umjesto da uce..kazem da nisu u pravu..kako se stoka moze necemu nauciti? pa odvalis je po dzepu..oduzmes joj dijete..zovnes roditelje svaki put kad izvadi telefon na casu.. pogledajte hr. sabor..pola ih ne dodje a ovi sto dodju kao daktilografkinje..diktatura je majka demokracije
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 01.02.2017., 19:02   #31
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

hvala hvala tu sam.bio sam daleko..daleko kao u snovima..taj tvoj potpis..imao sam jedno vrijeme recitaciju zvonimira goloba sa isjeccima iz tog filma..legendarno
Pa normalno kada si me sve naucio . Ne sjecam se tvoga potpisa ali nikada ja ne zavirujem ili jako rijetko u potpise drugih .
Nisam te kopirao ako mislis na ovo ? Mogu ja njega promijeniti ako ti smeta ?
Pokupio sam mnogo stavri od tebe ali ne bas sve .
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 19:11   #32
ja mislim da je danasnja omladina pametnija
ono vidi ove starce
oni kad su bili mladi hodali po sumama i gorama
pravili logore
halooooo baaaa
tek su ove nove generacije izasle pecine
i otisle ravno u pizdu materinu
edi_bosanceros is offline  
Old 01.02.2017., 19:15   #33
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ja mislim da je danasnja omladina pametnija
ono vidi ove starce
oni kad su bili mladi hodali po sumama i gorama
pravili logore
halooooo baaaa
tek su ove nove generacije izasle pecine
i otisle ravno u pizdu materinu
ma pusti bolan pizdarije, ja neki dan citao u novinama danasnja djeca za 2 IQ poena bjeze generaciji od prije 50 godina,
a oni oce da je obrnuto
PussyLicker is offline  
Old 01.02.2017., 19:35   #34
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ja mislim da je danasnja omladina pametnija
ono vidi ove starce
oni kad su bili mladi hodali po sumama i gorama
pravili logore
halooooo baaaa
tek su ove nove generacije izasle iz pecine
i otisle ravno u pizdu materinu
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 01.02.2017., 19:57   #35
Quote:
Naturalherc kaže: Pogledaj post
ti si ljut,jer si vjerojatno u kazni ,jer ti je mama do daljnjega zabranila igrice zbog prekomjernog korištenja i zaprijetila je da će reći tati drugi put

...prema ovom su Hrva-terminator i onaj iz lazov bataljuna pjesma
Ja ne igram igrice nego Battlefield 1 i Far Cry Primal, u ovoj prvoj pravim se Englez, a u drugoj sam krapinski pračovjek i da naglasim to su veoma zahtjevne igre i normalno da oni koji nikad to nisu igrali jer ne znaju igrat onda pljuju po tome da je to glupo. Normalno to su starci od 40 godina kojima je čak i android mobitel đavolji izum jer se na njemu ne snalaze pa pitaju unuke kako da uključe facebook.
Obraćam se svim glupim starcima: nemojte tvrdit da ste pametniji od mlađe generacije jer ste smiješni. Svaka generacija je naprednija od prethodne, to je naprosto evolucija kao što ste i vi bili pametniji od vaših staraca.
Međutim jedina je razlika što smo mi 3 put pametniji od vas zbog toga što znamo rad na računalu i tako da danas svako može bit pametan, a ne da mora bubat napamet pa da se samo pravi pametan.
Zaključno i najgluplji među nama je najnapredniji među vama.
Iracionalan is offline  
Old 01.02.2017., 19:59   #36
Da, igraš igre za pičke. Prave video igre su se pravile u 90-im godinama, ne ovi moderni mainstream kurcipalci koji te vode za ruku na svakom koraku jedino kaj moraš je isključiti mozak i pucati na sve kaj se miče. #zahtjevno
LongSinceDark is offline  
Old 01.02.2017., 20:06   #37
Quote:
Iracionalan kaže: Pogledaj post
. Normalno to su starci od 40 godina kojima je čak i android mobitel đavolji izum jer se na njemu ne snalaze pa pitaju unuke kako da uključe facebook.
Eto kako je današnji napredni đetić pametno izračuno da neki starac od 40 godina pita unuka za savjet.....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 01.02.2017., 20:09   #38
Quote:
Iracionalan kaže: Pogledaj post
J
Obraćam se svim glupim starcima: nemojte tvrdit da ste pametniji od mlađe generacije jer ste smiješni. Svaka generacija je naprednija od prethodne, to je naprosto evolucija kao što ste i vi bili pametniji od vaših staraca.
Međutim jedina je razlika što smo mi 3 put pametniji od vas zbog toga što znamo rad na računalu i tako da danas svako može bit pametan, a ne da mora bubat napamet pa da se samo pravi pametan.
Zaključno i najgluplji među nama je najnapredniji među vama.
Sve tocno potpisujem . Samo cu primjtiti nesta . Roditelji su glupi do odredjene granice to jeste dok djeca ne kreiraju njihovu obitelj . Tada dolazi ono veliko priznanje "kako ste vi " svaka vam cast ne znam kako cu sa djetetom .
Konflikt generacija je uvjek bio prisutan i vidim da se nista apsolutno nije promijenilo izuzev tehnologije .
lazan is offline  
Old 01.02.2017., 20:22   #39
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da, igraš igre za pičke. Prave video igre su se pravile u 90-im godinama, ne ovi moderni mainstream kurcipalci koji te vode za ruku na svakom koraku jedino kaj moraš je isključiti mozak i pucati na sve kaj se miče. #zahtjevno
90-ih su bile igre za djecu ili retardirane starce npr super mario što ga pređu djeca od 4 godine, a današnje igre su teže jer zahtjevaju da razmišljaš kao u Far Cry 4 gdje moraš imat već plan razrađen kako ćeš osvojit outpost i treba ti puno više skilla, naprosto nemjerljivo koliko su zahtjevnije današnje igre.
Izazivam bilo koga tvrdi da su ove igre lakše da odigraju jednu partiju LoL-a sa jednim klincem pa da vidimo kako kome radi mozak i da li je to lako kao što metuzalemi iz kamenog doba tvrde.
Iracionalan is offline  
Old 01.02.2017., 20:24   #40
Jel' drkaš kaj?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger