Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 19:56   #1
Hitno - pronađena kuna

Prije nekih 15 min javio mi je stric da je pronasao pitomu kunu. Neznam koja je to kuna, dolje cu stavit slikicu. Cini mi se jako mlada, zamotali smo ju u dekicu i ugrijali. Neznam sto da joj dam da jede, pa vas molim da mi pomognete. Trenutno spava, jako je mirna i pitoma. Sutra mislimo do veterinara. Ali trenutno neznamo sto joj dati jesti. Slika:
[img=http://img170.imageshack.us/img170/4117/p5060049iu5.th.jpg]
KUD_Idijoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:02   #2
Google! Nađi sve o njima, što jedu..
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:06   #3
pa kaj nije to kuna bjelica?
slonova noga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:07   #4
Quote:
slonova noga kaže: Pogledaj post
pa kaj nije to kuna bjelica?
Ne znam kaj je, al izgleda mekano, čupavo i pufljasto...ja bi to za doma...
LeNa_J is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:10   #5
Meni lici na tvora .

Samo jos nesto: Sto kune ne prenose bjesnilo takoder ? A znak nekad moze biti upravo "pitomost" i nedostatak straha od ljudi - uglavnom, ja se ne bi bas igrala i sto prije vetu.
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:09   #6
Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
Google! Nađi sve o njima, što jedu..
Neznam kako da joj pomognem, cekam da mama dođe pa da me odveze do veta. Nije dobro, bila je mirna a sada mislim da ima napadaje. Leži, trese se i baca glavu unazad... Mama bi mi trebala doci za pola sata, neznam sta da radim to tada...
KUD_Idijoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:10   #7
a di ste je nasli, mi smo vidjeli jednu takvu prekjucer u setnji s pesom, da nije ta? blizu petrove ul, al ova se cinila ipak malo iskusnija i starija, iako, nisam bas poznavatelj
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:11   #8
jao miserys imas pravo, to je jedan od simptoma bacakanje, majko mila, daj ju izoliraj nekako
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:12   #9
ajde se skini s neta i trk vetu da ne bi bilo kolateralnih žrtava!!!
slonova noga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:15   #10
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
jao miserys imas pravo, to je jedan od simptoma bacakanje, majko mila, daj ju izoliraj nekako
Odmah mi se crvena lampica upalila kad sam procitala post - ne mora biti, ali bolje biti oprezan, to je divlja zivotinja i tko zna sto sve jos moze imati tako da je treba izolirati definitivno.
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:51   #11
:(

Javljam da je malena umrla. Nazalost mama nije stigla doma i nisam imala kako do veta jer sam maloljetna i ne vozim auto. Placem ko kisna godina za malenom Sada se barem vise ne muci, sada je na boljem mjestu... Cak sumnjam na to da je otrovana kakvih sve ludaka ima. Bila je pronadena blizu centra grada Varazdina ...
KUD_Idijoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 20:59   #12
Quote:
KUD_Idijoti kaže: Pogledaj post
Javljam da je malena umrla. Nazalost mama nije stigla doma i nisam imala kako do veta jer sam maloljetna i ne vozim auto. Placem ko kisna godina za malenom Sada se barem vise ne muci, sada je na boljem mjestu... Cak sumnjam na to da je otrovana kakvih sve ludaka ima. Bila je pronadena blizu centra grada Varazdina ...
... ja bih je isto odvela vetu za provjeru bjesnoce, koliko znam takve zivotinje treba da zbrine/spali samo ovlastena osoba i ne smiju se zakopati samo tako jer ce se zaraza siriti. A i da svi vi koji ste bili u kontaktu znate na cemu ste, bjesnoca je ipak smrtonosna.
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 21:08   #13
Baš mi je žao

al svejedno, M.C.ima pravo-da provjeriš za bjesnoću?
slonova noga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.