Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 12:05   #1
Možete li prepoznati kad se netko zaljubi u vas?

Kako prepoznate da je nekome stalo? Mislite li da je to moguće? Odajete li vi nekim "znakovima" do koga vam je stalo, a bez da govorite o tome?
Mala Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:11   #2
osoba stalno gleda u tebe, prati tvoje reakcije, skrene pogled kad ga pogledaš(ne nužno).....dalo bi se nabrajat....tu je jako važno poznavati jezik tijela
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:14   #3
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
osoba stalno gleda u tebe, prati tvoje reakcije, skrene pogled kad ga pogledaš(ne nužno).....dalo bi se nabrajat....tu je jako važno poznavati jezik tijela

Cuj, imas onih koji ti to nece pokazati da ga hebes... Jednostavno ima onih koji su totalno emotivno zatvoreni... Ali istina, govor tijela je jako bitan...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:17   #4
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Cuj, imas onih koji ti to nece pokazati da ga hebes... Jednostavno ima onih koji su totalno emotivno zatvoreni... Ali istina, govor tijela je jako bitan...
O da, ima onih koji su led ledeni, izgledaju potpuno hladno.....i upravo zbog toga je taj jezik tijela bitan....i da ga ubiješ ne bi ti prišao.....i onda ti priđeš njemu i malo se odledi, minimalno....no bude puno ugodnije
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:20   #5
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
O da, ima onih koji su led ledeni, izgledaju potpuno hladno.....i upravo zbog toga je taj jezik tijela bitan....i da ga ubiješ ne bi ti prišao.....i onda ti priđeš njemu i malo se odledi, minimalno....no bude puno ugodnije

Ma joooooj, mene uzasno zivciraju te emotivne zatvorenosti... Ono, kada moras cupati s kamionom od 2000hp da bi dosao do neke emocije... Uzas...

Neki to zbilja jako tesko pokazuju, i ne znas jel im stalo ili ne... A onda kada veza pukne, onda vidis koliko im je stalo...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:44   #6
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
O da, ima onih koji su led ledeni, izgledaju potpuno hladno.....i upravo zbog toga je taj jezik tijela bitan....i da ga ubiješ ne bi ti prišao.....i onda ti priđeš njemu i malo se odledi, minimalno....no bude puno ugodnije
da,da i da
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:09   #7
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
da,da i da
maaa joooj kazi mi nesto pliz o njima, kako da onda skuzim ih...kad mi je na netu skroz zabavan i otvoren, a uzivo ga je ko strah od mene, hladan, jedva da i kimne...mislim da cu ja vise izgubit glavu
centrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:20   #8
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
osoba stalno gleda u tebe, prati tvoje reakcije, skrene pogled kad ga pogledaš(ne nužno).....dalo bi se nabrajat....tu je jako važno poznavati jezik tijela
mislim da joj ne treba bolji odgovor od ovog.

osim sto se zna dogodit da te dvoje istodobno ovako gledaju. ako si ljepa moza i njih 7 od jednom.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:28   #9
hm, mozda malo skrecem s teme, ali sto se tice tih emocionalno zatvorenih osoba - ja sam takva. jednostavno ne dopustam da mi se itko zavuce pod kozu, strah me tog nekakvog vezivanja. znam da to glupo zvuci, ali isto tako kada samu sebe "uhvatim" da razmisljam o toj osobi, kada se pitam sta on radi u tom trenutku, shvatim da ipak nisam toliko emocionalni invalid. napokon se popravljam. ali, izmedu ostalog shvatim i da je toj osobi stalo do mene i onda sve moje teze o tome da me nitko ne voli padaju u vodu. u jbt, kad bolje razmislim, mislim da sam se, ma znate ono, sta vec, kako god, bla, bla. nauciti cu s vremenom
ajme majko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:32   #10
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
Mala Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:35   #11
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
I to su vjerojatno dobri pokazatelji.....jer neki su takvi"invalidi" da ne bi pogledali u tebe.....čak namjerno skrenu pogled.....znam, jer i sama to ponekad radim ne mogu si pomoć
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:37   #12
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
ne znam, ali mislim da sta se tice te reakcije, sve ovisi o situaciji u kojoj se nalazite. ali ako mislis da ocekuje neku reakciju ili bi ti htjela nesto pokusati, a strah te, moj ti je savjet da pokusas, jer jednostavno nemas sto izgubiti. bar je tako mene zivot naucio. u nekim situacijama moras riskirati, htio-ne htio, jer ces tek onda znati na cemu stojis i sta te ocekuje, kao i sto mozes dobiti, a sto izgubiti. samo, nemoj se sad zanijeti, ispitaj ti dobro taj svoj feeling.
ajme majko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:24   #13
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
mozda je u pitanju samo tvoj feeling necega cega nema

zapravo rekla bih da je to po srijedi.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:30   #14
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
X za ovo gledanje krajičkom oka. Iako, to može biti samo sviđanje... Mene, primjerice, tako gleda jedan oženjeni bivši frend koji je nekada davno htio biti puno više od frenda.
Danas, kad se skrasio i kad više ni ne pričamo (u svađi smo) i dalje osjećam da me prati ako se nađemo u istom društvu. Ali, obzirom na bračni status,nemoguće je da je zaljubljen u mene, nego, eto...
S druge strane, ja, koja sam još zagrijana za njega, ni trzajem brka ne pokazujem to. A baš ta činjenica govori mnogo o mojim emocijama; gledati sve, pričati sa svakim....samo s njim ne. Iako zapravo vrlo pozorno pratim što radi, !
Pomalo djetinjasto, a šta ćeš...
Ne može si čovjek pomoći, .
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:50   #15
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Ako te ne gleda, ali ipak imaš feeling da te krajičkom oka "drži pod kontrolom"? Ili nekad osjećaš kao da nešto očekuje od tebe, neku reakciju?
Ovo boldano isto je točno. Pričate o uraganu u Americi, pa o Kosorici, pa o atletici....ali iznenada ako promijeniš ton i samo kažeš:"E Jura, slušaj..." - trgne se i okrene kao da je zapravo svo vrijeme iščekivao da dođete do tog, j.... uragan!
__________________
Bit će bolje...hoće, al u k....
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:47   #16
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
osoba stalno gleda u tebe, prati tvoje reakcije, skrene pogled kad ga pogledaš(ne nužno).....dalo bi se nabrajat....tu je jako važno poznavati jezik tijela
U mene stalno gledaju a kad nam se sretnu pogledi ostaju ukipljene, bulje kao da su prepoznale ratnog zlocinca. Tako da to sa pogledima nema previse veze.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:51   #17
mogu, ali kada se ja zaljubim onda to uopce ne pokazujem, dapece i ignoriram

i najcesce ne ispadne bas dobro
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:19   #18
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
mogu, ali kada se ja zaljubim onda to uopce ne pokazujem, dapece i ignoriram

i najcesce ne ispadne bas dobro
da nisi mozda rak u horoskopu?

i sto mi ovdje pisemo kako prepoznati sto, a autorica se ne javlja sa update-om..
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 03:51   #19
Ja sam dvaput po osam godina uspjevao potpuno sakriti svoju smrtnu zaljubljenost prema ženama s kojim sam bio u relativno čestom kontaktu. Dok su se s druge strane svi govori tijela i znakovi koje sam dobivao od ukupno tri djevojke uspostavili kao obično ništa i da me iste zapravo ne jebu ni pet posto
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:14   #20
pretpostavljam...da zaljubljenu naklonost prešutno izražavamo viškom vremena, nekim emotivnim signalima prepoznatim kroz veće pažnje poklanjanje. a i seks je drukčiji
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger