Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2004., 22:24   #61
Vosak kod kozmeticarke-nije tako strasno,i brzo je gotovo.Zategne kozu pa ne dobijes modrice,ni podljeve,a ni ne boli toliko.
I stvarno im treba puno da narastu.Isplati se
SAmo nemoj u pms-u
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:24   #62
Quote:
hana kaže:
klasicno brijanje (posljedice su )
e to je glupost. koristim obicni zilet vec 20 godina i ne vidim nikakve lose posljedice. Jedino kaj pazim kod bikini zone (a bogme ode i sve ostalo ) da uvijek nanesem neku kremu, da se ne oblacim odmah i to je sve
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:26   #63
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
e to je glupost. koristim obicni zilet vec 20 godina i ne vidim nikakve lose posljedice. Jedino kaj pazim kod bikini zone (a bogme ode i sve ostalo ) da uvijek nanesem neku kremu, da se ne oblacim odmah i to je sve
hey ja samo kazem vlastito iskustvo...
urastaju dlacice i kad pocne rast svrbi i bode... brrr... ne hvala


Noemi... hmm... trebalo bi probat ali kad me straaah da boli a to onda ide hladni vosak jel da?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:33   #64
Meni je super depilacija bikini zone kod kozmetičarke jer si brzo gotova i u globalu manje boli nego kad se ja krenem depilirati epilatorom. I istina je da se kroz duži vremenski period dlačice razrijede! Na zadnjoj depilaciji sam primjenila novu metodu tretiranja bikini zone poslije depilacije, a to je Octenisept koji služi za zarastanje sluznice i kože i uopće nisam dobila prištiće, ma milina! Samo sam ga ujutro i navečer našpricala na bikini.
LAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:33   #65
Quote:
Noemi kaže:
Vosak kod kozmeticarke-nije tako strasno,i brzo je gotovo.Zategne kozu pa ne dobijes modrice,ni podljeve,a ni ne boli toliko.
I stvarno im treba puno da narastu.Isplati se
onako te nekako više zapeče, nego što te zaboli. Ona trgne cijelu trakicu, pa je gotovo u doslovno nekoliko poteza. I da, OBAVEZNO nađi neku s preporukom, jer treba bit stručan za to. Recimo, ja sam nedavno promijenila čupatoricu i očajno mi je napravila, mogla sam tako i sama doma u kupaoni

šta ja znam, mene više boli pregib noge kod depilacije
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 23:51   #66
Quote:
hana kaže:

dalje... taj vosak kod kozmeticarke - priznam cvilidreta sam i slabo mi je od same pomisli na tu bol pa to je full tanka koza ne? mislim svaka cast vama sta busite nos solo, tetovirate se za dobro jutro ko sta ja pijem kavu ali ja bi ipak da mi neko "obicniji" kaze koliko to zapravo boli?
evo, ja sam "obicnija", u smislu da sam i ja dugo vremena od pomisli na cupanje bikini zone. no jednom mi je stvarno prisjelo vjecno ziletiranje, a bilo je to dok sam pila voltarene zbog zuba. i tako sam uzela trake, prilijepila i povukla, i ostala iznenadjena da me nije toliko jezivo bolilo. ono, u rangu izljivosti.
kasnije to vise nisam radila na voltarenu, al dlacice su vec nakon prvog puta oslabile.
ipak, preporucam kozmeticarku, a ne kucnu radinost - ponajvise zato jer ona to odlucnije potegne, ako sam radis, pa stanes na pola puta, onda je to najveci bed - boli, a nis nisi pocupao.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 00:19   #67
oke sve je to divno (huh...) ali jel to gotovo u dve trake, ono jedna ljevo, jedna desno i the end ili nije bas tako simple? :vrpoljiseodmuke:
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 00:27   #68
Idem kod kozmeticarke da mi pocupa s voskom bikini i sve dlake dole
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 08:51   #69
ja sam sad vidjela po stranim casopisima da se reklamira neki philipsov trimmer za frizuru dolje. dakle, osim sto izbrije sve dlacice okolo, mogu se izbrijat i dlacice u frizurice i to (sto meni zna bit super...ne volim bit skroz gola dolje onda se ko mala curica osjecam). e sad, meni to aaako slicno oom sto ima kod nas za kupit, isto od philipsa a za uredjivat musku bradu...pa jel ko probao???
inace, ja bikini podrucje s kremom sredjujem. ostatak nogu cupam aparaticem
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 09:28   #70
Quote:
debelakrava kaže:
ja sam sad vidjela po stranim casopisima da se reklamira neki philipsov trimmer za frizuru dolje. dakle, osim sto izbrije sve dlacice okolo, mogu se izbrijat i dlacice u frizurice i to (sto meni zna bit super...
ideš zakon! ja bi to isto (al sigurno košta 5.000.000 $ i nema kod nas..)

meni je nekak bezveze doći kozmetičarki i tražiti ju da mi napravi zurku..ono: "dajte mi molim vas, istanjite vrhove i nabacite fen frizuru..šiške nemojte dirati "

što se brijanja tiče, ubiše me više ti prištići i to kaj naraste odmah drugi dan..mislim, pikavo za ubit se..ko muška brada

fakat mi je to dosadilo
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 10:50   #71
Veet duo bikini je najidealnije sredstvo ikad
Imaš u paketu pod 1) depilacijsku kremicu koju držiš 5 min i sastružeš sa špahtlom, i pod 2) kremu s ceramidima za namazat poslije. Nema crvenila, prištića, ničeg

Glatko ko dječja guza i primjenjivo je za cijelu pišulju
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 10:52   #72
Quote:
Crow Jane kaže:
Veet duo bikini je najidealnije sredstvo ikad
Imaš u paketu pod 1) depilacijsku kremicu koju držiš 5 min i sastružeš sa špahtlom, i pod 2) kremu s ceramidima za namazat poslije. Nema crvenila, prištića, ničeg

Glatko ko dječja guza i primjenjivo je za cijelu pišulju
pišulju

e, mrak! to čak i imam doma (u sticku..), al nikad nisam koristila..

thanks
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 11:09   #73
Quote:
hana kaže:
mislim svaka cast vama sta busite nos solo, tetovirate se za dobro jutro ko sta ja pijem kavu ali ja bi ipak da mi neko "obicniji" kaze koliko to zapravo boli?
Ja sam iznimno osjetljiva na svaku vrstu boli. Netko me uštipne i mene to boli. Neki dan sam kupila čupka one samoljepive trake s hladnim voskom. I direktno na tu bikini zonu. Vjeruj mi, mislila sam da ću umrijeti od boli, sva sam se preznojila. A onda sam samo povukla i voila! Ništa ne boli. Traje sekundu. Preživjet ćeš, vjeruj mi Sad čekam da mi narastu na nožicama pa idem to srediti kod kozmetičarke asap!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 14:28   #74
Quote:
Crow Jane kaže:
Veet duo bikini je najidealnije sredstvo ikad
Imaš u paketu pod 1) depilacijsku kremicu koju držiš 5 min i sastružeš sa špahtlom, i pod 2) kremu s ceramidima za namazat poslije. Nema crvenila, prištića, ničeg

Glatko ko dječja guza i primjenjivo je za cijelu pišulju
a narastu za dva dana ali slazem se taj duo bikini
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 19:03   #75
Quote:
Indigo Girl kaže:
Ja sam iznimno osjetljiva na svaku vrstu boli. Netko me uštipne i mene to boli. Neki dan sam kupila čupka one samoljepive trake s hladnim voskom. I direktno na tu bikini zonu. Vjeruj mi, mislila sam da ću umrijeti od boli, sva sam se preznojila. A onda sam samo povukla i voila! Ništa ne boli. Traje sekundu. Preživjet ćeš, vjeruj mi Sad čekam da mi narastu na nožicama pa idem to srediti kod kozmetičarke asap!
ja sam tog Cupka kupila bila proslog ljeta i dala noni da mi to ocupa ali to se je sve bilo zaljepilo i cupko je zavrsio u smecu, Zivila kozmeticarka
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 19:09   #76
ja sam nedavno prvi put s malim kombajnom pocupala cijele noge i bikini zonu..i sad bikini je malo boljelo..ali nista strashno..i sto je meni zacudjujuce imala sam manje pristica i crvenila nego kad bih taj dio brijala..samo najgori mi je taj prvi put kad nakon nekoliko ziletiranja krenem cupat..ali zato je kasnije sve oke
Daemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 10:13   #77
Ja sam se sva zalijepila jucer od tog hladnog voska a nijednu si nisam uspjela skinut

Moze preporuka neke dobre kozmeticarke u Zg ?
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 10:46   #78
Quote:
hana kaže:
a narastu za dva dana ali slazem se taj duo bikini


Narastu za tjedan dana

Ali je ipak najbezbolnije!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 11:28   #79
Quote:
Crow Jane kaže:


Narastu za tjedan dana

Ali je ipak najbezbolnije!
opet je bolje od britvuljica kojekakvih..narastu za par sati
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 15:09   #80
ako brijete bikini zonu, brijte se u smjeru rasta dlacica, a ne suprotno. treba samo vise puta proci sa ziletom da sve ode, ali nema nikakvih pristica niti uraslih dlacica, ja tako godinama radim i nemam nikakvih problema
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.