Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2010., 14:08   #35621
Dok to kod mene počme djelovati i dok se skinem sa tih lijekova vjerojatno ću biti prestara za potomstvo.

Još jednom hvala na odgovorima. Sad se nekako moram dovesti u red i krenuti na posao.

Želim ti sve najbolje, nadam se da ću te još sresti na forumu.
anabil is offline  
Old 16.07.2010., 14:10   #35622
Quote:
gwendolyn kaže: Pogledaj post
pobigla na posal,ni javila se nije
To nije u mom stilu.

anabil is offline  
Old 16.07.2010., 14:16   #35623
ne pričaj gluposti, sredit ćeš se i bit će potomstva i svega dobroga i lijepoga.
sad ne razmišljaj o životu,nego koje ćeš sjenilo/sjajilo stavit i kreni u dan! ako ti je jutro bilo grozno,UOPĆE ne znači da i ostatak dana mora biti.

vidimo se opet ,tu,ako ti treba piši i na PM.Mene nema do ponedjeljka,informatizacija nije došla do mog stana...
gwendolyn is offline  
Old 16.07.2010., 14:53   #35624
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
E ljudi moji.........ne znam kak je vama,meni je danas grozno.... jedva dopuzala od rive do doma..sta od vrucine sta od anksioznosti...malo je pomogao mp3 player i spoznaja da imam vodu i Normice u torbi... to mi je jedina terapija vrlo povremena... tak bjezim od kemije.... radije se vucem svuda u grcu i tjeskobi al bar sve obavim kak treba... i nikak da shvatim da necu skrenut ni poludit i tako vec 3 godine...s boljim i losijim razdobljima... Samo se bojim da cu se uskoro pocet drzat za zgrade i zidove i tak hodat... il mi se i to samo cini... jel tko isprobao Bachove kapi?
Haj
Haha nismijala si me kad si rekla da ćeš se uskoro počet držat za zgrade i zidove i tako hodat. Ja sam ti u tome i duže. Prvo stvarno moraš shvatiti da poludit nečeš i da od toga ne bježiš. Jer kad biježiš to jača i obuzima te.Mene je moja psihička naučila da su to samo negativne emocije kojima ja nedam da izađu vanka. Nego ih se grčevito držim jer šta bi ja bez njih. Bojim se šta je iza njih, sama se sebe bojim.

Neznam koji je problem kod tebe al sve je stvar u emocijama. Ja ovo sve lipo znam ali nikako da to maknem. Pa sam se jučer toliko naljutila na sebe
i gadim se sama sebi koliko sam vremena potratila na strahove jer se bojim preuzet odgovornost, bojim se života.

Eto to je to, nedaj da ti to obuzima život, ljuti se kako god znaš i umiješ
Alegna is offline  
Old 16.07.2010., 14:57   #35625
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
E ljudi moji.........ne znam kak je vama,meni je danas grozno.... jedva dopuzala od rive do doma..sta od vrucine sta od anksioznosti...malo je pomogao mp3 player i spoznaja da imam vodu i Normice u torbi... to mi je jedina terapija vrlo povremena... tak bjezim od kemije.... radije se vucem svuda u grcu i tjeskobi al bar sve obavim kak treba... i nikak da shvatim da necu skrenut ni poludit i tako vec 3 godine...s boljim i losijim razdobljima... Samo se bojim da cu se uskoro pocet drzat za zgrade i zidove i tak hodat... il mi se i to samo cini... jel tko isprobao Bachove kapi?
Za te kapi neznam, al mogu ti reći da sam probala svašta. Načitala se,posjetila i puno ljudi koji su mi trebali pomoč. Al sam ustvari shvatila da to jedino ja sama mogu riješit. Sve ostalo je pomoć.
Alegna is offline  
Old 16.07.2010., 15:13   #35626
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
E ljudi moji.........ne znam kak je vama,meni je danas grozno.... jedva dopuzala od rive do doma..sta od vrucine sta od anksioznosti...malo je pomogao mp3 player i spoznaja da imam vodu i Normice u torbi... to mi je jedina terapija vrlo povremena... tak bjezim od kemije.... radije se vucem svuda u grcu i tjeskobi al bar sve obavim kak treba... i nikak da shvatim da necu skrenut ni poludit i tako vec 3 godine...s boljim i losijim razdobljima... Samo se bojim da cu se uskoro pocet drzat za zgrade i zidove i tak hodat... il mi se i to samo cini... jel tko isprobao Bachove kapi?
Ako ti ikako mogu pomoč, piši na pp. Možda i meni nešto od tebe može pomoč.
Alegna is offline  
Old 19.07.2010., 01:29   #35627
Nema nikoga, nadam se da je tome razlog da vam je svima bolje.
Želim pozdraviti cijelo društvo. Dvojbu, Marinellu, Rej, Mahericu, Beauty.....
Ja sam okej, pitam se hoću li do kraja života piti ad, antipsihotike, helexe, sanvale, velafax. S njima mi je svijet kao novi. Bojim se da ći morati prestati jednog dana s terapijom, bojim se da će me puknuti opet ona gadna depresija, panični napadi, socijalna fobija.
Ja sam spremna trošiti lijekove zauvijek.
Kako se vi nosite s tim?
JayGee is offline  
Old 19.07.2010., 14:24   #35628
Quote:
JayGee kaže: Pogledaj post
Nema nikoga, nadam se da je tome razlog da vam je svima bolje.
Želim pozdraviti cijelo društvo. Dvojbu, Marinellu, Rej, Mahericu, Beauty.....
Ja sam okej, pitam se hoću li do kraja života piti ad, antipsihotike, helexe, sanvale, velafax. S njima mi je svijet kao novi. Bojim se da ći morati prestati jednog dana s terapijom, bojim se da će me puknuti opet ona gadna depresija, panični napadi, socijalna fobija.
Ja sam spremna trošiti lijekove zauvijek.
Kako se vi nosite s tim?
ja citam...samo nekako nemam snage da poisem...
Vec 6-a godina da sam na Seroxatu.....
Bila sam i bolje, evo ovih dana nekako me steze u grlu
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Old 20.07.2010., 00:06   #35629
Molim pomoć .... patim od paničnog već duže vrijeme ... odnosno ja patim ali ga nemam jer izbjegavam situacije. Sada napokon odlazim na put u drugu državu 2 ipol sata leta. Zanima me da li je netko išao na put tko je imao nekada panične od putovanja i da li je 2 helexa od 0,5 dovoljno za smirenje i da mi je sve ravno. Mene nije strah od leta već kada dođem tamo i smjestim se i smirim onda me obično uhvati. Molim savijet hvala
Bubamalica is offline  
Old 20.07.2010., 10:55   #35630
Quote:
Bubamalica kaže: Pogledaj post
Molim pomoć .... patim od paničnog već duže vrijeme ... odnosno ja patim ali ga nemam jer izbjegavam situacije. Sada napokon odlazim na put u drugu državu 2 ipol sata leta. Zanima me da li je netko išao na put tko je imao nekada panične od putovanja i da li je 2 helexa od 0,5 dovoljno za smirenje i da mi je sve ravno. Mene nije strah od leta već kada dođem tamo i smjestim se i smirim onda me obično uhvati. Molim savijet hvala
Dva i po sata leta se mogu izdržati, a kad stigneš u tu drugu državu pokušaj uživati. Opremi se nekim sredstvima za smirenje i pouzdaj se u nekoga tko će biti s tobom. Putovanja su razlog za veselje. Bar bi trebala biti.
anabil is offline  
Old 20.07.2010., 11:38   #35631
Pozdrav svima ...mene nema jer kao i svake godine pred odmor nas zatrpaju poslom

Elem, kako se isti bliži, ja postajem napetija nego inače, moguće što će to biti prvi odmor bez mog muža . Barem mi tako kažu, da je u prvoj godini sve najteže, prvo ovo, prvo ono....tako je sad red došao na "odmor" .
Od jutros me stalno steže u prsima, neki čudan osjećaj...ne boli ništa, mogu da udahnem i izdahnem zrak normalno, ali nelagoda i gotovo
plava ruža is offline  
Old 20.07.2010., 12:45   #35632
Quote:
PUPA16 kaže: Pogledaj post
mene je pustilo nakon 3 godine pakla,nema anksioznosti,nema straha,al nema ni emocija,samo jebena dosada...ako netko ima problema i u frci je i zainteresiran je za ovu temu mogu pisati,snaci cu volje a i u neku ruku mi nalaze savjest jer je i meni puno ljudi pomoglo,premda skoro i nemam vise savjesti!
pozdrav Ljutiki,zelim joj puno cvijeca i kolaca))
Haj

Pokušala sam ti poslat pp al ti je izgleda sandučić full
Alegna is offline  
Old 20.07.2010., 17:29   #35633
Smijem li ja po tko zna koji put postaviti pitanje vezano uz svoje simptome?

Već dugo me bole svi mišići u tijelu, ali doslovno svi. Zbog toga teško dižem ruke koliko su mi odrvenule, a maloprije sam se jedva popela uz stepenice koliko su mi mišići napeti i bolni. Ujutro se jedva dignem iz kreveta. Kao da sam cijelu noć trenirala i onda zaspala u lednoj vodi. Je li moguće da se tako loše osjećam zbog teške anksioznosti? Odnosno da me toliko boli?
anabil is offline  
Old 20.07.2010., 19:26   #35634
sve je moguće...doduše, ne bi zgoreg bilo malo nalaze da kontroliraš
plava ruža is offline  
Old 20.07.2010., 19:58   #35635
Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
sve je moguće...doduše, ne bi zgoreg bilo malo nalaze da kontroliraš
Kontrolirala sam sve i svašta i svi nalazi su u redu, ali ono čega se bojim je multipla skleroza, a za to nisam radila pretrage jer se bojim magnetske rezonance.
anabil is offline  
Old 20.07.2010., 23:06   #35636
Quote:
anabil kaže: Pogledaj post
Kontrolirala sam sve i svašta i svi nalazi su u redu, ali ono čega se bojim je multipla skleroza, a za to nisam radila pretrage jer se bojim magnetske rezonance.
Mislim da bi se kod tebe moglo raditi o fibromialgiji. Pogledaj malo na netu šta piše o tome. Ta bolest često prati anksioznost i depresiju.
Mislim da se nemaš razloga bojati multiple skleroze, sigurno to nije slučaj kod tebe .
zveki 97 is offline  
Old 20.07.2010., 23:26   #35637
Hvala na odgovoru ...voljela bih te samo pitati tebe ili nekog ovdje da li helex dobro opusti za panični ..... znači da me drmne da sam nekako sigurnija
Bubamalica is offline  
Old 21.07.2010., 00:13   #35638
Anksioznost?
Sad malo čitam po psihologiji ovdje.
Koji god pojam sam pročitala(do sad) čini mi se da imam simptome(ili bar neke od njih).
Ne umišljam.
Nekako je sve to povezano.
Ima tko aktivan na ovoj temi za mali razg?
__________________
Je ne veux pas travailler.Je ne veux pas déjeuner.Je veux seulement oublier; Et puis je fume
RaiinPixie is offline  
Old 21.07.2010., 00:20   #35639
Quote:
RaiinPixie kaže: Pogledaj post
Anksioznost?
Sad malo čitam po psihologiji ovdje.
Koji god pojam sam pročitala(do sad) čini mi se da imam simptome(ili bar neke od njih).
Ne umišljam.
Nekako je sve to povezano.
Ima tko aktivan na ovoj temi za mali razg?
Imam ja, al nemam baš puno iskustva kao drugi
__________________
Iskustvo je odlična stvar! Pomaže nam prepoznati pogreške kad ih ponovimo!
zmijica dorica is offline  
Old 21.07.2010., 00:22   #35640
bok ljudi, nadam se da ste svi bolje i da dobro podnosite ove vrucine.
ja se nisam javljala neko vrijeme, ono jedan simptom nestane,al zato drugi odmah dodje.
zanima me jel netko imao trzaje misica?
ja ih imam konstantno. znam da je normalno se jednom-dvaput trznut prije spavanja (opustanje misica).
al ja znam po 20 puta prije nego zaspem.cak znam i decka probudit sa tim.
jel imao netko slicna iskustva i kako da to prestane??
helex84 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.