Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.06.2008., 15:23   #1
Seks sa starijim zenama!

Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
nitro1104 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger