Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 23:31   #81
pa nećeš lokat tonu od jedamput nego kao i dobru čašicu malo po malo
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 09:25   #82
Quote:
Leman Russ kaže:
pa nećeš lokat tonu od jedamput nego kao i dobru čašicu malo po malo
Ja dobre čašice ločem tonu odjedamput.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 11:08   #83
Quote:
Leman Russ kaže:
krv se može pit šta niste nikad probali kada vam je curio nos ili ste se razbili
Niti ne. Imam slobodnog vremena al ne tolko.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 23:39   #84
Quote:
Ostavi se Hellblazera, Preachera, Dampyra...i očajnih štiva očajnih tzv. pisaca poput gore spomenute. Poradi i na gramatici.
Samo ti njih ostavi na miru... Sinko... A svoje egotripanje uvali nekom vampiru, pa che on mozhda i uchiniti svijetu uslugu i tebi otkinuti komad shije... Good, unclean fun... Asshole... <_<
__________________

Free your mind
XaNDeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 12:47   #85
žao mi je da vam moram razbiti iluzije, ali : čitajte i

"Da se 1. siječnja 1600. pojavio prvi vampir, koji bi svakog mjeseca ugrizao jednu osobu, do veljače bi bila dva, do ožujka četiri, a u srpnju 1602. svi bi bili vampiri. Čijom krvlju bi se hranili?"

članak iz :

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/z...4.php?Ari=1i13
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:19   #86
Quote:
Deimos kaže:
žao mi je da vam moram razbiti iluzije, ali : čitajte i

"Da se 1. siječnja 1600. pojavio prvi vampir, koji bi svakog mjeseca ugrizao jednu osobu, do veljače bi bila dva, do ožujka četiri, a u srpnju 1602. svi bi bili vampiri. Čijom krvlju bi se hranili?"

članak iz :

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/z...4.php?Ari=1i13
Već je bio taj post na istom topicu. Kasniš.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:23   #87
Quote:
XaNDeR kaže:
Samo ti njih ostavi na miru... Sinko... A svoje egotripanje uvali nekom vampiru, pa che on mozhda i uchiniti svijetu uslugu i tebi otkinuti komad shije... Good, unclean fun... Asshole... <_<

Xander, tek sad primjetih tvoju lokaciju... (Osijek!).

Da li ti misliš na iste vampire po gradu kao i ja ili jednostavno nisi normalan?
__________________
"In the quiet words of the Virgin Mary... come again"
Alekks is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 14:44   #88
Quote:
Begemotica kaže:
Vampiri matematički ne mogu postojati:

http://www.net.hr/znanost/page/2006/10/25/0680006.html
ja sam proucaval literaturu o vampirima jako dugo i ne postane svaka osoba vampir ako joj se popije krv
samo ukoliko vampir dade nekome da pije njegove krvi sekund prije nego zrtvi prestane srce kucati tada taj drugi postaje vampir...eto sad si racunajte matematicki
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:41   #89
Quote:
Skattemus kaže:
ja sam proucaval literaturu o vampirima jako dugo i ne postane svaka osoba vampir ako joj se popije krv
samo ukoliko vampir dade nekome da pije njegove krvi sekund prije nego zrtvi prestane srce kucati tada taj drugi postaje vampir...eto sad si racunajte matematicki
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:45   #90
ekipo, jeste vidjeli matematički dokaz za nepostojanje vampira?
retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:46   #91
tek sad vidin da je netko bacija link, ispričavan se BAUAUAUUA RRRRRRRRRRRRrrrrrrrrut

retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 17:37   #92
Quote:
Skattemus kaže:
ja sam proucaval literaturu o vampirima jako dugo i ne postane svaka osoba vampir ako joj se popije krv
samo ukoliko vampir dade nekome da pije njegove krvi sekund prije nego zrtvi prestane srce kucati tada taj drugi postaje vampir...eto sad si racunajte matematicki
Nakon svih znanstvenih studija vampira u laboratorijskim uvjetima, ko opće može sumnjat u ovaj post?
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 19:48   #93
Quote:
Alekks kaže:
Xander, tek sad primjetih tvoju lokaciju... (Osijek!).

Da li ti misliš na iste vampire po gradu kao i ja ili jednostavno nisi normalan?
Jednostavno nisam normalan...
__________________

Free your mind
XaNDeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 09:42   #94
Quote:
Skattemus kaže:
ja sam proucaval literaturu o vampirima jako dugo i ne postane svaka osoba vampir ako joj se popije krv
samo ukoliko vampir dade nekome da pije njegove krvi sekund prije nego zrtvi prestane srce kucati tada taj drugi postaje vampir...eto sad si racunajte matematicki
Nemam vrijemena, imam doma onaj jedini pravi Necronomicon pa su mi pune ruke posla odbijati se od svakojakih demona...
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 12:20   #95
Evo još jedne anne Rice, pardon, Star...

Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 12:23   #96
Quote:
Begemotica kaže:
Evo još jedne anne Rice, pardon, Star...

Nekakav vampirski ljubić, izgleda?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 12:34   #97
Nisam čitala (i ne pada mi na pamet), pa ću citirati onog tko je čitao (po službenoj dužnosti, pretpostavljam ):

Quote:
Anna Star:
Ljubavnici vječne tame

Ljubavnici vječne tame, priča je o profesionalnoj fotografkinji Annie Wolker, koja odluči ostaviti svoj dosaašnji život iza sebe i skrasiti se u malom mjestašcu gdje svatko zna svakoga.

No njezini se planovi ubrzano počinju raspadati, kada se pojavi osvetoljubivi vampir Marcus i podari joj vječni život, okovan tamom i krvlju...

Novonastala vampirica Annie odlazi sa svojim stvoriteljem na "stari kontinent", gdje ju čeka niz krvavih orgija i naivaca zaluđenih njenom ubojitom ljepotom, i razočaravajuće otkriće, koje ju vraća na sam početak njenog vječnog lutanja....
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 12:35   #98
Quote:
Begemotica kaže:
Nisam čitala (i ne pada mi na pamet), pa ću citirati onog tko je čitao (po službenoj dužnosti, pretpostavljam ):
Mah, ništa novoga... Obični klišej. I to najgore kategorije.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:42   #99
Quote:
No njezini se planovi ubrzano počinju raspadati, kada se pojavi osvetoljubivi vampir Marcus i podari joj vječni život, okovan tamom i krvlju...
Novonastala vampirica Annie odlazi sa svojim stvoriteljem na "stari kontinent", gdje ju čeka niz krvavih orgija i naivaca zaluđenih njenom ubojitom ljepotom, i razočaravajuće otkriće, koje ju vraća na sam početak njenog vječnog lutanja....
Oh ne! Markusova osveta se sastoji u tome da žensku učini prekrasnom i besmrtnom nakon čega ju voza naokolo po masovnim orgijama! Baš je kurvin sin taj Markus.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:48   #100
Quote:
glupinickname kaže:
Oh ne! Markusova osveta se sastoji u tome da žensku učini prekrasnom i besmrtnom nakon čega ju voza naokolo po masovnim orgijama! Baš je kurvin sin taj Markus.


Koji gad
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.