Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2015., 22:57   #5801
Quote:
dar01 kaže: Pogledaj post
želim jednoj curi kupiti 38 ruža za valentinovo jer ima 38 godina. Je to previše ili bi bilo pristojnije 1 ružu da zamotaju u cvjećarni ili 5 ruža. Šta ja znam. Koje je vaše mišljenje?
Po mom skromnom misljenju bolje 1 ili 5, nikako 38, nije rodendan u pitanju pa mi se cini prikladnije.
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 08:41   #5802
dakle nakon što su se slegli svi dojmovi od sajma vjenčanja imam samo za reći vezano za cvijeće fakat je bilo lijepih izlagačica
osim naravno Markoci dakle ja njih i znam jer žive u dijelu Zagreba gdje živi i većina moje obitelji. Zahaltao me od gospođe koja vodi taj atelijer muž s kojim sam popričala i ispalo je da smo si obitelj u nekom koljenu- nebitno je to sada nego s letkom su dijelili gratis buket. ali naravno on je rekao da naravno ako je cifra 2000, 2500 kn cvijeća ( ukrašavanje itd ) da ne dolazi u ludilo da bi buket bio gratis jer je to njima premala cifra za raditi. da to samo dolazi u obzir ako je cifra od 4000 kn ?!!!???? oni fakat nisu normalni. mislim kaj je to 24 karatno zlato to cvijeće napravljeno. mislim za moje novčano stanje je to meni previše- i k tome ja nebi radila nikakve kerefeke nego sve jednostavno.. tako da ukratko znate.. inače oni prije nisu bili tako uobraženi al izgleda da sada kad spomeneš svadbu svi dignu cijene ohoho. nažalost.
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 18:40   #5803
Da li netko zna kojih dana dolazi cvijeće na veletržnicu u Zagrebu? I koje su cijene krajem 7 mjeseca za ružmarin, margarete, gumbeke i ruže?
Leonarda85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 07:40   #5804
e to i mene zanima.
ja bih sama kupovala cvijeće
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 22:04   #5805
Quote:
vanda2702 kaže: Pogledaj post
Ima ih u Hrvatskoj :-)
Radi ih jedna cura iz Bjelovara i izgledaju vau... Potrazi ovog vikenda na sajmu vjenčanja u areni zagreb Creativo Dizajn i Foto Tina...ili na Facebooku potraži Ivana Ukrašavanje i javi joj se ...bit ćeš zadovoljna cijena je oko 300kn ovisno kakav želiš.
Pozz
Čula sam se s njom!
Hvala ti, mislim da sam našla baš to što sam tražila
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 21:42   #5806
Jel netko od vas angažirao Paulina dizajn vjenčanja za cvjetne dekoracije?
Ili za sve u paketu (od cvijeća, pozivnica i drugih detalja)?
Evo njihova FB stranica: https://www.facebook.com/pages/Pauli...92201930809006.
Čini mi se da rade dosta dobro, cijene pozivnica nisu strašne...pa me užasno zanima kolika je okvirna cijena njihovog "punog" paketa usluga.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:18   #5807
udavače u rujnu, na koje cvijeće bacate oko?
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:19   #5808
ja sam odabrala ruže,karanfil,ranankule i eventualno gipsofila ( u buketu)
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:44   #5809
buket će mi biti od božura, nadam se da ću ga toliko uspjeti nabaviti.
a sala od bijelih hortenzija. vjerojatno ću još dodat neki sitan cvijet.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 16:20   #5810
preporuka za cvjećarnicu u splitu?? hvalaaaa
damma1712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 09:28   #5811
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
udavače u rujnu, na koje cvijeće bacate oko?
Naš je datum 26.9, te sam ja prvobitno htjela bijele božure no onda mi je cvjecarka objasnila kak je njima "sezona" 6 mjesec i tad su po normalnoj cijeni, u ostalim mjesecima se mogu nabavit, uvozni-to nije problem no onda im je cijena znatno viša kako mi je ona rekla krece se od 35 do 40 kn po komadu.
meni je to stvarno previse, tako da sam se u dogovoru s njom odlucila za dalije i karanfile (oboje bijelo-to nam je (ne)boja naseg vjencanja).
Buket bi mi bio samo od dalija a ostali aranžmani kombinacije.. jedino sto mi je napomenula je da dostupnost domacih dalija ovisi o ljetu recimo prosle godine ih je bilo do 11 mjeseca no ukoliko bi ovo ljeto bilo bas jako vruce onda ih vec pocetkom 9 nema vise. S tim se ne zamaram, nadam se da ce ih biti ako ne vjerujem u svoju cvjecarku da ce mi izvuc najbolje od moguceg po ok cijeni.

Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
buket će mi biti od božura, nadam se da ću ga toliko uspjeti nabaviti.
a sala od bijelih hortenzija. vjerojatno ću još dodat neki sitan cvijet.
Cijena dalija i karanfila je oko 4,5 kn po komadu ni sam razmisljala o hortenzijama uopce, inace su mi one bas dobre! jel ti rekla cvjecarka koja im je cijena u 9 mjesecu?!
Narančada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 09:46   #5812
nisam niti pitala jer mi ih ne treba sada hrpa ali mislim da nije velika jer hortenzija ima kroz cijelo ljeto i jesen
meni je u planu imati ovakve aranžmane po stolu, s time da bi vaze možda ukrasila bijelim decoupageom, još se dvoumim
krivu sliku sam bila stavila
evo ovako
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 10:09   #5813
Quote:
Narančada kaže: Pogledaj post
Naš je datum 26.9, te sam ja prvobitno htjela bijele božure no onda mi je cvjecarka objasnila kak je njima "sezona" 6 mjesec i tad su po normalnoj cijeni, u ostalim mjesecima se mogu nabavit, uvozni-to nije problem no onda im je cijena znatno viša kako mi je ona rekla krece se od 35 do 40 kn po komadu.
meni je to stvarno previse, tako da sam se u dogovoru s njom odlucila za dalije i karanfile (oboje bijelo-to nam je (ne)boja naseg vjencanja).
Buket bi mi bio samo od dalija a ostali aranžmani kombinacije.. jedino sto mi je napomenula je da dostupnost domacih dalija ovisi o ljetu recimo prosle godine ih je bilo do 11 mjeseca no ukoliko bi ovo ljeto bilo bas jako vruce onda ih vec pocetkom 9 nema vise. S tim se ne zamaram, nadam se da ce ih biti ako ne vjerujem u svoju cvjecarku da ce mi izvuc najbolje od moguceg po ok cijeni.



Cijena dalija i karanfila je oko 4,5 kn po komadu ni sam razmisljala o hortenzijama uopce, inace su mi one bas dobre! jel ti rekla cvjecarka koja im je cijena u 9 mjesecu?!
Aaaaa imamo isti datum, napokon netko
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 10:16   #5814
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
nisam niti pitala jer mi ih ne treba sada hrpa ali mislim da nije velika jer hortenzija ima kroz cijelo ljeto i jesen
meni je u planu imati ovakve aranžmane po stolu, s time da bi vaze možda ukrasila bijelim decoupageom, još se dvoumim
krivu sliku sam bila stavila
evo ovako
bijelih hortenzija slabo ima domacih, uglavnom su to uvozne, ja sam prosle godine u 9.mj placala 25 kn komad, s tim da su one velike pa ti za ovakav aranzman dovoljne 4 sto je onda oko 100 kn po stolu, to i nije tako puno ako to radis sama..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 11:04   #5815
meni ne smetaju niti ljubičaste ili roze
željela bih samo takve bombice i to granje
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 09:00   #5816
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Aaaaa imamo isti datum, napokon netko
superiška!! onda cemo skupa odbrojavat!

Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
bijelih hortenzija slabo ima domacih, uglavnom su to uvozne, ja sam prosle godine u 9.mj placala 25 kn komad, s tim da su one velike pa ti za ovakav aranzman dovoljne 4 sto je onda oko 100 kn po stolu, to i nije tako puno ako to radis sama..
da, meni je to malo preskupo, jer cemo imati cca 19 okruglih stolova + naš+crkva..
al inace prekrasne su!
Narančada is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:56   #5817
Quote:
Silk Spectre kaže: Pogledaj post
bok, cure! Da li neka od vas zna da li itko u Hrvatskoj radi bukete od svilenoga cvijeća, bisera i kristala?
Zaljubila sam se u takve već odavno, i pokušala već popričati sa cvjećarkom o tome, ali nekako mi se ne čini oduševljena idejom i sigurna u sebe.. :/

Tražila sam i vani, ali cijene su po Americi brutalne. Ima i jedna žena iz Beograda koja ih radi i čini mi se dosta ok, ali bih htjela pronaći još opcija.

željela bih nešto u ovom stilu:

Penelope decor radi takve bukete kakav trazis!
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...2c7d354e948f08
ZUBOx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:33   #5818
Quote:
ZUBOx kaže: Pogledaj post
Penelope decor radi takve bukete kakav trazis!
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...2c7d354e948f08
ajme, divan je!
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:51   #5819
e cure, moze jedno sad onak jako glupo pitanje?!
nemam blage o cvijecu, osim sto sam pocitala ovdje, ali zanima me sta bude sa svim tim cvijecem, koje slazu cvjecarke i košta po par tisuca kuna, poslije svadbe? kuzim recimo da se u najam uzimaju svjecnjaci i ostale đinđe, ali sta se tocno radi sa cvijecem, jel se i ono unajmljuje? heh
susjeda s kata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:02   #5820
Cvijeće ostaje tebi... tj najčešće ga u mom kraju mladenke razdijele rodbini sutradan na ručku, slože ih u buketiće
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.