Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2008., 20:19   #81
slike su sasvim ok,nekaj slično ko popovača...ne znam kaj tolko cendrate ,kaj bi vi htjeli u naselju sa 4 500 stanovnika
lavagna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 20:32   #82
slike

evo par lijepih

http://alter-native.hr/components/co.../img_pictures/
AroL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:04   #83
Quote:
AroL kaže: Pogledaj post
Lijepo,lijepo!
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 22:37   #84
Quote:
AroL kaže: Pogledaj post
zanimljiva prezentacija rada garesnicke udruge mladih
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 23:38   #85
Quote:
AroL kaže: Pogledaj post
E,sad ste mi ipak malo uljepšali dan.Gledao sam ove fotke sa rok i heavy večeri i vidim da moj trud ipak nije bio uzaludan.Taj lokal sam davno ja iznajmio i uredio sa željom da napravim kultno alternativno mjesto za okupljanje mlađe populacije.Nažalost nisam uspio ali mi je ipak drago kad vidim da se ideja ipak održala...Samo naprijed.Inače čestitke Matiji za njegove uratke.Seminom,ja imam hrpu zemlje u jednom selu u blizini,potok koji teče po sredini i nekoliko pripadajućih derutnih objekata koji vape za obnovom.Nikada nisam odustao od ideje da tamo napravim štalu za nekoliko konja i malo imanje u sjeni vrba i johovine.Idealno za seoski turizam.Nažalost sam sada u drugim djelatnostima tako da to mora još neko vrijeme pričekati ali ideja je zaista ostvariva,pa ako te zanima...
__________________
rembrandt
rembrandt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 09:49   #86
Evo jedna ljetna

__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 10:06   #87
Bok svima,

nekada davno sam i ja zivjela u Garesnici ali zivot me je potjerao dalje u svijet. Zao mi je da Gresnica propada, i to jakooo, jer jos uvijek se nadam da cu se jednog dana vratiti i odgojiti djecu tamo. Najvise mi fali to kad izadjes u centar svi te znaju, odes na kavu i uvijek je netko vec tamo s kim mozes popricati. Neznam da li je to jos uvijek tako ali to su bila vremena kad nisi imao bog zna sta ali si klimao nekako.
Daleko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 12:24   #88
Quote:
Daleko kaže: Pogledaj post
Najvise mi fali to kad izadjes u centar svi te znaju, odes na kavu i uvijek je netko vec tamo s kim mozes popricati. Neznam da li je to jos uvijek tako ali to su bila vremena kad nisi imao bog zna sta ali si klimao nekako.

Ocigledno nisi duuuuugggoo bila u Garesnici ! - Vrijeme se promjenilo i brzi tok zivota je cak uspio doci i u Garesnicu (skroz mali dio),- ja rijetko koga iz starih vremena sretnem u prolazu, em su ozbiljniji ( imaju familiju i posao ) ili su se odselili, - i ako netkoga sretnem, to je ono vise "...bok, bok,... kak si ? ... sta radis ? ... koliko ostajes ? ... ides na more ? ... ajd moram, zurim - vidimo se, navrati ..." --- barem ja to tako vidim.

A gdje ti to jesi tako daleko ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 12:40   #89
[QUOTE=rembrandt;12491617 Seminom,ja imam hrpu zemlje u jednom selu u blizini,potok koji teče po sredini i nekoliko pripadajućih derutnih objekata koji vape za obnovom.Nikada nisam odustao od ideje da tamo napravim štalu za nekoliko konja i malo imanje u sjeni vrba i johovine.Idealno za seoski turizam.Nažalost sam sada u drugim djelatnostima tako da to mora još neko vrijeme pričekati ali ideja je zaista ostvariva,pa ako te zanima...[/QUOTE]


Hvala na ponudi, ali za sada jos ljecim vlastite rane koje sam dobio kod ulaganja novaca, truda i znanja u Garesnicu.
Za nekvu investiciju i pokretanja takvog projekta je bolje da Vi koji ste dolje na licu mijesta, koji se medjusobno poznajete, koji ne trabaju svakome u gradskoj upravi gurati kuverte, - slozite i nesto od toga napravite. Dok nas, koji smo vani, ovi Jugonostalgicari ili ex-komunjare uvjek zele oguliti i nove prepreke stvarati.

Jos jednom hvala na ponudi, imam te u memoriji.
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 13:45   #90
[QUOTE=Seminom;12497461]Ocigledno nisi duuuuugggoo bila u Garesnici ! - Vrijeme se promjenilo i brzi tok zivota je cak uspio doci i u Garesnicu (skroz mali dio),- ja rijetko koga iz starih vremena sretnem u prolazu, em su ozbiljniji ( imaju familiju i posao ) ili su se odselili, - i ako netkoga sretnem, to je ono vise "...bok, bok,... kak si ? ... sta radis ? ... koliko ostajes ? ... ides na more ? ... ajd moram, zurim - vidimo se, navrati ..." --- barem ja to tako vidim.

A gdje ti to jesi tako daleko ?[/QUOT

Vjerovatno si u pravu....i nisam bila jakooo dugo, inace dolazim svakih 5 godina, jer put je prenaporan.
Daleko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:19   #91
[QUOTE=Daleko;12499087]
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
Ocigledno nisi duuuuugggoo bila u Garesnici ! - Vrijeme se promjenilo i brzi tok zivota je cak uspio doci i u Garesnicu (skroz mali dio),- ja rijetko koga iz starih vremena sretnem u prolazu, em su ozbiljniji ( imaju familiju i posao ) ili su se odselili, - i ako netkoga sretnem, to je ono vise "...bok, bok,... kak si ? ... sta radis ? ... koliko ostajes ? ... ides na more ? ... ajd moram, zurim - vidimo se, navrati ..." --- barem ja to tako vidim.

A gdje ti to jesi tako daleko ?[/QUOT

Vjerovatno si u pravu....i nisam bila jakooo dugo, inace dolazim svakih 5 godina, jer put je prenaporan.
Onda si stvarno jako daleko, jeli ove godine dolazis ?
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:31   #92
Quote:
rock_girl kaže: Pogledaj post
losa je kvaliteta slika jer su slikane mobom jutros
Kada pogledam redosljed slika, pitam se, zasto nisi pecivo koje si sa uzitkom pojela ili pekaru slikala ? - ono najvaznije si izostavila ! - predjes na drugu stranu razkrizanja, priva slika ispred ex-mesnice/ birtije i onda sledeca kod knizare, a izmedju ? - jesi sebicna
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:57   #93
Quote:
Daleko kaže: Pogledaj post
Bok svima,

nekada davno sam i ja zivjela u Garesnici ali zivot me je potjerao dalje u svijet. Zao mi je da Gresnica propada, i to jakooo, jer jos uvijek se nadam da cu se jednog dana vratiti i odgojiti djecu tamo. Najvise mi fali to kad izadjes u centar svi te znaju, odes na kavu i uvijek je netko vec tamo s kim mozes popricati. Neznam da li je to jos uvijek tako ali to su bila vremena kad nisi imao bog zna sta ali si klimao nekako.
čuj, ima i nekih kojima si u školi pomogao da prepišu test, zadaću ili što drugo danas ni da te pozdrave, općenito, imam iskustva da se vidim s nekim ljudima čak učestalo, ali ništa ne pozdrave, koja nekultura, a odem npr. u bj ili kutinu vidim neka lica, maše ti s druge strane ceste, stvano je Garešnica pripizdina na kvadrat, a ljudi čine grad, pa nije ni čudo da je vlast i ljudi ogledalo nekog mjesta i života
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 10:31   #94
[QUOTE=Seminom;12499661]
Quote:
Daleko kaže: Pogledaj post

Onda si stvarno jako daleko, jeli ove godine dolazis ?
Dolazim i nemogu se nikako docekati.....jos 5 mj. moram cekati. Jedva cekam da vidim sve doma i stare prijatelje
Daleko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 10:39   #95
Quote:
mppet kaže: Pogledaj post
čuj, ima i nekih kojima si u školi pomogao da prepišu test, zadaću ili što drugo danas ni da te pozdrave, općenito, imam iskustva da se vidim s nekim ljudima čak učestalo, ali ništa ne pozdrave, koja nekultura, a odem npr. u bj ili kutinu vidim neka lica, maše ti s druge strane ceste, stvano je Garešnica pripizdina na kvadrat, a ljudi čine grad, pa nije ni čudo da je vlast i ljudi ogledalo nekog mjesta i života
Nenam zasto su takvi, ali zadnji put kada sam bila doma vidjela sam ljude koje nisam vidjela iz osnovne skole i mogu ti reci da smo se svi pozdravili i super napricali tko sto radi i kako mu je. I ne kuzim zasto svi pljujete po Garesnici, jer Garesnica je takva bila oduvijek. Malo mjesto, svi sve znadu, i ako uspijes nesto tamo napravit (biznis) mafija ce te srediti, tamo samo odabrani ljudi uspijevaju.
Daleko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 18:47   #96
Quote:
Daleko kaže: Pogledaj post
I ne kuzim zasto svi pljujete po Garesnici, jer Garesnica je takva bila oduvijek. Malo mjesto, svi sve znadu, i ako uspijes nesto tamo napravit (biznis) mafija ce te srediti, tamo samo odabrani ljudi uspijevaju.
mafija?politička ili narkomanska? odabrani? od Boga ili političkog maga? ne pljujemo mi po Garešnici, samo glasnije to kažemo jer je ovo valjda jedino mjesto na svijetu da te ne skinu jer eto reći češ, i nije vrag da baš svi mladi moraju bježati iz Grešnice.Uvijek postoji prvi put- da jedanput krenu stvari kako trebaju, kako je normalno, nije sve crno, ali bome daleko je i od sivoga. Dokle god bude vladao duh malograđanštvine, nema napretka, zer se nitko od mladih ne pita zašto nema Doma mladih? I postoji jedno pravilo- nesposobni ne vole pozivitnu konkurenciju.
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:55   #97
Quote:
mppet kaže: Pogledaj post
mafija?politička ili narkomanska? odabrani? od Boga ili političkog maga? ne pljujemo mi po Garešnici, samo glasnije to kažemo jer je ovo valjda jedino mjesto na svijetu da te ne skinu jer eto reći češ, i nije vrag da baš svi mladi moraju bježati iz Grešnice.Uvijek postoji prvi put- da jedanput krenu stvari kako trebaju, kako je normalno, nije sve crno, ali bome daleko je i od sivoga. Dokle god bude vladao duh malograđanštvine, nema napretka, zer se nitko od mladih ne pita zašto nema Doma mladih? I postoji jedno pravilo- nesposobni ne vole pozivitnu konkurenciju.
potpisujem
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 17:21   #98
Gdje su slike ??
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 04:07   #99
nema se vremena.u nedjelju cu poslikat
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:32   #100
al je noćas bilo tučnjave na Trgu, bliže Nazareta, zanima me kada će se desiti taj dan D , pardon noć D kada će fijukniti koji metak, još samo da ne bude ljeto da ne zalut kome u stan, zašto neki hrabri momci se groze ubit ću te i tak slično, blizu stambenih zgrada, a uvijek na sreću ima pameti da sprijeće krv na Trgu
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.