Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 09:53   #21
Zar se na vozačkom može pasti?
Mislim da bi trebalo zabraniti polaganje više od 3-4 puta.
Položio sam davno nakon 8 sati vožnje ( i onda je bilo potrebno 30).
Corvin is offline  
Old 04.12.2009., 10:03   #22
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Vozački ispit (koliko god bio stresan, a stresan je ) je mala beba prema samostalnom početku vožnje. Ono kad ti nema tko prikočit ili uhvatit volan i najvažnije, bit odgovoran za tebe
Što za prvu vožnju po AC će drmnut duplu jer je nervoznija, pa da se bolje smiri? Za vožnju po gradu višetračnim cestama u vrijeme kad je gušći promet smirit će se "podmornicom"?

Ako ne može savladati taj strah, onda ili nek vježba dok ne stekne dovoljno sigurnosti ili možda vožnja nije za nju
Ja sam dao konkretno rješenja na konkretan problem. Ti generaliziraš ako razumiješ
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 10:09   #23
meni je moj instruktor na ispitu kleo boga,isusa,govorio mi je da sam majmun,bitanga,ne znam više kaj,zato kaj sam imao užasnu tremu i noga mi se tresla,ali sam položio iz prve.Nakon što sam položio prvo sam se vozio samo na kratke relacije,onda malo duže i tak sve dok ne stekneš nekakvu sigurnost.
creator8690 is offline  
Old 04.12.2009., 10:09   #24
meni je moj instruktor dao da vozim sam na 4 satu vožnje jer je trebalo prevest dva auta na istu lokaciju, pa sam ja vozio jedno auto a on drugo. Iako znam vozit skoro od rođenja b kategoriju sam položio tek iz 3. puta( jer su me bacali zbog pizdarija) a c kategoriju sam položio iz prvog iako sam prošao kroz crveno. Naime instruktor i komisija su se raspričali o nogometu pa nisu primjetili.
pontransam is offline  
Old 04.12.2009., 10:11   #25
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ja sam dao konkretno rješenja na konkretan problem.
Aha Alkoholom protiv stresa



Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd.
bluebox is offline  
Old 04.12.2009., 10:19   #26
Prometni propisi iz prve (imao 7 negativnih bodova, fulao oznake za prikolicu)
C i E iz prve bez ikakvih problema osim što mi je lijeva noga bila krvava(prokleti kamion na kojem sam polagao imao mehaničko kvačilo).
Jackie is offline  
Old 04.12.2009., 10:31   #27
Buraz mi je neki dan roknuo zavrsnu voznju za C kategotiju. ponovno polaganje je 1800kn mamu im jebem.
to sam ja is offline  
Old 04.12.2009., 10:33   #28
propisi iz prve 120/120, vožnja isto iz prve. napravili smo đir oko poligona u roku 15min i to je to. jbg, ne smiješ se bojat ispitivača i pretvaraš se kao da je jedan od normalnih satova vožnje. eventualno slušaj kaj ti govori di da skreneš
Maxum is offline  
Old 04.12.2009., 10:43   #29
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Aha Alkoholom protiv stresa



Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd.
Why not ??

Čuvaj živce dok si mlad(a)
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 11:03   #30
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ali definitivno postoje apsolutni antitalenti za vožnju. Osjećaj za vožnju je nekima osta na nekom drugom planetu.

Moj savjet ti je da si drmnes ili apaurin ili rakiju dvije prije ispita, da smanjiš napetost. Iako je protuzakonito, al očito nema druge.

I zašto te instruktor uopće pušta na ispit kada ne znaš voziti ????
Ne pušta on mene.. On mi je i rekao da još nisam spremna i da odjavim ispit.. Sve je to krasno, samo što ja već gubim živce oko svega toga.
Da, očito baš nisam neki talent za vožnju, ali da sam imala normalnog instruktora, vjerojatno bi uspjela, jer nitko ne može biti baš toliko netalentiran
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 11:04   #31
sa 16 polago za A1, pao na testovima (mislio sam si ono, kolko to može bit teško, al eto, uvjek se nađe neka caka )...nakon 4 sata vožnje na ispit išo, položio iz prve...
za auto sve iz prve
Kemir is offline  
Old 04.12.2009., 11:04   #32
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Aha Alkoholom protiv stresa



Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd.
ljupka je trol? što to znači? A ja sam ljupka jel? Mama ti trol, koja te rodila to je moj odgovor. Znači i ovdje se skuplja par pripadnika gluplje ekipe vidim..
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 11:06   #33
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Ne pušta on mene.. On mi je i rekao da još nisam spremna i da odjavim ispit.. Sve je to krasno, samo što ja već gubim živce oko svega toga.
Da, očito baš nisam neki talent za vožnju, ali da sam imala normalnog instruktora, vjerojatno bi uspjela, jer nitko ne može biti baš toliko netalentiran
Pa trebaš razjasniti što se točno dogodi kada sjedneš za volan. Pronaći te strahove i vidjeti da su oni apsolutno neopravdani.

Znači, naći pravi izvor problema.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 11:07   #34
Quote:
pontransam kaže: Pogledaj post
meni je moj instruktor dao da vozim sam na 4 satu vožnje jer je trebalo prevest dva auta na istu lokaciju, pa sam ja vozio jedno auto a on drugo. Iako znam vozit skoro od rođenja b kategoriju sam položio tek iz 3. puta( jer su me bacali zbog pizdarija) a c kategoriju sam položio iz prvog iako sam prošao kroz crveno. Naime instruktor i komisija su se raspričali o nogometu pa nisu primjetili.
Ti si vjerojatno jedan od novijih vozača, jel tako, koji zna voziti, ali ne zna sve propise i sve upute što danas HAKovi ispitivači traže. Koji traže doslovno savršenstvo u vožnji da čovjek položi. Hebate znam voziti bez problema svoj auto, ali zaboravim obaviti sve provjere, kad vozim s instruktorom, pa ispada da nemam blage veze. Malo sporije kapiram gdje je koji znak i ostalo. Duže mi treba. Vjerojatno moram voziti hipersporo da uz taj svoj problem prođem
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 11:11   #35
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Pa trebaš razjasniti što se točno dogodi kada sjedneš za volan. Pronaći te strahove i vidjeti da su oni apsolutno neopravdani.

Znači, naći pravi izvor problema.
Desi mi se to da jednostavno u hodu ne mogu pokapirati sve znakove koji postoje i nemam rutinu vožnje po centru, jer po jebenom centru nismo uopće vozili. Škola je udaljena od centra pa me vozio samo rute oko autoškole hebemu mu se po spisku. A centar ništa. A ispit mi može biti i u centru i bilo gdje. Tak da se smrznem kad ulazim u centar prepun bijesnih automobila i vozača. Nije to nikakav manji gradić nego krasan Zagreb, koji ne može biti kompliciranije mjesto za polaganje.. Sad mi je užasno žao što nisam upisala neku autoškolu u Samoboru ili Dugom Selu ili negdje..
BlueMarine is offline  
Old 04.12.2009., 12:15   #36
nakon vožnje od 45 minuta po gradu i poljskim putevima srušio me radi vožnje jednom rukom kao nije mogao smislit bolji razlog
ghostrider750 is offline  
Old 04.12.2009., 12:17   #37
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Desi mi se to da jednostavno u hodu ne mogu pokapirati sve znakove koji postoje i nemam rutinu vožnje po centru, jer po jebenom centru nismo uopće vozili. Škola je udaljena od centra pa me vozio samo rute oko autoškole hebemu mu se po spisku. A centar ništa. A ispit mi može biti i u centru i bilo gdje. Tak da se smrznem kad ulazim u centar prepun bijesnih automobila i vozača. Nije to nikakav manji gradić nego krasan Zagreb, koji ne može biti kompliciranije mjesto za polaganje.. Sad mi je užasno žao što nisam upisala neku autoškolu u Samoboru ili Dugom Selu ili negdje..
Istina, grad je poprilično traumatično mjesto za polaganje. Samo zar se ispiti ne vrše ipak na malo lakšim mjestima ??

I da, vjerojatno je tvoj instruktor princ ili što već, šala, hoću reći mlad ili što već, jer je meni moj rekao da dođem u 7h ujutro kada će znati koji je ispitivač pa će mi pokazati rutu.

Tako je i bilo. Prošli smo 80% točno rutu koju me tražio ispitivač.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 04.12.2009., 12:18   #38
Pao sam prvu pomoć

Ostalo sam iz prve prošao
Hiperaktivo is offline  
Old 04.12.2009., 12:18   #39
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Hebate znam voziti bez problema svoj auto, ali zaboravim obaviti sve provjere, kad vozim s instruktorom, pa ispada da nemam blage veze. Malo sporije kapiram gdje je koji znak i ostalo.
Osim ubacivati u brzinu, puštati kvačilo, raditi provjeru i skretati istovremeno, prilagođavati brzinu u zavoju i sl.

Daleko si ti od znanja, nemoj se zavaravati...

Još uz to kršiš zakon ilegalno vozeći svoj auto bez položenog vozačkog ispita. Jel znaš uopće koja je kazna za to?
frANZi50 is offline  
Old 04.12.2009., 12:23   #40
sve od prve prošao,na vožnji imao samo 3 greške,koje su se svodile na istu riječ: prebrzo ,vozio sam dosta prije autoškole,pa sam po njihovom prebrzo se uparkirao,isparkirao i izašao s parkinga od zgrade (kao trebao sam se penzionerski uparkiravat,a ja to odradio ono ko kamiondžija:lijeva na volanu,desna na mjenjaču,pogled u retrovizore i od prve u parking)......
mustang01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.