Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2004., 22:53   #201
Quote:
placebo kaže:
Nije! Ja se uz Feniksa osjećam ko curica
Pa naravno, kako bi drugačije, kad ti je i otac koju godiniu mlađi ili koju godinu stariji od mene, a za njega ćeš, dok bude živ, biti njegova curica.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 22:56   #202
Pazi matorog što se raspisao , došao čovjek u godine kad nit moš spavat nit moš jebat
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 23:07   #203
Quote:
erector kaže:
Pazi matorog što se raspisao , došao čovjek u godine kad nit moš spavat nit moš jebat
I što bi ti htio od mene? Da ti probam napraviti brata, pa da vidiš jel' mogu il' ne mogu?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 23:54   #204
Quote:
Feniks kaže:
I što bi ti htio od mene? Da ti probam napraviti brata, pa da vidiš jel' mogu il' ne mogu?
De što si popizdio oma ,valjda možeš ,moderna medicina čini čuda sam pazi na srce
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 00:29   #205
Quote:
placebo kaže:
za početak muški... no, ne bude li kandidata, može i neki drugi..
Jeli imas atest da nemas sidu i triper?
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 01:06   #206
Quote:
erector kaže:
došao čovjek u godine kad nit moš spavat nit moš jebat
Onda odes u politicare.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:10   #207
Onda, placebo? Di smo stali?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:21   #208
Quote:
Cats kaže:
Onda, placebo? Di smo stali?
stali smo na Županjcu priznaj Cats.. kakve ti osjećaje gajiš prema mom prijatelju?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:27   #209
Čuj, koka, nit znam ko je ni šta je.
Ili ti misliš da bi trebala znat?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:29   #210
Quote:
Feniks kaže:
Dobro, ali ipak bez nekih bedastoća izgleda ne možeš!?
1. Napisao sam ti, sputava i za iskrenu ljubav onemogućava tvoja vlastita životna filozofija
2. Tvoje kalkuliranje i
3. Prikriveni strah od života
4. Partnera pokušavaš naći koristeći isključivo razum
Gotovo ništa od toga nije tvoj izum, pa ni to što ćeš vjerojatno starost dočekati sama nije u potpunosti tvoj izbor, nego rezultat sinergičnog djelovanja ona gore pobrojanih faktora.
Među onim (slobodnim) muškarcima, koji ti se pokušavaju približiti, nalazi se i onaj pravi. A kako ih ti tretiraš? Samo kao hijene koje ti hoće ući u gaćice! I to je problem, iako je točno da velika većina njih, kao i naš Oink (ali on nije slobodan), bi se rado samo "omrsila". To znaju oni, ali moraš znati i ti! Ali samo ti moraš znati prepoznati pravoga, tu si sama prepuštena sebi i tu ti nitko pomoći ne može. To mora biti samo tvoj izbor! Zato u stvari izbora pored razuma treba uključiti i srce. Nije dobro, ako je uključen samo razum, a nije dobro ako odlučuje samo srce.
Mislim da ti fali srca.
aha, znači tako si ti to protumačio.. Inkvizitor sigurno nije slobodan a jesi ti ikad imao žensku prijateljicu koja ti je bila ko sestra?

dakle, ti hoćeš reći da ja imam prikriveni strah od ljubavi? krivo si se izrazio kad si napisao "od života", jer strah od života bi baš podrazumijevao brz izbor partnera, od straha da osoba ne ostane sama s bocom rakije

a što ja znam, možda si štogod stvarno i pogodio, iako sve mi je to klimavo i u principu sam nezadovoljna.. mislila sam da si me bolje skužio, iako možda sve te pogreške nisu ni čudne, s obzirom da me ti ipak doživljavaš kao puno privlačniju i ljepšu, pa ti je to malo omelo percepciju.. zato ti i jesi moj Feniksić
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:33   #211
Quote:
Cats kaže:
Čuj, koka, nit znam ko je ni šta je.
Ili ti misliš da bi trebala znat?
ma ne radi se tu o trebanju, nego o činjenici da svaki put kad naletite jedno na drugo, u roku od dva posta ispadne neka frka
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:37   #212
Quote:
placebo kaže:
ma ne radi se tu o trebanju, nego o činjenici da svaki put kad naletite jedno na drugo, u roku od dva posta ispadne neka frka
Ti očito znaš nešto šta ja ne znam, jer ja sam cijenjenog diskutanta srela jučer prvi put u životu.
Mislim, takav bedasti nick bi valjda zapamtila.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:47   #213
Quote:
Feniks kaže:
Pa naravno, kako bi drugačije, kad ti je i otac koju godiniu mlađi ili koju godinu stariji od mene, a za njega ćeš, dok bude živ, biti njegova curica.
tri godine stariji

ali moj stari je više onako.. sportski tip.. ne surfa po Internetu, nego u slobodno vrijeme većinom lovi ribu
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:49   #214
Quote:
Cats kaže:
Ti očito znaš nešto šta ja ne znam, jer ja sam cijenjenog diskutanta srela jučer prvi put u životu.
Mislim, takav bedasti nick bi valjda zapamtila.
eto, o tome ja pričam.. sad mu je rekla i da mu je nick bedast s obzirom da sam ja zbog tog Županjca već dobila epitet "neinformirane tuke" (ne od Inkvizitora ), moram i tebe na vrijeme upozorit da to ne predstavlja osobu iz Županje, nego prvi hrvatski naziv za Tomislavgrad
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 08:51   #215
Quote:
placebo kaže:
eto, o tome ja pričam.. sad mu je rekla i da mu je nick bedast s obzirom da sam ja zbog tog Županjca već dobila epitet "neinformirane tuke" (ne od Inkvizitora ), moram i tebe na vrijeme upozorit da to ne predstavlja osobu iz Županje, nego prvi hrvatski naziv za Tomislavgrad
Ma jasno.
Ž i NJ su bila prva hrvacka slova uopće.
Ona druga su došla kasnije.

E, i ti padneš na svaku, srećo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 09:02   #216
Quote:
Cats kaže:
Ma jasno.
Ž i NJ su bila prva hrvacka slova uopće.
Ona druga su došla kasnije.

E, i ti padneš na svaku, srećo.

imaš pravo.. to je i meni bilo sumnjivo... kao, ono, prevalili Hrvati toliki put na konjima i čim su sišli, onako umorni od puta, nit su se najeli, nit naspavali.. nego rekoše: "Ajmo mi braćo izmislit slovo Đ"
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 09:05   #217
Quote:
placebo kaže:
"Ajmo mi braćo izmislit slovo Đ"
Eto vidiš.
Neš ti pametnoga slova, ko da ne bi mogli bez njega.

A kad smo već kod tuke, znaš da to i nije tako loša životinja, pogotovo sad u zimsko doba... Pa malo s kumpirićima...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 09:08   #218
Quote:
Cats kaže:

A kad smo već kod tuke, znaš da to i nije tako loša životinja, pogotovo sad u zimsko doba... Pa malo s kumpirićima...
znači, ti misliš da mi je trebao reći: "neinformirana tuko s krumpirićima"?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 09:10   #219
Quote:
placebo kaže:
znači, ti misliš da mi je trebao reći: "neinformirana tuko s krumpirićima"?
Nemoj se ti puno pouzdavat u što ja mislim, znaš da mi bjonde nismo baš po tome čuvene...
Nego da mi razjasnimo još jednom pitanje gospodina Žnj - jel ti to meni na fini način oćeš reć da je on zapravo klon?

A nakon toga se vraćamo na tvoju udadbu - nisam zaboravila...
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2004., 09:14   #220
Quote:
Cats kaže:
Nemoj se ti puno pouzdavat u što ja mislim, znaš da mi bjonde nismo baš po tome čuvene...
Nego da mi razjasnimo još jednom pitanje gospodina Žnj - jel ti to meni na fini način oćeš reć da je on zapravo klon?

A nakon toga se vraćamo na tvoju udadbu - nisam zaboravila...
Cats, ti si tako dobra duša... i kad su me već svi otpisali, ti još ne gubiš nadu

pa, moglo bi se reći da se radi o klonu.. ali ne njegovom krivnjom hint: muškarac koji stoji pokraj lomače
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.