Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 18:33   #161
eto cvitamikula, ako te ovaj "muški kutak" ne izliči, niša neće
nastavi ti "visiti na forumu" i zaboravit ćeš svoju OKP bolest, pa će te tvoj "blento" ostavit jer nisi izribala kuću od poda do stropa
ja sam u početku visila na vicevima, a onda "otkrila" ovaj PDF i pročitala cijelo čudo topika i nasmijala se do suza
sada se samo brinem, ako mi muž pozove kola za ludnicu(dok se ludo smijem čitajuči teme ovdje), a oni me odvezu u istu , a tamo znam, nema ADSL priključka, onda sam "najebala ko žuti"
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 08:21   #162
mazgov je pussy magnet
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:22   #163
disi cvita , srićo moja
ol ne vidiš , motajuće se po MK , de sve više i više udarenih žena iskače niodkud
to tvoje prema njima će ispast obična prehladica
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:57   #164
svesu zenke psihoticki poremetite , ma zamisli sklopa mozga koji sisa kurac de plizz
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 15:40   #165
Hehe... dečki nemate pojima kak su "spaljene" cure mrak... obišao sam par psihijatrijskih ustanova i di god sam bio... uvijek je bilo super cura ili žena .

Jedino mi na kurac idu "frajeri" koji popiju koju pivu ili žesticu pa trgaju majce i košulje urlajuči pritom "lud sam"... lud si moj kurac... glup si!

Za sebe mogu reč i često to koristim "možda jesam lud... ali nisam i glup"... ljudi šute, gutaju i najčešće sami proživljavaju krize dok se "glumci" exponiraju i misle da su neki frajeri... nisu niti svjesni kak je to jebena stvar... jutros krenem peglat trenerku... pegla me nešto jebe i prepali je... tu se ja lagano dekompenziram i oženim peglu sa parketom... nakon par minuta uspijem doč svijesti... gledam rupu na trenrki, razvaljenu peglu... jebi ga... idemo dalje !

P.S.

Tražim srodnu dušu... po mogučnosti da ima dobru peglu .
Maximus72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 09:46   #166
okp ti bas i nije neki poremecaj u smislu da bi to bila prepreka da netko bude s tobom u vezi
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 11:34   #167
ko je lood ne boodi mu droog
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 13:34   #168
Quote:
Maximus72 kaže: Pogledaj post
Hehe... dečki nemate pojima kak su "spaljene" cure mrak... obišao sam par psihijatrijskih ustanova i di god sam bio... uvijek je bilo super cura ili žena .

u ovo ne sumnjam !šta je,"je"!!!
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger