Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 10:28   #1381
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Nisu... i bolje da sam šutio, zaboravi...
Nemoj se obeshrabriti, još je dug put pred tobom.
kao uostalom i pred svima nama. Jednostavno živi sa tim darom da prepoznaješ i primaš vibracije koje su ti poslane.
Ja sam se svoje vizije ohrabrila ispričati svojoj mlađoj sestri, koja me je prihvatila i shvatila od prve, i naravno povjerovala, i tada mi je tek priznala da je imala i ona takve doživljaje, npr. par crnih velikih ptica je izletjelo iz njene sobe, žena koja joj se prikazala i ohrabrila kada je bila totalno slomljena, itd... , znači shvatila sam da me je prihvatila i povjerovala jer je i sama godinama imala par vizija sa druge strane, također i od pozitive, i od negative.
Vizije i ukazanja se događaju ljudima otvorenim da to prihvate, ali shvatiti će i povjerovati većinom ipak samo oni koji doživljavaju slično.
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:33   #1382
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Noxten...pravo da ti kažem neda mi se čitati toliko...

poziv za indigovce?

Ja smatram da niti rođenjem sve počinje niti smrću sve završava, glupo mi je mislitit da sam poseban, to tek dolazi kad sam frustriran pa kao samoobran, možda sam osvješten, ali to je radi mog rada, ako smo mi tkz "Indigo djeca" ili " to samo znači da smo pozvani već samim rođenjem da djelujemo na svjestan način, sam znam da griješim i moram raditi na sebi da bih mogao pomoći i drugima...

Jednom prilikom mi se ukazao Isus i otkrio sam objašnjenje one rečenice:"Da imate vjere kao zrno graška planine bi ste mogli pomjerati!"

Ovde se zapravo radi o tome da su ljudi te planine!, Isus nas uči transformiranju.....evo qoutat ću što sam već napisao na smisao života da malo dodam....
Ramzes pa da si procitao skontao bi da sam ja isto vecinu ovog gore rekao na drugaciji nacin...

Znam da se neda citat ljudima, kao sto se ni meni neda pisat na kratko jer nikad tako nista nisam uspio rec kad su neke "duboke" stvari u igri.

No sve je to igra i life
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 11:19   #1383
Quote:
noxten kaže: Pogledaj post
Ramzes pa da si procitao skontao bi da sam ja isto vecinu ovog gore rekao na drugaciji nacin...

Znam da se neda citat ljudima, kao sto se ni meni neda pisat na kratko jer nikad tako nista nisam uspio rec kad su neke "duboke" stvari u igri.

No sve je to igra i life
Nitko nekaže da neću, nego trenutno mi se nije dalo čitati zbog ograničenog vremena... trud cijenim
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:11   #1384
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Nisu... i bolje da sam šutio, zaboravi...
kad pričaš neosvještenim ljudima koda pričaš kamenju
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 17:22   #1385
Jedini razlgo zašto sam to napisao je da pogažem da barem netko nasluti da je transformacija moguća ukoliko to želimo, ispiranjem mozga naravno! Od čega...od obveza, žurbe, onog praznog što nas drži da ostanemo prazni...

Odvojiti se od svog ega kao odgvor na prazni svijet je stanje potpune svijetlosti ako ne potpune barem 70 postotne...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 18:40   #1386
indigo djeca

dali postoje?? dali znate koje?? što mislite o toj teoriji isl
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 16:17   #1387
:miga: Imnaš tu temu već. Mislim da će moderatori sljepiti
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 00:43   #1388
za ime boga...ne postoji samo jedna već 1001 tema o tome
__________________
Nije bogat onaj tko nema nego onaj tko ima.
ravencrow88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 19:50   #1389
Indigo bebe....djeca

Ispricavam se unaprijed ako teme negdje je otvorena ili postoji,ali jedna moja dobra prijateljica promatrajuci mog sincica mi je rekla mozda je on Indigo djete...malo sam citala o takvoj djeci...ali me zanima ima li jos takvih konkretnih iskustava netko na forumu?
Nisam bas sigurna jer on je malecki 3g ima,ali dosta puta nas je iznenadio doma sa nekim svojim radnjama koje nisam mogla da zamislim da on je naucio od nas ili vidjeo u svojoj blizini...nije bas neka pricalica...ali kazem jos je malen....pa u razgovoru se nemoze primjetiti..ali neke radnje koje radi....ostavljale su nas paf....otvorenih usta....
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 21:46   #1390
Pa otprilike 1% stanovnistva zemlje su indigo djeca (ljudi, posto je prvo dijete otkriveno 1984g)
Nemoj da te zacudi dio da se sve vise djece koja dolaze na svijet su indigo
To je nova generacija covjecanstva i ljudi kakve danas poznamo ce izumrijeti ali ce ostati covjecanstvo samo evoluirano
Shadowh86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:12   #1391
Quote:
Mucka01 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se unaprijed ako teme negdje je otvorena ili postoji,ali jedna moja dobra prijateljica promatrajuci mog sincica mi je rekla mozda je on Indigo djete...malo sam citala o takvoj djeci...ali me zanima ima li jos takvih konkretnih iskustava netko na forumu?
Nisam bas sigurna jer on je malecki 3g ima,ali dosta puta nas je iznenadio doma sa nekim svojim radnjama koje nisam mogla da zamislim da on je naucio od nas ili vidjeo u svojoj blizini...nije bas neka pricalica...ali kazem jos je malen....pa u razgovoru se nemoze primjetiti..ali neke radnje koje radi....ostavljale su nas paf....otvorenih usta....
Pitajte ga dal vam vidi aure
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:10   #1392
Quote:
Mucka01 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se unaprijed ako teme negdje je otvorena ili postoji,ali jedna moja dobra prijateljica promatrajuci mog sincica mi je rekla mozda je on Indigo djete...malo sam citala o takvoj djeci...ali me zanima ima li jos takvih konkretnih iskustava netko na forumu?
Nisam bas sigurna jer on je malecki 3g ima,ali dosta puta nas je iznenadio doma sa nekim svojim radnjama koje nisam mogla da zamislim da on je naucio od nas ili vidjeo u svojoj blizini...nije bas neka pricalica...ali kazem jos je malen....pa u razgovoru se nemoze primjetiti..ali neke radnje koje radi....ostavljale su nas paf....otvorenih usta....
mozes li barem reci neku od tih radnji.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 13:31   #1393
Quote:
Shadowh86 kaže: Pogledaj post
Pa otprilike 1% stanovnistva zemlje su indigo djeca (ljudi, posto je prvo dijete otkriveno 1984g)
Nije "otkriveno" (nisu djeca predmeti)

Prva indigo djeca su rođena početko 60-ih godina prošlog stoljeća točnije 1960-61 god.
__________________
Istjerujem uroke, demone iz ljudi, lakom metodom-prst u oko !
Bassconnect is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:45   #1394
Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
Prva indigo djeca su rođena početko 60-ih godina prošlog stoljeća točnije 1960-61 god.
Ako ciljas na Anne N.T. onda da,ali ona se prva sluzbeno pocela baviti tim podrucjem,to ne znaci da se takva djeca nisu radala ranije.
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:52   #1395
Quote:
Mucka01 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se unaprijed ako teme negdje je otvorena ili postoji,ali jedna moja dobra prijateljica promatrajuci mog sincica mi je rekla mozda je on Indigo djete...malo sam citala o takvoj djeci...ali me zanima ima li jos takvih konkretnih iskustava netko na forumu?
Nisam bas sigurna jer on je malecki 3g ima,ali dosta puta nas je iznenadio doma sa nekim svojim radnjama koje nisam mogla da zamislim da on je naucio od nas ili vidjeo u svojoj blizini...nije bas neka pricalica...ali kazem jos je malen....pa u razgovoru se nemoze primjetiti..ali neke radnje koje radi....ostavljale su nas paf....otvorenih usta....
Sva djeca imaju svoje trenutke. Neka su pametnija, neka gluplja, neka živahnija, neka mirnija, uostalom kao i ljudi.
Indigo djeca su pizdarije. Postoje pametna djeca, djeca genijalci, ali indigo, ne. To su marketinške izmišljotine.
Draiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 16:04   #1396
Ajme majko, zar nema niko od vas da je skeptičan? Jbt... prva indigo djeca su uvjek rađan, ništa posebno, djete koje imam naglašenu 6. čakru, obično postanu filozofi, psiholozi ali i ostala područja, detaljisti su, perfekcionisti , svestrani, i često bi ih čovjek zamjenio sa ljudima sa naglešnenim Merkurom u Blizancima i drugim zračnim znakovima... Uz Indigo djecu, postoje i djeca Sunca, kristalna, zelena, crvena, plava, žuta , ružičasta, mjesečeva itd....tko nebi bio skeptičan...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 17:44   #1397
....

Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
mozes li barem reci neku od tih radnji.
pa neke situacije kao npr.....
doma nemamo obicaj osim za rodendan ili neki povod da se slikamo...cak nekoristimo foto-aparat,a on je jos kao malecki sa nepune 2g...redao svoje medice ili igracke ili neke stvari od doma i nade neku kutijicu koja mu je kao aparat i kao slikava to iz raznih uglova...tada nije ni tv gledao jos...

pa recimo ja kuham on je samnom u kuhinji za to vrijeme i dozvolim mu da dira namirnice...on je nanizao siskabob....a ja nikad za ovih 5g braka bas mi nije palo na pamet da napravim ni raznjice ni siskabob doma za rucak...a on je nasao jedne stapice sto se limunada mjesa sa njima i pravio siskabob i stavljao u zdjelu kao da kuha...

doma imamo dosta nekog alata jer svekar je bio stolar...ali nekoristi ga muz a ni ja...a on uzme turpiju i turpija neki komadic drveta.....ili pokusava da klijestima izvadi neki srafic negdje.....odvaja matice od srafova po velicini i onda ih zeli zasrafiti....malenom pilom zeli odpiliti nogu na njegovom stolcu...a mi doma nista od toga nekoristimo.....

koristi kompjuter tako sto sam isprobava slova koju komandu prave i pravi selekciju kod nekih igrica (obicno voznja auta) i sam bira boje..velicine...oblike....a suprug i ja nikad nismo tu igricu ni pokusali pred njim...

naucili smo ga da broji do deset mi...negdje oko 22mjeseca...a tko ga je ucio do 20 mi pojma nemamo....na 2g brojao je do dvadeset....

kasno je progovorio i inace nije pricalica....ali cesto prica u bojama.....zeli plava kola ne zuta....kupi mi crveni kisobran ne zeleni....daj mi crvenu loptu..obuci mi narancaste carapice....donesi mi zuti sok....daj mi roze bombone...itd

i jos nekih x situacija.....nemogu sve da pisem jer bi mi uzelo puno vremena....kako koristi aparate od doma...kao da je tu vec 100g...
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 18:08   #1398
Quote:
Mucka01 kaže: Pogledaj post
pa neke situacije kao npr.....
doma nemamo obicaj osim za rodendan ili neki povod da se slikamo...cak nekoristimo foto-aparat,a on je jos kao malecki sa nepune 2g...redao svoje medice ili igracke ili neke stvari od doma i nade neku kutijicu koja mu je kao aparat i kao slikava to iz raznih uglova...tada nije ni tv gledao jos...

pa recimo ja kuham on je samnom u kuhinji za to vrijeme i dozvolim mu da dira namirnice...on je nanizao siskabob....a ja nikad za ovih 5g braka bas mi nije palo na pamet da napravim ni raznjice ni siskabob doma za rucak...a on je nasao jedne stapice sto se limunada mjesa sa njima i pravio siskabob i stavljao u zdjelu kao da kuha...

doma imamo dosta nekog alata jer svekar je bio stolar...ali nekoristi ga muz a ni ja...a on uzme turpiju i turpija neki komadic drveta.....ili pokusava da klijestima izvadi neki srafic negdje.....odvaja matice od srafova po velicini i onda ih zeli zasrafiti....malenom pilom zeli odpiliti nogu na njegovom stolcu...a mi doma nista od toga nekoristimo.....

koristi kompjuter tako sto sam isprobava slova koju komandu prave i pravi selekciju kod nekih igrica (obicno voznja auta) i sam bira boje..velicine...oblike....a suprug i ja nikad nismo tu igricu ni pokusali pred njim...

naucili smo ga da broji do deset mi...negdje oko 22mjeseca...a tko ga je ucio do 20 mi pojma nemamo....na 2g brojao je do dvadeset....

kasno je progovorio i inace nije pricalica....ali cesto prica u bojama.....zeli plava kola ne zuta....kupi mi crveni kisobran ne zeleni....daj mi crvenu loptu..obuci mi narancaste carapice....donesi mi zuti sok....daj mi roze bombone...itd

i jos nekih x situacija.....nemogu sve da pisem jer bi mi uzelo puno vremena....kako koristi aparate od doma...kao da je tu vec 100g...
indigo bebač... a možda i kristalić...
evo pročitaj si malo ovo http://www.grombol.com/Znanja-i-tehn...igo-Djece.html ali ima toga puno, puno na netu...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 23:19   #1399
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ajme majko, zar nema niko od vas da je skeptičan? Jbt... prva indigo djeca su uvjek rađan, ništa posebno, djete koje imam naglašenu 6. čakru, obično postanu filozofi, psiholozi ali i ostala područja, detaljisti su, perfekcionisti , svestrani, i često bi ih čovjek zamjenio sa ljudima sa naglešnenim Merkurom u Blizancima i drugim zračnim znakovima... Uz Indigo djecu, postoje i djeca Sunca, kristalna, zelena, crvena, plava, žuta , ružičasta, mjesečeva itd....tko nebi bio skeptičan...
LOL
Za mene kazu da sam filozof a i planiram psihologiju upisat

@Bassconnect
Ja sam procitao negdje da je prvo dijete rodjeno 1984
Ocito sam preplitko istrazivao
Hvala na informaciji
Shadowh86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:47   #1400
Quote:
Mucka01 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se unaprijed ako teme negdje je otvorena ili postoji,ali jedna moja dobra prijateljica promatrajuci mog sincica mi je rekla mozda je on Indigo djete...malo sam citala o takvoj djeci...ali me zanima ima li jos takvih konkretnih iskustava netko na forumu?
Nisam bas sigurna jer on je malecki 3g ima,ali dosta puta nas je iznenadio doma sa nekim svojim radnjama koje nisam mogla da zamislim da on je naucio od nas ili vidjeo u svojoj blizini...nije bas neka pricalica...ali kazem jos je malen....pa u razgovoru se nemoze primjetiti..ali neke radnje koje radi....ostavljale su nas paf....otvorenih usta....
Svaka mati misli da je njezino dijete posebno Sve ti je stvar perspektive. Moja niti dvogodišnja susjeda je većini ženskih osoba slatka, prekrasna, onda kad počne nešto blebetati i kao govoriti ove se sve raspekmeze kako je to slatko, cakano njanjanja NJezin tata je također ponosan, a ja vidim nekakvo nespretno dijete, ružne četvrtaste glave i mislim si: o bože nadam se da moje dijete neće biti tako ružnjikavo i pokušam izgledati oduševljen i ganut kad mi mala baci tehničku koju sam platio 100kn na pod

Ako misliš da ti je dijete posebno u intelektuanom smislu potiči ga što više, bavi se s njim i za koju godinu ga testiraj kod stručnjaka pa ćeš vidjeti.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.