Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2008., 23:51   #1001
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
zašto se sve prirodne plavuše još farbaju u plavo i nikad nisu sretne svojom bojom nego im je draža spaljena kosa
zato sto nijedna nema lijepu nijansu, nego neku misju nijansu, nema mi nista ljepse vidjet nego prirodna plavusa, sa plavim pramenovima iznijansirana kosa
Christina is offline  
Old 10.04.2008., 23:53   #1002
ma moja se fakat nije ostetila od farbanja, al vec mi je dosadila ova boja, voljela bi imat tamno smedu kosu, to mi je najljepsa boja, al ne mogu jer mi ne stoji dobro, zapravo stoji mi uzasno. tak da bi se zadovoljila i sa svojom prirodnom, al tu boju nikako ne mogu preko ove dobit farbanjem, a pustat kosu ne mogu jer je duga i predugo bi trajalo, a u meduvremenu bi izgledala ko cudoviste
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 10.04.2008., 23:57   #1003
pa ošišaš je do ramena i staviš boju približno tvojoj iako znam da je teško pogodit. ma moja nije ni približno kvalitete ko prirodna mislim nije slama al oštetila se.
ma i ja sam bila brineta pa mi isto stoji puno lošije nego plava.uvijek bolje stoji ono što vuče prema tvojoj boji.
HappyWorm is offline  
Old 10.04.2008., 23:57   #1004
Snjeguljica baš farbaš cijelu kosu ili radiš pramenove? nadam se da je ovo drugo probaj se pofarbati u svoju prirodnu i onda pusti neka ti raste
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 00:00   #1005
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
zato sto nijedna nema lijepu nijansu, nego neku misju nijansu, nema mi nista ljepse vidjet nego prirodna plavusa, sa plavim pramenovima iznijansirana kosa
mišjupa baš to, neznam jesam li stavila svoju kosu prirodnu tual preko ljeta je znala bit super, s prirodnim plavkastim pramenovima. mogu stavit ako ćete
HappyWorm is offline  
Old 11.04.2008., 00:08   #1006
Quote:
Snjeguljica* kaže: Pogledaj post
ma moja se fakat nije ostetila od farbanja, al vec mi je dosadila ova boja, voljela bi imat tamno smedu kosu, to mi je najljepsa boja, al ne mogu jer mi ne stoji dobro, zapravo stoji mi uzasno. tak da bi se zadovoljila i sa svojom prirodnom, al tu boju nikako ne mogu preko ove dobit farbanjem, a pustat kosu ne mogu jer je duga i predugo bi trajalo, a u meduvremenu bi izgledala ko cudoviste
i ja bih isto pustila da nije tako teško i da ne izgleda jako neuredno
HappyWorm is offline  
Old 11.04.2008., 00:15   #1007
evo stavit ću ju, volim plavu boju al sad bi opet ovako mamama


HappyWorm is offline  
Old 11.04.2008., 00:23   #1008
a ovako je sad kad je ravna, najčešće šiške dignute
HappyWorm is offline  
Old 11.04.2008., 00:29   #1009
lijepa ti je boja a i kosa je, i vidis da sam upravu da ti milion puta bolje stoji ravna kosa
Christina is offline  
Old 11.04.2008., 01:18   #1010
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
pa ošišaš je do ramena i staviš boju približno tvojoj iako znam da je teško pogodit. ma moja nije ni približno kvalitete ko prirodna mislim nije slama al oštetila se.
ma i ja sam bila brineta pa mi isto stoji puno lošije nego plava.uvijek bolje stoji ono što vuče prema tvojoj boji.
moja je ista ko prirodna po kvaliteti-nije se nist ostetila, a nije da ju njegujem posebno, valjda sam samo imala srece.

je problem je kaj ju ja necu osisati do ramena, a tesko je dobit boju slicnu mojoj prirodnoj i tko zna kak bi ispala pa bi trebala par puta prefarbat pa bi jos i ostetila kosu, jedina opcija mi je pustanje i onda eventualno vrhove probat obojit

btw bas si lijepa i obje boje su mi predivne
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 11.04.2008., 01:19   #1011
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
i ja bih isto pustila da nije tako teško i da ne izgleda jako neuredno
e da najgore je to kaj izgleda neuredno
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 11.04.2008., 01:21   #1012
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Snjeguljica baš farbaš cijelu kosu ili radiš pramenove? nadam se da je ovo drugo probaj se pofarbati u svoju prirodnu i onda pusti neka ti raste
cijelu kosu farbam
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 11.04.2008., 01:23   #1013
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
evo stavit ću ju, volim plavu boju al sad bi opet ovako mamama


moja prirodna boja je gotovo ista ko tvoja, samo malo svijetlija
__________________
Užas je moja furka...
Snjeguljica* is offline  
Old 11.04.2008., 09:00   #1014
žene pa zašto se vi farbate đizsssssssss
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 11:20   #1015
ja farbam i farbat ću svaki mjesec cijelu kosu dok ne dođem do nijanse plave koju želim , a onda svaki mjesec izrast
Una1980 is offline  
Old 11.04.2008., 12:35   #1016
ja ne volim ovakvu plavu.. ja sam vise za tip plave kao sto imaju christina i mimi.
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Old 11.04.2008., 13:37   #1017
i Ninani i Christina imaju divnu kosu i boju ali ja sam se nekako već zasitila te boje. Inače,cure svaka čast na divnim kosama
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 13:42   #1018
Christina sad sam tek vidjela tvoju kosu, odlična je! vidim na strani 30 da si vrlo slična meni po pitanju preparata koje koristiš za kosu. Ja ih čuvam kao hrčak, i stalno kupujem nove i onda mi na polici stoji po 15 preparata, skoro svi novi. Volim isprobavati nove tako da vidim šta mi valja a šta ne.
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 13:55   #1019
Happy Worm-najljepša platinasta boja koju sam ikada vidjela-tvoja na stranici 23.!!! predivno izgleda, zdravo i sjajno!
Glamazone is offline  
Old 11.04.2008., 14:07   #1020
Quote:
tisina kaže: Pogledaj post
Razlog je sldeci
Svaka plava kosa je dosta suva jer se koristi veliki i jaki procenat hidrogena devet do dvanaest posto.
Jedna od velikih uloga je i podloka kakva ti je boja kose prirodna.

Za izrazito plavu kosu sa svim sjajem porebno ej blajhati sto je jedna velika bomba za dlaku koja moze i ne mzoe podnjeti sav taj proces i hemiju .
Dlaka postaje puna i naglo suha bez sjaja i leprsavosti.
Napominjem sve zavisi zbog podloge.
Plava kosa je zahtjeva trazi redovno farbanje po pravili svakih 20 dana.
Trazi odrzavanje sedmisno odlazenje kod frizera hranu i vitamine dosta jake maske dosta jake prparate.

Zahtjeva feniranje...

Postoje razne tajne koje su skrizvene jedino u rukama strucnog frizera...

Vjeruj mi ima plavusa jakom i leprsavom kosom a zasto zato sto odrzavaju dlaku i kosu kod frizera....

Pricam jer sam frizer...

mislim da se sa ovime ne bi složila nijedna cura koja drži do svoje kose! razlog je taj što se sve mi bolje brinemo za kosu doma nego frizeri! ja uvijek kad idem kod frizera strahujem za svoju kosu. Kad ispiru pramenove umjesto da malo pažljivije ispiru i šamponiraju ono na što mi se dignu sve dlake na tijelu je kad kružnim pokretima šamponiraju moju dugu kosu. Već sam im više puta rekla da probaju pažljivije jer će se još više dodatno zamrsiti..ali oni ne slušaju i onda se kao svaki put začude kako mi se svaki put sve gore zapetlja kosa...ali nema problema, raspetljat će oni to--da da...a na podu nakon šta ju otpetljaju pola moje kose... i onda fino upale ono čudovište na najtoplije i počnu "brižno" sušiti kosu. Ja opet napomenem,molim vas smanjite toplinu, ovo je prevruće...i kao smanje oni i dalje ista toplina!!! i kasnije kad je kosa suha da ne može biti suša- važno upitaju "može silikona malo?" samo zato da zakamufliraju ispucane vrhove i one sitne dlačice koje strše na tjemenu!!! ja kažem imam tanku kosu, zamastit će ju. Frizerka kaže "ma ne,samo maloooo" i ja pristanem svaki put samo da sama sebi ne izgledam kao čudovište, i kosa se naravno sva zamasti na tjemenu i uopće ne izgleda kao da je tek oprana. Al neeee...moraju oni, oni su frizeri ipak
Glamazone is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.