Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2009., 01:46   #1041
Quote:
Paranoid Sheep kaže: Pogledaj post
A jebli sebe.Mogli su ih još dalje smjestiti. Mislim da je krajnje vrijeme da počnem koristiti tramvaje.
Ha, baš. Ja sam se nadala da će biti u Intersparu, kako se prije nagađalo. Imam dvije minute do njega.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:48   #1042
@melpomena - koje si trazila? nisam u toku btw onih crnih sa satenskim vezicama jos uvijek ima u trstu

@djevojce - pa onako do koljena sigurno, mozda mrvicu preko siroke su pa mi je tesko ocijenit, cijena 229kn ako se ne varam, anyway puno bolje stoje na hlace nego na suknje jer suknja dodje do malo iznad koljena obicno (barem moja) i onda cizma tako visoka ali na hlace su bas dobre, inace imam prob da mislim da mi visoke cizme lose stoje jer sam relativno niska (165cm) i imam dosta jake noge tj bedra pa koda me visoke cizme snizuju (nosene na hlace jel) ali ove nemaju taj efekt, valjda zato jer je sara siroka iako sam ju mislila mozda suzit ali sumnjam da ce se moc
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:52   #1043
si sigurna da nemamo butterfly i ja iste?
ove su isto dosta visoke, mogu slikat kad ih obujem ako hoces? i mislim da ih ima, barem je u rijeci bilo puno brojeva neki dan kad sam kupila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:53   #1044
Joj nadam se da ću si uspjeti naći ili one visoke, butterfly ih čini mi se ima, ili te kao tvoje!

p.s. inače, nisam ni ja puno viša, 169, al ne smatram se relativno niskom
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:54   #1045
si sigurna da nemamo butterfly i ja iste?
ove su isto dosta visoke, mogu slikat kad ih obujem ako hoces? i mislim da ih ima, barem je u rijeci bilo puno brojeva neki dan kad sam kupila
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:56   #1046
njene imaju neke resice sa strane što vise, ček nađem sliku stavljala je tu čini mi se

edit: evo

xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 01:58   #1047
aha krivo mi se ucinilo onda, vidjela sam i te u rijeci a na slikama na modnim kritikama sam vidjela te od butterfly ali su mi se cinile ko moje...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 02:02   #1048
joj već vidim nas u osijeku kako se otimamo

uglavnom, nadam se da ću bar neke naći..ti poslikaj i svoje kad obučeš da bolje vidimo visinu
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 02:34   #1049
[QUOTE=Far away;23717016]
Quote:
Waterloo kaže: Pogledaj post

ima ih u garden mallu...vidla ih u petak...
Ček ček vidjela si ih ... mnogo? Možda 42?
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 04:41   #1050
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Joj nadam se da ću si uspjeti naći ili one visoke, butterfly ih čini mi se ima, ili te kao tvoje!

p.s. inače, nisam ni ja puno viša, 169, al ne smatram se relativno niskom
.ove cizmice od Llilt sam osobno vidjela, probala.. ima ih u Vinkovcima.
jako su tople i udobne.
na kraju sam se ipak odlucila za neke druge(bolje mi stoje ), ali te su stvarno ok.

Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
joj već vidim nas u osijeku kako se otimamo

uglavnom, nadam se da ću bar neke naći..ti poslikaj i svoje kad obučeš da bolje vidimo visinu
.i da, ja cu biti među prvima tamo!
.inace odem do Vinkovaca, nije daleko..

ali jedva cekam otvorenje u Osijeku.
.bit ce gusto!
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 11:34   #1051
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a sad kad sam trazila na webu te shuze sam naletila na ove koje su mi odlicne ali ih nisam vidjela ni u rijeci ni u trstu
Imali su ih ljetos u Trstu, ali naravno, bile su preširoke za moje ptičje gležnjeve
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 13:20   #1052
Lilit, super su ti ove sive čizmice.. koliko je visoka peta? jesu udobne? i koliko kn?

btw, vidim da ste već raspravili, ali da potvrdim - ja imam one sa resicama...
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 13:29   #1053
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Imali su ih ljetos u Trstu, ali naravno, bile su preširoke za moje ptičje gležnjeve
kako ih ja nisam vidila ljetos ali ako kazes da su siroke ne bi ni meni bile dobre

Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
Lilit, super su ti ove sive čizmice.. koliko je visoka peta? jesu udobne? i koliko kn?
peta neznam koliko je mozda 9cm? imaju i platformu naprijed, cine mi se udobne ali vidjet cemo kad ih obujem za van inace probala sam i 39 i 40 i obje su mi bile dobre ali za ne povjerovat 39 su mi bile malo uske pa sam uzela 40, nevjerojatno da su mi neke cipele bile uske jer su mi sve siroke uvijek
a cijena 24.90 eura, to je graceland kolekcija
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 15:27   #1054
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
ima li tko ovakve dajhmanuse?kakve su za nositi?meni su se hodajuci po ducanu cinile prilicno udobne
ja ih ito imam i full su mi udobne..za sada me noge ne bole...ali ih nisam nosila dulje od sat-2..silikonski prilejpak ti je uvijek opcija..ali mene inače noge ne bole od peta..tak da ono..i da ne znam koji sam broj uzela mislim da 41
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:21   #1055
da li netko zna da li ima slučajno još ovakvih u Vinkovcima u Dajhmanu?? ili gdje ih ima????

justgirlforfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:31   #1056
Quote:
justgirlforfun kaže: Pogledaj post
da li netko zna da li ima slučajno još ovakvih u Vinkovcima u Dajhmanu?? ili gdje ih ima????

.zadnji put kad sam bila u Vinkovcima, nije ih bilo. malo je tih otvorenih modela ostalo..
a bila sam pocetkom mjeseca, tako nesto (prije 2 tjedna otprilike )

.ne bih rekla da su ih jos dobivali. ali, nemoj me drzati za rijec.mozda sam u krivu.
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:33   #1057
ja znam da ih ima u trstu ali sumnjam da ti to pomaze
u rijeci sam vidjela smedje ali crne ne
neznam za brojeve
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:40   #1058
hvala ..ako netko negdje vidi,pa neka javi.....
justgirlforfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 18:42   #1059
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Postoji li Deichmann u Slavonskom Brodu?Ili negdje u BiH?

Ima u S. brodu u Supernovi
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 20:52   #1060
[QUOTE=Waterloo;23723454]
Quote:
Far away kaže: Pogledaj post

Ček ček vidjela si ih ... mnogo? Možda 42?
nemam pojma, previsoko na polici su bile za mene
__________________
...samo nek je ljubavi i dobrih štiklica...
Far away is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.