Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2012., 02:12   #461
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
nekaj mu uletil u oči,ne ...
Ne bi bilo profesionalno kad bih vam rekla šta...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 03:07   #462
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo profesionalno kad bih vam rekla šta...
Meni je nekak tu previše blijed i još zatvorene oke, da nije pobjegao iz nedajbože Sumraka pa da nam se još tu navale i new Engert Akynttson fanice, natuć ćemo više strana od teta iz spojler Fatma/Kerim sobe...neću stić onaj diplomski, a trebala bi postat asistentica kad se riješim voajersko-rukofetišnih sklonosti...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 03:49   #463
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Meni je nekak tu previše blijed i još zatvorene oke, da nije pobjegao iz nedajbože Sumraka pa da nam se još tu navale i new Engert Akynttson fanice
hallo mala... nemoj mi na vampire

nas profa na ovom prikazu je "sav blid i prožuka"
nezasitna fatma ga izmorila,crkla ona nije
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:31   #464
Quote:
čoko loko kaže: Pogledaj post
hallo mala... nemoj mi na vampire

nas profa na ovom prikazu je "sav blid i prožuka"
nezasitna fatma ga izmorila,crkla ona nije
Neee, vampiri su moja prva ljubav, i još me nekad grize savjest što sam počela varati Edwarda i ponajviše Erica zbog našeg Kerimčeta. Al se tješim da je on poboljšana kombinacija-potezi kroz kosu i prekrasno lice i ruke i glas od Pattinsona i visina, ruke + ono nešto, sposobnost da pojavom pred kamerama ukrade scenu svakom ko je pored njega-od Skarsgarda.
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 01:32   #465
dobila sam poriv da zakantam jednu onak od srca bre

Bele ruze, bele ruze...bele ruze opet cvetaju
a u mome srcu, druze
crne kise opet padaju......

Kafana je prepuna....a ja nigde nikoga
nemam para....nemam drugova
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 03:00   #466
ajme majko,ja grlo razderala,a nitko nista... sram da vas bude
čoko loko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 11:39   #467
Sorry draga, i ja sam uzela malo "benzina" jučer za vožnju, al nekak me nije primilo , završetak 1.sezone na novoj, ovdje nikog, sve se raspištoljile tamo kod fatme i ja ošla spat. Falšat ćemo zajedno preko vikenda! Šteta, profe nam nema, javila odsustvo, a mi umjesto da se držimo one narodne mudrosti: "Dok Chica-mice nema- miševi kolo vode" i uhvatimo svaka miša koji nam je pri ruci pa udri po omiljenom, mi se nalile pa pozaspale. Ehhhh, nadam se da nam profa neće zamjeriti... psst psst, nemoj joj niššt reć
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:34   #468
U oblačiću iznad Fatmine glave stoji:"znam šta ću raditi ove noći iza ponoći"

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...14157567_n.jpg

Kerimov oblačić: "i ja isto i ja i ja"

Mislim da je krajnje vrime da ladnu sobicu zagrijemo da nam se ovo dvoje ne smrznu,a i kad@ Chicca bane bit će neopravdanih
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:10   #469
Pozdrav svim učenicima i učiteljici Chici
Redovito vas čitam i uživam u vašim pričama.
Evo i mene Brankić na tvoj poziv i u ovu sobu, nadam se da će me i druge učenice i učiteljica Chica prihvatiti, a rekla si da mogu sjediti s tobom u klupi
Ni ja nisam jučer, a bome ni danas sva svoja, serija završila, ja nekak sjetna i plačljiva, neznam kaj mi je , al čitajući sve ovdje malo se nasmijem i opustim, sve ste odlične, neznam samo odakle crpite svu tu energiju, a mašte vam nimalo ne nedostaje, svaka vam čast
Predlažem da napišete jedan pravi script za seriju, onako malo pikantan i osebujan kako samo vi znate,mislim da bi to obavile puno bolje od nekih uvaženih scenaristica, sve bi prštalo od strasti, energije i požude
To bi bio pravi gušt za čitat, uživale bi....
Samo tako naprijed
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:31   #470
Dobrodošla i ovdje Emma Lizzy

Mislim da profesorica neće imati ništa protiv da sjediš s brankom,ali ne znam baš oću li se ja onda opet iz zadnje morat preselit u 1.klupu.
Ionako me prof.opominje da ne pratim na satu,a kako ću tek sada ako vas dvi budete stalno ćakulale,bote neću ništa

Neka,neka dobro je da nas je više,smanjuju mi se šanse da baš mene otvori kad bude ispitivanje
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:40   #471
Ha,ha unatoč svemu ne dam se ja smesti
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85579657_n.jpg

Ovdje mi BerFatmica ima divnu boju kose,ovakva puno bolje paše uz crnokosog KerEngina.Ubacili joj predivne pramenčiće koji tako prirodno izgledaju.
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 20:12   #472
...pomislila ja da se skrivaš u sobici, ali ništa...nema te ni tu.

chica
nemoj nas dugo ostaviti same, bez tebe to nije to...
Jadertina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:55   #473
Pozdrav curke! Dobro nam doŠla @Emma Lizzy! Uživam u tvojim postovima i uvijek jako lijepo i pametno komentiraš. Ovdje si isto dala pametan prijedlog, mogla bi mozda početi, a mi dan onda nastavimo pa kud priča ide, napr. da quotamo napisano i dodamo svoje retke ko ona neka slična igra riječima. Doduše ja danas baš neću puno sudjelovati , moram rano spat jer sutra u 4ujutro idem na put tak da konkretnije od mene tek u nedjelju
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 05:10   #474
Evo ja glupača, deklarirana forumovisnica i prije puta pogledala što se radilo dok čekam taxi, a ono ništ!!!? zar da ja zatvaram i otvaram svaki novi dan? Kaj sam ja tu?! Podvornik?! Zašto niko ništ ne radi?!Izvolite se trgnuti prije nek stigne profa inače smo nagrabusile...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 23:09   #475
Bodrumska priča Fatme i Kerima...

Prvo svim curkama veliki pozdrav,
Brankić, nije me jučer bilo, al sam te čitala i htjela ti poželit sretan put i da nam se što prije pridružiš. Jutros sam umrla od smijeha čitajući tvoj post kad si rekla da si podvornik i ukorila nas, pa evo ja te odmah poslušala i sročila neko početničko štivo čisto da vas malo zabavim. Vi slobodno dodajte i svoje riječi i ideje, kao što je Branka predložila, kao neku vrstu igre riječi, pa ćemo se nadopunjavati dok verzija ne bude zadovoljavajuća bar za prolaznu ocjenu kod naše profesorice Chice. Pa evo.....buyrum

Bodrumska priča Fatme i Kerima...nastavak s plaže ili što bi bilo da je bilo, a moglo je biti...
Verzija moje malenkosti, učenice-pripravnice.
1. dio

Nakon ugodne i osvježavajuće šetnje bodrumskim zrakom, Kerim i Fatma čvrsto zagrljeni jedno pokraj drugog stigli do hotela. Stoje pred vratima Kerimove sobe, vrti on dva ključa i misli koji uzeti. Razmišlja, hm,hm... Predvečerje je, njihova lica obasjana blagom mjesečevom svjetlosti koja jasno ocrtava žudnju u njihovim očima. Gledaju jedno drugo u oči, bez izgovorenih riječi, ali pogledi jasno otkrivaju njihovu žudnju. Kerim se odjednom trgne, kao iz nekog stoljetnog sna, i kaže Fatmi: Umorna si,cook umorna. Lijepo se odmori i naspavaj, sutra za tebe imam još cok iznenađenja. Na to će Fatma: Yok, ma nisam umorna, bilo mi je lijepo večeras, godio mi je morski zrak. Stajali su jedno pred drugim i savršeno jasno razumjeli jedno drugo bez ijedne izgovorene riječi, a onda se Kerim približi Fatmi i nježno joj jednom rukom dotakne lice, a drugom primi sitnu ruku poljubivši joj dlan i prislonivši ju na svoje lice. A onda kao grom iz vedra neba Fatma će Kerimu: Ne želim noćas biti sama, želim ovu noć provesti s tobom. Kerim samo što nije kolabirao od nevjerice, pa ju vidno zbunjen, smeten i cook šokiran pita prigušenim glasom: Ne oldu? Zar se bojiš ostati sama? A Fatma će još jasnije nego prvi put: Ne, ne bojim se, samo jako želim biti s tobom.
Kerim fiksira Fatmu svojim zavodničkim pogledom, a Fatma u transu negdje visoko u bulutima. Na to će Kerim: Ja te volim, coook volim, ali jesi sigurna da želiš noć provesti samnom, nebi te nikako želio uvrijediti, znaš da si mi ti najvažnija na svijetu. A Fatma će: Ne vrijeđaš me, ja to istinski želim, molim te, lutfen... ne ostavljaj me noćas samu. Kerimu zaiskri suza u očima, polako mu se spusti niz lice i Fatmu jednim potezom privuče čvrsto k sebi tiho izustivši: Ljubavi moja, Askm.... Seni Seviyorum, cook. Nikad te neću ostaviti, jedina moja, nikad. Otključa vrata i zagrljeni uđu u sobu.
Nastavak slijedi......
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 23:11   #476
Bodrumska priča Fatme i Kerima

2. dio

Kerim i Fatma stoje jedno kraj drugog u sobi. Soba odiše romantikom, osvjetljena samo mjesečinom koja stidljivo proviruje kroz prozor, na zidovima sjene dvoje zaljubljenih. Kroz prozor pirka lagani morski povjetarac. U sobi tišina, čujno samo lupanje dva srca koja kucaju jedno za drugo. Kerim svojim prekrasnim toplim smeđim okicama uputi Fatmi poznati pogled od kojeg zastaje dah. Fatma osjeti kako trnci poput struje od 220 volti prolaze kroz cijelo njezino sićušno tijelo i naglo se strese. Ne oldu, pita Kerim, hladno ti je? Malo, tiho će Fatma. Merak etmen, ne brini se, ja ću te brzo ugrijati. I Kerim, u Mustafa Bulut maniri, privuče Fatmu k sebi, svojim dugim, predivnim, umjetničkim prstima prođe kroz njezinu kosu. Fatmi se obrazi zarumenili, a toplina joj preplavila tijelo. Kerim ju dodiruje po licu i vratu, osjeti kako u njemu gori živa vatra i sve više rasplamsava. Ljubio joj je čelo i lice, a pečat strasnog poljupca otisnuo na vratu takvom silinom da je Fatma od užitka uzdahnula, iznenadivši tako i samu sebe. Kerim je osjetio Fatminu želju i poziv, pa ohrabren time nastavi svoj ljubavnički pohod. Skinuo joj je baloner osluškujući njezine reakcije i odjednom je na sebi osjetio njezinu ruku kako prstima prolazi kroz njegove prekrasne, crne, guste uvojke kose. Borio se protiv strasti,ali tijelo ga je izdavalo, osjećao je kako mu krv poput munje udara u glavu, a trnci prolaze cijelim tijelom. Razum je nadvladala zajednička požuda koju više nisu mogli kontrolirati. Prepustili su se užitku. Tog trena nestale su sve zapreke među njima, postali su dva isprlepletena bršljana (bršljanizacija, napokon), postali su jedno! Shvatili su kako je ljubav istovremenoi bol i sreća. Strastveno su priljubili svoje usne nizavši tako sočne francuske poljupce dok umalo nisu ostali bez zraka zaluđeni jedno drugim, kao da sutra za njih više ne postoji.
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 23:23   #477
Bodrumska priča Fatme i Kerima

3.dio


Vjerujući jedno drugom potpuno su se predali. Sve kočnice su popustile, ljubav i strast su prevladale. Fatma je u naletu strasti, strgnula Kerimovu jaknu na pod, te počela otkopčavati gumbe na bijeloj košulji. Zastala je tren, kao da se guši i progutala knedlu. Skinuvši mu košulju, nježno je dodirivala njegove ruke i ramena
dok se njegova koža ježila od uzbuđenja. Prstima je prolazila po njegovom raskošnom prsnom košu bogatom tepihom vrhunske kvalitete i dizajna i nije se mogla zaustaviti. Zrak je bio tako gust da su oboje jedva disali od dugo potiskivane strasti. Kerim je jednim potezom skinuo Fatmi laganu cvjetnu haljinu dok je njezino tijelo odavalo znakove iskonske ženske požude. Nakon duuugog pogleda prepunog žudnje, Kerim je Fatmu uzeo u naručje i neprekidno se ljubeći, oboje su se spustili na veliki krevet sa satenskim bijelim plahtama koje su klizile po njihovim uzbuđenim i ustreptalim tijelima. Stopivši se u zajedništvu, ljubili su jedno drugo po cijelom tijelu. Bili su kao u nekom ekstatičnom vrtlogu iz kojeg nisu mogli izaći. Kerim je svoje poljupce, kao vječne biljege, ostavio po cielom Fatminom tijelu. Uzdasi su bili sve jači, požuda sve veća i došlo je eksplozije strasti koja ih je sljepila kao dva magneta koja se nikako ne mogu odvojiti. Vrijeme je odmicalo, ali oni ničega oko sebe nisu bili svjesni, kao da je vrijeme za njih stalo. I napokon, nakon neizmjernog zajedničkog uživanja došlo je do ekstaze. Vrhunac sreće, zadovoljstva i ispunjenosti bio je tu. Gledali su se ravno u oči. Oboje su u očima pročitali konačnu istinu, neopisivu radost zajedništva, svjesni čvrste spone koja ih sada veže i dovodi u vječnost. Bilo je jasno, samo ih smrt može razdvojiti, pa čak ni ona. Nakon proživljene ljubavi i strasti, svoja mokra i vruća tijela čvrsto su prislonili jedno uz drugo, nježno se ljubeći. Kerim je svojim baršunastim tihim glasom lagano šapnuo Fatmi: Seni seviyorum, cok. Nikada te neću ostaviti, nikada...uvijek ću te voljeti, ti si moje sve. Fatma je svoju glavu naslonila na Kerimova prsa, čvrsto ga obujmila rukom, kao da ga nikad ne želi pustiti, osjećajući kako će ju njegova impozantna pojava štititi čitav život i biti uz nju u dobru i zlu i poljubivši ga šapnula mu na uho: I ja tebe volim, nisam ni znala koliko snažno, želim svoj život provesti s tobom. Znala je da joj se nikada više uz njega ne može i neće ništa loše dogoditi. On je bio njezin spas, njezina sigurna luka i njezin život. Postala je svjesna toga i znala je jedno- da ga voli svim srcem i dušom. I jedino joj je on tada bio važan, on je bio na prvom mjestu, imao je posebno mjesto u njezinom srcu koje nitko drugi nikada neće zauzeti. Zajedno će izliječiti jedno drugo. Sami će biti svjedoci svoje istinske ljubavi koja je dokazala da može sve izdržati i da se ne povija pred svakim vjetrom i nevoljom koju život nanese.
I tako nakraju, dvije ispaćene polovice duše i srca koje su dugo i bolno tragale jedna za drugom, napokon su se našle i stopile u JEDNO.

SON......
Emma Lizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 00:16   #478
Dok se prepuštam mekoći tvojih usana
nježnim
i bojažljivim poljupcima
svjesna koliko te poznajem
svojom nutrinom

I dok osjećam tvoju ljubav
kroz miris mošusa
koji širiš valovima mojih dodira
u krugu mora i pijeska i neba i zaustavljenog vremena

prihvaćam te kao žena
i žudim
tvoju težinu nada mnom.

I više nisam stidljiva djevojčica
i više nisam uhvaćena žrtva
i više nisam ogrubljena osvetnica

Sva sam dodir
i iščekivanje
a ova će prekratka noć
postati vječnost
samo naša
i samo za nas
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 15:43   #479
aaaaaaaah kakvo divno iznenađenje kad sam otvorila sobicu.Emaliza jedva čekam da Chica pročita,a Brancacro taaaaako predivno završi predivnom progodnom pjesmom...
hormasica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:03   #480
Quote:
Nakon ugodne i osvježavajuće šetnje bodrumskim zrakom, Kerim i Fatma čvrsto zagrljeni jedno pokraj drugog stigli do hotela. Stoje pred vratima Kerimove sobe, vrti on dva ključa i misli koji uzeti. Razmišlja, hm,hm... Predvečerje je, njihova lica obasjana blagom mjesečevom svjetlosti koja jasno ocrtava žudnju u njihovim očima. Gledaju jedno drugo u oči, bez izgovorenih riječi, ali pogledi jasno otkrivaju njihovu žudnju.

Tako miki, odluči se bolje od onih scenaristica, dosta smo čekale!!!


Quote:
Stajali su jedno pred drugim i savršeno jasno razumjeli jedno drugo bez ijedne izgovorene riječi, a onda se Kerim približi Fatmi i nježno joj jednom rukom dotakne lice, a drugom primi sitnu ruku poljubivši joj dlan i prislonivši ju na svoje lice.
Tako, tako , idemo slijepiti omiljene prizore- reprize poželjne!!!

Quote:
A onda kao grom iz vedra neba Fatma će Kerimu: Ne želim noćas biti sama, želim ovu noć provesti s tobom. Kerim samo što nije kolabirao od nevjerice, pa ju vidno zbunjen, smeten i cook šokiran pita prigušenim glasom: Ne oldu? Zar se bojiš ostati sama? A Fatma će još jasnije nego prvi put: Ne, ne bojim se, samo jako želim biti s tobom.
Napokon si se sjetila draga, uzmi ti SITUACIJU u svoje ruke, dosta smo/si čekala


Quote:
Kerim fiksira Fatmu svojim zavodničkim pogledom, a Fatma u transu negdje visoko u bulutima. Na to će Kerim: Ja te volim, coook volim, ali jesi sigurna da želiš noć provesti samnom, nebi te nikako želio uvrijediti, znaš da si mi ti najvažnija na svijetu. A Fatma će: Ne vrijeđaš me, ja to istinski želim, molim te, lutfen... ne ostavljaj me noćas samu. Kerimu zaiskri suza u očima, polako mu se spusti niz lice
Vidim da dijelimo omiljene prizore, ja sam ih napokon počela i sanjati...

Quote:
i Fatmu jednim potezom privuče čvrsto k sebi tiho izustivši: Ljubavi moja, Askm.... Seni Seviyorum, cook. Nikad te neću ostaviti, jedina moja, nikad. Otključa vrata i zagrljeni uđu u sobu...

Treba mi ton, hoću zvuka, volume 100%!!!



Quote:
Kerim svojim prekrasnim toplim smeđim okicama uputi Fatmi poznati pogled od kojeg zastaje dah. Fatma osjeti kako trnci poput struje od 220 volti prolaze kroz cijelo njezino sićušno tijelo i naglo se strese. Ne oldu, pita Kerim, hladno ti je? Malo, tiho će Fatma.
Hehehe Fatmice, žločesta curice, malo laaagimo, kad svi znamo kolko ti je vruuće, al cilj opravdava sredstvo...

Quote:
Merak etmen, ne brini se, ja ću te brzo ugrijati.
Emma Lizzy daj smanji malo, nemoj ti baššš sveeee...


Quote:
I Kerim, u Mustafa Bulut maniri, privuče Fatmu k sebi, svojim dugim, predivnim, umjetničkim prstima prođe kroz njezinu kosu. Fatmi se obrazi zarumenili, a toplina joj preplavila tijelo. Kerim ju dodiruje po licu i vratu, osjeti kako u njemu gori živa vatra i sve više rasplamsava. Ljubio joj je čelo i lice, a pečat strasnog poljupca otisnuo na vratu takvom silinom da je Fatma od užitka uzdahnula, iznenadivši tako i samu sebe.
Aleeee ale, jannnndm booooduuuu!




Quote:
osjetio njezinu ruku kako prstima prolazi kroz njegove prekrasne, crne, guste uvojke kose.

kolko joj je trebalo, mi već osijedile čekajući...
brankacro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.