Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2013., 13:36   #81
ma to sam sam sebe uvjerio, ali meni se dize zapravo na sve sto hoda
sva sreca da je zima, joj... ali kako cu na proljece... kada cure pokazu svoje dragocjenosti. kad cu ja to dobiti
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 13:37   #82
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
ma to sam sam sebe uvjerio, ali meni se dize zapravo na sve sto hoda
sva sreca da je zima, joj... ali kako cu na proljece... kada cure pokazu svoje dragocjenosti. kad cu ja to dobiti
pa ako ti se dize bas na sve vec si odavno mogao nes mrknut
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 23.12.2013., 13:41   #83
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
pa ako ti se dize bas na sve vec si odavno mogao nes mrknut
ne mogu prici. bojim se zena
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 13:41   #84
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
imo je srece, uglavnom ak ikog i upoznas ovdje nis nece bit
Tebi neće sigurno, unless you lose the attitude.
All I hear is

Quote:
i kad sam ja odbio kavu, nije da me neko pozvo, a nakon mojih upisa ovdje sumnjam da ce i neko to htjet xd
Kako tko te pozvao? A kome si reko da ti se neda jer učiš za faks?
I dobro jutro da neće, imaš stav od kojeg se ženama bljuje, a meni osobno diže tlak, vjerujem i drugima.

Ak ćeš bit takav, možeš i otpisat ženski rod i prestat se trudit, ovak ćeš se samo mučit bezveze .
Ne znam šta da ti drugo kažem, u nekim stvarima te kužim jer je i meni svako druženje tlaka, nemam neki idealizirani pogled na m/ž odnose, al brate mili furaš isforsirani smješak i praviš se da je sve ok a duboko tebe to jebe, inače nebi visio tu niti izmišljao isprike...

Savjetovat te ne znam, osim da promijeniš pristup... Ne vjerujem da sam jedini kojem je naprosto teško čitat te, unatoč, ili možda upravo zbog, toga što pišeš jednu, dvije rečenice. Sinko, da si ti sebi tak super i opušteni i bmk za sve onda bi imao itekako curu već... Filozofiranje, izvlačenje, predrasude, to je sve što čitam iz tvojih postova

Najgore što vjerojatno misliš da si cool i 'above it all'. Vjeruj mi - nisi.

Have a nice day
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 23.12.2013., 13:41   #85
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
ma to sam sam sebe uvjerio, ali meni se dize zapravo na sve sto hoda
sva sreca da je zima, joj... ali kako cu na proljece... kada cure pokazu svoje dragocjenosti. kad cu ja to dobiti
Vrlo uskoro ako je to istina!
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Old 23.12.2013., 13:54   #86
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Tebi neće sigurno, unless you lose the attitude.
All I hear is



Kako tko te pozvao? A kome si reko da ti se neda jer učiš za faks?
I dobro jutro da neće, imaš stav od kojeg se ženama bljuje, a meni osobno diže tlak, vjerujem i drugima.

Ak ćeš bit takav, možeš i otpisat ženski rod i prestat se trudit, ovak ćeš se samo mučit bezveze .
Ne znam šta da ti drugo kažem, u nekim stvarima te kužim jer je i meni svako druženje tlaka, nemam neki idealizirani pogled na m/ž odnose, al brate mili furaš isforsirani smješak i praviš se da je sve ok a duboko tebe to jebe, inače nebi visio tu niti izmišljao isprike...

Savjetovat te ne znam, osim da promijeniš pristup... Ne vjerujem da sam jedini kojem je naprosto teško čitat te, unatoč, ili možda upravo zbog, toga što pišeš jednu, dvije rečenice. Sinko, da si ti sebi tak super i opušteni i bmk za sve onda bi imao itekako curu već... Filozofiranje, izvlačenje, predrasude, to je sve što čitam iz tvojih postova

Najgore što vjerojatno misliš da si cool i 'above it all'. Vjeruj mi - nisi.

Have a nice day
ja kad citam vecinu tog ovdje mi je

nek im se bljuje, meni se isto bljuje kad vidim kak se neki ponasaju

da jebe al ak bum to u stvarnosti pokazivo onda tek mogu otpisat zenski rod

da izvlacim se i imam predrasude zato sto je dosad svako iskustvo bilo lose

a pristup treba bit bas pravi bmk, tesko je to postic al kad se postigne onda je to to
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 13:57   #87
randy, ne možeš to na silu, nemoj glumit nego ili sebi tako posloži u glavi, ili se jednostavno makni od žena odnosno nemoj se opterećivat njima

Poanta nije da to pokažeš u stvarnosti, nego da se riješiš toga kompletno, koja ti je korist to pisat ovdje?

I svako iskustvo ti je bilo loše upravo zato jer se ponašaš ovak. A ako griješim, onda glumiš nešto i to se vidi. Ako pak i nije tako - jednostavno nemaš 'mota' sa ženama.

Kužiš me?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 23.12.2013., 13:59   #88
Hello, došao sam i ja malo tu. Nadam se da ima još koja slobodna stolica
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 23.12.2013., 14:01   #89
Dio prvi

Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Puno teksta a zapravo nista nije receno.
Nemam issue s proslosti, promatram druge, zabavljam se sa razlikama, opusten sam medju drustvom i prihvacam sebe i nemam nikakvu priliku.

Ne patim za propustenim spoznajama hvata me mucnina na njih.
Ako ništa nije rečeno, i ako ti je sve super jasno, divno i krasno šljaka.... što radiš ovdje?

Ja znam zašto sam došla na temu.
Jebe me nesanica i čitam sve što mi dođe pod ruku. Onda sam spazila i ovu temu, pa me zanimalo hoće li se Goku kresnuti ili ne, a onda kad sam vidjela hrpetinu vrijeđanja i omalovažavanja, pljuvanja, sprdanja, ruganja, ponižavanja, sam popizdila i dobila potrebu reći da ne misle SVI tako.
I jer generalno imam određeni poriv reagirati na sindrom bijesnih pasa koji trgaju žrtvu.

@Goku: ne filozofiram. Naime, ja pišem iz introspekcije svog života.
Meni su pomogle tuđe priče, ako nekom nešto moje pomogne za nešto prokljuviti, odlično. Ako ne, nek nađu nešto drugo.

Generalno, mislim da imam tonu toga za reći na ovu temu, što vidjeh gdje su stvari štekale, gdje nisu itd. No trenutačno nemam inspiracije, tj. ima previše toga u glavi, a zapravo mi se ne secira mojih 30 godina života da poobjašnjavam točno što kako zašto odakle bla.

Ono što možda vrijedi spomenuti je da generalno smatram da sam 2010 počela osviješćivati sebe, svoja 'prava', preuzimati uzde svog života u svoje ruke, i dodatno poraditi na kurcobolji za selo. I hedonistički uživati. Dakle, nije to 'oduvijek'. Dapače u vrlo je 'kasnim godinama' ako ćemo gledati kriterije 'normalnosti'. U principu, jedno 8 godina sam provela u izolaciji, i praktički napravila reborn.

Ima hrpa sranja u prošlosti, ono od 6 godina nadalje koje sam i pozaboravljala, a kroz razne introspekcije skužila da možda neke stvari vučem od toliko davno. I hendlala sam kako znam i umijem.
No, ako dobijaš petice, nitko ne sumnja da ti nisi u redu, da si sjeban, da si ovo, da si ono. Jer 'pa šta ti fali, odlikaš si'. A zapravo, bilo je hrpa toga što su odrasli i institucije trebali rješavati, a nije bilo na meni, djetetu, da se s time sama nosim. Netko drugi bi možda pukao do 14e i završio u vrapču. Ja sam pukla i sterala svijet u kurac. Neki su se zavukli u mišje rupe i eto, s 25+ počeli progledavati.
A to što je nekome nešto trivijalno i 'kako bi te to moglo sjebati, ma sereš', meni samo pokazuje koliko kurca ne znaju o tome koliko jako nas stvari mogu afektirati i oblikovati, jer dolazimo iz toliko različitih okolina, toiko smo različiti karakteri, i reći nekome da se samo izgovara je onako.... zapravo smiješno, jer pokazuje puno svašta o onome tko to izjavi

Imala sam ponešto partnera/ica, bile su dvije priče za koje sam actually imala u startu želju da 'potraje neko vrijeme i da bude lijepo'. Jedna je spomenuta. I solo761 je točno rekao - uživo stvari hoće biti jebeno kompliciranije.
Sva moja dobra volja nije pomogla da dođe do syncanja, da on doživi što ja pokušavam ukazati.
Recimo, dvije-tri stvari su po meni dosta bitne koje mogu povezati s temom, a ne upadaju u IMO previše privatne, a uočila sam slične stvari i kod drugih ljudi. I zapravo su razlozi zašto sam ja bila beskrajno frustrirana, i zašto je na kraju ispalo 'too hard'. A u princpu, bezveze jer se svodi na ono 'treba komunicirati'. Da, two way.

Jedno je da je šutio. Čovjek koji ne komentira, pretpostavka ti je da mu je to ok, da to što radi - radi svojom voljom, mu je ok, jel ono, rekao si i tvoj stav je da se dogovarate, predlažete itd. I ponavljaš to. No, to nije skapirao u real timeu.
Još pitaš, pa povlađuje, i fakat nemaš razloga sumnjati. Ono, ne ševim nekoga kome ne vjerujem u to što govori, nemam razloga sumnjati, a nije mi palo na pamet da netko može biti TOLIKO u grču. Jer ono, u stvari o nekome možeš znati samo ono što ti servira.

Kasnije sam iz nekih stvari shvatila da je postojala HRPA toga gdje je on u stvari - šutio i trpio. U principu, iz straha 'da me ne izgubi'. Rezultat je bio da su tenzije rasle u pičku materinu i da je otprilike u takvom revijalnom tonu okončano. I da su upravo takvi postupci sve skupa galopirajuće oterali u krasan trokurac.

Moj stav je naime da se ja nikome ne dokazujem. I to stoji. Ono što on nije uspio uhvatiti je - da ja mogu objasniti stvari, pojasniti.
Ono generalno ako mi ne vjeruješ, nema tog dokaza kojim te ja mogu uvjeriti, niti mi je to namjera, blesavo mi je to, sad ću ja nekome nositi dokaze pa će on oh milostiv presuditi. Ne dolazi u obzir, povjerenje i poštovanje nije nešto s čim trgujem.
No, ako si nesiguran, mogu pokušati razgovorima otkloniti strahove. Nesigurnost razumijem. No, ne mogu se nositi s njom ako pojma nemam da se zbiva.

Drugo je laganje. Opet, strah od ostavljanja, koprcanje u tom uraganu kojekakvih stvari koje su se odjednom sručile na glavu i 'snalaziš se'. Vrlo loš način, no, ako zapravo nisi nikad razmatrao odnose s ljudima i nisu bili toliko kompleksni, razumijem da se ne snađeš. No, način je pogrešan, i unosi hrpu sjebova i razdora. S istinom se čovjek može nositi, laž razara na sve strane.

Treće je zajeb nakon kojeg ne napraviš ništa da popraviš zajeb, nego pobjegneš u kut i postaneš depresivan, i ono, krivo ti je zbog zajeba/povrede, a ne znaš što bi. I ok, kužim da to jest problem ako do sada nisi mogao hendlati, no, strpljenje jest konačnog vijeka - jednom zasereš, pričamo, pojasnim ti 'gle, meni treba reakcija, ako usereš, ja ću ti reći, no, ne, shema nije da ja TEBE tješim, nego da ti skupiš muda i to saniraš, ako ne znaš kako - pitaj, ali moraš skupiti muda, a ne bježati'. E jebiga, nakon par ponavljanja i te mantre, umoriš se....
A SVI radimo greške i zajebe, no stvar je u tome da kroz druženja s ljudima, naučiš i da kad pogriješiš - trebaš popraviti stvar, priznati grešku itd, i da je to način na koji se stvari rješavaju, a ostale sheme nose samo gomilu sranja.

On je po meni postajao sve unezvjereniji i izgubljeniji, ja sve više nadrkana jer sva silna objašnjavanja nemaju efekta, samo se ponavljaju i ponavljaju obrasci....

Tako da, veza, ako ju nisi u nekom obliku probao, je jedna vrlo zajebana stvar. Po meni, pomogne već i tad detalj da se družiš s ljudima, da postaneš opušteniji u društvu. Ne da imaš mučninu od pomisli da šećeš ulicom s nekim s kim želiš biti, i ta osoba te primi za ruke, ili želi cmoknuti, a ti se živ strgaš. I onda šta, rješenje je visiti u stanu. A onda se ispostavi da se to rješenje zamjeralo....

Bez komunikacije nema sreće. Skupiti muda je jako važno. Ako nekoga želiš zvati partnerom, usudi se biti ti pred tim partnerom. Else je to sve skupa zakurac (ok, ako doslovno je, onda zanemariti ovo moje )

A po meni, najvažnije je usuditi se biti svoj, i ne odustajati od sebe, ne raditi blesave nepotrebne ustupke, već reći 'ne jede mi se to', 'ja bi van' i slično.
I jebeno NE lagati.

I mislim da je zapravo nekako najteži dio onih koji su imali nekih pokušaja i onih koji nisu - sraz očekivanja. Hrpu toga kvalitetna komunikacija MOŽE pregrmiti, no, ne ne ne nikako ne držati stvari u sebi i za sebe. Skupiti muda i reći stvari.

I ako nekome ne pašete jer ste ovo ili ono, jer ne volite ovo ili ono - ma tim bolje. Nemojte kupovati nečiju ljubav savijajući svoju kičmu. To nije ljubav, to je trgovina. I u principu, rezultat je da ćete sami sebe sjebati. I u drugoj strani (osim ako dotična nije šupak koji traži papučara), ćete dizati revolte.

Ako s nekim želiš biti, želiš intimu, onda se usudi prepustiti i povjeriti svoje strahove i dileme.
Cura koja zna da si djevac, svjesna je da može hrpa stvari štekati. No, ne može ti pomoći ako ti NE govoriš, ne daješ feedback.
Još ne čitamo misli jedni drugima. Na sreću
No, treba moći istresti dušu. Na neki način time pokazuješ drugoj strani da ti je važna, a ako se samo zavlačiš u brlog - odbijaš, rušiš bliskost i rušiš veze među vama.

I ako TO nisi nikad radio, dodatno sjebe sve skupa jer ono očekuje se da barataš sa hrpom hrpom stvari odjednom.
I zato je moj savjet - dio socijalnih stvari se može i treba prokljuviti prije nego neka baci oko na vas

Ono, ako imaš frendicu, blisku, možeš shvatiti da grljenje nije smak svijeta, da greška nije smak svijeta, možeš učiti kako se greške popravljaju, možeš učiti kako se opustiti, uživati u druženju, ne biti na iglama i slično.
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 14:02   #90
Dio drugi...



I još jedna stvar, iz jedne sasvim druge priče.
Udovoljavanje. Mislim da svatko u nekoj mjeri voli da mu se udovolji. I svatko od nas može naći nešto lijepo u udovoljiti drugome.
Ja recimo obožavam udovoljavati, no u principu sam dosta rezervirana kad nanjušim da mi se udovoljava, radim odmah chekcup što kako zašto, jel ja možda radim nešto krivo itd (jel, ne želim biti šupak, niti želim šupendaru), dakle, treba mi ponešto vremena, kroz feedback, da uistinu OSJETIM da to što druga strana radi, radi iz svog gušta, i još meni za gušt.

Treba prvo malo razviti ajmo reći zdrave sebičnosti. Masu puta čujem 'treba se truditi oko ženske, treba ovo, ne da mi se ono'.
Ne. Treba se družiti jer ti paše druženje. Ne ga raditi jer očekuješ takav i takav razvoj. Nije bed nadati se, jer si svjestan da ti se sviđa itd, no je bed ako se koncentriraš na 'cilj' koji ovisi o drugoj osobi, postaviš očekivanja i napucaš razočaravanja.
Tek kad dosegneš razinu opuštanja, zadovoljstva u svojoj koži, kad savladaš da se ideš družiti s nekim jer se TI želiš družiti.... onda se tu može spontano graditi nastavak. Kroz zafrkanciju, tease i koješta.
No, ako ideš s ciljom 'tražiti curu', ono što možeš dobiti tim lovom vjerojatno nije ono što bi te usrećilo i ispunilo. I jasno, dolazi onda do frustracija.

Da, žensko sam. Da, pobrala sam i ja odjeba. Hrpetinu
Ono, jebiga, nije uzajamno, šta sad, skuliraš i to je to.

No, ne idem na kavu jer netko želi sa mnom na kavu. Idem na kavu jer JA želim na kavu.
Ako se ono što ja želim i ono što druga strana želi - poklopi - odlično. Ako se ne poklopi, a jebiga.
No, hrpa ljudi po meni griješi forsajući sebe u kalup 'da se svidi onoj drugoj strani', pokušavajući se namjestiti i prikazati 'što poželjnijim'.
Tko je točno vrijedan toga da se odrekneš sebe?
Što misliš na koliko dugo se možeš sebe odreći?

Kad prihvatiš sam sebe, kad si ok sa sobom, i kad da, biraš, znam da zvuči weird i nevjerojatno, no daleko više si jebozovan ako ima potencijala u drugoj strani, nego kad jurcaš bez glave uokolo i svašta bi i ne znaš što bi.

Od svoje 27 do svoje 29 sam imala hrpicu iskustva. Ono što je bio rezultat SVAKOG je - DIZANJE KRITERIJA. Ne spuštanje.
Nego ono - aha, ovo mi je bilo super, ono tamo je bilo aj očaj, ako to spazim ubuduće, kidam nalijevo unaprijed.

Ja sam eto, trebala pokušajima i pogreškama utvrđivati kriterije, potvrđivati, pa ono, nekad 'daš šansu' misleći 'ma možda mi nije tako važno'. O je

I da, kad sam s tih 26-27 krenula, pitala sam frenda 'e, sad u ovim godinama se nekako sex podrazumijeva brzo, nema onog ljubljenja po parkićima', pa mi se nasmijao, dapače valjao se od smijeha i rekao 'da, sex se očekuje tu negdje ubrzo'. Konstatirala sam da mi je to imbecilno
Ono što sam skužila je da ja ne brojim. Ako skužim da druga strana bi, a ja ne, i osjećam napetost u zraku i da me se proždire pogledom, pojasnim da nije uzajamno. Ako osoba to ne prihvati, nego nastavi sa 'ma bit ću ja tu, predomislit će se', a to je vibra koja se osjeti, to je fors i cim koji se osjete - ne da sam se ohladila, nego u principu prekidam svaku daljnju komunikaciju asap.
Ok, ili u jednom slučaju, ostajem na kavi smijući se u sebi kako lik očajno želi ševiti, a mene zabavlja slušati lovačke priče i maltene sam imala poriv izvaditi tekicu i zapisivati
Nije ispoštovao moje 'ne', pa mi je postao predmet sprdnje. Nije shvatio da ga sprdam

Oni koji prihvate, dogodilo se da kroz daljnji razvoj događaja, hrpom novih informacija i koječega skužim vlastiti interes. I onda ga po/kažem, potpuno svjesna da je drugoj strani već mogao proći interes...

No ono, point je - nisam tu da nekome budem dvorska luda, jebaljka na pucket prstima, nisam s nikime iz samilosti i ne ispunjavam tuđa očekivanja. Ispunjavam svoja. Ako se poklope, super, ako ne, banana.

No, beskrajno je zabavno gledati kako mnogi misle da serem. I nadaju se da će ipak jebati. I ne shvate da upravo takvim nastavkom su ubili ma i najmanju šansu da se ikad ta stavljena buba u moje uho realizira.

Jer ono, nekako gledam, kad netko kaže 'sviđaš mi se, ja bi nešto', fakat ne mora to istovremeno kliknuti kod oboje. No ok, kažeš, osoba primi na znanje i to je to. Neki recimo uopće ne razmišljaju da bi se nekom mogli svidjeti pa ni ne razmotre 'što bi ja s tom drugom osobom' do trenutka te izjave. Zato mi ima smisla, ako već kažeš/pokažeš i osoba kaže 'sad ne', poštivati to ne, a ako slučajno ima potencijala, osjetit ćeš kasnije, ako nema, nema.
No ne moljakati, cimati, forsati, uvaljivati se... Turn off je sve od navedenog. Ne samo kod mene. A ako neka i 'popusti' na to, ne znam, meni to smrdi na samilost ili jako jako sjeban i slab karakter.

Daleko bolji osjećaj je biti izabran, nego naguran i isforsan.

A poštivati tuđe 'ne', granice se može učiti i izvan sexualno potencijalnih odnosa
Da mi netko mora reći 'daj otkači više, dosadna si', to bi mi osobno bila jebena sramota i fail u tome koliko pratim drugu osobu, a i pokazivanje nepoštovanja i da mi uopće nije stalo - ako je došlo do toga da me se mora tako odjebati.

Masu puta sam čula 'nitko me neće, treba spustiti kriterije'. Ne nužno. Revidirati, možda, razmisliti da li ti je svaki pojedinačno važan i zašto je važan i u kojoj mjeri ti je potreban. No, ako ustanoviš da je važan, pristajati na manje stvara jebene frustracije prema kojima je 'nisamnikad jebao' ili 'nejebica vulgaris' pičkin dim.

Jer negiranje sebe dovodi do sjebanosti, koju onda nekad treba i godinama krpati.

I tražiti ravnopravnost feelinga u svakom odnosu, od prvog trenutka. Da bi pred neku kleknuli i rekli 'radi mi što hoćeš', ona to mora zaslužiti.
S druge strane, ako imaš potrebu kleknuti pred svaku, ona s malo mozga u glavi će to osjetiti i zaključiti da ju ne zanimaš. Jer ona želi biti IZABRANA, a ne 'neka u nizu'.

Ako jel, želite osobu, cjelovitu jedinku, a ne nekoga tko sam sebe tretira kao sjeban komad mesa koji nije ni za što drugo nego da raširi noge i da se netko u nju izdrka jer je toliko nevrijedna tuđe pažnje. A nekako imam dojam da vam to nije interesna skupina. Elem, onda takve ne treba ni ganjati... Dakle, ženska pred vašim očima mora osjetiti da je izabrana i onda 'pada'.
Ako osjeti da je 'eto dobra dok ne naleti nešto bolje', past će samo ona koja je ili beskrajno zatelebana, ili se smatra bićem niže vrste.
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 14:05   #91
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Misliš da je zato?
Dojma sam da može bit i zato što ni ona nije neka premija u krevetu, kao što nitko nije prvi put

Ali ne čudi me, ljudi znaju bit licemjerni...
Ovo što solo761 kaže sam zapravo jako puno puta srela. Da, fakat traže 'čistu i netaknutu', i u principu skužiš da je zato što su sami zakurac i onda ona ako nema iskustva neće moći s nečim usporediti i moći će joj prodavati šuplje priče i da to tako mora biti, počevši od lošeg tretiranja, preko lošeg sexa.

Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
Ma to je zato jer su djevice "čiste"...nisu "oštećene".
Kao, šta ću ja oženit curu koju je trpao neki klošar

Ali teško je danas naći takvu....većina će ipak preći preko toga, iako bi htjeli da su joj prvi.
A to sa oštećenom robom i smanjenom vrijednosti, možeš doživjeti i kao mišljenje familije - ako skuže da cura je imala nekoga, makar i ozbiljnu vezu koja se eto razletila, odmah ide tagiranje kao 'roba niže klase'.

Tako da, ako netko nema srca/snage odjebat takvu familiju, i on će preuzeti takav nastup.
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 14:05   #92
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
randy, ne možeš to na silu, nemoj glumit nego ili sebi tako posloži u glavi, ili se jednostavno makni od žena odnosno nemoj se opterećivat njima

Poanta nije da to pokažeš u stvarnosti, nego da se riješiš toga kompletno, koja ti je korist to pisat ovdje?

I svako iskustvo ti je bilo loše upravo zato jer se ponašaš ovak. A ako griješim, onda glumiš nešto i to se vidi. Ako pak i nije tako - jednostavno nemaš 'mota' sa ženama.

Kužiš me?
pa ne treba se od njih maknut al definitivno se jebeno treba prestat opterecivat argh

ma znas kaj ne vidim ni ja koristi od pisanja ovdje bas

ponasam se predobro i preiskreno, ustvari nis ne glumim sto je najbolje
a to znaci da nemam mota, jednostavno ne znam sto trebam raditi da bi neku osvojio, jebiga ocekuju da budes neki dobrica i zavodnicki frajer u isto vrijeme
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 14:13   #93
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Ali zašto bi onda za brak preferirali djevicu? Namjerno bi htjeli nekoga tko nije premija u krevetu?
Veća je šansa da ih neće ostaviti jer neće znati da ima i zelenijh trava

A ovaj dio što The Ambadassor spominje - 'super je osjećaj kad otkriva svijet' - za to ne trebaš biti djevac, samo jebeno znatiželjan i ne inhibiran sexualno. Svijet (sexualnosti) je fantastična stvar za otkrivati.

I recimo, meni je totalno fora, ja kao jesam iskusnija na što kakve načine od a solidne hrpice ljudi, a recimo, sebe osobno zapravo uopće ne doživljavam kao iskusnu.
Ono, da, da, ok, znam svašta, znam se snaći, ali ono, ima toliko toga što zna biti trapavo, pa smiješno, toliko toga što se može probati i gdje si još zelen, i točno taj osjećaj otkrivanja svijeta postoji i da, to je prezakon.

No, moram te razočarati, netko time što je djevica nije nužno dobar kandidat za otkrivanje svjetova.

Ne biti inhibiran je važno.

Ok, dobro, ovisi i što ti je domet, ako je doggy i misionarska, guza i usta i to je to - onda da, netko poput mene bi umro od dosade nakon 15 minuta takve ševe i da ne smije nešto svoje unijeti, pa jel, djevici bi tu bilo novih stvari i djevica je potrebna za whoaaa efekt otkrivanja.
Osim ako je inhibirana. Ili smatra da je sex ono što se treba obaviti...

Brrrr

Zadnje uređivanje enigma in red : 23.12.2013. at 14:19.
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 14:18   #94
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
...
Doduše, ne sjećam se da sam vidio/komentirao nešto o braku
...
Pa nisi ni morao, diskusija je krenula od izreke "'jebem kurve, al zenim djevicu'", tako da si po defaultu komentirao nešto o braku .

Sve ove teorije po strani, upravo to je bila poanta, da bi se neki kurvali okolo, ali bi svejedno za ženidbu djevicu. A smatram da je to u pravilu upravo iz onog razloga što sam naveo. Da se ne moraju brinuti da će im kasnije "zvocati" kako se baš ne trude, ne može, nema sa čim usporediti.

Mada je i lutrija, kako možeš znati da će joj uopće odgovarati seks? Možda će joj to biti više u smislu nečega što mora odraditi, bračnih dužnosti. Ne možeš znati, ni ona, upravo zato što nema iskustva. A može biti i druga krajnost, da joj baš paše i da se počne pitati "a kako bi to izgledalo sa nekim drugim, možda su drugi još bolji..." pa onda najebeš.
No isto tako sve to može biti i sa nekom "normalnom". Može ispasti da govori da se voli seksati, a onda u dva mjeseca ako uopće i sisu vidiš...

Upravo zato mi to nije neki kriterij, bila djevica, ili ne, ne povećava nešto značajno šansu za bilo koji rezultat.
Solo761 is offline  
Old 23.12.2013., 14:19   #95
Vi već o seksu i pozama a ja još nisam došao do "bok" ili frend-zone.
richard is offline  
Old 23.12.2013., 14:21   #96
Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Vi već o seksu i pozama a ja još nisam došao do "bok" ili frend-zone.
bar je lako do frendzone doc
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 14:22   #97
Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Vi već o seksu i pozama a ja još nisam došao do "bok" ili frend-zone.
bok
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 23.12.2013., 14:22   #98
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
bar je lako do frendzone doc
Dobro kaže Randy. Čak i mulac poput mene je uspio reć "bok" i ostat u friend zoni X)
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 23.12.2013., 14:26   #99
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ovo što solo761 kaže sam zapravo jako puno puta srela. Da, fakat traže 'čistu i netaknutu', i u principu skužiš da je zato što su sami zakurac i onda ona ako nema iskustva neće moći s nečim usporediti i moći će joj prodavati šuplje priče i da to tako mora biti, počevši od lošeg tretiranja, preko lošeg sexa.
Meni to uopće nije faktor... Mene djevice pale isključivo zato što su neiskvarene, i što se uz tebe otkrivaju, gledaš taj prelaz, i ono najbitnije - osjećaš se i ponašaš se zaštitnički (osim ak ti ne fali koja daska pa joj to predbacuješ, jer onaj kome to smeta se s njom nebi trebao ni petljat).

Je, nekako hrani ego to "ne zna kakvi su drugi i možda će mene percipirat kao nešto ekstra", no to je više preferenca onih koji su duboko iskompleksirani i nesigurni - ne kažem da nisam i sam takav, no znam se othrvat tome i ne mami me takav vampirski pristup "ja sam zakurac al ona je još gora", jer time ne poštuješ partnera, koristiš ga da liječiš vlastite rane, to je sebično, glupo i nije mi ok. Mada taj mali boost egu ne škodi, ako to nije glavni povod svemu

Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
pa ne treba se od njih maknut al definitivno se jebeno treba prestat opterecivat argh

ma znas kaj ne vidim ni ja koristi od pisanja ovdje bas

ponasam se predobro i preiskreno, ustvari nis ne glumim sto je najbolje
a to znaci da nemam mota, jednostavno ne znam sto trebam raditi da bi neku osvojio, jebiga ocekuju da budes neki dobrica i zavodnicki frajer u isto vrijeme
No pa, jesi se prestao opterećivat? Jel ti to riješilo problem?

Nema nikakve koristi od pisanja tu - slažem se.

Ne traže ni da budeš dobrica ni zavodnički frajer, to su fore iz filmova. Znaš što traže? Traže da budeš jak i odlučan, čvrst karakter, a u njenim rukama maza. Kad žene traže "bad boya", to je zbog zablude "ja ću njega promijenit", i to nije zdrav odnos. Ono što zbilja traže je čvrst, ali nježan, tip, na kojeg se može oslonit kad joj treba, koji će prema njoj bit divan, ali samo prema njoj, prema drugima se neće lišit pokazat zube.

U pičkicama nema nikakve dobrote, samo beskičmenjaštva, a te preserancije na neke bad boyeve si možeš objesit mačku o rep. Ono što one žele je osjećat se sigurno kraj tebe, a to sigurno neće ako im prilaziš neodlučno i nesigurno, ni ak se ponašaš previše friendly, moraš zagrist i pokazat da ti se sviđa ko žensko. Isto tako žele bit voljene od strane jakog muškarca. To ne podrazumijeva ni grubost ni seljaštvo ni maltretiranje - već autoritet, a on se ne zahtjeva, on se stvara, kad osjetiš da netko ima moć i da možeš imat povjerenja u njega, onda mu se predaješ.

It's really not that hard to understand.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 23.12.2013., 14:29   #100
meni kad cura kaze bok ja se skroz zacrvenim i dodje mi prosto neugodno
Ser Mark is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.