Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2008., 15:27   #41
E ne mogu staviti sliku naovu temu ,ne znam kako , moze malo pojasnjenje -prevelik datei valjda
darkland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 18:53   #42


Isprobano!
__________________
Budućnost je nemoguće predvidjeti, svatko je sebi stvara...
buky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 22:11   #43
Quote:
buky1 kaže: Pogledaj post
Isprobano!
ma sta zaje... to si nakacio vec peceno

salim se, lijepo , vjerojatno cu praviti vrlo slicno tvome na proljece...

p.s. sretan bozic svim samovcima (a i ostalima)
Downtown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 23:51   #44
ajd da i ja malo

potkrijepim slikama da nebi bilo da samo teoretiziram
23.12 oko 21 sat veci ima 32 manji 15 kg


privremeno rijesenje kojesve vise postaje trajno


pocelo je badnjak oko 10.00


nesto docnije


na zalost nisam sliko dalje stigla je ekipa i zaboravio sam na slikanje ali imam jednu sliku koju sam sliko dan ranije kod suseda


katastrofa nisu mu zavezali kicmu na sredini za razanj izgleda ko da su nabili devu na razanj sav se spigo i dobio grbu.baco se cijelo vrijeme na raznju bio je preblizu vatre.najbolja provala je bila da kasnije uopce nije bio krvavda krvav imam i becarac za njega miro susjed carobnjak je pravi od odojka on ugljen pravi sretan bozic svima
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 00:13   #46
Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post

evo ovak neznam drukcije

auuuu, ovo zadnje ko hijena izgleda

možda su ti slike prevelike ili nešto pa ne uspjevaš?
__________________
Budućnost je nemoguće predvidjeti, svatko je sebi stvara...
buky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 10:35   #47
e buki

sad sam vidio da si lokacija slavonki brod.jel ides kaj u bosnu.bio sam jednom prilikom na placu u bosanskom brodu i gledo te kovane peke dosta su jeftinije nego kod nas jel to jos uvjek tako
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 10:46   #48
Quote:
deri valdez kaže: Pogledaj post
sad sam vidio da si lokacija slavonki brod.jel ides kaj u bosnu.bio sam jednom prilikom na placu u bosanskom brodu i gledo te kovane peke dosta su jeftinije nego kod nas jel to jos uvjek tako
rijetko kad idem. ali ipak nisam nikad vidio peke! Morati ću otići pogledati. Ako nađem javim ti!
__________________
Budućnost je nemoguće predvidjeti, svatko je sebi stvara...
buky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 12:54   #49
Quote:
darkland kaže: Pogledaj post
E ne mogu staviti sliku naovu temu ,ne znam kako , moze malo pojasnjenje -prevelik datei valjda
http://img300.imageshack.us/my.php?image=bild019hn6.jpg AHA SKUZIO SAM GA , to mi je kod brata prije dvije godine - ovo da je svinja (KOD NAS JE BIO GIGANT) isto tako u pecnici a ne samo vatra puno bolje pece http://img300.imageshack.us/my.php?image=1000289wp2.jpg

Zadnje uređivanje darkland : 26.12.2008. at 13:16.
darkland is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 15:47   #50
meni nije jasno zasto svi forsirate te piatrene..meso im je puno suhlje...koda tresce jedes..jos je uz rebrica kolko tolko dobro ali butic i vecina ostalog jednostavno presuha..
inace, nisam ni ja to znao do nedugo..piatrene karakteriziraju ravne usi..oni sa klempavim usima su puno bolji i socniji..ja sam ih u 9mj spekao 4 i apsolutno su svi "klapani" bili puno ukusniji..
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 18:14   #51
ne forsiramo mi piatrene

nego oni koji hrane svinje.nema za razanj do landrasa kad ga uspijes nabavit.makar nije ni u sorti sve.peko sam frendu piatrena prije nekih mjesec dana i naravno kad sam rezo probam malo to je bilo tak fino i socno da nisam mogo vjerovat pitam ga kaje to veli to je od moje tete pajcek to ona hrani kak se sika .svi danas hrane pajceke s napojem brasnom i ostalim govnima tak da i to dosta utjece na kvalitetu
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:36   #52
Quote:
darkland kaže: Pogledaj post
http://img300.imageshack.us/my.php?image=bild019hn6.jpg AHA SKUZIO SAM GA , to mi je kod brata prije dvije godine - ovo da je svinja (KOD NAS JE BIO GIGANT) isto tako u pecnici a ne samo vatra puno bolje pece http://img300.imageshack.us/my.php?image=1000289wp2.jpg
http://img514.imageshack.us/my.php?i...tara063id7.jpg novi projekt
darkland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 18:55   #53
Quote:
buky1 kaže: Pogledaj post


Isprobano!
htio sam te pitati vezano za razanj. Cesto doma pecemo odojke na drvenom raznju, no u zadnje vrijeme nam odojak pukne prilikom pecenja. Vezemo prednje i zadnje noge na razanj (zicom), te kroz glavu, ledja i zakucamo 2-3 cavla s cepom.

ovo tvoje koliko vidim nabijes s prijeda i odzada igle i pretpostavljam da provuces jedno (ili vise?) kroz njega?

gdje se moze nabaviti razanj kao tvoj?
roberto32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 19:21   #54
odnosno htio sam pitati da li ti imas problema s pucanjem...?

vidim da se ovaj tvoj fino ispeko...
roberto32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 13:03   #55
Napred i nazad su vilice a u sredini je kuka koja se prebaci preko kičme i pritegne tako da kičmu stisne prema ražnju. Ražanj nije nigdje probijen. Slikati cu ga pa cu staviti. Ražanj mi je pravio jedan tokar iz sela...
__________________
Budućnost je nemoguće predvidjeti, svatko je sebi stvara...
buky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 17:05   #56
Pilići na ražnju



__________________
Budućnost je nemoguće predvidjeti, svatko je sebi stvara...
buky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:20   #57
Molim moderatora da zabrani ovakve slike
Slinim
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:01   #58
evo tema pobjegla na cetvrtu stranicu, al kako dolazi lijepo vrijeme priblizavaju se i radovi, pa da iznesem jos par ideja i da vidim sta kazete...

ovdje sam nasao da je ripper pravio od siporeksa (https://www.forum.hr/showpost.php?p=14820429&postcount=5), sad je meni palo na pamet da ne pravim ove dvije gornje deke betonske, nego od siporeksa, donji dio sam mislio ozidati s betonskim blokom, cca. 100x160cm pregraditi to po sredini, napraviti rostilj od zeljeznih profila i na to poslagati siporeks 625x25x5 (ako treba odozdo i posarafiti) na tu zidam od stare pune cigle 80x160cm znaci u biti to sjedi na zidu ispod, na vanjskom dijelu poslazem poljepim ciglu a unutar lozista samot... e sad sto mislite jel bi siporeks to izdrzao i toplinu i pritisak gornje konstrukcije...

i za kraj mislio sam siporeks onda staviti i umjesto najgornje deke ali tu me muci jel bi izdrzao toplinu...

evo znalci malo za razmisljanje, pa da cujem misljenja

ps ako bi se to moglo obaviti siporeksom, uvelike bi olaksalo posao, nema salovanja, betoniranja, cekanja da stegne itd...

Zadnje uređivanje Downtown : 24.02.2009. at 22:02. Reason: link
Downtown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:49   #59
Ho, ho, pa ovo je predivno!!!!!

Ima li neko mozda skice sa dimenzijama krusnih peci?

Unaprijed hvala.
Prazina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 14:33   #60


evo malo sam se igrao s kecapom, tako bi moja otprilike trebala izgledati...

evo ako nekoga zanima malo sam i racunao sto sve treba od materijala:

cca 3m3 betona (uracunat i temlj 30x50)
1xQ335 (8ica)
cca 300 cigala 25x12x6,5
27 betonskih blokova 40x20x20

ja jos planiram staviti crijep, na srednu deku poslagati cigle, a unutar lozista samot i tak...
Downtown is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.