Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2007., 09:22   #1
Imigracija

Zna li neko postoji li mogucnost useljenja u Hrvatsku za nehrvatske drzavljane (useljenicka viza, socijalizacija i sl. )?
nenaad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 02:29   #2
Ne treba ti nikakva viza,samo dođeš u Zagreb u podsljemensku zonu napraviš "urbanu vilu" na divljaka i prije izbora javiš se Bandiću da ti legalizira i sredi papire jer to su njegovi glasovi,uglavnom oko 90%.

Mislim da čak ni nema zakona u RH o deportiranju.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 10:29   #3
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Ne treba ti nikakva viza,samo dođeš u Zagreb u podsljemensku zonu napraviš "urbanu vilu" na divljaka i prije izbora javiš se Bandiću da ti legalizira i sredi papire jer to su njegovi glasovi,uglavnom oko 90%.

Mislim da čak ni nema zakona u RH o deportiranju.
Pitanje je ozbiljno. Ne odnosi se na striktno na Zagreb ili nesto ,,skupo" ) nego na projekte za integraciju useljenika u hrvatsko drustvo (mjesto trajnog boravka valjda odredjuje drzava kroz programe za useljavanje). Prije nekog vremena sam negdje citao da Hrvatska planira da odobri imigraciju vecem broju imigranata iz istocne Evrope, pa me zanima da li neko ima neku informaciju o tome.

Hvala.
nenaad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 21:11   #4
Pretpostavljam da je BiH u pitanju.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:02   #5
Quote:
nenaad kaže: Pogledaj post
Pitanje je ozbiljno. Ne odnosi se na striktno na Zagreb ili nesto ,,skupo" ) nego na projekte za integraciju useljenika u hrvatsko drustvo (mjesto trajnog boravka valjda odredjuje drzava kroz programe za useljavanje). Prije nekog vremena sam negdje citao da Hrvatska planira da odobri imigraciju vecem broju imigranata iz istocne Evrope, pa me zanima da li neko ima neku informaciju o tome.

Hvala.
Demantiram, to naprosto nije istina.
__________________
Ako bi nekoga, što Bože očuvaj, našao, da ti radi o glavi, kazni ga ne smrću, nego izgonom, jer ako im oprostiš radi Boga, koji ih tebi predade, tebe će od njih nepovrieđena očuvati onaj, koji se nije ustručavao, da za spas sviju umre na križu.
duci glorioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:54   #6
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je BiH u pitanju.
Jeste.

Quote:
duci glorioso kaže:
Quote:
Quote:
nenaad kaže:
Pitanje je ozbiljno. Ne odnosi se na striktno na Zagreb ili nesto ,,skupo" ) nego na projekte za integraciju useljenika u hrvatsko drustvo (mjesto trajnog boravka valjda odredjuje drzava kroz programe za useljavanje). Prije nekog vremena sam negdje citao da Hrvatska planira da odobri imigraciju vecem broju imigranata iz istocne Evrope, pa me zanima da li neko ima neku informaciju o tome.

Hvala.
Demantiram, to naprosto nije istina.
Vijest o namjerama Hrvatske da odobri useljavanje ljudima iz istocne Evrope je sa Monitora od prije ??? godina.
nenaad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.