Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 14:02   #1
Neobični ljudi, dječak koji je živio prije...

Ne znam dal je ovo bilo al...

http://www.youtube.com/watch?v=1RRs7fXjs_w

Uglavnom postoje djeca koja se sjećaju svojih prošlih života. Ovaj filmić je prvi dio pa pogledajte sve na yubitou.

Navodno da im ta sjećanja izblijede do neke 7. godine (kad krenu u školu).

P.S. Ljudi su Škoti pa ih je malo teže razumjeti al da se.
sita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 12:19   #2
Pa kaj baš nitko nije pogledao? Pa nije tak nerazumljivo!
sita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 12:55   #3
Nije nerazumljivo ali je bedasto. Klinci imaju nevjerojatnu memoriju i ako je lima gledao neki dokumentarac (možda samo krajičkom oka dok ga je netko čuvao umjesto mame) o tom otoku ispričan kroz toplu ljudsku priču i sudbinu neke familije evo ti sve informacije koje su mu trebale a onda se starci čude. I meni je moja mala dolazila sa morskim idejama koje je posrkala sa ekrana. Najgore je bilo kad me je probudila u cik zore i pitala što je to svinju. Ja nemam pojma, ona davi i dalje, pa svinju pa svinju i na kraju svinju pamomambu dok mi se nije upalilo SVI NJUPAMO MAMBU, reklama za žvakaće. Tako to izgleda u stvarnom životu.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:19   #4
Pa to je istina što ti kažeš, ali ako pogledaš sve dijelove ima jedan klinac u Americi koji je stvarno govorio neke podatke iz svoje obitelji koje nikak nije mogao znat.
sita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 08:08   #5
Pa to je istina što ti kažeš, ali ako pogledaš sve dijelove ima jedan klinac u Americi koji je stvarno govorio neke podatke iz svoje obitelji koje nikak nije mogao znat.

osim ako nije slušao nekoga kako priča a odrasli su mislili da je klinjo premali da bi išta shvatio. Klinci sa osam mjeseci sve razumiju ali nisu u stanju reći. Sa godinu dana su intelektualno nadmoćni odraslima, ne po iskustvu i sposobnosti logičkog zaključivanja već po memoriji i slobodi interpretacije. U to vrijeme još uče logičko mišljenje pa zato imaju divnih zaključaka. Ne smije se zaboraviti da su za klince informacije i ono što mi previđamo jer nam je normalno i svakodnevno a njima je novo i veliko ko kuća.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:53   #6
ljudi poput tog dječaka postoje ali današnja ga okolina odbacuje jer misle da nešto nije u redu s takvim ljudima,ljudi se boje onoga što njihova logika im nemože objasniti.
takvi ljudi su rođeni s mentalinm i duhovnim sposobnostima koje se aktiviraju u ranijoj dobi.
dok kod normalih ljudi razviju se u zlatnim godina pa onda oni često misle da takva djeca izmišljaju,ali neki od njih vjeruju da su im unuci nadareni.
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:07   #7
Ma da, klinci pokupe informaciju gdje mi ne možemo ni sanjati da nečega ima i kasnije prodaju foru kao da im se to stvarno dogodilo. Ne mislim pod tim da namjerno muljaju. Posve se užive u to što govore. Tko nema iskustva sa djecom teško to može shvatiti.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 14:41   #8
ah ta djeca, šta se neće napravit za malo pažnje. da imaju normalne roditelje koji im pružaju dovoljno pažnje, nebi je tražili na ovaj način
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 19:30   #9
Nije stvar u traženju pažnje. Klinci se, jednostavno, uživljavaju u razne uloge koje im se trenutačno sviđaju. Evo, moja kad je bila stara par godina htjela je nas dvoje budemo ban Jelačić. Pogodite tko se trebao uživjeti u ulogu konja.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 19:38   #10
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Nije stvar u traženju pažnje. Klinci se, jednostavno, uživljavaju u razne uloge koje im se trenutačno sviđaju. Evo, moja kad je bila stara par godina htjela je nas dvoje budemo ban Jelačić. Pogodite tko se trebao uživjeti u ulogu konja.


Ko bi drugi bio konj
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 12:44   #11
oke, ima i djece koja se uživljavaju, sjećam se kad sam ja bio klinac i uvijek sam htio biti crni power ranger . ali ima i djece koja skreću pažnju na sebe, ili pak im to roditelji rade zoveći razne medije ili čak vjerujući da su oni stvarno iali prošle živote i sl, a klinci u toj pažnji uživaju
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 13:02   #12
ja taj skocki nis ne razumijem...
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.