Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2014., 15:50   #3621
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Pa što neki još idu u Konzum pokraj svih drugih jeftinijih lanaca!?!
Ne znate računati? Naivni ste pa vas ulove sa dva tri proizvoda na akciji ?
Znam računati,mislim da ti neznaš jer nema jeftinijih lanaca.Sve je to tu negdje a bome trošit lovu na prevoz zbog par kuna poništava smisao same uštede.Jesam, naivan sam, jer odem u K i kupim proizvod na akciji
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 16:04   #3622
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Znam računati,mislim da ti neznaš jer nema jeftinijih lanaca.Sve je to tu negdje a bome trošit lovu na prevoz zbog par kuna poništava smisao same uštede.Jesam, naivan sam, jer odem u K i kupim proizvod na akciji
bitno je da Kerefeku "ne ulove na dva-tri proizvoda akcije" u recimo (inter)sparu i drugim ducanima..
to radi samo konzum,dapace on je patentirao nazive akcija,povoljno,dodatna izlaganja,osmislio sve,moderni supermakret..

drekec smrdi jedino kod nas,dok kada se pokakis u njemackoj tamo to fino mirise na lavandu...

Ovakova naivnost nije nit kod francuske sobarice..
mislim konzum je srot od ducana,al i drugi su..(JER SMO MI SROT OD TRZISTA)

interspar je neki kakti premijum ducan skupa s merkatorom,al to se fino odrazi i na cijenama..
mislim da ce jos malo bit reorganizacija cijelog trzista izmedju velikih igraca,pa onda ce Kerefeka i njemu slicni drugacije mislit...
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 20:47   #3623
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 01:23   #3624
aaaaaaaaaaaaaahahhaah, o ti mater
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:46   #3625
Jel ovo tema i o Todoricu? Kako su sad svi kiosci Tiska njegovi, smrad salje samo najbolje knjige i novine kod sebe, ostale privatne kioske izostavi skroz. Recimo, ako izlaze novine s poklonom, 24 sata pogotovo, to zaboravi poslati na privatne Slicice za nogometno prvenstvo isto. Opcenito, sve kaj se prodaje stavi samo u Tisak, ostalima stanga.
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 14:42   #3626
Ne kuzim..pa ne salje ih on,on ih narucuje..a ako ih naruci toliko puno da nis ne ostane pa onda neka 24h stampa vise primjeraka..sta todoric ima veze s time? On naruci koliko hoce komada,a tko brani ostalima da narucuju koliko njima treba,ne kuzim..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 14:48   #3627
I konzum uopce nije nesto preskup..neki proizvodi su skuplji u konzumu drugi u plodinama,treci u billi..ako imas multiplus karticu dobijes popuste pa se to sve izjednaci..pa dobijes popust za rodjendan,pa za bozic,blabla i na kraju ispadne jednako kao i drugdje ako je u startu i malo skuplje..lidl i kaufland ne racunam u ocu jednadzbu,tamo ne ulazim jer mi njihov imidz i njihov nacin reklamiranja nikako ne lezi..a jos mi konzum najblize i dostavlja mi na vrata..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 19:41   #3628
ne narucujes ti, on sam salje kaj hoce tj ne salje
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 10:41   #3629
Quote:
red pepper kaže: Pogledaj post
I konzum uopce nije nesto preskup..neki proizvodi su skuplji u konzumu drugi u plodinama,treci u billi..ako imas multiplus karticu dobijes popuste pa se to sve izjednaci..pa dobijes popust za rodjendan,pa za bozic,blabla i na kraju ispadne jednako kao i drugdje ako je u startu i malo skuplje..lidl i kaufland ne racunam u ocu jednadzbu,tamo ne ulazim jer mi njihov imidz i njihov nacin reklamiranja nikako ne lezi..a jos mi konzum najblize i dostavlja mi na vrata..
Svatko iole zdrave pameti više ne kupuje u Konzumu. Zato i Konzumi izgledaju ko gerijatrija kad uđeš u njih, sami penzići koji jedini ne mogu razlučiti skupo od povoljnog.
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:11   #3630
vidi se da ne ulaziš previše u konzum
probaj u inportaneu stati ispred pa vidi tko ulazi
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:23   #3631
Kao prvo nemojmo brkati cijene u obicnim konzumima kao sto je importane i maxi konzumima o kojima ja pricam jer su cijene neusporedive..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:43   #3632
Isti proizvod u običnom kvartovskom Konzumu i Super Konzumu - 2, 3 kn razlike.
Osim toga, da svi ti jeftiniji lanci imaju izbor kao Konzum, a niže cijene, Konzum bi vrlo brzo propao.
Ali nemaju...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:44   #3633
Da, u malim Konzumina su cijene za kunu-dvije-tri više i manji je izbor svejedno je red na blagajnama
Ja sam osuđen na Super Konzum jer je to jedini veći supermarket u bilizini, svejedno se trudim ići tamo što manje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:10   #3634
Quote:
semantic kaže: Pogledaj post
ne narucujes ti, on sam salje kaj hoce tj ne salje
Kako on šalje?
Zar i knjige tiska?

Oko sličica za SP Panini ima neke logike budući je Tisak zastupnik i distributer za Hr, ali ne kužim kakve veze on ima s knjigama koje npr izdaju 24 sata i ostali
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:31   #3635
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Kako on šalje?
Zar i knjige tiska?

Oko sličica za SP Panini ima neke logike budući je Tisak zastupnik i distributer za Hr, ali ne kužim kakve veze on ima s knjigama koje npr izdaju 24 sata i ostali
mislim da je 24 sata isto todorićev...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:43   #3636
Jok, Styria. Austrijanci.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 21:57   #3637
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
Jok, Styria. Austrijanci.
al je garant u nekom talu jer su u par navrata djelili besplatno 24 sata novinu kupcima u konzumu

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 23:21   #3638
Sve ide preko Tiska...
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:47   #3639
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ge/742841.aspx
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:01   #3640
ne znam kako vage kradu al primjetila sam da su podebljali papir za salamu i sir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.