Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2007., 22:54   #1021
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Jako su ti lijepi reveri...a još su tvojih ruku djelo
moram rec kuma i ja smo skupa radili. Ja reknem kako hocu ona odman zna kako najbolje.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 22:55   #1022
baš je zgodno kako si modernizirala klasične ružmarine...ispalo je baš slatko...
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 22:55   #1023
jako lijepi reveri Mrs.B... gdje si kupovala cvjetice,a gdje ruzmarin?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 23:06   #1024
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
jako lijepi reveri Mrs.B... gdje si kupovala cvjetice,a gdje ruzmarin?
hvala vam,
u dobrom partneru sam sve nasla kala, kamencic, i traku. A ruzmarin mi je cvijecara dan prije stavila i pricvrstila.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 09:25   #1025
Mrs.B i ja ću tako ružmarine ukrasirsamo šta ću
stavit ružice
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 09:58   #1026
i ja. Ruzice i male masnice
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:53   #1027
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
tami...ajmo malo informacija o toj Cvjetnoj galeriji Sreca....
gdje su..sta ces sve raditi...za koliko novceka...

Pa na Malešnici su ! To si mi ti napisala. Otišla vidjeti i čini mi se OK !
Ja sam dala napraviti za 6 kn, a ima i jeftinijih. Nemam vremena se s tim zafrkavati, a cvijeće još nisam rezervirala. Buketi su im oko 400 kn. A još imam vremena jer mi je vjenčanje u 10 mj.

Želim osvemu dobro razmisliti jer moje vjenčanje mora biti savršeno !
Kao što i svi žele !
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:22   #1028
svatko želi da mu je vjenčanje savršeno ,ali to je nemoguće
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:35   #1029
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
svatko želi da mu je vjenčanje savršeno ,ali to je nemoguće
marinči sva naša vjenčanja su savršeno nesavršena
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:36   #1030
ja znam i sigurna sam da neće biti sve kako sam si ja zamislila ,ali javim vam nakon svadbe
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 22:09   #1031
Danas mi kaže kuma da su kale jako osjetljive i da ih cvjećarke ne preporučuju jer brzo venu i potamne. Vidim da je puno vas cura (žena, mislim) imalo kale u buketu, pa me zanima vaše iskustvo sa izdržljivošću kala...
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 22:13   #1032
Mrs. B. reveri su ti super.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 00:43   #1033
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
a kako se ta trakica zove i gdje se može kupiti? ne treba mi za revere, ali sam sigurna da će mi jednom ta informacija dobro doći
To ima za kupiti svuda gdje se prodaju stvari za šivanje (konci, materijal, gumbi) To je ustvari dvostruka čičak-traka koja se spoji i sa vanjskih se strana se skine papir ispod kojeg je ljepilo. E, sad sam ga objasnila!
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:09   #1034
xantippa- ne brini se za kale. moja ih je sestra imala i nisu ni pocrnile, niti uvenule-bile su bezprijekorne!
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 09:53   #1035
Quote:
xantippa kaže: Pogledaj post
Danas mi kaže kuma da su kale jako osjetljive i da ih cvjećarke ne preporučuju jer brzo venu i potamne. Vidim da je puno vas cura (žena, mislim) imalo kale u buketu, pa me zanima vaše iskustvo sa izdržljivošću kala...
ja sam imala kala, i malo su krenuli venit, ali nije to strasno, samo gledaj da je kalama sezona, prvo sto su ako nije sezona puno skuplji (a kale su inace vec skupe) a drugo jednostavno drukcije izgledaju kad nije nima sezona, ja sam u 8mj. imala i tada nije bila sezona, tako da kale nisu tako bile ljepe kao inace budnu. sezona je vise 5-6mj.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:10   #1036
primijetila sam da jako puno cura želi kale u vjenčanom buketu...meni osobno taj cvijet nikada ne bi došao u obzir...u biti, rijetko kada mi izgledaju po mom guštu...
ja sam ljubitelj "prirodnijeg" cvijeća...(joj, kako ovo glupo zvuči)..

mada sam vidjela zbilja lijepih buketa kala...i nisam nikad primjetila da su uvenule, požutjele...ili sl.
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:22   #1037
Quote:
TAMI 80 kaže: Pogledaj post
To da ćeš jeftinije proć je sigurno. Samo imaj u vidu kakvo će ti vrijeme biti na dan vjenčanja jer se nekima cvijeće ofucalo na autu do restorana,bilo zbog kiše ili vručine. Ja bi radije onda uzela samo aranžman za restoran,a na auto ne bi ništa. Bez obzira na sve puno sreće. Možda ti se svidi ovaj aranžman za stol i auto.
http://img124.imageshack.us/img124/9...3084910ws4.jpg
Hvala,Tami,Pandici i Ciklami na slikicama.Ovaj aranžman mi se ne svidja,ljepše mi je ono što sam vidjela na drugim slikicama.Nadam se lijepom vremenu a imam sreće što naša vožnja autom neće dugo trajati,sve nam je blizu,tako da jedino baš ako bude kiša,bit će problem.Hvala na lijepim željama
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:30   #1038
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
To ima za kupiti svuda gdje se prodaju stvari za šivanje (konci, materijal, gumbi) To je ustvari dvostruka čičak-traka koja se spoji i sa vanjskih se strana se skine papir ispod kojeg je ljepilo. E, sad sam ga objasnila!
mislim da sam skužila fala na trudu za objašnjavanje
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:38   #1039
Tami,i ja ću sve uzimati u Cvjetnoj galeriji Sreća na Malešnici. Lijepi su ti reveri,ja još nisam odlučila definitivno,ali svakako želim ružmarin,malo ukrašen i to je to.Svidja mi se ono od Mrs B..Ja ću kod njih sve cvijeće uzimati tako da ti svakako javim kakvo je bilo i dal sam bila zadovoljna.E,da i koliko mi se čini imamo isti odabir boje i cvijeća,rozo bijela kombinacija.
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:56   #1040
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
ja sam ljubitelj "prirodnijeg" cvijeća...(joj, kako ovo glupo zvuči)..
ti si moj tip po cvijeću čini mi se.. ja se nikako ne mogu vidjeti s cvijećem tipa kala, ruža i sl... ja bi rekla da sam tip za divlje, poljsko cvijeće
a što se tiče tamnjenja cvijeća, znam da bijele ruže lako pocrne na jakom suncu, uvjerila sam se da i hortenzije ne izdrže duže od sat, dva... kale ne bi trebale, jedino ako su stare, ali svako cvijeće koje je staro lakše vene i tamni.. tako da svježe i sve će bit ok
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.