Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2007., 14:40   #101
http://www.technomax.hr/Default.aspx?tabid=406
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:33   #102
Fakat! Te se nisam ni sjetila! A sto se parfumerija Limoni i one na Trgu bana Jelacica (kod fontane) tiče, povukli su Pupu iz prodaje - cini se logicno da je parfumerija naziva "Pupa" (preko puta Hemingwaya) dobila ekskluzivno zastupnistvo - ili stogod!
Probala sam ovaj iluminator od Art Decoa, dobar je - pogodila sam boju (a to mi je inace problem jer sam jako svijetle puti), samo treba duze vremena da ga se nanese nego onaj u sticku - sada isprobavam jedan dan zadnje ostatke Pupe, a drugi Art Deco.
Javim vam se sa zaključkom studije

Takodjer, htjedoh reci koliko me nervira to sto ne mozes nikakav tester nigdje dobiti - pogotovo kada se radi o skupljim proizvodima - pa necu vam kupiti na povjerenje npr. puder koji kosta 300 kn. Meni je to puno para dati na blef..
Zato me Vichy jednom prigodom odusevio - prilikom zadnje kupnje Normaderm kreme (koja je btw. meni ucinila puno dobra - jest malo zateze, ali mi je zato nakon dugo vremena borbe sa potkoznim pristevima potpuno odstranila iste), dobila sam za istu cijenu promo kutiju u kojoj su se nalazili testeri nocne verzije te kreme, mlijeka za kozu, nekog preparata kojeg stavis na direktno pristic pa ga isusi, tonika i peeling gela - stvarno su se potrudili - i nakon isprobavanja svega toga, zakljucila sam je da je taj peeling gel jako dobar i kupila ga - a inace ga vjerojatno nikada ne bih isprobala - pa onda nek vide ako im se ne isplati davati testere!
zizizaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 02:14   #103
Talking gdje kupiti spravicu za ovu frizuru?

nek moderatori spoje topic ako negdje treba ići...

naime, hoću radit ovu frizuru, sjecam se još u osnovnoj školi da smo to išli radit frizeru prije čage u školi al mene zanima čim se to radi , gdje to ima za kupit itd? kolko košta?
meni je to tako jebeno

__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 11:03   #104
to ti se radi sa peglom za kosu... samo sa onim cik-cak nastavkom kad kupiš tu peglu, obično se uz nju dobije par vrsta nastavaka
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 11:04   #105
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
nek moderatori spoje topic ako negdje treba ići...

naime, hoću radit ovu frizuru, sjecam se još u osnovnoj školi da smo to išli radit frizeru prije čage u školi al mene zanima čim se to radi , gdje to ima za kupit itd? kolko košta?
meni je to tako jebeno

...mislim da imaš neke pegle s tim nastavkom i onda samo uzmeš pramen i kliziš niz kosu...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 11:54   #106
da da, pegle s nastavkom
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:07   #107
Ne kliziš po kosi jer je cik-cak nastavak nego staviš na jedan dio pramena, pa kad ti ulovi staviš na drugi dio
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 13:13   #108
:nikad nije peglala kosu:

ne znam zašto - al peglana kosa mi je uvijek bila gadna! ne kuzim koja je razlika između ravne kose kad ju pocesljam i ispeglane ? minimalna!
tak da to nisam znala da se s tim to radi


a kolko bi došla jedna takva pegla s nastavkom tim a da je srednje klase itd?
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 13:26   #109
mislim da oko 200-300 kn
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 15:47   #110
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
:nikad nije peglala kosu:

ne znam zašto - al peglana kosa mi je uvijek bila gadna! ne kuzim koja je razlika između ravne kose kad ju pocesljam i ispeglane ? minimalna!
tak da to nisam znala da se s tim to radi


a kolko bi došla jedna takva pegla s nastavkom tim a da je srednje klase itd?
ja prodajem svoju phillips.. ima i za ravnanje i za cik cak
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:25   #111
heheheh ti si valjda jedina koja nije znala da se to radi s peglom , a vjeruj speglana kosa nije isto što i kad se samo osuši
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:28   #112
o da... makar je bolje feniranje na ravno, u salonu, naravno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:30   #113
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
heheheh ti si valjda jedina koja nije znala da se to radi s peglom , a vjeruj speglana kosa nije isto što i kad se samo osuši
kad ja svoju samo osusim i rascesljam izgledam ko omanji lav
sa peglom se osjecam uredno,ma kosa mi je glatka i ne strsi,pegla
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:34   #114
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
:nikad nije peglala kosu:

ne znam zašto - al peglana kosa mi je uvijek bila gadna! ne kuzim koja je razlika između ravne kose kad ju pocesljam i ispeglane ? minimalna!
tak da to nisam znala da se s tim to radi


a kolko bi došla jedna takva pegla s nastavkom tim a da je srednje klase itd?
pa silly
to je za kovrčave ko ja i lafice ko skatte. makar ima i cura s ravnom kosom koje se peglaju
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:38   #115
ja imam nedje izmedju, hoce da je prirodna al zbog tezine ne moze. iskreno, kad se ne ispeglam izgledam ko da sam kosu palila. tako da je moram peglat.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 23:18   #116
ako zelis s peglom radit samo ovaj cik-cak mozes kupit i neku jeftiniju a ne ove teflonske sa miljon stupnjeva i cudima - to ti je moja preporuka, imam ja neku staru peglu koja ima taj cik-cak nastavak ima cak i plasticnu drsku dok moja prava nova pegla sa zastitama, nekoliko razina zagrijavanja i blabla cak ni nema te nastavke jer je ona prvenstveno pegla
(tak da pogledaj u metrou, pevecu, superkonzumu i takvim mjestima)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 12:36   #117
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
heheheh ti si valjda jedina koja nije znala da se to radi s peglom , a vjeruj speglana kosa nije isto što i kad se samo osuši
otprilike jedina ma pusti, do nedavno sam tvrdila da ne volim što imam duge i uvijene i gušće trepavice, i nisam nikad koristila maskaru jer mi je bilo RUŽNO imat uočljive trepavice tako da sam sva naopako glede kozmetike i uređivanja

ma znala sam da je tako nešto, al nikad nisam peglala kosu, smiješno mi je to
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 12:38   #118
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ako zelis s peglom radit samo ovaj cik-cak mozes kupit i neku jeftiniju a ne ove teflonske sa miljon stupnjeva i cudima - to ti je moja preporuka, imam ja neku staru peglu koja ima taj cik-cak nastavak ima cak i plasticnu drsku dok moja prava nova pegla sa zastitama, nekoliko razina zagrijavanja i blabla cak ni nema te nastavke jer je ona prvenstveno pegla
(tak da pogledaj u metrou, pevecu, superkonzumu i takvim mjestima)
jeftinije kao... koliko kn cca?

ma ja bi to napravila 2-3 puta max, ne isplati mi se za to davat pare - bolje onda otić kod frizera da mi to napravi i gotovo...
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 14:03   #119
ma imaš tih pegla već za 150 kn tako da se isplati kupit jer bi ti frizerka uzela barem 50 kuna svaki put
na mojoj imaju 3 nastavka za cik cak
hannah024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 14:09   #120
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
jeftinije kao... koliko kn cca?

ma ja bi to napravila 2-3 puta max, ne isplati mi se za to davat pare - bolje onda otić kod frizera da mi to napravi i gotovo...
ja sam to svega par puta radila, i uvijek kod frizerke... ne usudim si to sama raditi, je me strah da si još kosu nespalim kakva sam smotana a i uvijek mislim da će to ona bolje napraviti
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.