Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2005., 22:04   #481
A ne kužim zašto Kuslu stalno držiš u Francuskoj,ja sam svog stalno šetao po mapi i išao s njim u bitke...ako crkne,ko mu jebe mater ima princ koji će ga zamijeniti...šetanjem Kusle postići češ to da će konstanto provincije koje osvojis biti lojalne a osim toga kad se ti približiš nekoj kraljevini koji sadrži nekoliko provincija uvijek je veća šansa da će u toj kraljevini jedna pokrajina dignuti ustanak protiv kralja kojeg napadaš,a u tom slučaju oni su laka meta,ili ih podkupiš i dobiješ provinciju za par 1000 ili ih napadneš i pokolješ te seljačine u toj provinciji.Druga strana šetanja kralja i slanja istog u bitke,što češ naučit kako da održavaš red u provinciji...naravno da te seljačine u provinciji žele da im unaprijeđuješ provinciju,no trebaš dobru taktiku,odnosno trebaš osmisliti u kojoj provinciji češ razvijati poljoprivredu,u kojoj rudarstvo i u kojima češ držati vojsku...svaka provincija ti godisnje donosi toliko i toliko para,ali i vojska košta te trebaš pronaći balans između ratovanja i trgovanja.Ja sam u svakoj provinciji imao barem 200 Town Militie (mislim da su to dvije jedinice) i nikad nije bilo sranja...eventualno su se bunili skandinavci ali uvijek sam imao generala s 5 zvjezdica u Danskoj tako da bi za sekund ugasio pobunu.Glavo ti je da u ključnom trenutku imaš pun ***** love i onda sve pod tobom pada.Kad osvojiš Francusku,Švabiju,Španjolsku,Prusku,Italiju i Hrvatsku...sve je ostalo pič..n dim.Kad prijeđeš Gibraltar Almohadi su gotovi,a onda stižeš do Bizanta...pošto si ih sada fino zaokružio polako ih gnjaviš krug za krugom i s jedne i s druge strane i kad im osvojiš 5-6 pokrajina i oni su gotovi...ostale nacije nisu vrijedne spomena,a papu možeš ubit,on sa svojim pišljivim križarskim ratom može eventualno osvojit jednu provinciju,a onda je gotov...
DJ Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 10:20   #482
Zato jerbo su u Francuskoj najbolje estradne umjetnice (čitaj pevaljke) i vino .... jest da im je rakijetina za qurac ,ali pouzdano nema zmajova.Što se tiče vođenja vojske Kusla kaže zajebi,nije on vesla siso da vodi 50000 kretena kad se može ožderavati cvičekom i brljom i nema smisla apgrejdat comand na mamlazu koji će jednog dana postati kralj (ako ga pre toga ne poždere neki zmaj) i naknadno crknut od ožderavanja. Bolje mi je apgrejdat nekog generala koji neće krepat za par godina ... comand ... jaka stvar,ajd sad vas 50000 junaka jurnite na ono brdo.
Što se tiče apgrejdat provincija Kusla kaže zajebi,neće meni neke seljačine imati moderne plugove pa da mi seru i bune se.Ja za te pare mogu biti mecena umjetnosti (čitaj pevaljki) majku im seljačku
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 10:53   #483
A jebene ti politike
DJ Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2005., 11:50   #484
ja kralja držim na provinciji s najboljim upgradeovima tak da prinčevi dobiju te dobre upgradove, a u rat idem si nabildanim i provjerenim generalima
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 00:35   #485
problem sa total war-om

pozz imam jedan veliki problem. instaliro sam medieval total war. medutim nakon 10-15 min igre mi se jednostavno zamrzne. stoji neko vrijeme zamrznuta slikaa onda iz cista mira nestanu svi likovi sa ekrana i pojave se crner kocke. nekad se i glazba zasteka nekad nestane skroz. imam 1gb rama, 8600 gts, dual core 160gb hard... instaliro sam i patch oslobodio 15gb na disku ali opet isto. igra mi je zakon i bas mi se igra ali nikako rijesit ovo. cak sam pojaco i hladenje i napravio testove na procesoru grafici i memoriji i disku sve je ok ali i dalje steka.

e i primjetio sam da mi u nekakvom log ili sistem log u notepadu ispise greske tipa : 00:05:20.515 [data.missing] [warning] missing/invalid cursor for MODIFIER_PLACE_FORT
erasmus is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.