Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2003., 12:20   #61
Quote:
zato, braćo po oružju, pridružite mi se u minuti šutnje za velikog Gengis Khana. odajmo počast narodu koji je osvojio i upravljao najvećim carstvom u povijesti. (baš je banana kaj se nemre igrat kao Zlatna Horda, kaj ne?)
[minuta šutnje]
da baš je šteta kaj se nemože igat s mongolom.

Quote:
Čitaj Sun Tzua i all shall be revieled!
već sam napisal da sam čital Sun Tzua. pametan čovjek je bil taj Sun Tzu nema šta.

Quote:
pljačkanje je u redu. treba mu dosta vremena. računaj da mu za fort treba 4 godine. za farmland 20% još dvije. za one border forts kupno dvije. to ti je već osam. za keep mu treba osam godina i 1000 zlatnika... dok napravi spearmakera treba mu gotovo 20 godina. pod uvjetom da odmah zauzme provinciju od neutralaca. a to nikad nije napravio...
pa kad bolje razmislim to sam mogel i ja izračunati.

pazite kaj radite s tim moštom.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 00:33   #62
Još malo pa berba. Wooohoooo

Znam da si napisal da si ga čital. Pa čitaj ga ponovo

Ja nikada ne propuštam šansu za novim teritorijem i uvijek pokoravam. Meni nema lijepšega od gledanja oooooogromnog kraljevstva koje prkosi svemu i svačemu i ničemu...
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 22:45   #63
Da se i ja ukljucim.
Medieval je dobra igra, ali mi se nikako ne da naviknuti na kameru. Tako je lose napravljeno.
Zar to nikome drugom ne smeta?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 22:55   #64
kamera je OK.
jedino mi malo smeta dok 2 puta kliknem na četu koja je na brdu pa dobim čudni kut kamere, al nema veze za brzo se to ispravi.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 23:09   #65
Quote:
Black Revenger kaže:

jedino mi malo smeta dok 2 puta kliknem na četu koja je na brdu pa dobim čudni kut kamere
To me ubija!!!! Tako me dekoncentrira- hvala Velikom Procesoru na Nebu da postoji pause gumb!
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 19:24   #66
berba je prošla, škola je počela, a ja ništ ne igram.
zato pišite nekaj da bar čitam
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 21:31   #67
Sad sam trenutno opet počeo igrati Medieval nakon dvotjedne stanke. Igra rula, to je 100%
Odbio sam Bizant od Europe i to daleko od Europe. Sad mi još samo preostaje polako ali sigurno ih uništavati taktičkim varkama (pošaljem jednu vojsku na jednu provinciju, drugu na drugu i trećom na onu najvažniju koja je zaštićena ogromnom vojskom koju onda CPU razbije i pošalje okolo u obranu te ja mu rasturam vojsku i ponovim to sa drugim vojskama).
Slafko više ne igra Medieval?
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2003., 20:07   #68
Izgleda da ne, ali ja bi ljubazno zamolio da ona dva posuđena CD-a na kojima se nalazi Medieval vratiš pravom vlasniku - meni... tak da se i ja mogu uključiti u spiku.
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2003., 20:44   #69
Errr... o kojim ti to cd-ima govoriš? Ich habla no Espanol.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 16:26   #70
Tek sad vidjeh ovaj topic.
Trenutno igram na Hardu sa Turcima. 1325, sjebat cu ih sve. Rasprostrt sam od finske i Hrvatske do Tunisa. Ostali su njemci i almohadjani, ali njemaca jos malo. A onda su Almohadi peace of cake jer nemaju jake trupe u kasnijim periodima.

Inace moram se pohvaliti da sam ovaj put sjajno sredio Tatare sa svojih 1500 Saracen infantry i ottoman infantry, na sve sile njegovih konja. Uvlacenje u sumu i opa mali begaj dolje Od tri napadnute provincije dvije sam obranio odmah, a trecu sam osvojio tri godine nakon toga, i uz to se cijelo vrijemo jebo sa bizantincima.

Posebno mi je dobar takticki dio, ovaj strateski otom potom - taktika mi je uvijek bia daleko draza od kupovine vojske.
I da nikad ne igram s zapadno-europljanima, dosada sam igrao s Almohadima, Poljacima , Rusima (sad cu cini se i sa Hrvatima, al ajde ) i Turcima. Nema mi nis draze neg kad moje "lagane" trupe odjebu oklopljene debilcine sa terena


p.s. neki dan sam imao 2100 na 2500 Almohadjana, on napada.
Ja sam izgubio 170 i nesto , a on 890 mrtvih i 1100 zarobljenih (poprilici), zivjeli janicari
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 17:10   #71
dobri su turci imaju jako dobru vojsku, a i položaj im nije loš.

koja vam je kraljevska jedinica najbolja?
meni su najdraži ruski boyari. ima ih 40, strijelci su a i dobri su u borbi prsa o prsa.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 09:30   #72
Question Križarski ratovi i džihad

Molim za pomoć!

Kako pokrenuti križarski rati ili džihad???
__________________
So why?
Turn to a life of violence and crime?
Boros is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 17:27   #73
prvo moraš izgraditi zgradu koja ti omugućava pokretanje krusejda ili đihada. onda ga napraviš.

krusejd možeš pokrenuti na muslimane, ortodokse i kršćane (samo kad ih papa exkomunicira).

đihad možeš pokrenuti na izgubljenu provinciju.

valjda znaš da treba uzeti krusejd/đihad i "baciti" ga na željenu provinciju?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 19:57   #74
Re: Križarski ratovi i džihad

Quote:
Boros kaže:
Molim za pomoć!

Kako pokrenuti križarski rati ili džihad???
Kod krscana:
Sagradis Church, sagradis Chapter House i onda ti se u meniju za odabir vojske koju ces radit pojavi krizarski rat.

Kod muslimana:
Sagradis Mosque, sagradis Ribat i onda ti se u meniju za odabir vojske koju ces radit pojavi dzihad.

I ko sto rece Black Revenger, kad napravis krusejd ili dzihad moras ga uzet i ispustit na provinciju koju hoces napast. Tako ga ustvari aktiviras.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 08:15   #75
Hvala

Nisam sve to znao, sagradio bih ja džihad ali nisam znao kamo s njim.
Sada je sve jasno, hvala još jednom.
BTW, jedva čekam da vidim TW Rome.
__________________
So why?
Turn to a life of violence and crime?
Boros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 12:12   #76
Ja cijenim Sipahis of the Porte. Mislim da su puno bolji od bojara. Jedina im je mana kaj se kasno pojavljuju.
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 21:29   #77
nedavno sam pocel igrati viking invasion. prvo sam pocel s piktom, onak čisto za probu. odma me viking skršil pa sam krenul novu kartu s škotom. to sam relativno brzo završil i igral sam bez finesa i "na silu".
sad sam poćel novu kartu s vikingom na hard i dobro mi ide. ostali smo ja, mercija (najači), irac i pikt koji ima još par provincija i čeka da ga zatučem. imam provincije oko škotske i na jugoistoku britanije. sad me strah da me ne napadne irac(mada je slabiji od mene, al to bi mi pomrsilo planove) ili mercija.
jel ima kakva fora da ih zaratim?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:44   #78
Re: Hvala

Quote:
Boros kaže:
BTW, jedva čekam da vidim TW Rome.
jel se ima kakvih saznanja kad bi to moglo izac?
vidio negdje,valjda u bug-u,govore nesto o 9 mjesecu...kaj to realno?
__________________
Ne postoji problem koji se ne moze rijesiti dovoljnom dozom grube sile i neznanja.
luther is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 22:52   #79
Ja sam čitao za oko 10 mjeseci,dota su ga odgađali i stalno nešto ''poliraju'',odi na www.totalwar.org tamo stalno pišu o tome
Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 10:04   #80
Taj mod za igru s Hrvatima.....na pocetku nisam bio odusevljen. U redu patriotizam, ali da Hrvatska ima pet tradable goods dok najbogatije provincije maksimalno tri...malo nerealno, ne. Pa maslinovo ulje ne izvozimo ni danas, kamoli 1091 g.

Pa te trupe...prejake i premoderne za pocetak, totalno nebalansirano. Lako je tako bit faca. Kakav je gust uspjet pokoriti pola apeninskog poluotoka u prvih pet godina.

Ali sve mi je proslo kad sam krenuo u real time fight...vidjet talijansku urban militia (njih stotine) u rout, a tvoji royal knights jure nizbrdo...hrvatski se barjak vije....konjica sjece i sjece i sjece....

Hvala Crazy Ivanu na tim osjecajima!!!!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.