Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2007., 15:28   #1
Za one koji jos igraju VIETCONG

Ako zelite varat ,ako nemate blage igrati igru ili se samo zelite zabaviti idite na sranicu http://www.tkc-community.net/ to je samo za online\multiplayer.......
a za singleplayer:
Pritisnite tildo (tipka lijevo od 1) za spuštanje konzole i napišite GIFTFROMPTERODON za otključavanje cheat moda. Nakon toga unesite neku od sljedećih šifri:
CHTHEAL- puna snaga
CHTHEALTEAM- puna snaga tima
CHTAMMO- puna municija
CHTKOSTEJ- neranjivost
CHTGRENADES - granate
CHTALLQF- sve na quick fightu
CHTWEAP (0-30)- oružje po broju
CHT3PV (0-1)- gledanje iz 3 lica

Neke sifre se mogu koristi za online\multiplayer samo u kada igrate COOP

___________________

Ima jos dosta sifri za ostale igre idi pa pogledaj..........LOL

http://www.tkc-community.net


Zadnje uređivanje mali_problem : 26.10.2007. at 18:20.
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:31   #2
hvala na čitovima,al ne igram
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:23   #3
Ja sam to igro kad su svi to igrali i igra je za todoba bila odlična, sve one zamke i svašta.
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:39   #4
Quote:
dinko93 kaže: Pogledaj post
Ja sam to igro kad su svi to igrali i igra je za todoba bila odlična, sve one zamke i svašta.
Još uvijek se dovoljno igra i jos uvijek je igra odlična.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:41   #5
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Još uvijek se dovoljno igra i jos uvijek je igra odlična.
Istina

dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:56   #6
ja nisam još igrao
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:58   #7
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
ja nisam još igrao
Probaj igra je odlična, fps kao cod ali imaš i neke zamke, ma svašta moraš probat.
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 18:02   #8
Quote:
dinko93 kaže: Pogledaj post
Probaj igra je odlična, fps kao cod ali imaš i neke zamke, ma svašta moraš probat.
ok,nabavim pa probam nisam inače baš zainteresiran za takve igre,al ču baš probat
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 19:33   #9
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
ok,nabavim pa probam nisam inače baš zainteresiran za takve igre,al ču baš probat
Inace, kakav god dojam bio, nemoj nabavljat VC 2.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 10:53   #10
Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
Inace, kakav god dojam bio, nemoj nabavljat VC 2.
imas pravo ja sam se bio razocaro i ako sam bio preso igru.......naspram VC ( 1 )..... VC2 je potpuno sra....
mali_problem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 22:17   #11
Ja sam uspio odigrat VC2 samo početak jer mi jako počne komp štekat, što ne bi smjelo jer imam athl 3ghz, 2gb ram i GF 6800gs.

jel imo tko sličnih problema??

Da nije crack loš?

Isto mi se dešavalo i sa ekspanzijom od VC1.
bana002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 22:38   #12
Quote:
mali_problem kaže: Pogledaj post
Ako zelite varat ,ako nemate blage igrati igru ili se samo zelite zabaviti idite na sranicu http://www.tkc-community.net/ to je samo za online\multiplayer.......
a za singleplayer:
Pritisnite tildo (tipka lijevo od 1) za spuštanje konzole i napišite GIFTFROMPTERODON za otključavanje cheat moda. Nakon toga unesite neku od sljedećih šifri:
CHTHEAL- puna snaga
CHTHEALTEAM- puna snaga tima
CHTAMMO- puna municija
CHTKOSTEJ- neranjivost
CHTGRENADES - granate
CHTALLQF- sve na quick fightu
CHTWEAP (0-30)- oružje po broju
CHT3PV (0-1)- gledanje iz 3 lica

Neke sifre se mogu koristi za online\multiplayer samo u kada igrate COOP

___________________

Ima jos dosta sifri za ostale igre idi pa pogledaj..........LOL

http://www.tkc-community.net

isuse kako si pametan,da svi otvaraju threadove za četove,imali bi 500 stranica
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:36   #13
Quote:
mali_problem kaže: Pogledaj post
Ako zelite varat ,ako nemate blage igrati igru ili se samo zelite zabaviti idite na sranicu http://www.tkc-community.net/ to je samo za online\multiplayer.......
a za singleplayer:
Pritisnite tildo (tipka lijevo od 1) za spuštanje konzole i napišite GIFTFROMPTERODON za otključavanje cheat moda. Nakon toga unesite neku od sljedećih šifri:
CHTHEAL- puna snaga
CHTHEALTEAM- puna snaga tima
CHTAMMO- puna municija
CHTKOSTEJ- neranjivost
CHTGRENADES - granate
CHTALLQF- sve na quick fightu
CHTWEAP (0-30)- oružje po broju
CHT3PV (0-1)- gledanje iz 3 lica

Neke sifre se mogu koristi za online\multiplayer samo u kada igrate COOP

___________________

Ima jos dosta sifri za ostale igre idi pa pogledaj..........LOL

http://www.tkc-community.net

znam sve to!!!ja sam ju kupijo cim je izašla...odlična igrica..moj dodatni komentar o igri za one koji nisu igrali:Godina je 1967. Kamp američke vojske Nui Pek. Ako se pitate o čemu govorim riječ je o novoj igri Gatheringa i Illusion Softwarea koja se krije pod imenom ''Vietcong''. Još jedna u nizu pucačina iz prvog lica koja obećava de će nas zadržati pred malim ekranima. Nakon nekoliko pucačkih igara koje smo mogli zaigrati u posljednje vrijeme, a većina ih se temeljila na tematici drugog svjetskog rata, ova igra donosi dosta lijepih osvježenja u žanr tako što nas premješta u Vijetnamske prašume u vrijeme samog Vijetnamskog rata. Sam rat je završio kao veliki moralni poraz Amerikanaca, ali ovdje nije riječ o tome već o samom početku rata dok su još i sami Amerikanci vjerovali u njegovu opravdanost.
Dakle riječ, dvije o samoj igri. Kao što sam već naveo radi se o pucačini iz prvog lica u kojoj u liku narednika Steve R. Hawkinsa čistimo Vijetnam od ''opasnog'' Vietconga i štitimo lokalne stanovnike od užasa i strahota koje im ovi spremaju. (mislim, tipična američka macho priča). Igra započinje vašim dolaskom u kamp Nui Pek koji će ujedno biti i vaša glavna baza tokom cijele igre. Uvodna animacija leta helikopterom iznad Vijetnamske prašume popraćena je odličnim taktovima pjesme Jimia Hendrixa ''Hey Joe''. Kao i uvodna animacija tako je i cijela igra prožeta glazbom vezanom za doba samog rata, a u samom bunkeru imate i radio na kojem se vrte radio stanice iz toga vremena. Kako je igra nastala nekoliko mjeseci nakon izvrsnog Call of Duty-a i ovdje možemo očekivati misije koje uključuju grupu vojnika, a ne samo naše solo akcije. Naravno ovdje je to još malo dorađenije. O čemu je točno riječ? Pa ovako, vaš tim s kojim prelazite misije se sastoji od nekoliko vojnika, svaki sa svojim specijalnostima. To su redom: Nhut pripadnik vjetnamskog pokreta otpora koji pomaže u Američkoj borbi protiv Vietconga i koji u timu ima ulogu vodiča jer dobro poznaje Vjetnamske prašume, slijedi Crocker u ulozi terenskog liječnika, inženjer Bronson koji ima destruktivnu funkciju u obliku nošenja C4 eksploziva, uništavanja neprijateljskih stambenih objekata i naravno u opskrbljivanju naše malenkosti sa uvijek potrebnim streljivom, nakon njega tu je Defort, vezist koji nosi radio i omogućava komunikaciju sa stožerom i u ponekim misijama artiljerijom ako je moguće. Tu je još i Hornster koji sa svojom teškom strojnicom predstavlja potporu cijelom timu. Članovima tima ne naređujete direktno već oni imaju svoju volju (iako skriptiranu). Inače, u misijama ne sudjeluje uvijek cijeli tim već ponekad samo neki članovi. Tokom misije možemo pozvati određenog člana tima koristeći numerički dio tipkovnice. Svaki pozvani član tima odazvat će se našem pozivu, a vi mu možete davati naredbe ali samo one vezane uz njihovu struku. Dakle, ako pozovemo liječnika on če doći i zaliječiti nas, inženjer nam obnoviti količinu streljiva, vezist će nam otvoriti vezu sa stožerom i sl.
Same misije su dosta raznolike i ovisno o težini misije imamo i popratne članove tima. Naravno postoje i neke solo misije ali takvih nema puno. U misijama ćemo proći dobar dio ratišta kao što su močvarna područja, neprijateljska sela, riječna područja, podzemni tuneli, otvoreni prostori itd. Korištenje jednog od naprednijih grafičkih enginea također omogućava igri vrlo dobro dočarane atmosferske prilike. Sada kada znate što ćete sve prolaziti i kako ostaje pitanje s čim? Dakle nešto o opremi u igri. U igri možemo nositi maksimalno dva oružja od kojih jedno mora biti jedan od modela pištolja, a drugo može biti puška, strojnica, teška strojnica, bacač granata i sl. Postoji velik broj modela oružja koja možemo koristiti u igri. Prije svake misije u kampu odabiremo s kojimoružjem želimo započeti misiju. Na početku na raspolaganju imamo samo par komada oružja ali kako prelazimo igru tako se taj broj sve više povećava. Tako naprimjer na počeku imamo samo standardni američki vojni pištolj tzv. Colt .45, a od jačeg naoružanja Carabine, Thompson ili Remington shotgun. Kako napredujemo kroz igru otvaraju se i nova poput američkih ''grease gun'', revolver .38, winchester rifle, S&W silenced pistol, M-16.. Isto tako možemo koristiti i neprijateljski PPS, Moisin-Nagant, Tokarev, Makarov, Degutarev i meni osobno najdraži AK 47. Naravno sva oružja kao sekundarnu opciju imaju 'aim down the sight' i a neka i 'fire mod'. Uz ove pucaljke možete koristiti i standardne frag granate ili neke neprijateljske. Još dva bitna elementa koja nosimo u inventoriju su medkit i karta. Medkit naravno služi za zalječivanje na terenu, a karta služi radi lakšeg snalaženja i u situacijama kada je to moguće za poziv artiljerije. Tokom misije možete se liječiti medkitovima ili vas može liječiti timski liječnik, ali u oba slučaja ne vraća vam se puni health. Nego svakim liječenjem imate sve manje health pointsa (ipak se radi o preventivnom liječenju na terenu) ali ne možete imati manje od 50% healtha. Sav health vam se vraća uspješnim završetkom misije i povratkom u kamp.



Ova igra uz odličan singleplayer i multyplayer ima i opciju ''quick fight'' koja je zamišljena kao što joj ime kaže za jednu borbu na brzaka. Dakle odaberete stranu za koju želite igrati, oružje i mapu te po želji pola tima ili cijeli tim (možete igrati i solo) i počistite mapu neprijatelja. Jako opuštajuće J. Nove mape i oružja za quick fight se otvaraju prelaskom igre u singleplayeru.



Za kraj samo mogu reći da se radi o odličnoj igri sa puno potencijala koja vrlo vjerno oslikava događanja u Vijetnamu. Grafički engine drži igru na visokoj razini tako da igra i danas može stati uz bok nekih drugih pucačina. Zvuk je doista realan (čak vam i zvoni u ušima kad bomba eksplodira u vašoj blizini) tako da se u nekim situacijama može i čuti točno iz kojeg oružja neprijatelj puca po vama. Zvuk AK 47 ne možete zamijenit s nekim drugim, to sam siguran (Mislim, kad ''Rus zasvira'' J). I na ''normal'' težini igra će vam ponuditi doista teške protivnike, dakle i AI je na visokoj razini, i pružit će vam sate i sate zabave po Vjetnamskom zelenilu, a ako imate malo bržu internet vezu ili ste umreženi s frendovima preporučam odličan multiplayer koji će zabavu produžiti još i više.
I ŽELIM RECI DA IMA I NASTAVAK "Vietcong Fist Alpha" a onda ima VC2 ali prezocarqao sam se glupa grafika i neznam zasto su napravili tako glupo VC2 pao sam u smijeh:::::::ZELIM RECI DA IMATE EASTER EGGS-A U TOJ IGRI VC1 PA BI MOLIJO DA VIDITE VIDEO NA YOUTUBE:TAKO DA UPISETE Vietcong egg(pazeci na velika i mala slova)ZAHVALJUJEM
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:41   #14
suxaš.

__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:42   #15
na cem si ti?


edit: ovo se odnosi na joksa, ofkorz
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:49   #16
bulju igru nisam igrao....ali doslo ej vrijeme da ja instaliram cod4...jbg ali naravno da cu igrti i VC na netu,i samo ce luzer koristiti šifre.i da u klanu sam
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:43   #17
Quote:
Joks2 kaže: Pogledaj post
bulju igru nisam igrao....ali doslo ej vrijeme da ja instaliram cod4...jbg ali naravno da cu igrti i VC na netu,i samo ce luzer koristiti šifre.i da u klanu sam
koi klan?

TKC?
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 17:02   #18
Arrow slicno

Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
koi klan?

TKC?
TBPL ali smo ga renamali na THPL(The Hot Player)
ali jebo igre bolja mi je cura neaš nivoa sam:ljubiš,žvališ,ližeš,jebeš SRY FORUM ZA RIJEČ OVU i pono bolje misije su u toj igri
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 18:10   #19
aha... kewl...
no enivej, nisam igrao jako dugo...
ocemo zabacit jednom 1 vs 1 na dustworldu?
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 23:49   #20
Exclamation

Quote:
Diablos kaže: Pogledaj post
aha... kewl...
no enivej, nisam igrao jako dugo...
ocemo zabacit jednom 1 vs 1 na dustworldu?
sad sam se vratijo od cure i procitao moze najdi server koj se zove joks2konjina i patch je 1.6 MOZE?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.