Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 12:24   #1
punkbuster

Nakon par sekundi igranja cod4 nešto me baci sa servera i piše mi poruka: punbuster kicked player for 2 minutes ...violation(MULTIHACK)#70515.pa ako netko zna rješenje ovom problemu neka se javi.
baya69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:34   #2
Jel se ti pravi lud ili? Isprobavao si cheatove i sad mozes kupit drugi cd key. Tu ti nema pomoci osim maknuti to iz kompa i promjeniti key
Mac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:48   #3
jes čuo kad za punkbuster?!?!
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:21   #4
gle to je ono najtužnije kaj ja nisam koristijo nikakve šifre ili bilo kakve gluposti.ali sad si razmišljam,meni je frend instalirao igricu i dao mi svoj cd-key dal je moguće da je on radio sva ta sranja i sad meni neće zbog toga
baya69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:28   #5
Quote:
baya69 kaže: Pogledaj post
ali sad si razmišljam,meni je frend instalirao igricu i dao mi svoj cd-key dal je moguće da je on radio sva ta sranja i sad meni neće zbog toga
Ako ti je netko drugi instalirao igru svasta je moguce....


....s druge strane, da sam svaki puta kad je punkbuster nekoga bezveze izbacio dobio kunu danas bi vjerojatno bio milijunas.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:14   #6
hvala ekipa na pomoći upravo sam sredio problem.navodno je i bilo kak sam rekal .sad sam napravio novi profil prebacio sa starog na novi, stari izbrisao i stavio novi cd key.sad super sve radi bez problema.Hvala još jednom.
baya69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 07:15   #7
Quote:
baya69 kaže: Pogledaj post
gle to je ono najtužnije kaj ja nisam koristijo nikakve šifre ili bilo kakve gluposti.ali sad si razmišljam,meni je frend instalirao igricu i dao mi svoj cd-key dal je moguće da je on radio sva ta sranja i sad meni neće zbog toga
Moguce je da te to kika zbog key-a jer ako je key bannan zbog cheata onda i ako netko drugi koristi taj key i njega ce isto kikat
Mac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 14:55   #8
problemceki

LJudi jel zna itko razloge sljedecih nemogucnosti igranja cod4 multiplayera:!.na vecini njemackih i britanskih servera mi kaze key code in use2.na mnogo ostalih servera mi pise global punkbuster ban issued for player kevica(cro) punkbuster ban 50a15a0a il tak nes i 3.na puno servera
na koje se prikacim pokaze se ona mapa i onda pise server dissconnected plz odg need help aaaaaaaaaa

Zadnje uređivanje kevica : 14.09.2008. at 14:56. Reason: preuredenje
kevica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 15:59   #9
Pa banan si na taj CD key, GLOBAL PB ban...
Sta uraditi:
-promijeni MAC adresu
-Izbrisi igricu
-Instaliraj ju nanovo, s novim CD-keyom
-Napravi novi profil, izbrisi stari ako nije otiso sa igricom
-Instaliraj najnoviji PunkBuster
-Probaj se spojit i vidit ces da je sve u redu

A ovo sto te disconnecta sa servera je zbog CD keya, moras nalazit crackane servere..
boringbob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 17:46   #10
ma većinu tih problema mijenja promijena cd-keya, ne treba odma reinstaliravat igru prvo promijeniš cd-key pa ak ne radi onda odi napravit sve šta je boringbob rekao
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 19:55   #11
Quote:
Mac5 kaže: Pogledaj post
Jel se ti pravi lud ili? Isprobavao si cheatove i sad mozes kupit drugi cd key. Tu ti nema pomoci osim maknuti to iz kompa i promjeniti key
Ajde mac šuti i ti si haxal isto noobeku
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 23:42   #12
Question

evo ovak...i mene muci pb vec neko vrijeme...igram cod4 i odjednom me izbaci sa servera i kaze <<PunkBuster kicked player "ston3man" (for 0 minutes)...RESTRICTION : corrupted file/memory [81354]>> molim vas da ako znate da mi pomognete jer cu stvarno poludjeti...i da, sto je jos najjace, na nekim (uzasno jadnim) serverima mi se to ne pojavljuje pa sam stvarno zbunjen...
StOnEmAn 181 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 01:43   #13
Quote:
StOnEmAn 181 kaže: Pogledaj post
evo ovak...i mene muci pb vec neko vrijeme...igram cod4 i odjednom me izbaci sa servera i kaze <<PunkBuster kicked player "ston3man" (for 0 minutes)...RESTRICTION : corrupted file/memory [81354]>> molim vas da ako znate da mi pomognete jer cu stvarno poludjeti...i da, sto je jos najjace, na nekim (uzasno jadnim) serverima mi se to ne pojavljuje pa sam stvarno zbunjen...
a da si kupiš original??
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 10:29   #14
Quote:
StOnEmAn 181 kaže: Pogledaj post
evo ovak...i mene muci pb vec neko vrijeme...igram cod4 i odjednom me izbaci sa servera i kaze <<PunkBuster kicked player "ston3man" (for 0 minutes)...RESTRICTION : corrupted file/memory [81354]>> molim vas da ako znate da mi pomognete jer cu stvarno poludjeti...i da, sto je jos najjace, na nekim (uzasno jadnim) serverima mi se to ne pojavljuje pa sam stvarno zbunjen...
Promijeni key
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 13:00   #15
Quote:
cuse kaže: Pogledaj post
Promijeni key
a tako će onda ići u krug, mijenjao sam i ja keyeve pa ništa od online igranja...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 13:59   #16
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
a tako će onda ići u krug, mijenjao sam i ja keyeve pa ništa od online igranja...
Zašto bi išo u krug ako promjeni key koji nije bannan moći će i dalje igrati na cracked serverima
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:10   #17
Quote:
cuse kaže: Pogledaj post
Zašto bi išo u krug ako promjeni key koji nije bannan moći će i dalje igrati na cracked serverima
a jbg dok nađe pravi key ostarit će
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:30   #18
Pa treba mu samo drugi key koji nije bannan,to barem nije teško.
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 13:28   #19
a mozda bi mogao i punkbuster-a update
http://websec.evenbalance.com/downlo...oad.php?file=1
ja sam imo tih sranja skini ovaj update napravi ak nisi i trebalo bi raditi
robert_011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 14:11   #20
O isuse,treba promjenit KEY ne reinstalirat PB aj se ne mješaj gdje ti nije mjesto molim te,hvala.
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.