Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 15:25   #11941
Quote:
matex kaže: Pogledaj post
konstantan grč, ne sjećam se kad sam bila opuštena ali ono za stvarno..ad mi nije pomogao u tome, ali planiram svakako otić ponovo jer kakve kvalitet je moj život kad me to stanje tako napada...i kod mene je bilo da me je anksioznost dovela do teške depresije, ad je maknuo depresiju relativno brzo, ali ovo đubre ne jenjava...
Imaš nešto za smirenje, za prvu silu, kakav apaurin, helex i sl?
Ako nemaš, skuhaj si kamilicu i to pijuckaj. Ona fino smiruje.
Vrijeme je za posjet psihijatru - moraš joj reći da te pere anskioznost i da te simptome teško trpiš. Ili će pojačati terapiju ili je zamijeniti.
Dvojba is offline  
Old 12.08.2008., 15:26   #11942
Quote:
potente kaže: Pogledaj post
Ljudi moji,ja sam danas dobila izvanredni otkaz!Šta ću vam reći-totalno sam u komi.Privatniciu ovoj jebenoj zemlji mogu raditi šta hoće!
Koji su to lihvari ! Glavu gore- čeka te nešto bolje! Ne može se osobu takvog kalibra lako potući!

Pohvali se kad nađeš bolji posao, znam da te čeka
bardot is offline  
Old 12.08.2008., 15:27   #11943
Quote:
anthony9906 kaže: Pogledaj post
a ti si tu,soory,nisam vidjela..
kako si dvojbice?
Osrednje sam, jedva čekam da popuste ove vrućine. Danas je čini mi se južina - neprijatelj br. 1. za nas anksiozne

Kako si mi ti?
Dvojba is offline  
Old 12.08.2008., 15:30   #11944
Quote:
potente kaže: Pogledaj post
Ljudi moji,ja sam danas dobila izvanredni otkaz!Šta ću vam reći-totalno sam u komi.Privatniciu ovoj jebenoj zemlji mogu raditi šta hoće!
Što je razlog otkazu? Još ti nije istekao ugovor, pobogu.
Dvojba is offline  
Old 12.08.2008., 15:39   #11945
nemoj bit u komi please, nemoj se opuštati, samo traži, traži, traži, nedaj da te to pokosi, nije vrijedno. Da smeće su i ljudi nažalost danas u ovom surovom kapitalizmu stradavaju kao muhe, nema nikoga da ih zaštiti, svi smo prepušteni sami sebi, nema države da te zaštiti, nema sistema da brine...teško je to prihvatiti, ali šta nam drugo preostaje nego boriti se za sebe! Nije to najgora stvar koja ti se desila, gledaj to kao put koji ti se otvara za nešto bolje i ljepše...!!!!
matex is offline  
Old 12.08.2008., 15:46   #11946
aaa ma rekla sam i ja tisuću puta toj anksioznosti ajde, napadaj, kaj mi možeš, ali niš i dalje drma i niš se ne mijenja..trenutno ne pijem ad, popijem ponekad nekaj za smirenje ak me baš jako čopi, evo sad sam popila neki valerian, ali slabašno to meni djeluje, onako tek površinski malo olakša, ali unutra i dalje osjetim grč...da, vrijeme mi je da nešto napravim, ponekad mi se čini kako lijepo napredujem, ali zaista nemam svaki dan snage sa tim se boriti, ponekad kad sam lošije raspoložena automatski nemam toliko volje i onda me najčešće i zgrabi u jačem intenzitetu..ovo pod napredak smatram zadržavanje anksioznosti da se ne razmaše toliko da me ometa u svakodnevnim aktivnostima, ali i dalje je prisutna, to crpi ogromnu snagu iz mene da budem normalna i da izguram dan...
matex is offline  
Old 12.08.2008., 15:57   #11947
Quote:
Dvojba kaže: Pogledaj post
Što je razlog otkazu? Još ti nije istekao ugovor, pobogu.
Pravo,naravno.Kako sam mijenjala posao Dalmacija-Zagreb,trebalo mi je neko vrijeme da se odjavim dolje i prijavim ovdje kod liječnika.Dok sam tonapravila,moj liječnik otišao na godišnji i mijenja ga neka krava koja mi nije htjela dati doznake.Moj poslodavac je upoznat sa svim tim,ali vidi vraga,slovo zakona kaže drukčije.Kravetina jedna,danas sam se tako posvađala s njom i odlučila da ću ići tužbom.Samo moram čekati da mi se liječnik vrati s godišnjeg.Ma,neljudski,do kraja!Ko da smo krumpiri,a ne ljudi!
potente is offline  
Old 12.08.2008., 16:00   #11948
Stigla nam Amerika !
bardot is offline  
Old 12.08.2008., 16:04   #11949
Quote:
matex kaže: Pogledaj post
aaa ma rekla sam i ja tisuću puta toj anksioznosti ajde, napadaj, kaj mi možeš, ali niš i dalje drma i niš se ne mijenja..trenutno ne pijem ad, popijem ponekad nekaj za smirenje ak me baš jako čopi, evo sad sam popila neki valerian, ali slabašno to meni djeluje, onako tek površinski malo olakša, ali unutra i dalje osjetim grč...da, vrijeme mi je da nešto napravim, ponekad mi se čini kako lijepo napredujem, ali zaista nemam svaki dan snage sa tim se boriti, ponekad kad sam lošije raspoložena automatski nemam toliko volje i onda me najčešće i zgrabi u jačem intenzitetu..ovo pod napredak smatram zadržavanje anksioznosti da se ne razmaše toliko da me ometa u svakodnevnim aktivnostima, ali i dalje je prisutna, to crpi ogromnu snagu iz mene da budem normalna i da izguram dan...
Tako mi je i samoj!Počni piti tablete,ali za ozbiljno,jer tako će ti biti samo gore.I ja sam to radila,imam osjećaj kao da sam kopala godinu dana,koliko mi je energije uzela aksioznost,mogla sam neboder napraviti.Hvala ti na podršci.Znam da je to put u bolje,ali kad ti se ovako nešto događa,kad si u komi s osnovnom egzistencijom,moraju ti trnuti zubi!Od straha i neizvjesnosti.Sama sam ljudi u svemu ovome,to me najviše kolje!
potente is offline  
Old 12.08.2008., 16:05   #11950
potente,žao mi je zbog otkaza,kvragu,naći ćeš bolji jel da?
matex jesi ti bolje?
bardot,a ti? što radite ljudi?
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:07   #11951
Quote:
matex kaže: Pogledaj post
aaa ma rekla sam i ja tisuću puta toj anksioznosti ajde, napadaj, kaj mi možeš, ali niš i dalje drma i niš se ne mijenja..trenutno ne pijem ad, popijem ponekad nekaj za smirenje ak me baš jako čopi, evo sad sam popila neki valerian, ali slabašno to meni djeluje, onako tek površinski malo olakša, ali unutra i dalje osjetim grč...da, vrijeme mi je da nešto napravim, ponekad mi se čini kako lijepo napredujem, ali zaista nemam svaki dan snage sa tim se boriti, ponekad kad sam lošije raspoložena automatski nemam toliko volje i onda me najčešće i zgrabi u jačem intenzitetu..ovo pod napredak smatram zadržavanje anksioznosti da se ne razmaše toliko da me ometa u svakodnevnim aktivnostima, ali i dalje je prisutna, to crpi ogromnu snagu iz mene da budem normalna i da izguram dan...
matex,zašto ne piješ ad?
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:10   #11952
potente,baci se na traženje posla,nemoj dopustiti sebi da te pojede ovaj otkaz i anksioznost.
možeš i moraš to,jbg kad se nema za kruh,teško je dopustiti odmor od psihičkih problema.
još će ti biti gore,više ćeš biti pod stresom a to vodi gorem.
ma nećeš sada kao luda do iznemoglosti čitati oglase,surfati,ali možeš napraviti toliko da pošalješ koju molbu,kupi oglasnik,malo i prosurfaj,umjereno sve,samo nemoj da te taj otkaz ubije,ok? nije svako zlo za zlo.
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:18   #11953
Moram najprije ovo prespavati,pa hladne glave vidjeti što napraviti.Ovo je najgore vrijeme za traženje posla,nigdje nikoga u Zagrebu!Uh,ljuta sam i bijesna,najrađe bi nekoga zadavila-ne nekoga,nego tu kravu koja truje ljude i niko joj ništa ne može.
potente is offline  
Old 12.08.2008., 16:19   #11954
Hvala vam svima na podršci,nadam se da ste danas dobro.
potente is offline  
Old 12.08.2008., 16:25   #11955
Quote:
potente kaže: Pogledaj post
Moram najprije ovo prespavati,pa hladne glave vidjeti što napraviti.Ovo je najgore vrijeme za traženje posla,nigdje nikoga u Zagrebu!Uh,ljuta sam i bijesna,najrađe bi nekoga zadavila-ne nekoga,nego tu kravu koja truje ljude i niko joj ništa ne može.

a đubre ti je oduzela posao,nemože ti oduzeti volju i snagu za životo.
eto,tako to treba gledati.
i,nisi sama,imaš nas.
a hoćeš se snaći bez plaće dok se ponovno ne zaposliš?
imaš sad još dobiti zadnju plaću?
pa,naći ćeš nešto uskoro
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:34   #11956
Ja se nasekirala čitajući ovo Potente! Čovjek čovjeku vuk. Kako to mogu napraviti?
Moj je poslijeratni život protkan takvim problemima. Al izvući ćeš se, vidjećeš!
Anthony- evo završila sam s poslom. i mene malo guši u grudima (da neće kiša), al imala sam jučer konkretnu svađu, pa me ne čudi. . .
bardot is offline  
Old 12.08.2008., 16:35   #11957
Quote:
bardot kaže: Pogledaj post
Ja se nasekirala čitajući ovo Potente! Čovjek čovjeku vuk. Kako to mogu napraviti?
Moj je poslijeratni život protkan takvim problemima. Al izvući ćeš se, vidjećeš!
Anthony- evo završila sam s poslom. i mene malo guši u grudima (da neće kiša), al imala sam jučer konkretnu svađu, pa me ne čudi. . .
a zasto? s kim?
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:38   #11958
s kolegicom... dopustila sam previše ljudima da mi "skaču " po glavi, pa se suprostaviš a oni na tebe kao lavina....
bardot is offline  
Old 12.08.2008., 16:40   #11959
evo opet mi je nešto palo na pamet (isto sam i psihu rekla,i dobila savjet ajmoreć)
ugl,ljudi koji su anksiozni imaju velik problem sa prihvaćanjem okoline i ljudi s kojima žive,rade i druže se.
nama je nepojmljivo da je čovjek čovjeku vuk,jer nismo takvi.
a onda to što nemožemo pojmit nemožemo prihvatit nam stvara veliki problem.
neznam,npr.živciramo se,preispitujemo,analiziramo......i sto drugih stvari koji ljudi inače ne rade.
e sad,lako je reći a teško napraviti nešto da se to promjeni,kad nemožeš kontrolirati mozak.
u svakom slučaju,

trebamo jednostavno prihvatiti da su ljudi govna,da ih mi ne možemo promjeniti i naposlijetku da smo bolji od drugih.
možda je ovo mantra koju treba svaki dan izgovoriti naglas.
dok je mozak ne usvoji.
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 12.08.2008., 16:46   #11960
Quote:
bardot kaže: Pogledaj post
s kolegicom... dopustila sam previše ljudima da mi "skaču " po glavi, pa se suprostaviš a oni na tebe kao lavina....
e vidiš,zato jer razmišljamo hoće li naš postupak ili riječ povrijediti druge,i onda da nebi povrijedli druge na kraju povrijedimo sebe.
možda treba od početka pokazati zube (ne ono doslovno,ne se mijenjati i prilagođavati situaciji),možda samo dati ljudima do znanja da mi nismo vreća za udaranje.
to što smo senzibilni,osjetljivi na tuđe probleme,i nismo konfliktni,tolerantni smo, to će ljudima koji nisu takvi automatski izgledati kao prilika za iživljavanje.
tako sam ja to shvatila.
zašto bi to nekom dozvoljavali.mislim,ne trebamo se ni začahuriti ni nositi oklop,ali čisto pokazati da ako smo tolerantni da nismo tolerantni na pljuvanje,emocionalni vrijeđanje i sl..
opet ja
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.